Henley Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

هنلی مدرسه کسب و کار در دانشگاه را از خواندن یک مدرسه کسب و کار بین المللی پیشرو مستقر در بریتانیا عامل در سراسر جهان است. نقاط قوت معتبر مرکز ICMA، دوره تحصیلی از مدرسه ما از مدیریت و مدرسه مشهور جهان برای املاک و مستغلات و برنامه ریزی با هنلی 70 سال تجربه در حال رشد رهبران کسب و کار ترکیب شده است. یکی از معدود مدارس کسب و کار در جهان برای برگزاری وضعیت سه معتبر، ما باید بیش از 68،000 فارغ التحصیلان در 154 کشور جهان است.

هنلی یک مدرسه کسب و کار بین المللی مشهور جهان مستقر در بریتانیا است. فعال در 17 کشور؛ در میان مدارس بالا در اروپا قرار گرفت. و بودن در بالای 1٪ از مدارس کسب و کار در جهان برای برگزاری وضعیت سه معتبر، هنلی است که شهرت جهانی و رسیدن به. ما برای توسعه حرفه ای کسب و کار برجسته و رهبران شناخته شده - و رویکرد متمایز ما اثبات شده است به ارائه نتایج متمرکز، مشخص و در گیر شدن در هر حس، هنلی بهتر است قرار داده به تاثیر در حرفه و زندگی خود را.

تحقیقات ما افزون برآن درک از مسائل کسب و کار جهانی پیچیده و ارائه تفکر کل نگر است که تاثیر جهان است. ما نزدیک به 150 هیات علمی دانشگاه ها، که بسیاری از آنها به طور گسترده ای منتشر شده است. کارشناسان ذکر شده و به طور منظم از ویژگی های در رسانه ها. تحقیقات در هنلی است که هر دو محض و کاربردی است و از طریق شش زمینه های علمی 14 مراکز تحقیقاتی بین المللی به رسمیت شناخته شده هدایت می شود. ما همکاری نزدیکی با دولت ها و سازمان بین المللی و کمک به رانندگی در دستور کار تحقیقاتی جهانی در سراسر طیف گسترده ای از زمینه منحصر به فرد.

برای توسعه واقعا متمرکز شرکت های بزرگ، هنلی مدرسه کسب و کار انتخاب شده است. ما در همکاری با سازمان کار در هر بخش، در هر منطقه و در هر سطح، به ارائه برنامه ها، بینش ها، تحقیقات و حوادث است که تولید تاثیر معنی دار این که آیا شما می باشد. به دنبال استخدام نسل بعدی از استعداد. به دنبال یک راه حل برای یک چالش کسب و کار؛ و یا نیاز به توسعه و افزایش قابلیت مدیران و مدیران اجرایی خود را، ما با شما کار خواهد کرد برای ایجاد برنامه های مناسب که در اهداف خاص خود را ارائه.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

ویدئو ها

Engaging Business. Engaging with you.

Henley Business School Finland Alumni Stories - Jules Lajola

Henley Business School Finland Alumni Stories - Hanna Kivelä