emlyon business school

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ایجاد شده در 1872 و در لیون، فرانسه، با دانشگاه های مختلف بین المللی، EM لیون مدرسه کسب و کار یک مدرسه کسب و کار اروپا بالا برای مدیریت کارآفرینی و بین المللی برای یادگیری مادام العمر اختصاص داده است. نهاد در 100 صفحه در جهان برای بازارهای استخدام (# 2 مدرسه کسب و کار در فرانسه، # 64 در جهان) توسط آموزش عالی تایمز رتبه بندی شده و خارج از غرفه در میان چند مدارس کسب و کار در سراسر جهان اهدا سه اعتبارنامه بین المللی (AMBA، EQUIS و AACSB).

با یک خط توسط بر اساس "ساز اوایل" مفهوم که در آن توسط دانش آموزان به شدت تشویق به توسعه روحیه کارآفرینی و آزمایش خود، مدرسه کسب و کار emlyon جایی که شما را پرورش ایده های خود را به آنها واقعیت است. امروز، یک ساز به معنای کنترل سرنوشت خود را، که بازیگر و کارآفرین از وجود خود را، و در حال حرکت از انجام آن خود را برای انجام آن را به با هم در یک روح همکاری. این مفهوم نشان دهنده دید emlyon مدرسه کسب و کار از کارآفرین: یک فرد، که تلاش می کند، آزمایش، اشتباه می کند، دوباره شروع می شود و یاد می گیرد که آنها بروید. کارآفرین از مدرسه کسب و کار emlyon ساز و محرک اولیه است. او یک ساز اولیه است.

آن دانش در آموزش است که هر دو در نظریه و در روز به روز مدیریت شرکت است.

کیفیت متمایز آن است که در آموزش نوآوری و یک رویکرد مدیریتی به مدیریت آموزش و پرورش تاسیس شد.

5 پردیس

  • اونا مدرسه کسب و کار لیون در محیط روستایی لذت بخش تنها 15 دقیقه از مرکز Lyon واقع شده است. ساختمان های مدرن واقع در یک پارک 18 هکتاری بزرگ ارائه 30،000m² از دفتر و فضای آموزشی مجهز به شبکه WiFi است.
  • شانگهای پردیس - رونق اقتصادی در چین، 3 بزرگترین قدرت اقتصادی جهان و ادغام تدریجی از مدل های اقتصادی و فرهنگی آسیا در روند جهانی شدن به شدت درک سنتی غربی تغییر داده است.
  • یک سایت فوق العاده متصل و نوآورانه، دانشگاه پاریس بخشی از اونا لیون مدرسه کسب و کار را جهانی شدن approach.The 5500 متر مربع هوسمان به سبک دانشگاه است که در قلب پاریس، در کنار "Gare د لیون" ایستگاه قطار است.
  • اونا لیون مدرسه کسب و کار همچنین دارای یک پردیس واقع در سنت اتین، فرانسه و کازابلانکا، مراکش.

علاوه بر این، منابع فرهنگی در اروپا و در جهان انگلیسی زبان در چین با ارزش ها و روش ها است که کاملا متفاوت روبرو هستند. با توجه به این مشاهدات در ذهن، این دانشگاه با هدف افشای دانش آموزان به فرهنگ چینی به طور خاص و به فرهنگ شرق آسیا به طور کلی.

سازمان ترکیب دانشکده و

دانشکده است تا از 113 استاد تمام وقت ساخته شده و سازمان یافته در 4 گروه:

  • بازار و نوآوری
  • استراتژی و سازمان
  • اقتصاد، امور مالی، کنترل
  • مدیریت، حقوق و منابع انسانی

رتبه بندی مدرسه:

مدرسه کسب و کار آموزش عالی تایمز # 2 در فرانسه # 64 در جهان و دانشگاه گلوبال استخدام رتبه بندی 2015

مکان ها

لیون

Address
emlyon business school
Lyon-Ecully Campus
23, av. Guy de Collongue

69134 لیون, اوورگن-رون-آلپ, فرانسه

شانگهای

Address
emlyon business school Asian Campus
2F, Global Education Center, East China Normal University
N°3663 Zhong Shan North Road

200062 شانگهای, شانگهای, چین

پاریس

Address
emlyon business school
Paris Campus
15 Boulevard Diderot

75012 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه

اعتیار سنجی ها