Université Savoie Mont Blanc

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

45510_Photo_2016_-USMB_red1

به دانشگاه سووآ مون بلان خوش آمدید!

با 14 000 دانش آموز، انواع غنی از آموزش چند رشته ای و 19 آزمایشگاه های تحقیقاتی با شهرت بین المللی، دانشگاه ساووا مون بلان استقرار در مقیاس انسانی که ترکیبی از مجاورت با نواحی آن است، ارتباط با COMUE دانشگاه گرنوبل آلپ، و گسترده ای چشم انداز در اروپا و جهان است.

این ارائه می دهد دوره های کوتاه مدت (دیپلم دانشگاه در فن آوری، دیپلم دانشگاه) و دوره های طولانی (عمومی، متخصص و یا درجه اول حرفه ای ( «مجوز»)، درجه کارشناسی ارشد توسط تحقیقات و یا کارشناسی ارشد حرفه ای درجه، دیپلم مهندسی و دکترای)، در هر دو سطح اول و آموزش مداوم، بر اساس یک ساندویچ یا جمله اعتبار سنجی از تجربه است.

در سایت های دانشگاه سه دانشگاه خود را در انسی اننکیلعویوکس، لو بورژه-دو-لاک زدن و یعقوب Bellecombette، آن ارائه می دهد زندگی به خصوص جذاب و شرایط مطالعه، در قلب یک محیط استثنایی، بین دریاچه و کوه.

در حمایت از پژوهش و آموزش و پرورش، جنبه بین المللی به هویت، جذابیت، پویایی و توسعه به طور کلی از استقرار ما کمک می کند. تمرکز از دانشگاه سووآ مون بلان است، از یک سو به توسعه پروژه های بین المللی، مدارک جایزه مشترک، و برنامه های ارائه شده در زبان انگلیسی، و از سوی دیگر، هر کجا که ممکن است، به تشویق به تحرک برای دانش آموزان، استادان و محققان و همچنین برای کارکنان اداری.

اگر چه در حال حاضر در 5 قاره، با 240 توافقات دو جانبه آن، آن را قادر به استفاده کامل از محل برجسته آن در مرزهای سوئیس و ایتالیا به توسعه قدرت، روابط ویژه با موسسات آموزش عالی از این دو کشور شده است: سوئیس Romande، تورین، میلان، ائوستا ولی ... مخلوطی از مناطق و شهرهای دانشگاهی.

دانش آموزان ما خاص برای پیدا کردن در دانشگاه سووآ مون بلان پویا قوی، با کیفیت شخصی در نظارت بر آنها، پشتیبانی در انتخاب و توسعه برنامه های شخصی خود و همچنین امکانات لازم برای ادغام دخالت در زندگی کاری است. انتخاب دانشگاه سووآ مون بلان به معنای تجمع هر گزینه ممکن برای موفقیت شخصی و تحقق.

هویت جدید: دانشگاه ای Savoie می شود دانشگاه سووآ مون بلان. از دانشگاه مون بلان ساووا در Vimeo و.

دانشگاه انسان به اندازه

واقع بین Grenoble و لیون، در نزدیکی مرز سوئیس و ایتالیا، دانشگاه سووآ مون بلان چند رشته استقرار مالی دولت از آموزش عالی، به رسمیت شناخته شده در سطح منطقه ای، ملی و بین المللی است. 14000 دانش آموز در کل در دانشگاه یعقوب-Bellecom-بت، انسی اننکیلعویوکس و لو بورژه-دو-لاک زدن، مطالعه 200 دوره ارائه شده است.

تحقیق و پژوهش برای کیفیت به رسمیت شناخته شده

19 آزمایشگاه خود را حفظ روابط نزدیک با موسسات تحقیقاتی ملی (CNRS، INRA، CERN، CEA، IRSTEA).

مطالعات کوه، انرژی خورشیدی، فیزیک و مکاترونیک: آنها خود را به ویژه توسط سازمان به محور بین رشته ای موضوعی تمایز قائل شود.

کیفیت این محیط علمی است که بیشتر توسط نزدیکی از سرن در ژنو، بزرگترین شتاب دهنده ذرات در جهان، و خوشه نانو فن آوری های تحقیقاتی در Grenoble افزایش یافته است.

ابعاد بین المللی

رتبه در میان بهترین دانشگاه های فرانسه برای روابط بین المللی خود، دانشگاه سووآ مون بلان می آید برای اولین بار در شبکه های بزرگ برای مبادلات ارزی.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد در مکاترونیک پیشرفته

Campus تمام وقت September 2017 فرانسه Annecy-le-Vieux

مکاترونیک یک فرایند مربوط به همکاری و یکپارچه از علوم مختلف و مهارت های (در میان است که کنترل و علوم کامپیوتر، الکترونیک، مکانیک) که اجازه می دهد تا به تصور و طراحی محصولات و سیستم با قابلیت های تکمیل شده و یا بهبود یافته و که نیاز به در نظر گرفتن مفهوم از محصول و یا است سیستم در چرخه عمر کلی آن در یک رویکرد میان رشته ای تعاونی. [+]

موضوع را به شرایط وزیر آموزش و پرورش فرانسه ملی، آموزش عالی و پژوهش هدف مکاترونیک یک فرایند مربوط به همکاری و یکپارچه از علوم مختلف و مهارت های (در میان است که کنترل و علوم کامپیوتر، الکترونیک، مکانیک) که اجازه می دهد تا به تصور و طراحی محصولات و سیستم با قابلیت های تکمیل شده و یا بهبود یافته و که نیاز به در نظر گرفتن مفهوم از محصول و یا است سیستم در چرخه عمر کلی آن در یک رویکرد میان رشته ای تعاونی. پس از این برنامه به پایان رسید، دانش آموزان برای مطالعات دکتری آماده شده است. آنها همچنین می توانند به عنوان مهندس کار و یا اشغال مواضع فنی و علمی در سطح بالا در مراکز تحقیقاتی، در بخش تحقیق و توسعه و در شرکت های مشاوره تخصصی. شایستگی و دانش دانشجویان کارشناسی ارشد به دست آوردن مهارت برای دیدار با الزامات یک پروژه مکاترونیک چند رشته ای و تبدیل شدن آنها به با الزامات یک فعالیت تحقیقاتی از طریق یادگیری تلفیقی از جمله یادگیری مبتنی بر پروژه آشنا. 3 شایستگی اصلی در طول برنامه درسی از طریق جلسات تحت نظارت توسعه یافته، بر روی خط دوره ها و پروژه: طراحی و دستیابی به یک سیستم مکاترونیکی • اجرای چرخه عمر سیستم و یا محصول • اجرای یک فرایند یکپارچه از multiphysics و مدل سازی چند تکنولوژی، شبیه سازی و طراحی • انتخاب، طراحی و اجرای سنسور مورد نیاز و ابزار دقیق • طراحی مکانیکی و / یا الکترومکانیکی معماری • انتخاب، طراحی و اجرای... [-]

کارشناسی ارشد در انرژی و ساختمان خورشیدی

Campus تمام وقت September 2017 فرانسه Le Bourget-du-Lac

استاد در انرژی و ساختمان خورشیدی قطار دانشمندان قادر به حل مسائل پیچیده مربوط به مدیریت، طراحی و بهینه سازی سیستم های فن آوری چند ورودی و توسعه تخصص و مهارت های مورد نیاز برای انجام تحقیقات به مدیریت انرژی، حفاظت از محیط زیست، استفاده از نوآورانه مواد و تولید سازه های نوآورانه به عنوان بخشی از یک سیاست جهانی توسعه پایدار است. [+]

اهداف دانشمندان قادر به حل مسائل پیچیده مربوط به مدیریت، طراحی و بهینه سازی سیستم های فن آوری چند ورودی. توسعه تخصص ها و مهارت های مورد نیاز برای انجام تحقیقات به مدیریت انرژی، حفاظت از محیط زیست، استفاده از مواد نوآورانه و تولید سازه های نوآورانه به عنوان بخشی از یک سیاست جهانی توسعه پایدار است. مهارت ها و تخصص طراحی و پیاده سازی سیستم های پیچیده تکنولوژیکی که خود به خود تنظیم (یا مستقل) و حفاظت از محیط زیست از طریق بهبود بهره وری انرژی و استفاده از روش های خاص، فرآیندها و مواد. تخصص در ابزار مرتبط (مدل سازی، شبیه سازی، اندازه گیری، مدیریت اطلاعات). چند رشته دوره کارشناسی ارشد سیستم های هوشمند (LISTIC)، انرژی و ساختمان پایدار (LOCIE)، و مکاترونیک (SYMME): این برنامه البته است که نزدیک به تحقیقات انجام شده توسط سه آزمایشگاه های تحقیقاتی POLYTECH انجام میگیرد، مربوط. سال 1 پاییز ترم UE1-ریاضیات: روش های عددی، تجزیه و تحلیل داده ها و اطمینان از مدل های عددی UE2-ساختمان علم و صنعت: انتقال حرارت در ساختمان، تهویه مطبوع، احتراق UE3-آزمایش (ساختمان و سیستم ها): پژوهش کتابشناختی: خصوصیات تجربی (سیستم عامل در مقیاس کامل از اینس)، کار کتابشناختی موضوعی (خود مطالعه) بهار ترم UE1-انرژی: انرژی (ترمودینامیک و انتقال حرارت پیشرفته)، مهندسی سیالات اعمال شده به انرژی (توربین های هیدرولیک، باد، و دریایی) UE2-سیستم: کنترل برای ساخت برنامه های کاربردی، سیستم های انرژی نوآورانه (سلول سوختی، CHP) UE3-پروژه: پروژه تحقیقاتی گروه سال 2 پاییز ترم UE1-انرژی خورشیدی، و ذخیره سازی شبکه: حرارتی خورشیدی، صفحات خورشیدی، ذخیره سازی... [-]

تماس
آدرس محل سکونت
Université Savoie Mont Blanc
Direction des Relations Internationles
27, rue Marcoz,
B.P. 1104

Chambéry-le-Vieux, Rhone-Alpes, 73011 FR
رسانه های اجتماعی
آدرس محل سکونت
Université Savoie Mont Blanc
Annecy Campus
5 chemin de Bellevue

Annecy-le-Vieux, Rhone-Alpes, 74940 FR
آدرس محل سکونت
Domaine Universitaire
"Chartreuse" Building
Le Bourget-du-Lac

Le Bourget-du-Lac, Rhone-Alpes, 73376 FR