Université de Lorraine

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به Université de Lorraine !

Université de Lorraine یک دانشگاه عمومی فرانسه است

این تقریبا 52،000 دانشجو در طیف گسترده ای از مطالعات، در همه زمینه ها و مطابق با مدل بولونیا (لیسانس / استاد / دکترا) ارائه می دهد.

همچنین دیپلم های خاص فرانسه مانند DUT را در زمینه های مختلف ارائه می دهد (دیپلم حرفه ای 2 ساله که اغلب به دنبال یک سال دیگر برای کسب مدرک کارشناسی حرفه ای است) یا diplôme d'ingénieur، مدرک کارشناسی ارشد در مهندسی و صنعتی مدیریت.

این مطالعات به تحقیقات سطح بالا در زمینه های مختلف متصل شده و از مهارت های تخصصی سطح بالا و امکانات و زیرساخت های فناوری پیشرفته ، هر زمان که لازم باشد بهره مند می شوند. لطفاً با جزئیات بیشتری در مورد سازمان و کار سیستم آموزش فرانسه صحبت کنید.

دانش آموزان بین المللی می توانند یک یا چند ترم در Université de Lorraine از طریق تعدادی از برنامه های مبادله صرف کنند. آنها همچنین برای درخواست یکی از برنامه های درسی بین المللی ما، که در آن تمام یا بخشی از دوره ها به زبان انگلیسی تدریس می شود، دعوت شده است. و البته، ایده بسیار خوبی است برای استفاده از فرصت اقامت با ما برای یادگیری فرانسه؛ برای آن، ما پیشنهاد کامل آموزش زبان در فرانسه داریم.

114641_pexels-photo-1462630.jpegAnastasiya Gepp / Pexels

گفت و گو دانش ها

Université de Lorraine ترویج نوآوری از طریق گفتمان دانش ، بهره گیری از تنوع و قدرت رشته های علمی آن و با هدف ارتقاء انتقال دانش به آبیاری نوآوری و رشد اقتصادی و پیشرفت علم بنیادی است.

دانشگاه دانشگاه یک منطقه ، Université de Lorraine یک عامل مهم در توسعه اقتصادی و اجتماعی آن است ، ایجاد پیوندهای بین فرهنگی و بین زایی ، هماهنگی یک سیاست تحقیقاتی منطقه ای و دسترسی به آموزش عالی به هرچه بیشتر شهروندان.

Université de Lorraine برنامه های درسی در همه زمینه های دانش ارائه می دهد: علوم، بهداشت، فن آوری، علوم مهندسی، علوم انسانی و اجتماعی، حقوق، اقتصاد، مدیریت، هنر، ادبیات و زبان. تمرکز ویژه ای بر عبور از میان زمینه ها و مهارت ها، برای کمک به دانش آموزان در ایجاد Pathway خود است.

Université de Lorraine طیف گسترده ای از فعالیت های بین المللی را پیشنهاد می کند

 • تبادل دانشجویی ورودی و خروجی (حدود 1.500 نفر از دانشجویان ما حداقل یک ترم در خارج از کشور را در طول تحصیل می گذرانند ، 15٪ از دانشجویان ما تحصیلات خود را در یکی از تقریبا 100 کشور خارجی شروع کرده اند).
 • دیپلم های مشترک با سایر دانشگاه ها: حدود 60 مدرک دیپلم مشترک ، از جمله 7 برنامه کارشناسی ارشد Erasmus Mundus.
 • همکاری های پژوهشی:
  • تعداد زیادی از دکترای مشترک: 11٪ از دکترای ما با یک دانشگاه خارجی مشترک است؛
  • گروه های مشترک یا آزمایشگاه های دانشگاه های خارجی؛
  • تقریبا 30 درصد از نشریات ما با دانشمندان کشورهای دیگر همکاری می شوند.
 • تحرک دانشجویان، Ph.D. دانشجویان و اساتید، اعضای هیئت علمی و کارکنان اداری برای ادغام ادغام بین المللی ما. این دانشگاه یک سیاست فعال برای تشویق تحرک خروجی و تسهیل و پذیرش افراد دریافت کننده را دارد.

فراتر از این باز بودن عمومی، استراتژی بین المللی ما بر اساس سه سطح تدریجی است

 • داشتن مرز با 3 کشور دیگر، کاملا طبیعی است که لورن در ایجاد روابط مرزی در منطقه بزرگ (لوکزامبورگ، بخش های فرانسوی و آلمانی زبان بلژیک، لورن، Länder of Reinland-Pfalz و Saarland ) Université de Lorraine یکی از بازیکنان مهم در این ساخت و ساز است، از طریق همکاری های متعدد دوجانبه با دانشگاه های این مناطق، بلکه از طریق نقش فعال آن در توسعه دانشگاه منطقه بزرگ ، که در آن با دانشگاه های سارلند، تیر، کایزرسلاوترن ، لوکزامبورگ و لیژ.
 • Université de Lorraine قصد دارد به تدریج روابط خود را با شبکه های دانشگاه های اروپایی که جهت گیری های اصلی خود را به اشتراک می گذارند، در نظر بگیرد: بین رشته ای و گفتگو در زمینه های دانش ، در دانشگاه ها طیف وسیعی از علم را پوشش می دهد، اما با یک گرایش ساختاری در اطراف مهندسی، به معنای گسترده ای گرفته شده است.
 • در حالی که ما مشارکت های بین المللی زیادی در سرتاسر جهان داریم ، برخی از سایت ها توانایی تمرکز چندین همکاری در تحقیقات و آموزش در مجموعه های گسترده ای از رشته ها دارند. Université de Lorraine تمایل دارد تا با مشارکت خود در نهاد های به رسمیت شناخته شده و قوی حمایت شده با مشارکت این سایت ها تأکید کند . این اولویت اصلی برای همکاری فرانسه و آلمان است که Université de Lorraine تاسیس مرکز ویژه فرانسه و آلمان برای لورن (CFALOR) است. این نوع مشارکت نیز در مراکش ، قزاقستان و چین (به ویژه در ووهان) ایجاد شده است و هدف آن تمرکز بر حدود 10 سایت یا مناطق جهان است.

همکاری های استراتژیک

اگر محقق هستید که از خارج از کشور به ما بپیوندید یا در فرانسه هستید و در جستجوی توسعه / مبادله بین المللی در زمینه تحقیق خود هستید ، Université de Lorraine بین المللی Université de Lorraine شما را در بین المللی کردن تحقیقات خود همراهی می کند.

مشارکتهای اروپایی

در منطقه مرزی منطقه بزرگ ، این دانشگاه با شرکای دانشگاهی خود از منطقه بزرگ چارتا و دانشگاه منطقه بزرگ همکاری های بی شماری را انجام می دهد.

همکاری فرانسه و فرانسه به ویژه در لورن ، که پس از ایل دو فرانسه (منطقه پاریس) از نظر درجه هایی که از طرف دانشگاه فرانسه و آلمان پشتیبانی می شود ، به ویژه در لورن محکم است. برای تحریک این پویا ، Université de Lorraine یک ساختار هماهنگی ، مرکز فرانسه و آلمان لورن ایجاد کرده است .

Université de Lorraine عضو شبکه Campus Europae است که هدف آن تقویت تجربه اروپایی است که در طول تحصیل از طریق مبادلات دانشجویی به دست می آید.

همکاری های بین المللی

آزمایشگاه ها ، ادارات ، دانشکده ها و مدارس Université de Lorraine صدها همکاری بین المللی در سراسر جهان دارند. با این وجود برخی سایت ها پتانسیل خاصی را برای تمرکز بسیاری از همکاری ها در آموزش و تحقیقات در طیف گسترده ای از رشته ها دارند. Université de Lorraine با ساختن همکاریهای خود در نهادهای مورد حمایت و شناخته شده ، می خواهد همکاری خود را با این سایتها تثبیت کند.

این ادغام باید سرانجام شامل ده ها سایت یا مناطق اولویت دار در جهان باشد. به طور خاص می توان ذکر کرد:

 • همکاری مهم با چندین دانشگاه در قزاقستان
 • یک همکاری بزرگ استراتژیک ، از دیرباز با دانشگاه صنعتی ووهان و دانشگاه ووهان (چین)

یک همکاری بزرگ استراتژیک با چندین موسسه مراکش ، به ویژه Université Internationale de Rabat ، Universiapolis Agadir و چندین دانشگاه دولتی درجه یک مانند Université Hassan II Mohamedia در کازابلانکا ، دانشگاه Sidi محمد بن عبدالله در Fes ، Université Cadi Ayyad در مراکش

همکاری های EURAXESS

Université de Lorraine عضو شبکه اروپایی EURAXESS است ، ابتکار عمل به رهبری کمیسیون اروپا و عضو فعال شبکه Euraxess-France با هماهنگی کنفرانس فرانسه روسای دانشگاه (CPU) .

ابتکار عمل Euraxess با هدف تقویت جذابیت منطقه تحقیق اروپا (ERA) از 3 راه انجام می شود :

 • Euraxess Jobs: فرصتهای شغلی مبتنی بر علم و فرصتهای تأمین بودجه در اروپا
 • خدمات Euraxess: کمک رایگان و سفارشی برای بازدید کنندگان یا محققان ورودی و خانواده آنها (2 دفتر خوش آمدگویی در Université de Lorraine )
 • Euraxess Right: اطلاعات مربوط به حقوق و وظایف مربوط به استخدام محققان بین المللی

مشارکت با محیط اقتصادی و اجتماعی

Université de Lorraine به طور فعال در زندگی خوشه های رقابت حاضر در منطقه لورن شرکت می کند:

 • Materalia در مواد و فرآیندها ،
 • الیاف مواد فیبر (به عنوان مثال چوب و نساجی) ،
 • Hydreos در کیفیت و مدیریت آب.

Université de Lorraine همچنین با پشتیبانی 3 انستیتوی کاروت کاشته شده در منطقه ، دروازه هایی را با شرکتها ایجاد می کند: Institut Carnot vironnergie et Enroundnement in Lorraine (موسسه 1 کاروت در لورن با توجه به تعداد محققان نشان داده شده ، یعنی بیش از 1400) ، موسسه کاروت ARTS و انستیتو کاروت INRIA.

برچسب کاروت یک برچسب برتری علمی است که از آزمایشگاه ها و زیرساخت های تحقیقاتی در Université de Lorraine . همچنین نشان دهنده توانایی آنها در ارائه تحقیقات علمی و فناوری در پاسخ به نیازهای صنعتی کوتاه مدت و متوسط است. برای تکمیل بودجه فعالیتهای تحقیقاتی توسط UL ، CNRS و منطقه لورین ، بودجه کارنو امکان توسعه پروژه های چند رشته ای را فراهم می کند که بصورت منطقه ای و فراملی به سمت نوآوری صنعتی روی آورده اند.

مکان ها

نانسی

Address
Cours Léopold,34
54000 نانسی, گراند Est, فرانسه

متز

Address
متز, گراند Est, فرانسه

مارسی

Address
Jardin du Pharo, 58 Boulevard Charles Livon, 13007 Marseille, France
13007 مارسی, Provence-Alpes-Côte d'Azur, فرانسه

پراگ 6

Address
Zikova,1903/4
166 36 پراگ 6, Hlavní město Praha, جمهوری چک

ساکی

Address
Centre CEA Saclay D36, Institut national des sciences et techniques nucléaires, 91190 Saclay, France
91190 ساکی, ایل دو فرانسه, فرانسه

لگانس

Address
Avenida de la Universidad,30
28911 لگانس, جامعه مادرید, اسپانیا

اشتوتگارت

Address
Pfaffenwaldring,61
70569 اشتوتگارت, بادن-وورتمبرگ, آلمان

گنت

Address
Faculty of Sciences: Krijgslaan 281 - S2, 9000 Ghent, Belgium
9000 گنت, فلاندرها, بلژیک

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: