Telecom Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

مدیریت مخابرات اکول د یک مدرسه کسب و کار عمومی در سنت فرانسوی گراند اکول است. در سال 1979 بنا نهاده شده، مدرسه تحت نظارت وزارت اقتصاد، صنعت و امور مالی. بیش از 30 سال، مدرسه برای تخصص دوگانه آن در مدیریت و فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) شناخته شده است.

به عنوان مدرسه مدیریت در معادن-مخابرات موسسه، یک نهاد پیشرو که با هم چند دانشکده ها فنی فرانسه در ارتباطات از راه دور به ارمغان می آورد، مخابرات اکول د مدیریت است، از زمان ایجاد آن، محوطه دانشگاه خود را با مدرسه مهندسی های وابسته به آن، مخابرات SudParis اشتراک گذاشته شده، ایجاد یک همکاری منحصر به فرد در فرانسه.

مدرسه است که در میان صفحه 10 مدارس مدیریت در فرانسه هنگامی که در مقایسه با سطح حقوق به دست آورده پس از فارغ التحصیلی. این پیشنهاد ارائه برنامه کامل، از مقطع کارشناسی به دکترا، تمام استانداردهای بین المللی ملاقات:

عزب؛ مجتمع کارشناسی ارشد مدیریت (گراند اکول) برنامه معتبر استاد از دولت فرانسه و AMBA؛ تخصصی کارشناسی ارشد، معتبر توسط کنفرانس DES GRANDES écoles؛ کارشناسی ارشد علوم، معتبر توسط کنفرانس DES GRANDES écoles؛ دکترا در علوم مدیریت؛ MBA اجرایی؛ برنامه های آموزش مداوم.

اعتبارنامه و برچسب تضمین کیفیت

مخابرات اکول د مدیریت است AACSB معتبر. در برنامه جامع کارشناسی ارشد مدرسه مدیریت (گراند اکول) توسط AMBA معتبر. این مدرسه همچنین یک عضو از:

کنفرانس DES GRANDES Ecoles (CGE)؛ بنیاد اروپایی برای توسعه مدیریت (EFMD)؛ بنیاد ملی پور l'ENSEIGNEMENT د لا Gestion در پردازنده ENTREPRISES (FNEGE)؛ انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس بین المللی کسب و کار (AACSB)؛ انجمن گزارشها (AMBA).

ماموریت های مخابراتی اکول د مدیریت

عمومی، اجتماعی فراگیر، موسسه آموزش عالی، مخابرات اکول د مدیریت آموزش مدیران و کارآفرینان آینده به مسئول، نوآورانه و باز به جهان اطراف آنها و به رهبری سازمان خود را در تحولات عمده ای از جامعه فردا: اقتصاد دیجیتالی، انرژی و محیط زیست گذار، مدل کسب و کار جدید و صنعت از آینده است.

اهرم پژوهش و آموزش برنامه های آن، حمایت خود را از نوآوری و کارآفرینی، رابطه نزدیک خود را با کسب و کار و تعامل آن در خاک خود، مدرسه هدف برای برتری در کمک به توسعه اقتصادی در سطح ملی و محلی، در حالی که ایجاد ارزش برای همه ذینفعان آن است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MScs » از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید EMBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد یکپارچه در مدیریت

Campus تمام وقت September 2018 فرانسه Évry

مجتمع استاد مخابرات اکول د مدیریت در مدیریت (گراند اکول) برنامه آموزش مدیران و کارآفرینان آینده به مسئول، نوآورانه و باز به جهان اطراف آنها. جوایز مدرسه دیپلم "مقطع کارشناسی ارشد"، یک گواهینامه ملی به رسمیت شناختن دیپلم تا پنج سال آموزش عالی برابر است. این برنامه همچنین مجوز رسمی AMBA مشهور بین المللی به دست آورد. [+]

مجتمع استاد مخابرات اکول د مدیریت در مدیریت (گراند اکول) برنامه آموزش مدیران و کارآفرینان آینده به مسئول، نوآورانه و باز به جهان اطراف آنها. جوایز مدرسه دیپلم "مقطع کارشناسی ارشد"، یک گواهینامه ملی به رسمیت شناختن دیپلم تا پنج سال آموزش عالی برابر است. این برنامه همچنین مجوز رسمی AMBA مشهور بین المللی به دست آورد.

بازگشت سرمایه گذاری

TELECOM اکول د مدیریت بخشی از بالا 10 بهترین مدارس کسب و کار در فرانسه بر اساس سطح حقوق و دستمزد از فارغ التحصیلان آن پس از فارغ التحصیلی است. به لطف برتری خود را در محتوای برنامه آن را در رتبه:... [-]


کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناس ارشد فناوری اطلاعات و ارتباطات مدیریت کسب و کار

Campus تمام وقت September 2018 فرانسه Évry

برنامه "فناوری اطلاعات و ارتباطات مدیریت کسب و کار" در ارائه دانش آموزان با مهارت های یکپارچه سازی در هر دو بخش ICT و مدیریت منحصر به فرد است. این است که در صلاحیت متمایز از اعضای هیات علمی و مدرسان در پژوهش، آموزش دانش آموز و آموزش و پرورش اجرایی است، در زمینه بازاریابی محصولات مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات و خدمات، استراتژی شرکت صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات، اقتصاد و تنظیم صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات، E سیستم های اطلاعات -business و مدیریت. [+]

برنامه "فناوری اطلاعات و ارتباطات مدیریت کسب و کار" در ارائه دانش آموزان با مهارت های یکپارچه سازی در هر دو بخش ICT و مدیریت منحصر به فرد است. این است که در صلاحیت متمایز از اعضای هیات علمی و مدرسان در پژوهش، آموزش دانش آموز و آموزش و پرورش اجرایی است، در زمینه بازاریابی محصولات مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات و خدمات، استراتژی شرکت صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات، اقتصاد و تنظیم صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات، E سیستم های اطلاعات -business و مدیریت.... [-]


کارشناسی ارشد مدیریت بین المللی

Campus تمام وقت September 2018 فرانسه Évry

کارشناسی ارشد مدیریت بین المللی درجه بسیار پرطرفدار به رسمیت شناخته شده در ایالات متحده، بریتانیا و به طور فزاینده در آسیا است. برنامه مخابرات مدرسه کسب و کار طراحی شده است برای هر دو مدیران بین المللی تخصصی در سیستم های اطلاعات و نامزدهای علاقه مند به توسعه قابلیت های تحقیقاتی. [+]

کارشناسی ارشد مدیریت بین المللی درجه بسیار پرطرفدار به رسمیت شناخته شده در ایالات متحده، بریتانیا و به طور فزاینده در آسیا است. برنامه مخابرات مدرسه کسب و کار طراحی شده است برای هر دو مدیران بین المللی تخصصی در سیستم های اطلاعات و نامزدهای علاقه مند به توسعه قابلیت های تحقیقاتی.

کارشناسی ارشد مدیریت بین المللی یک برنامه علمی دقیق فراهم می کند که مدیران با مهارت های مورد نیاز به اشغال نقش تصمیم گیری در شرکت های خصوصی و یا نهادهای عمومی است. فارغ التحصیلان ما با مهارت های لازم برای رویارویی با چالش های فردا مجهز:... [-]