Studio M Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در سال 1990 توسط عکاسان حرفه ای استودیو M تاسیس تحقیق apidly دوره خود را به زمینه های هنر، رسانه، عکاسی و صدا متنوع و یکی از مدارس برتر فرانسه برای هنر به دلیل طیف وسیعی از دوره های حرفه ای آن شد. مدرسه به سرعت در حال بیش از چندین سال بزرگ شد و چند دانشگاه در شهرهای دانشگاهی فرانسه با جمله لیون در سال 2003 andToulouse در سال 2007 افتتاح شد. امروز استودیو M یک گروه بین المللی از مدارس هنری در سراسر جهان از جمله دانشگاه در شهر هوشی مین در ویتنام است. در سال 2011، استودیو M راه اندازی یک دانشگاه بین المللی جدید در مونپلیه به نام استودیو M آکادمی به استقبال انگلیسی زبان دانش آموزان از سراسر جهان به دنبال یادگیری هنر در فرانسه است. اهداف دوره هایی که استودیو M پیشنهاد یک هدف خاص: به دانش آموزان آموزش های حرفه ای و با کیفیت بالا است که آنها را به کارفرمایان جذاب می سازد پس از تکمیل مطالعات خود، با دانش مناسب ترین بر ​​اساس تخصص خود. دامنه استودیو M به ​​یک رهبر در فرانسه در صنعت هنرهای تجسمی تبدیل شده است ارائه می دهد و دوره های حرفه ای در حوزه های زیر:

هنر دوره مقدماتی ارتباط دیداری طراحی فضایی طراحی محصول عکاسی طراحی صدا

دوره های آموزشی در استودیو M در هنر، طراحی صدا، عکاسی و رسانه ها، دانش آموزان ما قابلیت آوردن ارزش استثنایی برای راه حل های خلاقانه تراز وسط قرار دارد با خود درونی علاقه خود را به طور کامل آماده به کار در یک محیط حرفه ای است. درجه استودیو M درک اهمیت ارائه دیپلم و درجه هستند که در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده و ارائه می دهد دیپلم معتبر توسط فدراسیون اروپایی از مدارس در زمینه های زیر:

کارشناسی هنر - 3D انیمیشن کارشناسی هنر - چند رسانه ای کارشناسی هنر - طراحی

مدرسه هنر استودیو M نیز ارائه می دهد سابق دانش آموزان یک منبع آنلاین به آنها اتصال به انواع شرکای وفادار و شرکت های که در آن مبادلات به طور منظم ساخته شده است. (در حال حاضر تنها در فرانسه)

مکان ها

مونت پلیر

Address
Studio M Montpellier
3320, Boulevard Paul Valery

34070 مونت پلیر, اکسیزی, فرانسه

لیون

Address
Studio M Lyon
565, rue du sans souci

69760 لیون, اوورگن-رون-آلپ, فرانسه

تولوز

Address
Studio M Toulouse
BP 78320 3547 avenue de la lauragaise

31683 تولوز, اکسیزی, فرانسه

شهر هوشی مین

Address
Studio M Vietnam
ruong Phap Saint Ange 30 Bui Thi Xuan P.2, Quan Tan Binh

شهر هوشی مین, شهر هوشی مین, ویتنام

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: