توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک دانشگاه چند رشته ای

دانشگاه Pau و Pays de l'Adour (UPPA) یک دانشگاه چند رشته ای است که سه حوزه مهم را مطالعه می کند:

 • قانون، اقتصاد، کسب و کار، مدیریت
 • علم و تکنولوژی
 • ادبیات، زبان، هنر، علوم اجتماعی و علوم انسانی و ورزش

UPPA ارائه می دهد دانش آموزان ابتدایی یا ادامه تحصیل، برنامه های کار / تحصیل و یا کارآموزی، برای کسب مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و حرفه ای و دکترا از طریق 5 UFR (واحد های آموزشی و پژوهشی) و دو مدرسه دکترا.

این دانشگاه همچنین شامل دو موسسه فناوری اطلاعات (IUT)، یک IAE (دانشکده مدیریت دانشگاه)، دو دانشکده مهندسی (ENSGTI، مهندسی فناوری صنعتی و ساخت و ساز پوشش ISA BTP)، یک واحد آموزش مداوم و یک مرکز آموزش کارآموزی است.

یک محیط کار ایده آل

یکی از ویژگی های خاص UPPA موقعیت آن در نزدیکی مرز اسپانیا، بین کوه ها و اقیانوس ها، در 5 دانشگاه در مقیاس بسیار انسانی است: Anglet، Bayonne، Pau، Mont-de-Marsan و Tarbes.

هر محوطه دانشگاه دانش آموزان مدرن و کارآمد وسایل ارتباطی، کتابخانه دانشگاه، فعالیت های ورزشی، برنامه فرهنگی و مجموعه ای از انجمن های دانشجویی را ارائه می دهد.

تیم های آموزشی UPPA ما 11500 دانش آموز را برای تکمیل دوره خود آماده می کنند، اما آنها نیز به نیازهای دانش آموزان توجه می کنند و همیشه در دسترس هستند و متعهد به فرآیند کیفیت ما هستند.

راهنمایی های حرفه ای و مشاوره حرفه ای نیز در قلب هر برنامه تحصیلی قرار دارند: پروژه های حرفه ای دانشجویی، جلسات با دانشجویان سابق، نمایشگاه های شغلی، کمک به پیدا کردن کارآموزی و مشاغل.

برای دومین سال، وزارت UPPA 12 جایزه ملی (از 80 دانشگاه) برای حمایت دانشجویی و موفقیت در دوره های تحصیلات خود و 18 برای استادان خود رتبه بندی کرده است.

تحقیقات علمی در سطح بین المللی

با 24 واحد تحقیقاتی مرتبط با سازمان های تحقیقاتی مانند CNRS، INRA و INRIA، تحقیق در UPPA شامل موارد زیر است:

 • 5 تم استراتژیک:
  • محیط زیست و مواد
  • منابع جغرافیایی
  • محیط زیست و منابع آبزی
  • عدالت و سرزمین
  • مناطق، مرزها و ترکیب
 • و یک موضوع متضاد و چندبعدی: انتقال انرژی، محیط زیست و اجتماعی.
 • Institut Carnot ISIFoR (موسسه مهندسی پایدار منابع فسیلی)
 • Equipex MARSSEquipex MARSS (مرکز اسپکترومتر جرمی برای علوم واکنش و گسسته)
 • Equipex در شبکه برنامه XYLOFORESTXyloforest (توسعه بخش چوب)
 • Labex در شبکه STORE-EX (ذخیره سازی الکتروشیمیایی انرژی)
 • LabCom، آزمایشگاه مشترک با URGO

دانشگاهی که در منطقه خود ریشه دارد

از زمان تأسیس آن در سال 1970، UPPA روابط خود را با شرکای محلی و سازمانی محلی شکل داده است، و آن را یک بازیکن اصلی در توسعه اقتصادی جنوب آکوئیتین می داند.

این ارتباطات بسیار قوی با پیمانکاران اصلی مانند Total، Turboméca، Arkema، Toyal، Messier-Dowty را جعل کرده است و از طریق صدای توافقنامه همکاری، SME / SMI را پشتیبانی می کند.

UPPA همچنین توسط مقامات محلی پشتیبانی می شود و بخشی از ComUEA، انجمن دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در آکسیون است. همچنین عضو SATT Aquitaine (انتقال علوم آکیتین)

یک دانشگاه برای جهان باز است

با توجه به موقعیت جغرافیایی آن، UPPA به طور خاص به منظور توسعه همکاری اصلی مرزی با اسپانیا، با راه اندازی:

 • پروژه PYREN: IDEFI (ابتکار عمل برای تعالی در آموزش نوآورانه) که توسط "سرمایه گذاری برای آینده" از سوی دولت تامین می شود،
 • دوره های تخصصی
 • کارآموزی در شرکت ها
 • 10 درجه دو و نظارت پایان نامه مشترک (34 در سال 2015).

UPPA میزبان 1700 دانشجوی بین المللی است و دانشجویان خود را با فرصت های شغلی بین المللی از طریق مشارکت های بسیاری در این زمینه ارائه می دهد:

 • 51 کشور شریک در سراسر جهان،
 • 80 موافقت نامه های همکاری بین دانشگاهی
 • 179 دانشگاه شرکای اراسموس.

انرژی و محیط زیست، کلمات کلیدی برای پروژه I-SITE توسط UPPA اجرا می شود

به عنوان بخشی از برنامه سرمایه گذاری های آینده توسط دولت، UPPA طرح پیشنهادی برای پروژه I-SITE (Initiatives - Science - Innovation - Territories - Economy) را با پروژه E2S - Solutions Environment Environment ارائه کرد. پیش از انتخاب در ژوئن 2016، این پروژه بر اساس یک کنسرسیوم با INRA و lnria مرتبط با R و خصوصی خصوصی و عمومی منطقه

این کنسرسیوم این پروژه را بر روی انتقال انرژی و محیط زیست در همکاری با شرکت های (Total، Arkema، TIGF و Safran Helicopter Engines) و شرکای دانشگاهی (CEA، CNRS، دانشگاه کشور Basque و دانشگاه Saragossa) اجرا خواهد کرد. E2S نیز توسط دولت های محلی پشتیبانی شده: ناحیه آکیتن، لیموزین، پواتو-شارنت منطقه، پیرنه-آتلانتیک و لاند Départements از Pau در Béarn را پیرنه Communauté D'پخت، مونت دومارسان پخت و Lacq-Orthez و باسک Communautés د کمون .

تیم E2S چالش های مربوط به انتقال انرژی، منابع جغرافیایی، زیستگاه های آبزی و اثرات زیست محیطی تغییرات طبیعی و انسانی را مطابق با تحولات تحقیقاتی و نوآوری توسط شرکای صنعتی عمده برآورده خواهد کرد. هدف این است که موانع علمی هدفمند (ذخیره سازی CO2، تولید بیوگاز، باتری های جدید، توسعه هواپیما کاملا الکتریکی) را از بین ببریم.

به این ترتیب متخصصان علوم، علوم انسانی، جامعه شناسی و حقوق، سبب افزایش جذابیت بین المللی UPPA در زمینه های پیشرفته با موسسات عالی جهان (Stanford، Berkeley، MIT ...) به ویژه از طریق صندلی های مشترک می شوند؛ یک سیاست با کیفیت بالاتر هنوز، دوره های تحصیلات تکمیلی به زبان انگلیسی در زمینه E2S تدریس می شود.

این پروژه همچنین شامل تغییرات در مدیریت و سازمان دانشگاه است که به سمت یک ساختار بر اساس سه دانشکده اصلی، هر کدام از جمله آموزش، تحقیق و نوآوری، حرکت می کند. تلاش های ویژه در زمینه منابع انسانی برای افزایش تعداد محققان دانشگاهی در زمینه های E2S صورت می گیرد. مشارکت های صنعتی محلی، نقاط قوت کنسرسیوم را افزوده و اکتشاف قابل توجهی را برای تحقیق و نوآوری در این زمینه ها به همراه خواهد داشت.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی
 • فرانسوی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Université de Pau et des Pays de l'Adour

هدف برنامه "محیط زیست تکاملی در محیط زیست"، آموزش دانشمندان علمی است که قادر به طراحی آزمایش ها و مدل ها برای تولید دانش در محیط زیست تکاملی مربوط به مدیریت اکوسیستم های ... [+]

بررسی اجمالی

هدف برنامه "محیط زیست تکاملی در محیط زیست"، آموزش دانشمندان علمی است که قادر به طراحی آزمایش ها و مدل ها برای تولید دانش در محیط زیست تکاملی مربوط به مدیریت اکوسیستم های آبزی هستند. این حمایت توسط فدراسیون تحقیق در منابع آب و اکوسیستم های آبزی (MIRA) است که شامل کارشناسان تحقیق و مهارت در زمینه تکامل واکنش گونه های آبزی به فشار های انسان و مدل سازی جمعیت های آبزی و اکوسیستم است.... [-]

فرانسه زاویه
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Université de Pau et des Pays de l'Adour

این برنامه دوره های پیشرفته ای را در زمینه تجزیه و تحلیل آماری، هوش تجاری، مدل سازی کامپیوتری و ابزارهای مرتبط با آن ارائه می دهد. ... [+]

بررسی اجمالی

این درجه بعد از 12 ماه تحویل داده می شود.

این برنامه دوره های پیشرفته ای را در زمینه تجزیه و تحلیل آماری، هوش تجاری، مدل سازی کامپیوتری و ابزارهای مرتبط با آن ارائه می دهد.

این برنامه امکان ادامه تحصیلات دکترا را فراهم می کند، یا در یک زمینه علمی یا در یک زمینه صنعتی (همکاری بین صنعت و UPPA).

اهداف برنامهاین برنامه با هدف ارائه مهارت های قوی در مدل سازی تصادفی و روش های آماری برای تجزیه و تحلیل داده ها، همراه با ابزار رایانه همراه است.دوره ها هر دو در برنامه های کاربردی در صنعت تمرکز می کنند، به خصوص در زمینه کنترل کیفیت و تجزیه و تحلیل ایمنی، و در برنامه های کاربردی در داده کاوی و یادگیری ماشین.دوره های آموزشی توسط دانشگاهیان و همچنین توسط مهندسین آموزش داده می شودبا توجه به برتری دانشجویان و تمایل آنها برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری، می توان از دوره های «پیشرفته آمار» و «احتمال پیشرفته کاربردی» ارائه کرد.... [-]
فرانسه پاو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Université de Pau et des Pays de l'Adour

این برنامه آموزش عالی در بسیاری از زمینه های مختلف ریاضیات کاربردی مربوط به مدل سازی با معادلات دیفرانسیل با مشتقات جزئی با برنامه های کاربردی در مکانیک سیالات، انتشار ام ... [+]

بررسی اجمالی

این درجه بعد از 12 ماه تحویل داده می شود.

این برنامه آموزش عالی در بسیاری از زمینه های مختلف ریاضیات کاربردی مربوط به مدل سازی با معادلات دیفرانسیل با مشتقات جزئی با برنامه های کاربردی در مکانیک سیالات، انتشار امواج، رسانه متخلخل و غیره فراهم می کند.

این برنامه دسترسی به مطالعات دکترا را در زمینه علمی یا در زمینه صنعتی (همکاری بین صنعت و UPPA) فراهم می کند.

اهداف برنامهاین برنامه با هدف ارائه مهارت های قوی در ریاضیات کاربردی (تجزیه و تحلیل معادلات دیفرانسیل با مشتقات جزئی، تجزیه و تحلیل عددی، محاسبات علمی و محاسبات با کارایی بالا، بهینه سازی).دوره ها بر روی برنامه های کاربردی در مشکلات صنعتی، مکانیک سیالات، انتشار امواج، طراحی بهینه تمرکز می کنند ...این برنامه دانشجویان را برای پیشبرد موقعیت در سازمان های خصوصی و عمومی در بخش های تحقیق و توسعه آماده می کند.... [-]
فرانسه پاو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Université de Pau et des Pays de l'Adour

مسیر CCCE تمرکز بر مدل سازی و شبیه سازی فرایندهای مربوط به مهندسی ساحلی است. مباحث گسترده مورد مطالعه شامل مدل سازی موج، تعامل امواج با سازه، رفتار خاك و ساختار پیچیده اس ... [+]

بررسی اجمالی

مسیر CCCE تمرکز بر مدل سازی و شبیه سازی فرایندهای مربوط به مهندسی ساحلی است. مباحث گسترده مورد مطالعه شامل مدل سازی موج، تعامل امواج با سازه، رفتار خاك و ساختار پیچیده است. تمرکز ویژه بر روشهای عددی و ابزارهای محاسباتی منبع باز که معمولا در این زمینه استفاده می شود از جمله Telemac 2D، Artemis، OpenFOAM، BOSZ (مدل موج بوسیص)، XBEACH، Cast3M (مدل ساختار عنصر محدود) است.

این آهنگ متعلق به مدرک کارشناسی ارشد بین المللی فیزیک و شبیه سازی در مهندسی عمران است که دوره های کلیدی چند رشته ای را برای دستیابی به یک سطح پیشرفته متخصص در زمینه های ذکر شده ارائه می دهد. این مناسب برای دانشجویان برنامه ریزی هر دو حرفه ای تحصیلی یا حرفه ای است و مبانی نظری و تخصص عملی مورد نیاز برای تحقیق در زمینه تحقیق یا R... [-]

فرانسه زاویه
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Université de Pau et des Pays de l'Adour

به شدت افزایش تقاضای اجتماعی در زمینه محیط زیست، توسعه پایدار و سلامت، منجر به همکاری مهارت های پیشرفته در علوم شیمی و زیست شناسی می شود. به منظور توانایی مؤثر پاسخ به ای ... [+]

بررسی اجمالی

به شدت افزایش تقاضای اجتماعی در زمینه محیط زیست، توسعه پایدار و سلامت، منجر به همکاری مهارت های پیشرفته در علوم شیمی و زیست شناسی می شود. به منظور توانایی مؤثر پاسخ به این تقاضا و پیاده سازی راه حل های نوآورانه ارائه پاسخ کارآمد به این درخواست ها، ضروری است که کاملا درک متقابل آلاینده ها با موجودات زنده و به ویژه ساختارهای آنها، خواص، واکنش های فعال / فعالیت ها در اکوسیستم های طبیعی. هدف دوم «بررسی ویژگیهای شیمیایی و میکروبیولوژیکی برای مسائل محیطی» (CMCEI) دوره کارشناسی ارشد شیمی و علوم زیستی، آموزش متخصصان با دانش پیشرفته ترین در شیمی تجزیه ای، فیزیک شیمی، زیست شناسی مولکولی و میکروب شناسی محیطی است.... [-]

فرانسه پاو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Université de Pau et des Pays de l'Adour

سیموز بین المللی (شبیه سازی و بهینه سازی سیستم های انرژی) ارائه می دهد آموزش های تخصصی در زمینه انرژی و به طور خاص بهینه سازی سیستم های انرژی است. این آموزش برای دانش آمو ... [+]

اهداف

با توجه به پیچیدگی فرآیندهای صنعتی فعلی، توسعه و بهبود عملیات این امکانات تنها با روش های دقیق بهینه سازی امکان پذیر است. سیموز بین المللی (شبیه سازی و بهینه سازی سیستم های انرژی) ارائه می دهد آموزش های تخصصی در زمینه انرژی و به طور خاص بهینه سازی سیستم های انرژی است. این آموزش برای دانش آموزان از سراسر جهان بسیار مهم است.

دوره های آموزشی

این برنامه در چهار ترم (120 ECTS اعتبار) سازماندهی شده است. دانش آموز حداقل 3 ترم در فرانسه می گذرد، ترم اول S1 (30 ECTS اعتبار) را می توان با اعتبار گرفتن دانش به دست آورد.... [-]

فرانسه پاو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Université de Pau et des Pays de l'Adour

هدف از این استاد، آموزش کارشناسان علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات است تا قادر به پاسخگویی به چالش های جدید نسل های فعلی و آینده جوامع دیجیتال باشد. روند فعلی تکنولوژی های ... [+]

بررسی اجمالی

هدف از این استاد، آموزش کارشناسان علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات است تا قادر به پاسخگویی به چالش های جدید نسل های فعلی و آینده جوامع دیجیتال باشد. روند فعلی تکنولوژی های دیجیتال که از طریق اینترنت چیزها، سیستم های فیزیکی سایبر، شبکه های اجتماعی، محاسبات ابری، داده های بزرگ و محاسبات شناختی ارائه شده است، مبنایی برای انقلاب صنعتی جدید به نام Industry 4.0 بوده است.

مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع 4.0 ما یک دوره کارشناسی تمام وقت را با هدف ارائه پایه های علمی و تکنولوژیکی جامع برای نوآوری، طراحی و توسعه سازمان های دیجیتال آینده بر اساس الگوی جدید Internet of Everything (IoE) ارائه می دهیم. این مناسب برای دانشجویان برنامه ریزی هر دو حرفه ای تحصیلی یا حرفه ای است و مبانی نظری و تخصص عملی مورد نیاز برای تحقیق در زمینه تحقیق یا R... [-]

فرانسه زاویه
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Université de Pau et des Pays de l'Adour

کارشناسی مهندسی نفت، ارائه شده در Pau (فرانسه)، تنها آموزش آکادمیک در فرانسه نفت و گاز است که حرفه های صنعتی را در زمینه اکتشاف، تحقیق، توسعه و تولید پوشش می دهد. ... [+]

بررسی اجمالیکارشناسی ارشد مهندسی نفت ارائه می دهد یک دوره دو ساله کلاسیک در فرانسه و یک ساله آموزش انگلیسی به دانشجویان فارغ التحصیل. یک ساله "تقویت نیروی مهندسی نفت" (~ 350 ساعت سخنرانی و 5-6 ماه کارآموزی) به ویژه توسط دانشجویان خارجی که مایل به تقویت پس زمینه خود در زمینه های مختلف مهندسی نفت هستند، بسیار قدردانی خواهد شد.استاد در دانشگاه Pau و Pays de l'Adour (UPPA) ارائه می شود. این کارشناسی ارشد ا... [-]
فرانسه پاو
درخواست اطلاعات
انگلیسی,فرانسوی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Université de Pau et des Pays de l'Adour

برنامه آموزشی، شامل سخنرانی ها، کارهای تحت نظارت و عملی و مطالعات موردی، توسط استادان دانشگاه و محققان، بلکه توسط پرسنل بخش اجتماعی و حرفه ای تدریس می شود. ... [+]

بررسی اجمالی

انتخاب و استفاده مناسب از یک ماده نیاز به تخصص شیمیایی دارد که بر آگاهی از بخش های آماده سازی و مشخصه مواد و آموزش در تفسیر و مدل سازی خواص ساختاری و عملکردی مواد استوار است. طراحی شده به طور خاص برای دانشجویان دوره های آموزشی که در آن شیمی موضوع حاکم است، برنامه درسی CPCM دوره های آموزشی در هر یک از این بخش های مختلف ارائه می دهد. محتوا برنامه آموزشی نتیجه یک سنت کلی در مورد توسعه پایدار و استفاده از مواد نوآورانه است که پاسخ بالقوه به نیازهای جدید و چالش های مربوط به انرژی و محیط زیست را ارائه می کند.... [-]

فرانسه پاو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Université de Pau et des Pays de l'Adour

دوره MPPM بر روی مکانیک و فیزیک در رسانه های متخلخل متمرکز است. این ویژگی های تجربی خود را با استفاده از پوئوسیمتری غیر مستقیم و تصویربرداری مستقیم، مدل سازی رفتار پورتوم ... [+]

بررسی اجمالی

درک مکانیک، فیزیک و کوپلینگ آنها در رسانه متخلخل سیال پر شده است که برای حل چالش های آینده در انرژی و محیط زیست است. در واقع، رسانه های متخلخل در بسیاری از سیستم های طبیعی و صنعتی مورد علاقه در زمینه های مختلف مهندسی مانند: مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی مواد، مهندسی نفت، و یا صنایع غذایی در همه جا مورد توجه است.

دوره MPPM بر روی مکانیک و فیزیک در رسانه های متخلخل متمرکز است. این ویژگی های تجربی خود را با استفاده از پوئوسیمتری غیر مستقیم و تصویربرداری مستقیم، مدل سازی رفتار پورتومکانیک، برآورد خواص حمل و نقل، اتصالات مایع جامد و خواص مایعات محدود شده در رسانه های متخلخل پوشش می دهد.... [-]

فرانسه زاویه
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Allée du Parc Montaury 64600 ANGLET
64600 زاویه, Nouvelle-Aquitaine, فرانسه
وب سایت
تلفن
00 33 5 59 40 70 00
Address
8 allées des platanes 64100 BAYONNE Cedex
بیون, Nouvelle-Aquitaine, فرانسه
Address
371, rue du Ruisseau - BP 201 40004 MONT-DE-MARSAN
40000 مونت دو موران, Nouvelle-Aquitaine, فرانسه
Address
Université de Pau et des Pays de l'Adour Avenue de l'Université BP 576 64012 PAU cedex
64000 پاو, Nouvelle-Aquitaine, فرانسه
Address
11 Rue Morane-Saulnier, 65000 Tarbes, France
تارها, اکسیزی, فرانسه