توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Kajaani University of Applied Sciences KAMK ( KAMK ) یک دانشگاه پیشگیرانه و واقع KAMK در مرکز فنلاند با شهرت بسیار قوی منطقه و ملی است. ما یک جامعه پرطرفدار آموزش و توسعه بین المللی هستیم که متشکل از 2300 دانش آموز و 230 کارشناس است که در محدوده محوطه جمع و جور خود در محیط طبیعی خیره کننده کجاانی فعالیت می کنند. ما مجموعه ای از درجه هایی را ارائه می دهیم که به طور گسترده توسط جامعه کارگر مورد احترام است، از جمله مقطع لیسانس و کارشناسی ارشد که به زبان انگلیسی ارائه می شود. اگر شما علاقه مند به استفاده از تحصیل معروف فنلاندی هستید، می توانید تحصیلات بین المللی، تجارت الکترونیک، ورزش و تفریحی و یا گردشگری ماجراجویی در KAMK .

وزارت آموزش و پرورش و CUlture به شدت از کیفیت آموزش عالی در فنلاند نظارت می کند. KAMK در KAMK به موفقیت های بزرگی در فنلاند دست یافت. به طور خاص، کیفیت آموزش و مشاوره در چندین سال در بهترین حالت در فنلاند مورد توجه قرار گرفته است. براساس یک نظرسنجی که در مجله Talouselämä در سال 2011 منتشر شد، KAMK بهترین دانشگاه علوم کاربردی در فنلاند بر اساس چندین شاخص بود.

سخنرانان ما هر دانش آموز را به عنوان یک فرد در نظر می گیرند و به آنها کمک می کند تا زمینه های فردی خود را شناسایی و توسعه دهند. این مطالعات تمرکز خود را بر تمرین یکپارچه سازی آموزش و پرورش با زندگی کاری واقعی و آموزش حرفه ای های جدید در پاسخ به نیازهای بازار کار فعلی تمرکز می دهد.

امکانات دانشگاه ما شامل فن آوری های مدرن مانند مرکز داده، طراحی بازی، چاپ 3D و آزمایشگاه های رباتیک می باشد. ما همچنین دارای یک سالن ورزشی پر طرفدار هستیم که از فن آوری های بازی در محیط دیجیتال برای ارائه آموزش جالب و موثر فیزیکی استفاده می کند. تمام امکانات ما در یک محوطه دانشگاهی مجاور در نزدیکی مرکز شهر واقع شده است و در فاصله بسیار کوتاهی از یکدیگر قرار دارد. محل اقامت دانشجویی در آپارتمانهای مدرن در پردیس موجود است و دانش آموزان می توانند از محیط طبیعی برجسته برای طیف گسترده ای از فعالیت های تفریحی و ورزشی لذت ببرند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Kajaani University of Applied Sciences

مدرک کارشناسی ارشد انگلیسی در Kajaani University of Applied Sciences کاجیانی دارای درجه رشته ای است که از فارغ التحصیلان با حداقل مدرک کارشناسی (درجه 1) استقبال می کند. م ... [+]

مدرک کارشناسی ارشد انگلیسی در Kajaani University of Applied Sciences کاجیانی دارای درجه رشته ای است که از فارغ التحصیلان با حداقل مدرک کارشناسی (درجه 1) استقبال می کند.

مدرک کارشناسی ارشد در امور بین الملل به کارکنان سازمان های توسعه و بین المللی گرا یا سازمان هایی که در حال حاضر در عملیات بین المللی و یا افرادی که به دنبال استخدام در چنین سازمان هایی هستند مشغول به کار هستند. اهداف و مقاصد یادگیری درجه به مدیریت راهبردی، روشهای تحقیق و توسعه، مسائل اقتصادی جهانی، تجارت بین الملل و استفاده از فن آوری های جدید در کسب و کار تمرکز می کنند.... [-]

فنلاند Kajaani
آگوست 2020
انگلیسی
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Studying at Kajaani University of Applied Sciences

Kajaani University of Applied Sciences
Address
Ketunpolku 1
FI-87100 Kajaani, فنلاند
وب سایت
تلفن
+358 8 618 991