Université de Nantes

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Université de Nantes هرگز متوقف نمیشود. در مواجهه با چالش های امروز ما به طور مداوم خودمان را معرفی می کنیم.

در 50 سال اخیر، Université de Nantes آموزش و تحقیقات را به بالاترین سطح برده است و در سال 2015 در رتبه بندی دانشگاه تایمز تحصیلات تکمیلی قرار گرفت . Université de Nantes در بین 25 دانشگاه برتر فرانسه قرار دارد . در این 50 سال، ما به میزان قابل توجهی پیشرفت کرده ایم.

به سوی یک مدل جدید دانشگاه

Université de Nantes enthusiasm، audacity، generosity، and drudge را پرورش می دهد. این اصول، که معمولا با جوانان مرتبط است، علامت تجاری ما هستند. این فلسفه ما را به رسیدن به استانداردهای بالاتر هدایت می کند. این ما را در یک دنیای به سرعت در حال تغییر می اندازد تا مدل جدیدی از دانشگاه را اختراع کند. این مدل مایل به باز شدن محیط زیست و تمرکز بر تغییرات اجتماعی است. این آمادگی برای مواجهه با چالش های جوامع ما از نظر تحقیق، آموزش، نوآوری، ارتقاء فرهنگ علمی، ادغام دانش آموزان در ساختار اجتماعی-اقتصادی و اعتبار بین المللی است.

این مدل دانش آموز را در مرکز توجه قرار می دهد و بیش از هر زمان دیگری، انسان را در قلب دینامیک و جاه طلبی های آن قرار می دهد. قدرت دانشگاه در سرمایه گذاری و کیفیت پژوهشگران، استادان، استادان، معلمان و کارکنان کتابخانه، مهندسین، کارکنان اداری، تکنسین ها، بخش خدمات و سلامت قرار دارد.

این برای ما این است که این تفاوت را تقویت کنیم و استعدادهایمان را به هم متصل کنیم.

shallow focus photography of person in white and black striped top writing on white paperسیاره تنها / ناپاک

دانشگاه خلاق و پر جنب و جوش

Université de Nantes همکاری را تسهیل می کند و مطالعه بین رشته ای را عامل نوآوری و موفقیت می کند.

Université de Nantes در محیط طبیعی زیبای واقع در قلب نانت واقع شده است، یک شهر مشهور برای حیاتی، فرهنگ، توسعه اقتصادی و کیفیت زندگی آن است. با تشکر از 2 محوطه دانشگاه سنت نازیر و لراش سوئین، Université de Nantes در این قلمرو حضور قوی دارد.

در محوطه دانشگاه ها، رشته های مختلف برای غنی سازی یکدیگر ملاقات می کنند. Université de Nantes یکی از دانشگاه های نادر فرانسه است که بین رشته ای را ترویج می دهد. 38000 دانش آموز در 20 دانشکده و مدارس وجود دارد. 295 تخصص وجود دارد، 44 آزمایشگاه در همه زمینه های دانش کار می کنند.

تبدیل شدن به یکی از بالاترین دانشگاه های بین رشته ای فرانسه است.

این محیط برای تجربیات جدید، ایجاد تعاملات غنی است که ما تشویق می کنیم. Université de Nantes خود را به عنوان یک هدف برای تبدیل شدن به یکی از بالاترین دانشگاه های بین رشته ای فرانسه در 10 سال آینده قرار داده است. نمونه هایی از شیوه های غیر اختصاصی در تحقیقات و همچنین در زمینه های آموزشی متعدد است. ما قصد داریم آنها را بهبود بخشیم تا به تغییرات اجتماعی پیچیده پیش از ما پاسخ دهند.

این دیگ ذوب، این تنوع باعث می شود Université de Nantes مکان پر جنب و جوش، هر دو استقبال و خلاق است. این یک دانشگاه است که جنبش واقعیت قابل ملاحظه و تحریک کننده است.

دانشگاه باز و شهروند

Université de Nantes با افزایش دانش، ثروت و پتانسیل آن، در توسعه منطقه فعالانه شرکت می کند تا آینده در اینجا اتفاق بیفتد!

Université de Nantes می خواهد یک بازیکن برجسته در توسعه جامعه باشد: آموزش عالی، انتشار دانش، ایجاد ارزش ها از طریق تحقیق و انتقال تکنولوژی.

three people sitting in front of table laughing togetherBrooke Cagle / Unsplash

نیروی محرکه نوآوری

در زمینه تغییرات اجتماعی و اقتصادی، ظرفیت نوآوری بیش از هر زمان، پایه و اساس هر گونه رقابت است. Université de Nantes از طریق محققان، آزمایشگاه ها، تجهیزات و سیستم عامل های پیشرفته و پیشرفته، فارغ التحصیلان جدید خود که مجموعه ای از مهارت ها و استعداد فراوان را تشکیل می دهند، به طور فعال در نوآوری ساختار اجتماعی اقتصادی کمک می کند.

یک بازیکن کلیدی در جامعه

یک دانشگاه واقعی فرهنگی، ورزشی و اجتماعی، دانشگاه ما همچنین با احیای بحث و گفتگو عمومی و تحریک خلاقیت، دانشگاه ما را احیاء منطقه را تشویق می کند: کنفرانس ها، به روز رسانی رسانه ها، برنامه های هنرمندان در محل، ورزش های سطح بالا، تعهد دانش آموزان از طریق 150 سازمان دانشجویی

Université de Nantes ، با مشارکت در مسائل محلی و همچنین تأثیرگذاری در سطح بین المللی، توانایی خود را با مقیاس های جدید منطقه ای نشان می دهد. این برای هر توسعه ضروری است.

مکان ها

نانت

Address
Rue Christian Pauc
44035 نانت, می پردازد د لا لیر, فرانسه

Saint-Nazaire

Address
Boulevard de l'Université
44600 Saint-Nazaire, می پردازد د لا لیر, فرانسه

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید