توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه با قلب بزرگ!

Centria University of Applied Sciences یک موسسه آموزش عالی چند رشته ای ، پویا و بین المللی است. ما افتخار می کنیم محیطی نوآورانه ، دلسوز و چند فرهنگی را به دانشجویان و کارمندان ارائه دهیم.

Centria در واقع در فنلاند غربی ، سه پردیس - Kokkola ، Pietarsaari و Ylivieska - در دشت Ostrobothnian قرار دارد. هر شهر با فعالیتهای فراوان و یک محیط زیبا ، محیطی بی نظیر را ارائه می دهد.

Centria یک مؤسسه آموزش عالی جوان است ، با نزدیک به 3000 و 290 نفر از کارمندان ، ما تدریس محور دانشجویی را با محوریت تجربه عملی ارائه می دهیم. Centria در پنج رشته مختلف تحصیلی و در کل برنامه های 20 درجه ، برنامه های مدرک ارائه می دهد. رشته های تحصیلی ما عبارتند از:

  • فناوری ، ارتباطات و حمل و نقل
  • علوم اجتماعی ، تجارت و مدیریت
  • خدمات اجتماعی ، بهداشتی و ورزشی
  • فرهنگ
  • علوم انسانی و آموزش

با بیش از 500 دانشجو بین المللی ، دانشجویان متقاضی و تبادل نظر ، بین المللی یکی از ارزش های اصلی ما است. بیش از ده درصد دانشجویان مدرک تحصیلی ما دانشجویان بین المللی هستند و از بیش از 40 کشور مختلف جهان آمده اند. ما همچنین هر ساله حدود صد دانشجو در دانشگاه تبادل ، از دانشگاه های همکار ما در سراسر جهان دریافت می کنیم.

تحقیق و توسعه را آموزش می دهد

Centria تمرکز جدی روی کارآفرینی و پیوندهای عالی با زندگی کاری محلی دارد ، این یک مبنای عالی برای تلفیق دانش نظری با مهارت های حرفه ای به روشی معنی دار است. ما یک دانشگاه بین المللی علوم کاربردی هستیم که نوآوری و کارآفرینی را تشویق می کند.

Centria R

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
Centria University of Applied Sciences
Address
Centria University of Applied Sciences Talonpojankatu 2 67100 Kokkola Finland
FIN-67100 کوکولا, فنلاند
وب سایت
تلفن
+358 6 8250000
Address
یلیویسکا, فنلاند
Address
Jakobstad, فنلاند