Université de Lorraine

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به Université de Lorraine !

در سال 1572، دانشگاه لورین منطقه ای مستقل در شمال شرقی فرانسه بود که دانشگاه آن را ایجاد کرد. در طول تاریخ، منطقه به چند بخش تقسیم شده و به یک بخش "فرانسه" و "آلمانی" تقسیم شده بود، قبل از اینکه مجددا متحد شد و قطعا در فرانسه در آغاز قرن بیستم. از آنجا که این تاریخ پیچیده و غنی، دو شهر بزرگ توسعه یافته است: Metz در شمال و نانسی در جنوب.

در نانسی، در قرن بیستم سه دانشگاه تاسیس شد که شامل یک مؤسسه پلی تکنیک ملی بود که چندین مدرسه مهندسی را به هم پیوند داد. در Metz، اولین دانشگاه در سال 1970 ظاهر شد.

در 1 ژانویه 2012، پس از چندین سال آماده سازی، این چهار دانشگاه به یک دانشگاه متصل شدند، Université de Lorraine . این دانشگاه دارای بیش از 50،000 دانش آموز، نزدیک به 6،800 کارمند، از جمله 3،700 معلم و جستجوگر، و بسیاری از ساختمان ها و دانشگاه ها در کل منطقه توزیع شده است.

منطقه لورین یک ساعته 30 دقیقه از پاریس توسط TGV و در قلب منطقه ی بزرگ (بلژیک، لوکزامبورگ، آلمان) یک محیط خوشایند همراه با یک زندگی فرهنگی بسیار غنی است.

در سال 2013 با توجه به روزنامه فرانسوی Le Figaro-étudiant، نانسی توسط دانش آموزان رتبه بندی شده است که بهترین شهر برای تحصیل است!

Université de Lorraine یک دانشگاه عمومی فرانسه است

این تقریبا 52،000 دانشجو در طیف گسترده ای از مطالعات، در همه زمینه ها و مطابق با مدل بولونیا (لیسانس / استاد / دکترا) ارائه می دهد.

همچنین دیپلم های خاص فرانسه مانند DUT را در زمینه های مختلف ارائه می دهد (دیپلم حرفه ای 2 ساله که اغلب به دنبال یک سال دیگر برای کسب مدرک کارشناسی حرفه ای است) یا diplôme d'ingénieur، مدرک کارشناسی ارشد در مهندسی و صنعتی مدیریت.

این مطالعات به تحقیقات سطح بالا در زمینه های مختلف متصل شده و از مهارت های تخصصی در سطح بالا و امکانات و زیرساخت های فن آوری بالا در هر زمانی که ضروری است بهره مند شوند. لطفا به راحتی بتوانید جزئیات بیشتری را درباره سازمان و کار سیستم آموزشی فرانسه ببینید.

دانش آموزان بین المللی می توانند یک یا چند ترم در Université de Lorraine از طریق تعدادی از برنامه های مبادله صرف کنند. آنها همچنین برای درخواست یکی از برنامه های درسی بین المللی ما، که در آن تمام یا بخشی از دوره ها به زبان انگلیسی تدریس می شود، دعوت شده است. و البته، ایده بسیار خوبی است برای استفاده از فرصت اقامت با ما برای یادگیری فرانسه؛ برای آن، ما پیشنهاد کامل آموزش زبان در فرانسه داریم.

114641_pexels-photo-1462630.jpegAnastasiya Gepp / Pexels

گفتگو دانش

Université de Lorraine ترویج نوآوری از طریق گفتمان دانش ، بهره گیری از تنوع و قدرت رشته های علمی آن و با هدف ارتقاء انتقال دانش به آبیاری نوآوری و رشد اقتصادی و پیشرفت علم بنیادی است.

Université de Lorraine به عنوان Université de Lorraine کل منطقه یک بازیگر بزرگ توسعه اقتصادی و اجتماعی است که براساس ارتباطات بین فرهنگی و بین نسلی، هماهنگ کردن یک سیاست تحقیقاتی منطقه ای و دسترسی به آموزش عالی به عنوان بسیاری از ساکنان امکان پذیر است.

Université de Lorraine برنامه های درسی در همه زمینه های دانش ارائه می دهد: علوم، بهداشت، فن آوری، علوم مهندسی، علوم انسانی و اجتماعی، حقوق، اقتصاد، مدیریت، هنر، ادبیات و زبان. تمرکز ویژه ای بر عبور از میان زمینه ها و مهارت ها، برای کمک به دانش آموزان در ایجاد Pathway خود است.

Université de Lorraine طیف گسترده ای از فعالیت های بین المللی را پیشنهاد می کند

 • تبادل دانش آموزان در حال انجام و خروجی (حدود 1.500 دانش آموزان ما در طول تحصیل حداقل یک ترم در خارج از کشور می گذرانند، 15٪ از دانش آموزان ما در یکی از حدود 100 کشور خارجی شروع به تحصیل کردند).
 • دیپلم های مشترک با سایر دانشگاه ها: حدود 60 دیپلم مشترک، از جمله 7 برنامه های ارشد ممتاز Erasmus Mundus.
 • همکاری های پژوهشی:
  • تعداد زیادی از دکترای مشترک: 11٪ از دکترای ما با یک دانشگاه خارجی مشترک است؛
  • گروه های مشترک یا آزمایشگاه های دانشگاه های خارجی؛
  • تقریبا 30 درصد از نشریات ما با دانشمندان کشورهای دیگر همکاری می شوند.
 • تحرک دانشجویان، Ph.D. دانشجویان و اساتید، اعضای هیئت علمی و کارکنان اداری برای ادغام ادغام بین المللی ما. این دانشگاه یک سیاست فعال برای تشویق تحرک خروجی و تسهیل و پذیرش افراد دریافت کننده را دارد.

فراتر از این باز بودن عمومی، استراتژی بین المللی ما بر اساس سه سطح تدریجی است

 • داشتن مرز با 3 کشور دیگر، کاملا طبیعی است که لورن در ایجاد روابط مرزی در منطقه بزرگ (لوکزامبورگ، بخش های فرانسوی و آلمانی زبان بلژیک، لورن، Länder of Reinland-Pfalz و Saarland ) Université de Lorraine یکی از بازیکنان مهم در این ساخت و ساز است، از طریق همکاری های متعدد دوجانبه با دانشگاه های این مناطق، بلکه از طریق نقش فعال آن در توسعه دانشگاه منطقه بزرگ ، که در آن با دانشگاه های سارلند، تیر، کایزرسلاوترن ، لوکزامبورگ و لیژ.
 • Université de Lorraine قصد دارد به تدریج روابط خود را با شبکه های دانشگاه های اروپایی که جهت گیری های اصلی خود را به اشتراک می گذارند، در نظر بگیرد: بین رشته ای و گفتگو در زمینه های دانش ، در دانشگاه ها طیف وسیعی از علم را پوشش می دهد، اما با یک گرایش ساختاری در اطراف مهندسی، به معنای گسترده ای گرفته شده است.
 • در حالی که ما مشارکت های بین المللی زیادی در سرتاسر جهان داریم ، برخی از سایت ها توانایی تمرکز چندین همکاری در تحقیقات و آموزش در مجموعه های گسترده ای از رشته ها دارند. Université de Lorraine تمایل دارد تا با مشارکت خود در نهاد های به رسمیت شناخته شده و قوی حمایت شده با مشارکت این سایت ها تأکید کند . این اولویت اصلی برای همکاری فرانسه و آلمان است که Université de Lorraine تاسیس مرکز ویژه فرانسه و آلمان برای لورن (CFALOR) است. این نوع مشارکت نیز در مراکش ، قزاقستان و چین (به ویژه در ووهان) ایجاد شده است و هدف آن تمرکز بر حدود 10 سایت یا مناطق جهان است.

مکان ها

نانسی

Address
Cours Léopold,34
54000 نانسی, گراند Est, فرانسه

متز

Address
متز, گراند Est, فرانسه

مارسی

Address
Jardin du Pharo, 58 Boulevard Charles Livon, 13007 Marseille, France
13007 مارسی, Provence-Alpes-Côte d'Azur, فرانسه

پراگ 6

Address
Zikova,1903/4
166 36 پراگ 6, Hlavní město Praha, جمهوری چک

ساکی

Address
Centre CEA Saclay D36, Institut national des sciences et techniques nucléaires, 91190 Saclay, France
91190 ساکی, ایل دو فرانسه, فرانسه

لگانس

Address
Avenida de la Universidad,30
28911 لگانس, جامعه مادرید, اسپانیا

اشتوتگارت

Address
Pfaffenwaldring,61
70569 اشتوتگارت, بادن-وورتمبرگ, آلمان

گنت

Address
Faculty of Sciences: Krijgslaan 281 - S2, 9000 Ghent, Belgium
9000 گنت, فلاندرها, بلژیک

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: