Henley Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

در سال 1945 تاسیس شد، هنلی مدرسه کسب و کار اولین مدرسه کسب و کار در بریتانیا بود و یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین مدارس در اروپا است. با بیش از 7000 شرکت کنندگان، ما یکی از بزرگترین مدارس کسب و کار با سرویس کامل در اروپا می باشد.

هنلی مدرسه کسب و کار به طور مداوم در میان 50 مدارس کسب و کار در جهان توسط بار مالی و اکونومیست قرار گرفت. ما همچنین در میان اندک مدارس کسب و کار - بالا 1٪ در جهان - به سه معتبر توسط برجسته بریتانیا، اروپا و ایالات متحده معتبر بدن (AMBA، EQUIS و AACSB) برای کیفیت و قابلیت از استادان و خروجی ما .

هنلی مدرسه کسب و کار برنامه های دقیق، به چالش کشیدن و حرفه گرا که استانداردهای بالایی از یادگیری فراهم می کند. شما می توانید با تحریک مفاهیم و تفکر جدید است که بلافاصله در محل کار قابل اجرا است. علاوه بر این، شما توانایی به استفاده از دانش به شرایط واقعی زندگی به دست آورید. نتیجه ملموس، قابل توجه و پایدار خواهد بود.

هدف ما توانمند سازی افراد برای تبدیل شدن به حرفه ای بزرگ و رهبران کسب و کار برجسته ای هستند که با وضوح فکر می کنم و با اعتماد به نفس و اعتقاد راسخ عمل می کنند. قدرت ما در رویکرد ما نهفته است. ما مردم را قادر به خود و مسئولیت های خود درک بهتر در حالی که در همان زمان اختلاط، عمل و نظریه های کسب و کار موفق.

شبکه هنلی فارغ التحصیلان یک جامعه پویا و جذاب از بیش از 70،000 نفر در بیش از 170 کشور جهان است.

هنلی مدرسه کسب و کار برای به رسمیت شناخته شده

به عنوان یک مدرسه کسب و کار بین المللی برتری تجربه یادگیری ما تحقیقاتی جهانی و تفکر احساس ما از جامعه و مسئولیت قدرت شبکه های ما وسعت و عمق روابط ما با صنعت

به عنوان بخشی از دانشگاه ریدینگ، هنلی عمل در یک موسسه علمی است که در درون 1٪ از همه دانشگاه های جهانی قرار داده است.

در فنلاند، هنلی مدرسه کسب و کار برنامه های MBA از سال 1986 فراهم کرده است. امروز، نمونه کارها ما شامل هنلی اجرایی MBA و همچنین برنامه های آموزش و پرورش اجرایی سفارشی و باز است.

فایننشال تایمز و رتبه بندی اکونومیست

کیفیت اعضای هیات علمی، فرصت های شبکه، توسعه شخصی و بالقوه برای افزایش حقوق و دستمزد خود را در انتخاب MBA، MBA اجرایی و یا ارائه دهندگان آموزش و پرورش اجرایی حیاتی هستند. فقط مدارس کسب و کار چند و برنامه های MBA در جهان در حال را به صورت منظم بالا قرار گرفت.

در منطقه شمال اروپا، هیچ مدرسه غیر از مدرسه کسب و کار هنلی برای شکستن راه خود را به مکان های بالا در رتبه بندی های جهانی با بسیاری از برنامه های آموزش مدیریت وجود دارد.

در سال 2016، مدرسه کسب و کار هنلی دوباره در رتبه بندی تایمز مالی از بهترین برنامه های اجرایی MBA افزایش یافت و جایگاه خود را به عنوان یکی از بالا در جهان 50 و بالای 20 مدارس کسب و کار در اروپا داشت. همچنین، برای برنامه های آموزش و پرورش اجرایی، بار مالی نتایج محل 20 هنلی مدرسه کسب و کار در جهان و 12th در اروپا است.

مکان اکونومیست تعداد هنلی مدرسه کسب و کار 36 در جهان و 10 در اروپا در سال 2015 رتبه بندی آن برای برنامه های اجرایی MBA.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید EMBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

ویدئو ها

The Henley Flexible Executive MBA

Henley Business School Finland MBA Alumni – Jirimiko Oranen

Henley Business School Finland MBA Alumni – Vesa Erolainen

Henley Business School Finland MBA Alumni – Mikko Jääskeläinen

تماس

Henley Business School Finland

آدرس Henley Business School Finland Pohjoisesplanadi 35 E (4th floor) 00100 Helsinki
00100 Helsinki, فنلاند
وب سایت http://www.henley.fi/
تلفن +358 104 251200