توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

Aalto University Executive Education با سه نام تجاری که پیوندهای محکمی با انجمن Aalto دارند ، آموزش های اجرایی ، خدمات توسعه حرفه ای و آموزش را ارائه می دهد. این ماموریت ماست که از طریق رهبری بهتر ، دنیای بهتری بسازیم.

هر ساله حدود 6000 نفر از 1000 سازمان از تجربه یادگیری تأثیرگذار ، هدف گرا و جامع ما بهره مند می شوند. ما دانش و مهارت های افراد را پرورش داده و پرورش می دهیم و اعتماد به نفس را تقویت می کنیم. ما مسیرهای یادگیری فردی و مشاغل معنادار و همچنین معماری هایی را برای توسعه شایستگی در کل سازمان ها ایجاد می کنیم. شما همچنین بهترین شبکه های تجاری را با ما ایجاد خواهید کرد.

Aalto University Executive Education با مسئولیت محدود متعلق به دانشگاه آلتو است. از طریق همکاری خود را با دانشگاه آلتو، Aalto University Executive Education با مسئولیت محدود به ارمغان می آورد یک رویکرد چند رشته ای و، روش های جدید یادگیری نوآورانه به توسعه کارشناسان و رهبران.

Aalto University Executive Education دارای دو پایه است: دفتر هلسینکی ما عملیات ما را در اروپا هماهنگ می کند ، در حالی که عملیات آسیا و اقیانوسیه از سنگاپور هدایت می شود. علاوه بر فنلاند و سنگاپور ، ما برنامه های آموزشی خود را در چندین مکان در سراسر جهان ارائه می دهیم.

چشم انداز و استراتژی

هدف ما این است که به دنبال شریک ترین Nordic در حمایت از تحول در سازمان های خصوصی و دولتی بخصوص در رابطه با رشد و دیجیتالی باشیم. ما در مناطق تمرکز دانشگاه آلتو در بازارهای منتخب موقعیتی را به عنوان یک رهبر فکری مستقر ایجاد می کنیم. دانشگاه Aalto یک موسسه جهانی است که یک رشته چند نظم و انضباطی منحصر به فرد دارد ، جایی که هنر و علم با فناوری و تجارت آشنا می شوند. علاوه بر این ، ما موضع خود را به عنوان یک مؤسسه بی نظیر توسعه رهبری شماره یک در کشورهای شمال اروپا از نظر شهرت ، مقیاس و دامنه ادغام خواهیم کرد.

ماموریت ما ایجاد یک دنیای بهتر از طریق رهبری بهتر است. ما می خواهیم با داشتن تجربیات یادگیری تأثیرگذار ، هدف گرا و فراگیر در طول حرفه فرد شناخته شده و این امر را به عنوان بستر ارجح برای یادگیری مادام العمر خود قرار دهد. ما افراد را در سفرهای مربوط به پیشرفت شخصی خود از طریق محتوای سرآمد شده ، شناسایی مناطق جدید موضوع و با فراهم کردن زمینه ای برای رشد هویت حرفه ای راهنمایی می کنیم. در زمینه یادگیری مادام العمر ، ما بر دو زمینه اصلی استراتژیک متمرکز هستیم: دیجیتالی کردن یادگیری و دیجیتالی کردن یادگیری. علاوه بر این ، بخش اساسی از دیدگاه ما ایجاد تأثیر اجتماعی محکم و پایدار از طریق سازمانها و افرادی است که با آنها کار می کنیم.

شاخص های مالی

عملکرد Aalto University Executive Education با درآمد بسیار قابل توجهی به اشکال مختلف مانند سود سهام ، شهریه و اجاره بها ارائه می دهد. در سال 2018 ، ردپای مالی Aalto University Executive Education در جامعه Aalto تقریباً 3.7 میلیون یورو (3.1 میلیون یورو در سال 2017) بود.

119306_ScreenShot2019-08-05at10.34.13AM.png

اعتبارنامه ها و شبکه ها

Aalto University Executive Education با مسئولیت محدود یک سازمان آموزش و پرورش اجرایی و رهبری شناخته شده بین المللی است. به عنوان بخشی از دانشگاه Aalto ، "اعتبار تاج و تخت سه گانه" ، سه اعتبارنامه معتبر دانشگاه کسب و کار را داریم ، که فقط 0.5 درصد از مدارس تجاری جهان: AACSB ، AMBA و EQUIS اعطا شده اند.

یکی از نقاط قوت Aalto EE یک شبکه بین المللی متنوع است که از طریق آن می خواهیم آخرین دانش و گرایش های بین المللی را به روز کنیم: UNICON (کنسرسیوم دانشگاه بین المللی آموزش مدیریت) ، EFMD (بنیاد توسعه مدیریت اروپا) و PIM ( مشارکت در مدیریت بین المللی). دانشکده بازرگانی دانشگاه آلتو همچنین عضو CEMS است ، شبکه ای که توسط دانشگاه های پیشرو اروپا و شرکت های بزرگ متفق شده است.

رتبه بندی Financial Times

Aalto EE در رتبه بندی كل آموزش جهانی Financial Times در سال 2019 در رتبه 38 جهان قرار گرفت و بنابراین در بین یك درصد برتر ارائه دهندگان آموزش اجرایی در جهان قرار دارد. رتبه بندی Financial Times فقط شامل 50 ارائه دهنده برتر آموزش و پرورش اجرایی است. در سطح جهان ، برنامه های اجرایی و MBA توسط 4000 موسسه ارائه می شود.

در سال 2018 ، MBA اجرایی MBA مجددا تنها برنامه فنلاندی بود که توانست در بین 100 شرکت برتر در رتبه بندی جهانی سالانه Financial Times ، جایگاه خود را بدست آورد. برنامه EMBA Aalto EE در اروپا رتبه 46 و در کل 93 را به خود اختصاص داده است . در حال حاضر بیش از 3000 برنامه EMBA در سراسر جهان ارائه می شود که تنها 100 مورد برتر آن را در رتبه بندی Financial Times قرار می دهد.

این رتبه بندی به مشتریان ما از کیفیت کلاس جهانی محتوای برنامه ، روش ها و دانشکده اطمینان می دهد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

Join Us to Make a Better World through Better Leadership

Address
3C Mechelininkatu
00100 Helsinki, فنلاند