Université Savoie Mont Blanc

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Savoiesc

به دانشگاه سووآ مون بلان خوش آمدید!

با 14 000 دانش آموز، انواع غنی از آموزش چند رشته ای و 19 آزمایشگاه های تحقیقاتی با شهرت بین المللی، دانشگاه سووآ مون بلان استقرار در مقیاس انسانی که ترکیبی از مجاورت با نواحی آن، عضویت بنیانگذار دانشگاه گرونوبل فشار و گسترده است چشم انداز در اروپا و جهان است.

این ارائه می دهد دوره های کوتاه مدت (دیپلم دانشگاه در تکنولوژی، دیپلم دانشگاه) و دوره های طولانی (عمومی، متخصص و یا درجه اول حرفه ای (مجوز)، درجه کارشناسی ارشد توسط تحقیق و یا کارشناسی ارشد حرفه ای درجه، دیپلم مهندسی و دکترای)، در هر دو سطح اول و آموزش مداوم ، بر اساس یک ساندویچ یا جمله اعتبار تجربه.

در سایت های دانشگاه سه دانشگاه خود را در انسی اننکیلعویوکس، لو بورژه-دو-لاک زدن و یعقوب Bellecombette، آن ارائه می دهد زندگی به خصوص جذاب و شرایط مطالعه، در قلب یک محیط استثنایی، بین دریاچه و کوه.

در حمایت از پژوهش و آموزش و پرورش، جنبه بین المللی به هویت، جذابیت، پویایی و توسعه به طور کلی از استقرار ما کمک می کند. تمرکز از دانشگاه سووآ مون بلان است، از یک سو به توسعه پروژه های بین المللی، مدارک جایزه مشترک، و برنامه های ارائه شده در زبان انگلیسی، و از سوی دیگر، هر کجا که ممکن است، به تشویق به تحرک برای دانش آموزان، استادان و محققان و همچنین برای کارکنان اداری.

اگر چه در حال حاضر در 5 قاره، با 240 توافقات دو جانبه آن، آن را قادر به استفاده کامل از محل برجسته آن در مرزهای سوئیس و ایتالیا به توسعه قدرت، روابط ویژه با موسسات آموزش عالی از این دو کشور شده است: سوئیس Romande، تورین، میلان، ائوستا ولی ... مخلوطی از مناطق و شهرهای دانشگاهی.

دانش آموزان ما خاص برای پیدا کردن در دانشگاه سووآ مون بلان پویا قوی، با کیفیت شخصی در نظارت بر آنها، پشتیبانی در انتخاب و توسعه برنامه های شخصی خود و همچنین امکانات لازم برای ادغام دخالت در زندگی کاری است. انتخاب دانشگاه سووآ مون بلان به معنای تجمع هر گزینه ممکن برای موفقیت شخصی و تحقق.

به دانش آموزان اروپا و جهان: برای دانشگاه سووآ مون بلان خوش آمدید! به دانش آموزان از دانشگاه سووآ مون بلان: به نوبه خود افکار خود را به کشف اروپا و جهان!

هویت جدید: دانشگاه ای Savoie می شود دانشگاه سووآ مون بلان. از دانشگاه مون بلان ساووا در Vimeo و.

دانشگاه انسان به اندازه

واقع بین Grenoble و لیون، در نزدیکی مرز سوئیس و ایتالیا، دانشگاه سووآ مون بلان چند رشته استقرار مالی دولت از آموزش عالی، به رسمیت شناخته شده در سطح منطقه ای، ملی و بین المللی است. 13،000 دانش آموز در کل در دانشگاه یعقوب-Bellecom-بت، انسی اننکیلعویوکس و بورژه-دو-لاک زدن، مطالعه 200 دوره ارائه شده است.

تحقیق و پژوهش برای کیفیت به رسمیت شناخته شده

19 آزمایشگاه خود را حفظ روابط نزدیک با موسسات تحقیقاتی ملی (CNRS، INRA، CERN، CEA، IRSTEA).

مطالعات کوه، انرژی خورشیدی، فیزیک و مکاترونیک: آنها خود را به ویژه توسط سازمان به محور بین رشته ای موضوعی تمایز قائل شود.

کیفیت این محیط علمی است که بیشتر توسط نزدیکی از سرن در ژنو، بزرگترین شتاب دهنده ذرات در جهان، و خوشه نانو فن آوری های تحقیقاتی در Grenoble افزایش یافته است.

ابعاد بین المللی

رتبه در میان بهترین دانشگاه های فرانسه برای روابط بین المللی خود، دانشگاه سووآ مون بلان می آید برای اولین بار در شبکه های بزرگ برای مبادلات ارزی.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد انرژی و ساختمان خورشیدی

Campus تمام وقت September 2017 فرانسه Chambéry

استاد در انرژی و ساختمان خورشیدی قطار دانشمندان قادر به حل مسائل پیچیده مربوط به مدیریت، طراحی و بهینه سازی سیستم های فن آوری چند ورودی و توسعه تخصص و مهارت های مورد نیاز برای انجام تحقیقات به مدیریت انرژی، حفاظت از محیط زیست، استفاده از نوآورانه مواد و تولید سازه های نوآورانه به عنوان بخشی از یک سیاست جهانی توسعه پایدار است. [+]

اهداف دانشمندان قادر به حل مسائل پیچیده مربوط به مدیریت، طراحی و بهینه سازی سیستم های فن آوری چند ورودی. توسعه تخصص ها و مهارت های مورد نیاز برای انجام تحقیقات به مدیریت انرژی، حفاظت از محیط زیست، استفاده از مواد نوآورانه و تولید سازه های نوآورانه به عنوان بخشی از یک سیاست جهانی توسعه پایدار است. مهارت ها و تخصص طراحی و پیاده سازی سیستم های پیچیده تکنولوژیکی که خود به خود تنظیم (یا مستقل) و حفاظت از محیط زیست از طریق بهبود بهره وری انرژی و استفاده از روش های خاص، فرآیندها و مواد. تخصص در ابزار مرتبط (مدل سازی، شبیه سازی، اندازه گیری، مدیریت اطلاعات). چند رشته دوره کارشناسی ارشد سیستم های هوشمند (LISTIC)، انرژی و ساختمان پایدار (LOCIE)، و مکاترونیک (SYMME): این برنامه البته است که نزدیک به تحقیقات انجام شده توسط سه آزمایشگاه های تحقیقاتی POLYTECH انجام میگیرد، مربوط. سال 1 پاییز ترم UE1-ریاضیات: روش های عددی، تجزیه و تحلیل داده ها و اطمینان از مدل های عددی UE2-ساختمان علم و صنعت: انتقال حرارت در ساختمان، تهویه مطبوع، احتراق UE3-آزمایش (ساختمان و سیستم ها): پژوهش کتابشناختی: خصوصیات تجربی (سیستم عامل در مقیاس کامل از اینس)، کار کتابشناختی موضوعی (خود مطالعه) بهار ترم UE1-انرژی: انرژی (ترمودینامیک و انتقال حرارت پیشرفته)، مهندسی سیالات اعمال شده به انرژی (توربین های هیدرولیک، باد، و دریایی) UE2-سیستم: کنترل برای ساخت برنامه های کاربردی، سیستم های انرژی نوآورانه (سلول سوختی، CHP) UE3-پروژه: پروژه تحقیقاتی گروه سال 2 پاییز ترم UE1-انرژی خورشیدی، و ذخیره سازی شبکه: حرارتی خورشیدی، صفحات خورشیدی، ذخیره سازی انرژی و شبکه (منطقه گرم، شبکه های هوشمند) سیستم UE2-هوشمند و روشهای تجربی: نمایندگی و بهینه سازی ابزار (الگوریتم های ژنتیک، شبکه های عصبی ...)، اندازه گیری (جریان، دما، فشار و ...) و روشهای تجربی (پایگاه داده ...) UE3 مدل سازی، بهینه سازی و کنترل: مدل سازی ساختمان پیشرفته (انتقال حرارت و جرم)، ابزار عددی (CFD، سیستم، بهینه سازی) بهار ترم UE1 - یکپارچه سازی در یک آزمایشگاه تحقیقاتی: پروژه تحقیقاتی پذیرش درخواست برای انجام کارشناسی ارشد در REIS. ارسال مقاله از فرم های درخواست و اطلاع رسانی از پذیرش نتایج. شما می توانید دستورالعمل دانلود مهلت ارسال تقاضانامه: لطفا با ما تماس بگیرید کسب و کار و تحقیق شرکای ما عبارتند از انرژی و ساختمان خورشیدی: TENERRDIS خوشه کسب و کار، Clipsol، Tecnisun، Photowatt، Tenesol، Imeris، Asder، Greth، Hespul، و غیره مکاترونیک: Arve صنایع خوشه کسب و کار در اوت سووآ، موبایل، Somfy به، SNR، Mécalac، Anthogyr، بوش، و غیره پردازش اطلاعات: موبایل، FranceTélécom، اشنایدر الکتریک، کل، و غیره [-]

تماس
آدرس محل سکونت
Université Savoie Mont Blanc
Direction des Relations Internationles
27, rue Marcoz,
B.P. 1104

Chambéry-le-Vieux, Rhone-Alpes, 73011 FR
رسانه های اجتماعی