Toulouse School Of Economics TSE

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه تولوز اقتصاد: یک مرکز جهان پیشرو برای تحقیق و آموزش عالی، ریاست برنده جایزه نوبل جین تیرول

بورس اوراق بهادار تهران دپارتمان اقتصاد دانشگاه تولوز Capitole است. این ارائه می دهد برنامه های در سطح جهانی کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه شده توسط محققان مشهور است. تمرکز اصلی بورس اوراق بهادار تهران در رشته اقتصاد است، اما دوره های ما چند رشته هستند و تمرکز بر روی نقشی که داده ها و روش های کمی در تصمیم گیری در شرکت ها، موسسات و یا ایالات بازی کند.

دوره های پژوهش محور دوره های پژوهش محور تسه آموزش دانش آموزان برای استفاده و سازگاری نظریه اخیر یا تکنیک برای حل چالش های دنیای واقعی ملاقات توسط کارفرمایان آینده خود است. در مقطع کارشناسی ارشد، بسته به زندگی حرفه ای خود در نظر دارد دانش آموزان می توانند به عمده در آمار، اقتصاد، توسعه عمومی، سازمان های صنعتی، محیط زیست، تنوع زیستی، یا امور مالی را انتخاب نمایید.

برنامه بین المللی کارشناسی ارشد برنامه کارشناسی ارشد نقش محوری در برنامه بورس اوراق بهادار تهران بازی می کند. پس از یک سال 1 مشترک به همه دانش آموزان، درجه ارائه می دهد گزینه:

  • درجه بین المللی پیگیری کارشناسی ارشد به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس
  • استاندارد مسیر مدرک کارشناسی ارشد تا حدی در تدریس فرانسه
  • گزینه پژوهش - منجر به برنامه دکتری، با دوره های مقدماتی دقیق شروع از سال 2 از کارشناسی ارشد.

مدرسه دکترا

مدرسه دکتری در دانشگاههای برتر آمریکا مدل شده است. پس از سال اختصاص داده شده 2 آماده سازی از درجه کارشناسی ارشد، دکترا از یک سال 2 از، دوره های تخصصی پیشرفته دنبال قبل از انجام 3 سال تحقیق تمام وقت در کنار اعضای هیات علمی بورس اوراق بهادار تهران.

در طول هر برنامه، با هدف مدرسه به ارائه با کیفیت بالا، هدایت شخصی برای همه دانش آموزان، از طریق یادگیری تعاملی، جلسات معلم، کار گروهی بر اساس اطلاعات، اقتصاد تجربی، و غیره

فرصت های شغلی در سطح بالا پست های مدیریتی در بانکداری، بیمه، مشاوره، نهادهای بین المللی و تنظیم کننده بازار که در آن آنها را به عنوان تحلیلگران، مدیران تحقیقات آماری، مشاوران و بیشتر کار می کنند: طیف گسترده ای از گزینه های شغلی برای فارغ التحصیلان بورس اوراق بهادار تهران باز است. بسیاری از آنها وارد به راحتی به لطف جهان حرفه ای به یک سرویس شغلی کامل و بورس اوراق بهادار تهران شبکه بین المللی از همکاران. همچنین بسیاری از فرصتهای شغلی در پژوهش را دنبال کنند.

مدرسه نیز با هدف دور کردن آموزش و پرورش دانش آموز از طریق لینک های نزدیک با صنعت، به لطف روابط قوی توسط محققان بورس اوراق بهادار تهران در طول 30 سال گذشته توسعه یافته با فعالان اقتصادی دولتی و خصوصی. این مشارکت به شبکه های حرفه ای مدرسه کمک، تسهیل کار، تجربه و کمک به دانشجویان و فارغ التحصیلان به بهترین آغاز در زندگی حرفه ای خود.

زندگی دانشگاهی مدرسه متعلق به دانش آموزان، و آنها یک نقش فعال در آموزش و پرورش خود را از طریق بازی، برای مثال، بازخورد آنها می توانند به دیگران در تجربیات و یا دخالت در انجمن را: جشن و یا ورزش برای سازمان، دانش آموزان شرکت یا مجله مشاوره. به طور مشابه، شبکه فارغ التحصیلان بورس اوراق بهادار تهران در تلاش برای ایجاد شبکه های قوی برای گذشته، دانش آموزان حال و آینده از مدرسه.

برخی از چهره های ...

هر سال تحصیلی، ما بیش از 2000 نفر، شامل 700 دانش آموز خارجی خوش آمدید.

  • 90 ملیت های مختلف
  • 160 استاد
  • 100 دانشجوی دکترا
  • بیش از 1500 فارغ التحصیلان

درباره دانشگاه تولوز 1 Capitole

دانشگاه تولوز 1 Capitole سرچشمه از دانشکده حقوق کانن در 1229 ایجاد شده است. با یک سنت طولانی مدت به طور گسترده ای به رسمیت شناخته در زمینه های حقوق و علوم سیاسی، آن تحقیق و تدریس آن از 1960s به بعد با توسعه تیم های سطح بالا در اقتصاد و مدیریت متنوع. UT1 میزبان برخی از مراکز پیشرو در اروپا برای تحقیق و آموزش و پرورش. دانشگاه تولوز 1 Capitole یکی از شش نفر از اعضای موسس تولوز دانشگاه PRES (پژوهش و آموزش عالی خوشه)، فراهم می کند که یک شبکه از منابع، اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن UT1 منافع بسیاری از تولوز با دانش آموزان است.

مکان ها

تولوز

Toulouse School of Economics (TSE)

Address
Manufacture des Tabacs
21, Allée de Brienne
31015 Toulouse Cedex 6
FRANCE

31015 تولوز, اکسیزی, فرانسه
تلفن
+33 5 61 63 36 90