Université de Pau et des Pays de l'Adour

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک دانشگاه چند رشته ای

دانشگاه Pau و Pays de l'Adour (UPPA) یک دانشگاه چند رشته ای است که سه حوزه مهم را مطالعه می کند:

 • قانون، اقتصاد، کسب و کار، مدیریت
 • علم و تکنولوژی
 • ادبیات، زبان، هنر، علوم اجتماعی و علوم انسانی و ورزش

UPPA به دانشجویان خود می آموزد که تحصیلات ابتدایی یا مداوم ، برنامه های کار یا مطالعه یا کارآموزی را کسب کنند ، تا از طریق 5 UFR (واحدهای آموزشی و پژوهشی) و دو مدرسه دکتری ، مدرک لیسانس ، کارشناسی ارشد و حرفه ای و دکترا را کسب کنند.

این دانشگاه همچنین شامل دو IUT (موسسه فناوری دانشگاه) ، یک IAE (دانشکده مدیریت دانشگاه) ، دو دانشکده مهندسی (ENSGTI ، پوشش مهندسی فناوری صنعتی و ISA BTP پوشش ساخت و ساز) ، یک بخش آموزش مداوم و یک مرکز آموزش کارآموزی است.

یک محیط کار ایده آل

یکی از ویژگی های خاص UPPA موقعیت آن در نزدیکی مرز اسپانیا، بین کوه ها و اقیانوس ها، در 5 دانشگاه در مقیاس بسیار انسانی است: Anglet، Bayonne، Pau، Mont-de-Marsan و Tarbes.

هر محوطه دانشگاه به معنای مدرن و کارآمد ارتباطی ، کتابخانه دانشگاه ، فعالیت های ورزشی ، یک برنامه فرهنگی و طیف وسیعی از انجمن های دانشجویی را ارائه می دهد.

تیم های آموزشی UPPA ما 11500 دانش آموز را برای تکمیل دوره خود آماده می کنند، اما آنها نیز به نیازهای دانش آموزان توجه می کنند و همیشه در دسترس هستند و متعهد به فرآیند کیفیت ما هستند.

راهنمایی شغلی و مشاوره حرفه ای نیز در کانون هر برنامه مطالعه قرار دارد: پروژه حرفه ای دانشجویی ، جلسات با دانشجویان سابق ، نمایشگاه های شغلی ، کمک به یافتن کارآموزی و شغل.

برای دومین سال، وزارت UPPA 12 جایزه ملی (از 80 دانشگاه) برای حمایت دانشجویی و موفقیت در دوره های تحصیلات خود و 18 برای استادان خود رتبه بندی کرده است.

تحقیقات علمی در سطح بین المللی

با 24 واحد تحقیقاتی مرتبط با ارگانهای تحقیقاتی مانند CNRS ، INRA و INRIA ، تحقیقات در UPPA را شامل می شود:

 • 5 تم استراتژیک:
  • محیط زیست و مواد
  • منابع جغرافیایی
  • محیط زیست و منابع آبزی
  • عدالت و سرزمین
  • مناطق، مرزها و ترکیب
 • و یک موضوع متضاد و چندبعدی: انتقال انرژی، محیط زیست و اجتماعی.
 • موسسه کاروت ISIFoR (موسسه مهندسی پایدار منابع فسیلی).
 • Equipex MARSSEquipex MARSS (مرکز طیف سنجی جرمی برای واکنش و علوم ویژه).
 • تجهیز در شبکه برنامه XYLOFORESTXyloforest (توسعه بخش چوب).
 • Labex در شبکه STORE-EX (ذخیره الکتروشیمیایی انرژی).
 • LabCom ، آزمایشگاه مشترک با URGO.

دانشگاهی که در منطقه خود ریشه دارد

از زمان تأسیس آن در سال 1970، UPPA روابط خود را با شرکای محلی و سازمانی محلی شکل داده است، و آن را یک بازیکن اصلی در توسعه اقتصادی جنوب آکوئیتین می داند.

این ارتباطات بسیار قوی با پیمانکاران اصلی مانند Total، Turboméca، Arkema، Toyal، Messier-Dowty را جعل کرده است و از طریق صدای توافقنامه همکاری، SME / SMI را پشتیبانی می کند.

UPPA همچنین توسط مقامات محلی پشتیبانی می شود و بخشی از ComUEA، انجمن دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در آکسیون است. همچنین عضو SATT Aquitaine (انتقال علوم آکیتین)

یک دانشگاه برای جهان باز است

با توجه به موقعیت جغرافیایی آن، UPPA به طور خاص به منظور توسعه همکاری اصلی مرزی با اسپانیا، با راه اندازی:

 • پروژه PYREN: IDEFI (ابتکار عمل برای تعالی در آموزش نوآورانه) که توسط "سرمایه گذاری برای آینده" از سوی دولت تامین می شود،
 • دوره های تخصصی
 • کارآموزی در شرکت ها
 • 10 درجه دو و نظارت پایان نامه مشترک (34 در سال 2015).

UPPA میزبان 1700 دانشجوی بین المللی است و دانشجویان خود را با فرصت های شغلی بین المللی از طریق مشارکت های بسیاری در این زمینه ارائه می دهد:

 • 51 کشور شریک در سراسر جهان،
 • 80 موافقت نامه های همکاری بین دانشگاهی
 • 179 دانشگاه شرکای اراسموس.

انرژی و محیط زیست، کلمات کلیدی برای پروژه I-SITE توسط UPPA اجرا می شود

به عنوان بخشی از برنامه "سرمایه گذاری های آینده" که توسط دولت آغاز شده است ، UPPA پیشنهادی را برای پروژه I-SITE (ابتکارات - علوم - نوآوری - سرزمین ها - اقتصاد) با پروژه E2S - انرژی راه حل های محیط زیست ارائه داد. این پروژه از پیش انتخاب شده در ژوئن سال 2016 براساس کنسرسیومی با INRA و lnria مرتبط با R و خصوصی قوی و عمومی منطقه است.

این کنسرسیوم این پروژه را بر روی انتقال انرژی و محیط زیست در همکاری با شرکت های (Total، Arkema، TIGF و Safran Helicopter Engines) و شرکای دانشگاهی (CEA، CNRS، دانشگاه کشور Basque و دانشگاه Saragossa) اجرا خواهد کرد. E2S نیز توسط دولت های محلی پشتیبانی شده: ناحیه آکیتن، لیموزین، پواتو-شارنت منطقه، پیرنه-آتلانتیک و لاند Départements از Pau در Béarn را پیرنه Communauté D'پخت، مونت دومارسان پخت و Lacq-Orthez و باسک Communautés د کمون .

تیم های E2S در راستای تحولات تحقیق و نوآوری توسط شرکای اصلی صنعتی ، چالش های مربوط به انتقال انرژی ، منابع جغرافیایی ، زیستگاه های آبزی و اثرات زیست محیطی از تغییرات طبیعی و انسانی را برطرف می کنند. هدف از این کار ، شکستن موانع علمی هدفمند (ذخیره سازی CO2 ، تولید بیوگاز ، باتری های جدید ، توسعه هواپیمای کاملاً برقی و غیره) است.

از این رو متخصصان علوم ، علوم انسانی ، جامعه شناسی و حقوق ، جذابیت بین المللی UPPA را در زمینه های مهم با مؤسسات برتر جهان (استنفورد ، برکلی ، MIT و ...) به ویژه از طریق صندلی های مشترک افزایش می دهند. هنوز هم یک سیاست با کیفیت بالاتر ، دوره های تحصیلات تکمیلی به زبان انگلیسی در زمینه E2S تدریس می شود.

این پروژه همچنین شامل تغییراتی در مدیریت و سازمان دانشگاه است که به سمت یک ساختار مبتنی بر سه دانشکده اصلی ، هر یک از جمله تدریس ، تحقیق و نوآوری پیش خواهد رفت. تلاش ویژه ای در مورد منابع انسانی برای افزایش تعداد محققان دانشگاهی در مضامین E2S انجام خواهد شد. مشارکت های صنعتی محلی نقاط قوت کنسرسیوم را تکمیل می کند و به تحقیقات و نوآوری در این زمینه ها کمک بزرگی می کند.

مکان ها

زاویه

Address
Allée du Parc Montaury
64600 ANGLET

64600 زاویه, Nouvelle-Aquitaine, فرانسه
تلفن
00 33 5 59 40 70 00

بیون

Address
8 allées des platanes
64100 BAYONNE Cedex

بیون, Nouvelle-Aquitaine, فرانسه

مونت دو موران

Address
371, rue du Ruisseau - BP 201
40004 MONT-DE-MARSAN

40000 مونت دو موران, Nouvelle-Aquitaine, فرانسه

پاو

Address
Université de Pau et des Pays de l'Adour
Avenue de l'Université
BP 576
64012 PAU cedex

64000 پاو, Nouvelle-Aquitaine, فرانسه

تارها

Address
11 Rue Morane-Saulnier, 65000 Tarbes, France
تارها, اکسیزی, فرانسه

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید