توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در سال 1990 توسط عکاسان حرفه ای استودیو M تاسیس تحقیق apidly دوره خود را به زمینه های هنر، رسانه، عکاسی و صدا متنوع و یکی از مدارس برتر فرانسه برای هنر به دلیل طیف وسیعی از دوره های حرفه ای آن شد. مدرسه به سرعت در حال بیش از چندین سال بزرگ شد و چند دانشگاه در شهرهای دانشگاهی فرانسه با جمله لیون در سال 2003 andToulouse در سال 2007 افتتاح شد. امروز استودیو M یک گروه بین المللی از مدارس هنری در سراسر جهان از جمله دانشگاه در شهر هوشی مین در ویتنام است. در سال 2011، استودیو M راه اندازی یک دانشگاه بین المللی جدید در مونپلیه به نام استودیو M آکادمی به استقبال انگلیسی زبان دانش آموزان از سراسر جهان به دنبال یادگیری هنر در فرانسه است. اهداف دوره هایی که استودیو M پیشنهاد یک هدف خاص: به دانش آموزان آموزش های حرفه ای و با کیفیت بالا است که آنها را به کارفرمایان جذاب می سازد پس از تکمیل مطالعات خود، با دانش مناسب ترین بر ​​اساس تخصص خود. دامنه استودیو M به ​​یک رهبر در فرانسه در صنعت هنرهای تجسمی تبدیل شده است ارائه می دهد و دوره های حرفه ای در حوزه های زیر:

هنر دوره مقدماتی ارتباط دیداری طراحی فضایی طراحی محصول عکاسی طراحی صدا

دوره های آموزشی در استودیو M در هنر، طراحی صدا، عکاسی و رسانه ها، دانش آموزان ما قابلیت آوردن ارزش استثنایی برای راه حل های خلاقانه تراز وسط قرار دارد با خود درونی علاقه خود را به طور کامل آماده به کار در یک محیط حرفه ای است. درجه استودیو M درک اهمیت ارائه دیپلم و درجه هستند که در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده و ارائه می دهد دیپلم معتبر توسط فدراسیون اروپایی از مدارس در زمینه های زیر:

کارشناسی هنر - 3D انیمیشن کارشناسی هنر - چند رسانه ای کارشناسی هنر - طراحی

مدرسه هنر استودیو M نیز ارائه می دهد سابق دانش آموزان یک منبع آنلاین به آنها اتصال به انواع شرکای وفادار و شرکت های که در آن مبادلات به طور منظم ساخته شده است. (در حال حاضر تنها در فرانسه)

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • فرانسوی
  • چینی ها