Jyväskylä University School of Business and Economics

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

JSBE اولین دانشگاه در کل اسکاندیناوی ارائه و برنامه دکتری کارشناسی ارشد کامل در مدیریت زیست محیطی شرکت از سال 1995 است.

دانشکده بازرگانی و اقتصاد

ییوسشیلا دانشگاه پویا و بین المللی گرا از کسب و کار و اقتصاد (JSBE) یکی از هفت دانشکده در دانشگاه ییوسشیلا است. JSBE برنامه های مدرک در رشته های اقتصاد و کسب و کار از سال 1967 ارائه کرده است.

به عنوان بخشی از دانشگاه تحقیقاتی مشهور بین المللی، JSBE تلاش برای تعالی در تحقیق و آموزش در زمینه های کلیدی کسب و کار و اقتصاد است. حدود 120 نفر از استادان و کارکنان عضو، از جمله 23 استادان، کار در JSBE. ما در خدمت دانش آموزان 1100 درجه، 170 دانشجوی دکترا و 200 نفر از دانشجویان MBA.

سرویس کامل مدرسه کسب و کار

ما یک مدرسه کسب و کار با سرویس کامل با کارشناسی، کارشناسی ارشد و آموزش و پرورش مدرک دکترا و MBA آموزش و پرورش اجرایی. حدود 150 کارشناسی ارشد و 15 درجه دکتری در هر سال در JSBE تعلق می گیرد. مناطق اصلی ما از آموزش و پرورش شامل حسابداری، اقتصاد، کارآفرینی، مدیریت و رهبری، و بازاریابی است. آموزش و پرورش ارائه شده در JSBE است تا به روز تحقیقات انجام شده توسط دانشکده است.

کیفیت آموزش در JSBE است بین المللی شناخته شده انجمن گزارشها (AMBA) برنامه Avance MBA با مجوز رسمی پنج ساله است، که در برنامه در میان برنامه های اجرایی در سطح جهان اعطا کرده است. JSBE همچنین عضو انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار (AACSB) است. سیستم مدیریت کیفیت از دانشگاه یووسکوله برچسب کیفیت FINHEEC از فنلاندی آموزش عالی شورای ارزیابی (FINHEEC) دریافت کرده است.

JSBE برنامه ای را تدریس به زبان انگلیسی. دو برنامه درجه بین المللی کارشناسی ارشد ما در زمینه های مدیریت شرکت های بزرگ محیط زیست (CEM) و کسب و کار بین المللی و کارآفرینی (IBE) ارائه شده، و دکتری ما منحصرا به زبان انگلیسی تدریس می شود. دانش آموزان مبادله می توانید دوره های از برنامه البته بدون مدرک ما انگلیسی، که آن هم برای دانش آموزان درجه فنلاندی و بین المللی باز کنند.

JSBE دارای تخصص تخصصی در مسائل زیست محیطی و اجتماعی متصل به کسب و کار. ما برای اولین بار مدرسه کسب و کار در کشورهای اسکاندیناوی به ارائه یک استاد کامل و برنامه دکتری در مدیریت زیست محیطی شرکت (از سال 1995). JSBE شده است بارها و بارها برای رهبری برجسته ما در آموزش کسب و کار تصمیم گیرندگان آینده در مهارت های مدیریت زیست محیطی در جهانی فراتر از بررسی خاکستری پینستریپس شناخته شده است. مسائل زیست محیطی و اجتماعی بخشی جدایی ناپذیر در مناطق تمرکز استراتژیک JSBE.

تحقیقات نوآورانه

تحقیقات در JSBE بر رفتار افراد، شرکت ها و سازمان های به منظور درک عملکرد خود را به عنوان بخشی از جامعه متمرکز است. در تمام رشته ما، تاکید ویژه بر تحقیقات تجربی در مورد مسائل مدیریتی مرتبط و سوالات سیاست مرتبط است.

تحقیقات ما این است که از طریق رشته و گروه های تحقیقاتی سازمان یافته است. گروه های پژوهشی JSBE مرزهای نظم و انضباط هم همپوشانی دارند. به تازگی، گروه پژوهش با تمرکز بر تجزیه و تحلیل بازار کار فضایی و رهبری مسئول اند که به خصوص شده است و شناخته شده است.

JSBE گروه های پژوهشی

حسابداری در زمینه های اجتماعی و سازمانی مدیریت زیست محیطی شرکت کارآفرینی و کسب و کار بین المللی تحقیقات میان رشته ای در آموزش و پرورش مدیریت گروه تحقیقات بازاریابی گروه پژوهشی در کلان بین المللی و امور مالی تجزیه و تحلیل مکانی بازار کار مدیریت استراتژیک و فناوری رهبری پایدار EN جهانی جهانی

همکاری فعال

JSBE فعال در شبکه های ملی و بین المللی همکاری در زمینه آموزش و پژوهش شرکت می کند. ما به حفظ ارتباط قوی به جامعه اطراف با ترویج آخرین نتایج تحقیقات ما و با آموزش کارشناسان دانشگاهی، رهبران و کارآفرینان برای خدمت به جامعه.

JSBE است موسسات همکار در سراسر جهان، و در چند برنامه های تبادل دانشجو، از جمله به عنوان اولین، ISEP، اراسموس و شبکه Norek شرکت می کند. علاوه بر این، تحرک از معلمان و سایر کارکنان فعالانه به ترویج. JSBE همچنین به طور منظم دریافت استادان دیدن بین المللی برای آموزش در تمام سطوح آموزش و پرورش.

JSBE ماموریت و ارزش

فعال کردن تعالی برای آینده در کسب و کار و اقتصاد مسئول سیاست مرتبط

ارزش

JSBE به عنوان بخشی از دانشگاه یووسکوله متعهد است ارزش های اصلی دانشگاه: تعالی، روشنگری، و تعامل. دانشگاه زیر و پرورش ارزش های اخلاقی و ترویج پایداری با توجه به توسعه اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی است.

ماموریت

فعال کردن تعالی برای آینده در کسب و کار و اقتصاد مسئول سیاست مربوط ییوسشیلا دانشگاه اقتصاد و بازرگانی (JSBE) تلاش برای فعال کردن برتری در کسب و کار مسئول و اقتصاد سیاست مرتبط است. ما یک بخش حیاتی از یک دانشگاه تحقیقاتی بین المللی شناخته شده در طول تاریخ خود برای پیشرفت فنلاندی با کیفیت بالا و آموزش نوآورانه با تاثیر است. JSBE متعهد به طور مداوم بهبود کیفیت در تحقیق و آموزش در کسب و کار (حسابداری، مدیریت زیست محیطی شرکت، مدیریت و رهبری، بازاریابی و استراتژی و کارآفرینی) و اقتصاد.

ما به طور موثر تئوری ترکیب و تمرین برای ترویج کسب و کار مسئول و اقتصاد سیاست مرتبط است. دانش اقتصادی مبتنی بر تحقیقات جدید در همکاری با شرکای خود در کسب و کار، سازمان های دولتی و موسسات تحقیقاتی منطقه ای در سطح بین المللی ایجاد شده است، در سراسر کشور است.

ما در خدمت جامعه با آموزش کارشناسان، رهبران و کارآفرینان در تمام سطوح آموزش کسب و کار علمی: کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری و اجرایی MBA. ما همچنین ارائه قابل توجهی از آموزش و پرورش در کسب و کار و اقتصاد به دانشجویان سایر دانشکده های دانشگاه ییوسشیلا هستند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • فنلاندی

بازدید کنید MScs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

برنامه کارشناسی ارشد در بازاریابی دیجیتال و ارتباطات شرکت (DMCC)

Campus تمام وقت August 2018 فنلاند Jyväskylä

برنامه کارشناسی ارشد در بازاریابی دیجیتال و ارتباطات شرکت در دانشگاه ییوسشیلا از کسب و کار و اقتصاد (JSBE) آموزش حرفه ای بازاریابی دیجیتال و ارتباطات سازمانی برای نیازهای هر دو بخش غیر انتفاعی و بخش خصوصی است. ما ترکیب جنبه های مربوطه را از کسب و کار دیجیتال، بازاریابی و ارتباطات شرکت با آخرین تحقیقات علمی انجام شده در این زمینه است. [+]

اهداف مطالعه

هر بازاریابی و ارتباطات متخصص امروزه نیاز به دانش در محیط دیجیتالی و کانال های که واقعا تاثیر بر گروه هدف انتخاب شده است. اگر شما علاقه مند به توسعه دانش و مهارت های خود را کمی بیشتر می باشد، این برنامه برای شما. ترکیب منحصر به فرد بازاریابی و ارتباطات شرکت های بزرگ باعث می شود این برنامه پیشرو در چشم انداز آموزش و پرورش.

برنامه کارشناسی ارشد در بازاریابی دیجیتال و ارتباطات شرکتی در دانشکده تجارت و اقتصاد دانشگاه Jyväskylä (JSBE) متخصصان بازاریابی دیجیتال و ارتباطات شرکتی را برای نیازهای هر بخش غیر انتفاعی و بخش خصوصی آموزش می دهد. ما ترکیب جنبه های مربوطه را از کسب و کار دیجیتال، بازاریابی و ارتباطات شرکت با آخرین تحقیقات علمی انجام شده در این زمینه است. فارغ التحصیلی از برنامه می دهد در عمق دانش و مهارت های برنامه ریزی و اجرای فعالیت های استراتژیک و تاکتیکی در پست های مدیریتی و متخصص مربوط به بازاریابی، فروش و ارتباطات شرکت در جامعه دیجیتالی امروز است.... [-]


برنامه کارشناسی ارشد در بانکداری و امور مالی بین المللی (BIF)

Campus تمام وقت August 2018 فنلاند Jyväskylä

این برنامه BIF درجه میان رشته ای و یک پس زمینه کمی گرا قوی برای دانش آموزان به عنوان حرفه ای به خصوص در بازارهای مالی، بانکی و وظایف دیگر در زمینه های اقتصادی و مالی نیاز به عملکرد بسیار تحلیلی خدمت فراهم می کند. [+]

اهداف مطالعه

برنامه BIF یک رشته بین رشته ای و زمینه ای قوی و کمی برای دانش آموزان فراهم می کند تا به عنوان حرفه ای به خصوص در بازارهای مالی، بانکی و سایر وظایف در زمینه های اقتصاد و مالی که نیازمند عملکرد بسیار تحلیلی هستند خدمت کند.

محتویات مطالعه

برنامه درسی برنامه شامل دوره های در تم اصلی اقتصاد، امور مالی و حسابداری مالی. ساختار برنامه و البته شرح در دسترس هستند.

شهریه

شهریه خواهد شد تنها برای دانش آموزان غیر اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا در فنلاند از اوت 2017 به بعد معرفی شده است. هزینه های دانش آموزان غیر اتحادیه اروپا / درجه EEA که مطالعات خود را در دوره های کارشناسی ارشد انگلیسی-تدریس در ماه اوت سال 2017 یا بعد از آن در دانشگاه ییوسشیلا شروع نگرانی. هزینه خواهد شد کسانی که دانش آموزان غیر اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا نگرانی نیست که... [-]


برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت زیست محیطی شرکت های بزرگ (CEM)

Campus تمام وقت August 2018 فنلاند Jyväskylä

برنامه CEM کارشناسی ارشد برنامه پایداری با تمرکز زیست محیطی است. این ارائه می دهد فارغ التحصیلان آن یک رویکرد یکپارچه و میان رشته ای به مسائل زیست محیطی آماده سازی فارغ التحصیلان برای مقابله با این مسائل پیچیده در زندگی کاری. [+]

اهداف مطالعه

آیا شما می خواهید برای کمک در ساخت کسب و کار پایدار تر است؟ آیا شما علاقه مند در پیدا کردن راه حل های پایداری برای شرکت ها و سازمان؟ آیا شما می خواهید به عنوان بخشی از تغییرات آب و هوایی کاهش؟ برنامه استاد مدیریت زیست محیطی شرکت را (CEM) افزایش درک و تخصص فراهم می کند در مورد این مسائل و بیشتر.

برنامه کارشناسی ارشد CEM یک برنامه پایداری با تمرکز زیست محیطی است. این ارائه می دهد فارغ التحصیلان آن یک رویکرد یکپارچه و میان رشته ای به مسائل زیست محیطی آماده سازی فارغ التحصیلان برای مقابله با این مسائل پیچیده در زندگی کاری. محیط یادگیری مهارت های بین المللی برای شناسایی و مدیریت اثرات زیست محیطی فراهم می کند. ترویج پایداری محیط زیست در کسب و کار؛ و نوآوری راه حل کسب و کار جدید و مدل های کسب و کار پایدار. ییوسشیلا بود اولین دانشگاه در در منطقه شمال اروپا به ارائه یک استاد کامل و برنامه دکتری در مدیریت زیست محیطی شرکت. آموزش در CEM در سال 1995 راه اندازی شد و این برنامه به برنامه مدرک فوق لیسانس بین المللی از سال 2003 بوده است. ییوسشیلا دانشگاه کسب و کار و اقتصاد در یکپارچه سازی مدیریت زیست محیطی شرکت در برنامه درسی خود را، تحقیق، و فعالیت های دیگر فعال بوده است. آموزش و پرورش ما است، بنابراین از بین المللی توسط موسسه منابع جهانی در سال 2001 و موسسه آسپن در 2005-2011 شناخته شده است.... [-]


برنامه کارشناسی ارشد در کسب و کار بین المللی و کارآفرینی (IBE)

Campus تمام وقت September 2018 فنلاند Jyväskylä

این برنامه یک برنامه عمومی با یک چشم انداز جامع است. IBE دانش آموزان با تواناییها و ظرفیتهای است که قابل اجرا در بخش های مختلف اقتصاد، انواع مختلف شغل و محیط های مختلف را فراهم می کند. [+]

اهداف مطالعه

پس از اتمام برنامه مدرک کارشناسی ارشد JSBE در کسب و کار بین المللی و کارآفرینی ، فارغ التحصیلان آماده به کار در خواستار پست های مدیریتی در شرکت های بین المللی، مشاوران مدیریت و یا به عنوان کارآفرینان در کسب و کار خود است. هر کدام از مسیر پیش بینی شده است، این برنامه به فارغ التحصیلان آماده به طوری که آنها یک طرز فکر کارآفرینی و استراتژیک، با مهارت های تحلیلی خوب است. این برنامه یک برنامه عمومی با یک چشم انداز جامع است. IBE دانش آموزان با تواناییها و ظرفیتهای است که قابل اجرا در بخش های مختلف اقتصاد، انواع مختلف شغل و محیط های مختلف را فراهم می کند.... [-]


تماس
آدرس محل سکونت
Mattilanniemi 2, Building Agora

Ylistö
Ohjelmakaari 10

Jyväskylä, FI
رسانه های اجتماعی