توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به Université de Lorraine !

در سال 1572، دانشگاه لورین منطقه ای مستقل در شمال شرقی فرانسه بود که دانشگاه آن را ایجاد کرد. در طول تاریخ، منطقه به چند بخش تقسیم شده و به یک بخش "فرانسه" و "آلمانی" تقسیم شده بود، قبل از اینکه مجددا متحد شد و قطعا در فرانسه در آغاز قرن بیستم. از آنجا که این تاریخ پیچیده و غنی، دو شهر بزرگ توسعه یافته است: Metz در شمال و نانسی در جنوب.

در نانسی، در قرن بیستم سه دانشگاه تاسیس شد که شامل یک مؤسسه پلی تکنیک ملی بود که چندین مدرسه مهندسی را به هم پیوند داد. در Metz، اولین دانشگاه در سال 1970 ظاهر شد.

در 1 ژانویه 2012، پس از چندین سال آماده سازی، این چهار دانشگاه به یک دانشگاه متصل شدند، Université de Lorraine . این دانشگاه دارای بیش از 50،000 دانش آموز، نزدیک به 6،800 کارمند، از جمله 3،700 معلم و جستجوگر، و بسیاری از ساختمان ها و دانشگاه ها در کل منطقه توزیع شده است.

منطقه لورین یک ساعته 30 دقیقه از پاریس توسط TGV و در قلب منطقه ی بزرگ (بلژیک، لوکزامبورگ، آلمان) یک محیط خوشایند همراه با یک زندگی فرهنگی بسیار غنی است.

در سال 2013 با توجه به روزنامه فرانسوی Le Figaro-étudiant، نانسی توسط دانش آموزان رتبه بندی شده است که بهترین شهر برای تحصیل است!

Université de Lorraine یک دانشگاه عمومی فرانسه است

این تقریبا 52،000 دانشجو در طیف گسترده ای از مطالعات، در همه زمینه ها و مطابق با مدل بولونیا (لیسانس / استاد / دکترا) ارائه می دهد.

همچنین دیپلم های خاص فرانسه مانند DUT را در زمینه های مختلف ارائه می دهد (دیپلم حرفه ای 2 ساله که اغلب به دنبال یک سال دیگر برای کسب مدرک کارشناسی حرفه ای است) یا diplôme d'ingénieur، مدرک کارشناسی ارشد در مهندسی و صنعتی مدیریت.

این مطالعات به تحقیقات سطح بالا در زمینه های مختلف متصل شده و از مهارت های تخصصی در سطح بالا و امکانات و زیرساخت های فن آوری بالا در هر زمانی که ضروری است بهره مند شوند. لطفا به راحتی بتوانید جزئیات بیشتری را درباره سازمان و کار سیستم آموزشی فرانسه ببینید.

دانش آموزان بین المللی می توانند یک یا چند ترم در Université de Lorraine از طریق تعدادی از برنامه های مبادله صرف کنند. آنها همچنین برای درخواست یکی از برنامه های درسی بین المللی ما، که در آن تمام یا بخشی از دوره ها به زبان انگلیسی تدریس می شود، دعوت شده است. و البته، ایده بسیار خوبی است برای استفاده از فرصت اقامت با ما برای یادگیری فرانسه؛ برای آن، ما پیشنهاد کامل آموزش زبان در فرانسه داریم.

114641_pexels-photo-1462630.jpegAnastasiya Gepp / Pexels

گفتگو دانش

Université de Lorraine ترویج نوآوری از طریق گفتمان دانش ، بهره گیری از تنوع و قدرت رشته های علمی آن و با هدف ارتقاء انتقال دانش به آبیاری نوآوری و رشد اقتصادی و پیشرفت علم بنیادی است.

Université de Lorraine به عنوان Université de Lorraine کل منطقه یک بازیگر بزرگ توسعه اقتصادی و اجتماعی است که براساس ارتباطات بین فرهنگی و بین نسلی، هماهنگ کردن یک سیاست تحقیقاتی منطقه ای و دسترسی به آموزش عالی به عنوان بسیاری از ساکنان امکان پذیر است.

Université de Lorraine برنامه های درسی در همه زمینه های دانش ارائه می دهد: علوم، بهداشت، فن آوری، علوم مهندسی، علوم انسانی و اجتماعی، حقوق، اقتصاد، مدیریت، هنر، ادبیات و زبان. تمرکز ویژه ای بر عبور از میان زمینه ها و مهارت ها، برای کمک به دانش آموزان در ایجاد Pathway خود است.

Université de Lorraine طیف گسترده ای از فعالیت های بین المللی را پیشنهاد می کند

 • تبادل دانش آموزان در حال انجام و خروجی (حدود 1.500 دانش آموزان ما در طول تحصیل حداقل یک ترم در خارج از کشور می گذرانند، 15٪ از دانش آموزان ما در یکی از حدود 100 کشور خارجی شروع به تحصیل کردند).
 • دیپلم های مشترک با سایر دانشگاه ها: حدود 60 دیپلم مشترک، از جمله 7 برنامه های ارشد ممتاز Erasmus Mundus.
 • همکاری های پژوهشی:
  • تعداد زیادی از دکترای مشترک: 11٪ از دکترای ما با یک دانشگاه خارجی مشترک است؛
  • گروه های مشترک یا آزمایشگاه های دانشگاه های خارجی؛
  • تقریبا 30 درصد از نشریات ما با دانشمندان کشورهای دیگر همکاری می شوند.
 • تحرک دانشجویان، Ph.D. دانشجویان و اساتید، اعضای هیئت علمی و کارکنان اداری برای ادغام ادغام بین المللی ما. این دانشگاه یک سیاست فعال برای تشویق تحرک خروجی و تسهیل و پذیرش افراد دریافت کننده را دارد.

فراتر از این باز بودن عمومی، استراتژی بین المللی ما بر اساس سه سطح تدریجی است

 • داشتن مرز با 3 کشور دیگر، کاملا طبیعی است که لورن در ایجاد روابط مرزی در منطقه بزرگ (لوکزامبورگ، بخش های فرانسوی و آلمانی زبان بلژیک، لورن، Länder of Reinland-Pfalz و Saarland ) Université de Lorraine یکی از بازیکنان مهم در این ساخت و ساز است، از طریق همکاری های متعدد دوجانبه با دانشگاه های این مناطق، بلکه از طریق نقش فعال آن در توسعه دانشگاه منطقه بزرگ ، که در آن با دانشگاه های سارلند، تیر، کایزرسلاوترن ، لوکزامبورگ و لیژ.
 • Université de Lorraine قصد دارد به تدریج روابط خود را با شبکه های دانشگاه های اروپایی که جهت گیری های اصلی خود را به اشتراک می گذارند، در نظر بگیرد: بین رشته ای و گفتگو در زمینه های دانش ، در دانشگاه ها طیف وسیعی از علم را پوشش می دهد، اما با یک گرایش ساختاری در اطراف مهندسی، به معنای گسترده ای گرفته شده است.
 • در حالی که ما مشارکت های بین المللی زیادی در سرتاسر جهان داریم ، برخی از سایت ها توانایی تمرکز چندین همکاری در تحقیقات و آموزش در مجموعه های گسترده ای از رشته ها دارند. Université de Lorraine تمایل دارد تا با مشارکت خود در نهاد های به رسمیت شناخته شده و قوی حمایت شده با مشارکت این سایت ها تأکید کند . این اولویت اصلی برای همکاری فرانسه و آلمان است که Université de Lorraine تاسیس مرکز ویژه فرانسه و آلمان برای لورن (CFALOR) است. این نوع مشارکت نیز در مراکش ، قزاقستان و چین (به ویژه در ووهان) ایجاد شده است و هدف آن تمرکز بر حدود 10 سایت یا مناطق جهان است.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


Université de Lorraine

هدف این دوره، آموزش متخصصان متخصص و متخصص در زمینه مواد متالورژی و مکانیک مواد در مهندسی و کارشناسی ارشد است که با انتظارات وسیعی از بخش های حرفه ای تولید و پردازش آلیاژه ... [+]

یک کارشناسی ارشد بین المللی بر اساس دو موضوع اصلی علوم مواد ساخته شده است؛ مکانیک مواد و ریز ساختارها در دانشگاه لورین ارائه شده است. تدریس به زبان انگلیسی ارائه شده است و این برنامه برای دانش آموزان تمام اقلیت های ملی با سطح عالی یا معادل آن، یعنی دانشجویان که یک سال در سطح تحصیلات تکمیلی تحصیل کرده اند و مایلند در سال دوم تحصیل در مقطع کارشناسی فضای بین المللی هدف این تحقیق جدید کارشناسی ارشد آموزش عالی در زمینه متالورژی و مکانیک مواد است. در پایان این دوره، دانش آموزان تمام دانش لازم را برای پیگیری حرفه ای خود در دانشگاه ها یا تحقیقات صنعتی دارند.... [-]

فرانسه نانسی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Université de Lorraine

کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد در زمینه مدیریت منابع پایدار، اقتصاد زیستی و مدیریت طبی تحت آموزش دانشگاهی است. هدف از این برنامه آموزش حرفه ای ها است که درک کامل از اقتصاد پ ... [+]

MSc European Forestry (MSc EF) یک برنامه دو ساله در زمینه علوم جنگل است. این برنامه دارای برچسب Erasmus Mundus از سال 2004 تا 2014 و برای سال های 2016-2019 بود.

کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد در زمینه مدیریت منابع پایدار، اقتصاد زیستی و مدیریت طبی تحت آموزش دانشگاهی است. هدف از این برنامه آموزش حرفه ای ها است که درک کامل از اقتصاد پایدار جنگل های زراعی و همچنین فرهنگ تجاری اروپا را دارند.

Pixabay / Pexels

کنسرسیوم کارشناسی کارشناسی ارشد مؤسسه شش دانشگاه اروپایی مدرک لیسانس شامل:... [-]

فرانسه نانسی
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Université de Lorraine

برنامه استاد امرالد برای پاسخگویی به نیاز فوری بیان شده توسط اتحادیه اروپا برای ایجاد یک منبع موثق اروپا ایجاد شد. ... [+]

نکات برجسته

آموزش نوآورانه در هندسه و اقتصاد دایره ای (دوره کارشناسی 2 ساله = 120 ECTS)

استاد EMerald توسط Erasmus و EIT برچسب گذاری شده است

دانشگاه های شرکت کننده

دانشگاه لیژ بلژیک (هماهنگ کننده اصلی)دانشگاه لورین، ENSG نانسی فرانسهموسسه فناوری Luleå سوئدTU Bergakademie Freiberg آلمان

دیپلم

این کنسرسیوم یک دیپلم سه گانه (یکی از هر دانشگاهی که دانش آموز در سخنرانی حضور داشته است) و یک مکمل دیپلم از دانشگاه هماهنگ کننده ارائه می دهد:... [-]

فرانسه نانسی بلژیک لیژ سوئد لولå آلمان فريبرگ  + 4 بیشتر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Université de Lorraine

در آمستردام AMASE شما نه تنها دانش ارزشمندی را در علوم و مهندسی مواد به دست می آورید، بلکه شما نیز از دو زبان چهار زبان گسترده ترین اروپایی یاد می گیرید. شما با دانش آموز ... [+]

در آمستردام AMASE شما نه تنها دانش ارزشمندی را در علوم و مهندسی مواد به دست می آورید، بلکه شما نیز از دو زبان چهار زبان گسترده ترین اروپایی یاد می گیرید.

شما با دانش آموزان محلی مطالعه می کنید و می دانید که فرهنگ کشورهای میزبان شما، فرصت های شغلی شغلی شما را افزایش می دهد.

در سال 2005، EEIGM با همکاری نهاد های خود، یک استاد چند ملیتی در زمینه علوم و مهندسی مواد پیشرفته دو ساله ایجاد کرد

... [-]
فرانسه نانسی
آگوست 2020
فرانسوی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Université de Lorraine

مؤسسهی جامع Erasmus Mundus (EMJMD) در رایانه و ارتباطات فراگیر برای توسعه پایدار (PERCCOM) با هدف ترکیب فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته (ICT) با آگاهی از محیط زیست برای ... [+]

مؤسسهی جامع Erasmus Mundus (EMJMD) در رایانه و ارتباطات فراگیر برای توسعه پایدار (PERCCOM) با هدف ترکیب فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته (ICT) با آگاهی از محیط زیست برای ایجاد آموزش و پرورش در سطح جهانی و شایستگیهای منحصر به فرد برای حرفه ایان ICT که می توانند پاک کنند ، سبزتر، منابع بیشتر و سیستم های فیزیکی مبتنی بر انرژی فیزیکی.

متن نوشته

چالش های آینده جهان عبارتند از تاثیر توسعه فن آوری و فن آوری های جدید در حال ظهور بر محیط زیست و نیازمند تلاش های فراوانی برای موثر در مورد مسائل مربوط به هوا، آب، غذا و انرژی است.... [-]

فرانسه نانسی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Université de Lorraine

کارشناسی ارشد اروپایی در زبانشناسی (EMLex) یک برنامه بین المللی کارشناسی ارشد (120 ECTS) است که از سال 2009 ارائه شده است. از سال 2016 EMLex با مدرک کارشناسی ارشد Erasmus ... [+]

آیا می خواهید بخشی از یک برنامه کارشناسی ارشد بین المللی شناخته شده و تحصیل در عرصه علمی زبان شناسی باشد؟

سپس در مورد تبدیل شدن به یک دانش آموز از برنامه تحصیلی نخبگان اروپایی کارشناسی ارشد زبانشناسی (EMLex)، یک دوره کارشناسی ارشد مشترک Erasmus Mundus که آموزش عالی بسیار ارزشمند و منحصر به فرد را ارائه می دهد چیست؟ شما می توانید در دانشگاه های مختلف اروپا تحصیل کنید، برای ایجاد ارتباطات آکادمیک بین المللی و افزایش فرصت های حرفه ای خود فوق العاده.... [-]

فرانسه نانسی
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Université de Lorraine

برنامه کارشناسی ارشد اروپا Erasmus Mundus در فن آوری زبان و ارتباطات (LCT) برای پاسخگویی به نیازهای صنعت و تحقیقات در یک منطقه به سرعت در حال رشد طراحی شده است. این فرصت ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد اروپا Erasmus Mundus در فن آوری زبان و ارتباطات (LCT) برای پاسخگویی به نیازهای صنعت و تحقیقات در یک منطقه به سرعت در حال رشد طراحی شده است. این فرصت های آموزشی و آموزشی را برای نسل های بعدی رهبران در زمینه تحقیقات و نوآوری ارائه می دهد. این دانش آموزان را با دانش عمیق و بینش نسبت به رشته های مختلف که به شیوه های تکنولوژی زبان و ارتباطات کمک می کند، فراهم می کند و توانایی آنها در کار بر اساس روش های علمی را تقویت می کند. علاوه بر این، دانش آموزان با انتخاب ترکیبی مناسب از ماژول ها در فن آوری زبان، زبان شناسی محاسباتی و تئوری و علوم رایانه، دانش فراگیر را بدست می آورند.... [-]

فرانسه نانسی
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Université de Lorraine

هدف کلی این دوره، برای دانش آموزان، به دست آوردن دانش در مورد بیومکانیک سیستم اسکلتی عضلانی و به طور خاص در مورد توسعه دستگاه های پزشکی خاص بیمار است. ... [+]

توضیحات عمومی

شناخت رفتار بیومکانیک سیستم اسکلتی عضلانی و طراحی دستگاه های پزشکی نیاز به دانش متنوع در زمینه های مختلف از جمله علوم پزشکی (آناتومی، زیست شناسی سلولی و بافت، تصویربرداری پزشکی ...)، مکانیک مواد، شبیه سازی عناصر محدود، تجزیه و تحلیل حرکت بدن انسان. این مدرک کارشناسی ارشد دانش آموزان را برای تمامی این زمینه ها فراهم می کند تا به آنها اجازه دهد تا در مورد یک مسئله بالینی درک کنند و راه حل های واقع بینانه و قابل اعتماد درمان را ارائه دهند. این رویکردها با مقدمه ای بر بیوموریست ها تکمیل خواهد شد تا نشان دهد چگونه الهام گرفته از طبیعت برای طراحی برنامه های کاربردی جدید استفاده شود.... [-]

فرانسه متز
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Université de Lorraine

در این برنامه استاد، تخصص "شیمی مولکولی و فیزیکوشیمی" (MCP) شامل دوره های نمایش داده شده در زبان انگلیسی است و به دانشجویان بین المللی باز می شود. هدف اصلی MS در شیمی، رض ... [+]

در این برنامه استاد، تخصص "شیمی مولکولی و فیزیکوشیمی" (MCP) شامل دوره های نمایش داده شده در زبان انگلیسی است و به دانشجویان بین المللی باز می شود.

اهداف برنامه

هدف اصلی MS در شیمی، رضایت از انتظارات شرکت ها با ارائه یک برنامه با تخصص است که شامل حوزه های مختلف فعالیت است که به عنوان منابع اشتغال شناخته می شوند: تجزیه و تحلیل شیمیایی، درمان های سطحی، مواد زیستی، حفاظت از محیط زیست، مدل سازی، سنتز .... [-]

فرانسه نانسی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Université de Lorraine

هدف از برنامه کارشناسی ارشد این است که ارائه آموزش سطح بالا در سطح بین المللی آموزش پژوهشی در فیزیک مهندسی مربوط به همجوشی، در ارتباط نزدیک با فعالیت های پژوهشی شرکا، و ب ... [+]

هدف از برنامه کارشناسی ارشد این است که ارائه آموزش سطح بالا در سطح بین المللی آموزش پژوهشی در فیزیک مهندسی مربوط به همجوشی، در ارتباط نزدیک با فعالیت های پژوهشی شرکا، و با یک زبان و تجربه فرهنگی به خوبی یکپارچه شده است. تدریس و هماهنگی تدریس و تحقیق 7 مؤسسه در زمینه علوم فیزیک و فیزیک مهندسی، انواع مختلفی از مهارت ها را ارائه می دهد.

برنامه کارشناسی ارشد مشترک اروپا فرصت واقعی اروپایی برای مطالعات سطح عالی را در زمینه ای فراهم می کند که از اهمیت حیاتی برای حل مسئله فوری و حیاتی تامین انرژی جهانی برخوردار است. شرکا در چارچوب برنامه تحقیقاتی هماهنگ EURATOM در همجوشی هسته ای رابطه ای طولانی دارند.... [-]

فرانسه نانسی مارسی جمهوری چک پراگ 6 ساکی اسپانیا لگانس جامعه مادرید آلمان اشتوتگارت بلژیک گنت  + 9 بیشتر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Université de Lorraine

در این برنامه کارشناسی ارشد علوم انسانی، تخصص RNA ویژه آنزیم ها (RNAES) شامل دوره هایی است که در زبان انگلیسی نمایش داده می شود و به دانشجویان بین المللی باز می شود. ... [+]

ارائه

برنامه ریاضی و علوم انسانی (RNAES) برنامه ریاضی و علوم انسانی (RNAES) یک دوره آموزشی است که توسط یک تخصص قوی شناخته شده و ویژه در زمینه زیست شناسی مولکولی و سلولی RNA ها و آنزیمولوژی شناخته شده است.

RNAES به شدت بر تیم آموزشی متشکل از اعضای تیم ARN-RNP و گروه های مؤثر و مؤثر بر ساختارهای زیست شناسی UMR IMoPA UL-CNRS 7365، که از نظر بین المللی شناخته شده است، اما همچنین در سخنرانان خارجی، از دانشگاه های فرانسه یا خارجی است. دوره های کارشناسی ارشد دوم سال فقط به زبان انگلیسی تدریس می شود.... [-]

فرانسه نانسی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Université de Lorraine

این برنامه کارشناسی ارشد در "سیستم های نرم افزاری قابل اعتماد" (DESEM) یک برنامه استاد Erasmus Mundus است که شامل دوره های کارشناسی ارشد علوم رایانه Université de Lorrain ... [+]

این برنامه کارشناسی ارشد در "سیستم های نرم افزاری قابل اعتماد" (DESEM) یک برنامه استاد Erasmus Mundus است که شامل دوره های کارشناسی ارشد علوم رایانه Université de Lorraine در زمینه مهندسی نرم افزار و روش های رسمی، نمایش داده شده به زبان انگلیسی و برای دانشجویان بین المللی است.

اهداف برنامه

هدف اصلی برنامه کارشناسی ارشد، ارائه یک برنامه پیشرفته در "سیستم های نرم افزاری قابل اعتماد" (DESEM)، ترکیب دوره ها در بنیادها و مفاهیم کلیدی و دوره ها در مورد روش ها، تکنیک ها و برنامه های کاربردی ، با برخی از دوره های تخصصی با توجه به منافع و پروژه حرفه ای از دانش آموزان. برای اطمینان از سازگاری مورد نیاز فارغ التحصیلان آینده به تکامل مداوم این رشته، هدف این برنامه تسلط بر مفاهیم پایه و کلیدی رشته مهندسی نرم افزار مانند الگوریتم و برنامه نویسی، مهندسی نرم افزار پیشرفته، سیستم های مدل سازی، روش های رسمی، منطق و اثبات، معناشناسی، چک کردن و تایید مدل، امنیت سیستم های اطلاعاتی، تکنیک های تأیید پروتکل و سیستم، با تاکید بر روش های رسمی و کاربردهای آنها .... [-]

فرانسه نانسی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Université de Lorraine

برنامه کارشناسی ارشد یک رویکرد مبتنی بر تحقیق به درک و مدیریت اکوسیستم های جنگل است، ارائه دانش بنیادی و کاربردی در مورد سازمان، عملکرد و پویایی اکوسیستم های جنگل و جوامع ... [+]

این استاد به طور مشترک توسط Université de Lorraine و AgroParisTech معتبر است.

در این برنامه کارشناسی ارشد، "جنگل ها و محیط های آنها" (FEN) شامل یک ترم دوره های نمایش داده شده در زبان انگلیسی و دانشجویان بین المللی است.

اهداف برنامهآموزش های چند رشته ای و فناوری های روز به روز برای مدیریت پروژه و فعالیت های تحقیقاتی (ارتباط، آزمایش، تحقیق، تجزیه و تحلیل داده ها و غیره) را به دست آورید.درک عملکرد گیاهان چند ساله، سیستم های کشاورزی و اکوسیستم های جنگلی، از مولکول ها به چشم انداز، منابع محصولات صنعتی و خدمات زیست محیطی.استاد علوم و فن آوری های مهندسی زیست محیطی برای مدیریت پایدار محیط های طبیعی و سیستم های تولید کشاورزی / جنگل.درک مسائل مهم زیست محیطی (تغییرات جهانی، تنوع زیستی، مواد زیستی چوب، منابع تجدید پذیر، انرژی، آلودگی، توسعه پایدار و غیره).رشته ها... [-]
فرانسه نانسی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Université de Lorraine

مدرک مدیریت کسب و کار: تخصص بین المللی مدیریت از IAE نانسی مدیریت سطح بالا، نظری و کاربردی است. این در یادگیری مداوم یا پس از یک دوره کارشناسی یا دوره کارشناسی سال اول (ی ... [+]

مدرک مدیریت کسب و کار: تخصص بین المللی مدیریت از IAE نانسی مدیریت سطح بالا، نظری و کاربردی است. این در یادگیری مداوم یا پس از یک دوره کارشناسی یا دوره کارشناسی سال اول (یعنی پس از 4 سال تحصیلات دانشگاهی) قابل دسترسی است. این هدف در هر دو دانش آموز و یا حرفه ای غیر تجاری و کسب و کار است. این اجازه می دهد تا دانش آموزان یا مدیران مکمل تخصص خود را در زمینه های غیر کارآمد با برنامه درسی جامع در کسب و کار. همچنین به دانش آموزان یا مدیران متخصص در زمینه های خاص اجازه می دهد تا دیدگاه ها و پتانسیل هایشان را از طریق تقویت توانایی های متقابل برای برطرف کردن چالش های کسب و کار در دنیای جهانی شدن گسترش دهند.... [-]

فرانسه نانسی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Université de Lorraine

مدرک مدیریت کسب و کار: تخصص مدیریت عمومی از IAE نانسی مدیریت سطح بالا، نظری و کاربردی است. این در یادگیری مداوم یا پس از یک دوره کارشناسی یا دوره کارشناسی سال اول (یعنی پ ... [+]

مدرک مدیریت کسب و کار: تخصص مدیریت عمومی از IAE نانسی مدیریت سطح بالا، نظری و کاربردی است. این در یادگیری مداوم یا پس از یک دوره کارشناسی یا دوره کارشناسی سال اول (یعنی پس از 4 سال تحصیلات دانشگاهی) قابل دسترسی است. این هدف در هر دو دانش آموز و یا حرفه ای غیر تجاری و کسب و کار است. این اجازه می دهد تا دانش آموزان یا مدیران مکمل تخصص خود را در زمینه های غیر کارآمد با برنامه درسی جامع در کسب و کار. این همچنین به دانش آموزان یا مدیران متخصص در زمینه های خاص اجازه می دهد تا دیدگاه ها و پتانسیل هایشان را از طریق تقویت توانایی های متقابل برای برطرف کردن چالش های کسب و کار در دنیای جهانی، گسترش دهند.... [-]

فرانسه نانسی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Université de Lorraine

هدف NLP (پردازش زبان طبیعی)، تولید مدل های محاسباتی است که شبیه سازی توانایی ما برای صحبت کردن و درک زبان های «طبیعی» مانند انگلیسی، فرانسوی یا روسی به عنوان زبان های مصن ... [+]

در یک نگاهدیپلم: مدرک کارشناسی ارشدنوع: مدرک صنعت و پژوهش محورتعداد اعتبار ECTS: 120شروع: سپتامبر 2020مدت زمان: 1-2 سالزبان: انگلیسیشهریه: 334،00 یورو ، برای شهروند اتحادیه اروپا ، در غیر این صورت 3 770 یورو. مکان: نانسی ، فرانسه (1 ساعت 30 دقیقه با قطار از پاریس) پردازش زبان طبیعی (NLP): دریافت رایانه برای گفتگو

NLP: یک منطقه انفجاری و جذاب علم، ارائه فرصت های شغلی زیادی در بسیاری از بخش ها مانند صنعت، تحقیق و آموزش و پرورش.... [-]

فرانسه نانسی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Cours Léopold,34
54000 نانسی, گراند Est, فرانسه
Address
متز, گراند Est, فرانسه
Address
Jardin du Pharo, 58 Boulevard Charles Livon, 13007 Marseille, France
13007 مارسی, Provence-Alpes-Côte d'Azur, فرانسه
Address
Zikova,1903/4
166 36 پراگ 6, Hlavní město Praha, جمهوری چک
Address
Centre CEA Saclay D36, Institut national des sciences et techniques nucléaires, 91190 Saclay, France
91190 ساکی, ایل دو فرانسه, فرانسه
Address
Avenida de la Universidad,30
28911 لگانس, جامعه مادرید, اسپانیا
Address
Plaza Ciencias,1
28040 جامعه مادرید, اسپانیا
Address
Pfaffenwaldring,61
70569 اشتوتگارت, بادن-وورتمبرگ, آلمان
Address
Faculty of Sciences: Krijgslaan 281 - S2, 9000 Ghent, Belgium
9000 گنت, فلاندرها, بلژیک