توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه با یک قلب بزرگ!

دانشگاه CENTRIA علوم کاربردی موسسه آموزش عالی چند رشته ای، پویا و بین المللی است. ما غرور خودمان را با ارائه دانش آموزان و کارکنان محیط زیست است که نوآورانه، مراقبت و چند فرهنگی است.

واقع در غرب فنلاند، CENTRIA دارای سه شعبه - Kokkola در، Pietarsaari و Ylivieska - واقع در دشت Ostrobothnian. هر شهرستان ارائه می دهد یک محیط منحصر به فرد با تعداد زیادی از فعالیت ها و یک محیط زیبا.

CENTRIA یک موسسه آموزش عالی جوان است، با نزدیک به 3000 و 250 نفر کارکنان، ما ارائه می دهیم دانش آموز محور آموزش با تمرکز بر تجربه عملی است. CENTRIA ارائه می دهد برنامه های درجه در پنج زمینه های مختلف مطالعه و در مجموع برنامه های 20 درجه. زمینه ما از آموزش و پرورش:

فناوری، ارتباطات و حمل و نقل علوم اجتماعی، کسب و کار و مدیریت خدمات اجتماعی، بهداشت و ورزش فرهنگ علوم انسانی و آموزش و پرورش

با بیش از 500 دانش آموزان بین المللی، هر دو دانش آموزان درجه یابی و ارز، بین المللی یکی از ارزش های اصلی ما است. بیش از ده درصد از دانش آموزان درجه به دنبال ما دانشجویان بین المللی، که از بیش از 40 کشور متفاوت است. ما همچنین در اطراف صد دانش آموزان مبادله هر سال در سراسر جهان دریافت، از دانشگاه طرف ما.

آموزش، تحقیقات و توسعه

CENTRIA است تمرکز قوی بر کارآفرینی و ارتباط بسیار خوبی با محلی کار و زندگی، این برای ترکیب دانش نظری با مهارت های حرفه ای در راه معنی دار ارائه به صورت بسیار عالی است. ما یک دانشگاه بین المللی علوم کاربردی که نوآوری و کارآفرینی را تشویق می کند.

R & D CENTRIA است همکاری با شرکت ها و سازمان برای افزایش رقابت کنند. ما در کمک به مشتریان ما در حال توسعه محصولات جدید، سرمایه گذاری کسب و کار و فعالیت های بین المللی و همچنین در فرایند کارآفرینی، با استفاده از تخصص بین رشته ما هدف. ما ارائه می دهیم تا به تکنولوژی روز و آخرین برنامه های کاربردی فن آوری اطلاعات به تناسب نیازهای مشتریان ما. ما را بیشتر از تیم ما از کارشناسان، خود دانش و انواع مختلف آزمایشگاه در استفاده ما. تحقیق و توسعه ما، در ادامه خدمات آموزشی و فعالیت های پروژه گسترده همه در بهبود رقابت مشتریان ما هدف.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی
Centria University of Applied Sciences
Address
Centria University of Applied Sciences Talonpojankatu 2 67100 Kokkola Finland
FIN-67100 Kokkola, فنلاند
وب سایت
تلفن
+358 6 8250000
Address
Ylivieska, فنلاند
Address
Jakobstad, فنلاند