Toulouse School of Management TSM

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره TSM

آموزش مدیران کارآفرین با مسئولیت اجتماعی با چشم انداز جهانی

TSM ارائه می دهد آموزش عالی و حرفه ای با کیفیت بالا ، اطمینان حاصل شود که دانش آموزان پس از فارغ التحصیلی به سرعت پیدا می کنند.

TSM برنامه های آموزشی تمام وقت را در رشته های اصلی مدیریت در دو سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد. حوزه های موضوعی ما حسابداری و کنترل مالی ، امور مالی ، مدیریت منابع انسانی ، بازاریابی و استراتژی است.

ما دانشجویان را از طریق تدریس ، گفتگو توسط متخصصان سطح بالا ، پروژه های تحت نظارت و دوره های کارآموزی طولانی برای دنیای کار آماده می کنیم.

TSM فرصت های مشخص بین المللی را برای دانشجویان فراهم می کند. ما شبکه بزرگی از شرکای بین المللی در سراسر جهان داریم و چندین مدرک تحصیلی ما به زبان انگلیسی تدریس می شود.

  • 3000 دانش آموز منتخب
  • 30 تخصص کارشناسی ارشد
  • 20٪ دانش آموزان در برنامه های بین المللی تحرک
  • 21000 عضو در شبکه تحصیلات تکمیلی
  • 91٪ فارغ التحصیلان ظرف یک سال پس از فارغ التحصیلی در صنعت کار پیدا می کنند

141620_pexels-photo-1181533.jpeg

دانشکده مدیریت تولوز: یک مرکز تعالی مدیریت

دانشکده مدیریت تولوز مرکز تعالی مدیریت در دانشگاه تولوز را نشان می دهد. این تحت یک مارک واحد جمع می شود:

  • TSM ، مدرسه ای که مدیران متعهد و مسئول را آموزش می دهد.
  • TSM Research ، یک واحد تحقیقاتی CNRS که از نظر کیفیت انتشارات دانشگاهی و دستاوردهای محققان خود شناخته شده است.
  • برنامه دکتری TSM ، یک مدرسه دکترا بین المللی.

IAE تولوز به دانشکده مدیریت تولوز تبدیل می شود

این تغییر نام نهادی نتیجه یک تأمل شدید داخلی در مورد آینده مدرسه به عنوان بخشی از دانشگاه معتبر تولوز است. TSM که از نظر منطقه ای و ملی شناخته شده است ، مشتاق است تا جای خود را در صحنه اروپا و بین المللی بگذارد.

در طول پنج سال گذشته ، TSM با جذب محققان و اساتید معتبر بین المللی ، ایجاد برنامه های کارشناسی ارشد که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شوند ، و با ایجاد مشارکت های متعدد با دانشگاه های سراسر جهان ، یک استراتژی جدی بین المللی را ایجاد کرده است. "IAE تولوز به دانشکده مدیریت تولوز تبدیل می شود. با برداشتن این گام بعدی ، ما ابراز یک آرزوی واضح داریم : آموزش مدیرانی که قادر به استفاده از فرصت ها در یک فضای کسب و کار جهانی و پاسخگویی به نیازهای شرکت های رقابتی در سطح جهانی هستند. مدرسه تولوز مدیریت ارائه می دهد جدید Pathway برای توسعه استعدادهای یک جامعه از مشاغل و دانشجویان مسئولیت اجتماعی، "توضیح می دهد اروه Penan، مدیر TSM.

141621_pexels-photo-3183150.jpeg

تغییری برای همه

"دانش آموزان ، والدین آنها ، شرکای ما و فارغ التحصیلان TSM به طور طبیعی به تصویر مدرسه بسیار وابسته بوده و هستند. جلب حمایت آنها از این پروژه در ایجاد این هویت جدید امری حیاتی بود. اکنون کل جامعه از دانشکده ، کارمندان اداری ، دانشجویان و دانش آموختگان گرفته تا شرکای اقتصادی و نهادی ما پشت این پروژه هستند. این پروژه در خدمت یک هدف اجتماعی خواهد بود و به ما در ایجاد حضور جهانی کمک خواهد کرد. دانشکده مدیریت تولوز یک مدرسه برتر در یک دانشگاه مشهور است و این تغییر نام تجاری فرصتی ملموس برای دانشجویان و همکاران مدرسه برای حضور گسترده جهانی است . با توجه به این چشم انداز همراه با جاه طلبی ، اشتیاق و احترام به تاریخ و ارزشهای تثبیت شده ما است که به سمت مسیر پیش رو پیش می رویم: TSM. " هرو پنان ، مدیر TSM

یک شعار جدید

شعار جدید ما "مسیر پیش رو" به طور همزمان نمادی از آینده ای است که در انتظار دانشجویان TSM است و مسیری است که پیش روی آنها برای تبدیل شدن به مدیرانی با مسئولیت اجتماعی و مسئولیت پذیر است. TSM دانشجویان خود را در دستیابی به این هدف با فراهم آوردن یک محیط دقیق که حداکثر پتانسیل آنها را به عنوان دانشجو و افرادی که در پایان زمان تحصیل در TSM آنها را با گزینه های بیشماری به حداکثر می رساند ، همراهی می کند.

TSM امروز و فردا

با 3000 تمام وقت، کار مطالعه، و دانش آموزان آموزش و پرورش اجرایی، برنامه های 35 کارشناسی ارشد، سرعت عالی اشتغال فارغ التحصیلان اخیر، یک آزمایشگاه تحقیقاتی شناخته شده ملی، امکانات تحصیلی عالی، یک مدرسه دکترا مشهور، و کارکنان آموزشی بین المللی تحسین شده، TSM است و یک مدرسه عالی مدیریت باقی خواهد ماند . این مدرسه خود را متعهد به یک پروسه اعتباربخشی بین المللی می کند ، بنابراین ممکن است مطابق با استانداردهای بین المللی باشد تا نیازهای شرکت های رقابتی در سطح جهانی را برآورده کند. TSM ، یک موسسه برجسته در کنار یک دانشگاه محترم ، محل رشد قابل توجه دانشجویان و فرصتی مناسب برای شرکای خود است.

مشتریان دانشجویی

مدیریت بین المللی BACHELOR 3 (برنامه FULL TIME)

در این سال یک بعد بین المللی قوی ، روش های تعاملی تدریس و یک تیم بسیار متعهد ترکیب شده است. کل سال با مطالعات موردی گروهی با ابعاد چند فرهنگی مشخص شد و هرکدام از ما را به گسترش افق دید خود سوق داد. این رویکرد مقطعی سال کارشناسی ، بنیادی محکم برای آینده شغلی و دانشگاهی ما فراهم می کند.

Romain POUGET
دانشجو در TSM

استاد 2 استاد علوم در کنترل حسابداری ، حسابرسی و مدیریت (تحقیقات)

کلاس های تحقیقاتی در کارشناسی ارشد حسابداری بهترین راه برای یادگیری تئوری ها و روش های مورد نیاز برای انجام تحقیقات برای دکترای خود است. من دوست دارم پایان نامه کارشناسی ارشد را به عنوان یک تمرین گرم کننده برای پایان نامه خود در نظر بگیرم: شما با یک ایده شروع می کنید ، سپس آن را به پیشنهاد خود پایان می دهید.

امانوئل نگر
دانشیار TSM

مکان ها

تولوز

Address
Toulouse School of Management
Toulouse 1 Capitole University
2, rue du doyen Gabriel Marty
31042 Toulouse Cedex 9

تولوز, اکسیزی, فرانسه

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید