Sciences Po

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

علوم پو دانشگاه های پیشرو فرانسه در علوم اجتماعی است و آموزش تصمیم گیرندگان در بخش های دولتی و خصوصی برای 140 سال گذشته. امروز، نیمی از علوم پو 13،000 دانشجو از 150 کشور در خارج از فرانسه تگرگ. چرا بسیاری از دانشجویان بین المللی علوم پو انتخاب می کنید؟ در اینجا 10 از دلایل بسیاری که چرا دانش آموزان از سراسر جهان آموزش و پرورش علوم پو را انتخاب کنید.

1 - تقویت حرفه ای خود را با یک درجه از یک دانشگاه مشهور جهان

علوم پو بین المللی در میان دانشگاه های تحقیق و پژوهش برای سیاست و مطالعات بین المللی (رتبه بندی QS) رتبه 4. درجه ما سریع فارغ التحصیلان به پست های کلیدی در هر دو بخش دولتی و خصوصی است. حدود 90٪ از فارغ التحصیلان علوم پو پیدا کردن کار ظرف شش ماه از فارغ التحصیلی. آنها در طیف گسترده ای از بخش کار می کنند، با تمرکز بر مشاوره، بانکداری و مدیریت عمومی.

2 - تعامل با یک جامعه چند فرهنگی منحصر به فرد از دانش آموزان برتر بین المللی

در علوم پو، نزدیک به نیمی از دانش آموزان از خارج از فرانسه آمده است. دانشجویان بین المللی ما در نمایندگی بیش از 150 کشور و بسیاری از موسسات پیشرو در جهان است. این محیط چند فرهنگی به معنای دانش آموزان زندگی و تحصیل در تعامل با فرهنگ ها و دیدگاه های مختلف است.

3 - به دست آوردن تجربه علمی بین المللی

همه دوره ها در علوم پو از چشم انداز بین المللی آموزش داده و شبکه علوم پو از 470 دانشگاه های همکار تضمین دانش آموزان برای انتخاب خراب که آن را به تحصیل در خارج می آید. همه دانش آموزان ما از تجربه های بین المللی بهره مند شوند: دانشجویان مقطع کارشناسی سال سوم خود را کامل در خارج از کشور، دانشجویان تحصیلات تکمیلی می توانید استفاده از یک ترم در خارج علوم پو، و دانشجویان دکترا می توانید در برنامه های تبادل دکترا شرکت کنند.

علوم پو ارائه می دهد 42 درجه دو بین المللی در سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد و چندین برنامه به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس.

4- یادگیری از بهترین دانشگاهیان و متخصصان

دوره های آموزشی در علوم پو توسط استادان متمایز و پزشکان مشهور بین المللی تدریس می شود. این ترکیبی از آموزش علمی و عملی دانش آموزان می دهد، مشخصات خوب گرد منحصر به فرد است که به شدت از استخدام منجر به دنبال.

5- ملاقات با چهره های پیشرو

علوم پو محل بحث که در آن شخصیت های مهم در سیاست، اقتصاد، هنر و رسانه ها به تبادل با دانش آموزان است. سخنرانان گذشته شامل کوفی عنان، رئیس جمهور لوئیس ایناسیو لولا دا سیلوا، ال گور، کاندولیزا رایس، جوزف استیگلیتز و ماریو دراگی.

6- توسعه درک گسترده ای از علوم اجتماعی و مهارت های تفکر انتقادی

آموزش و پرورش در علوم پو پرورش گفتگو بین رشته های عمده ای از علوم اجتماعی - اقتصاد، تاریخ، علوم سیاسی، حقوق و جامعه شناسی. آن را می دهد دانش آموزان ابزار مورد نیاز برای درک جهان معاصر است.

دانشجویان همچنین تفکر انتقادی و مهارتهای عمومی زبان از طریق روش های آموزشی که به نفع پروژه های گروهی، ارائه شفاهی و تقابل افکار را توسعه دهد. با ارائه یک رویکرد چند رشته ای و طیف وسیعی از دروس انتخابی، مانند کارگاه های هنری، علوم پو دانش آموزان را تشویق به اتخاذ دیدگاه های مختلف.

7- شرکت در پروژه های گروهی و تحقق بخشیدن به پتانسیل خود را با درگیر شدن در زندگی دانشجویی

رویکرد آموزشی علوم پو بر شخصی مسئولیت، کار تیمی، بیان عمومی، شهروندی و انسان مداری. دانش آموزان پرورش این ویژگی ها از طریق پروژه های گروه و 200 انجمن که زندگی را در محوطه دانشگاه بسیار هیجان انگیز.

8- زندگی در یک محیط استثنایی

هفت دانشگاه علوم چند فرهنگی پو در شهرستانها با میراث تاریخی و معماری غنی واقع شده است - دیژون، لو هاور، منتون، نانسی، پاریس، پواتیه و Reims. دانشگاه خانه را به یک جامعه چند فرهنگی دانشجویی محکم گره و ویژگی های یک زندگی دانشجویی فکری و فوق برنامه پر جنب و جوش.

9 - اضافه کردن شبکه بین المللی علوم پو از 65،000 فارغ التحصیلان

علوم پو شده است آموزش تصمیم گیرندگان در بخش های دولتی و خصوصی برای 140 سال گذشته. قابل توجه فارغ التحصیلان علوم پو شامل سران دولت، دولت و سازمان های بین المللی، و چهره های پیشرو در کسب و کار و امور مالی، دانشگاه، روزنامه نگاری، و هنر.

10 - محدودیت های مالی مانعی بر سر راه تحصیل نیست

در علوم پو، نزدیک به یکی از سه دانش آموزان کمک مالی دریافت می کند. مطمئن شوید دانش آموزان می توانند در مطالعات خود تمرکز کنید، علوم پو اعطا معافیت شهریه و کمک های مالی به کسانی که نیاز دارند. شهریه نیز در مقیاس کشویی بر اساس منابع هر دانش آموز محاسبه می شود.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • فرانسوی

از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید LLM »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد در استراتژی شرکت

Campus تمام وقت September 2018 فرانسه Paris

کارشناسی ارشد استراتژی شرکت یک سال یکبار برنامه علوم پو برای فارغ التحصیلان جوان علاقه مند به استراتژی شرکت، کارآفرینی و علوم انسانی است. این برنامه ایده آل برای دانش آموزان جدی است که مایل به تبدیل شدن به استراتژیست های واقعا شرکت های تخصصی در شرکت های مشاوره و یا "در خانه" در داخل شرکت ها هستند. [+]

کارشناسی ارشد استراتژی شرکت یک سال یکبار برنامه علوم پو برای فارغ التحصیلان جوان علاقه مند به استراتژی شرکت، کارآفرینی و علوم انسانی است. این برنامه ایده آل برای دانش آموزان جدی است که مایل به تبدیل شدن به استراتژیست های واقعا شرکت های تخصصی در شرکت های مشاوره و یا "در خانه" در داخل شرکت ها هستند.

اهداف

این برنامه بر اساس مبانی تجاری تمرکز دارد و به ویژه دانش آموزان را با دانش انتقادی در مورد مهارت های مالی و استراتژیک فراهم می کند. این دوره های پایه و اساس در علوم انسانی از طریق علوم پایه علم پولو در زمینه علوم سیاسی، حقوق، جامعه شناسی، تاریخ و اقتصاد و در آموزش و پرورش مهارت های تخصصی در کارآفرینی تکمیل می شود.... [-]


استاد در مطالعات جهانی و جوی پیشرفته

Campus تمام وقت September 2018 فرانسه Paris

برنامه این یک سال کارشناسی ارشد برای داوطلبان با مدرک کارشناسی و 5 سال تجربه حرفه ای طراحی شده است، به دنبال خود را در یک محیط دانشگاه به چالش کشیدن غوطه ور و به دست آوردن تخصص بیشتر و یا افق های جدید در یکی از زمینه های اصلی امور بین المللی است. PSIA دارای 5 سال تجربه موفق با یک سال استاد در توسعه عمل، و در حال حاضر گسترش این پیشنهاد را برای در بر گرفتن تمام حوزه از تجربه و تخصص در مدرسه. [+]

یک سال استاد به سرعت مسیر حرفه ای خود را در امور بین الملل

برنامه این یک سال کارشناسی ارشد برای داوطلبان با مدرک کارشناسی و 5 سال تجربه حرفه ای طراحی شده است، به دنبال خود را در یک محیط دانشگاه به چالش کشیدن غوطه ور و به دست آوردن تخصص بیشتر و یا افق های جدید در یکی از زمینه های اصلی امور بین المللی است. PSIA دارای 5 سال تجربه موفق با یک سال استاد در توسعه عمل، و در حال حاضر گسترش این پیشنهاد را برای در بر گرفتن تمام حوزه از تجربه و تخصص در مدرسه.... [-]


استاد در مقررات مالی و مدیریت ریسک

Campus تمام وقت September 2018 فرانسه Paris

استاد مدیریت مالی و مدیریت ریسک برنامه ی یک ساله علوم پو برای فارغ التحصیلان جوان علاقه مند به مسائل نظارتی، امور مالی شرکت ها، مدیریت ریسک، انطباق و علوم انسانی است. این برنامه ایده آل برای دانش آموزان جدی است که مشتاق است که واقعا در زمینه تنظیم مقررات مالی و مدیریت ریسک در بخش خصوصی یا دولتی تخصص پیدا کند. [+]

استاد مدیریت مالی و مدیریت ریسک برنامه ی یک ساله علوم پو برای فارغ التحصیلان جوان علاقه مند به مسائل نظارتی، امور مالی شرکت ها، مدیریت ریسک، انطباق و علوم انسانی است. این برنامه ایده آل برای دانش آموزان جدی است که مشتاق است که واقعا در زمینه تنظیم مقررات مالی و مدیریت ریسک در بخش خصوصی یا دولتی تخصص پیدا کند.

اهداف

این برنامه بر اساس مبانی مالی تأکید دارد و به ویژه دانش آموزان را با دانش انتقادی در مورد امور مالی شرکت، تنظیم و مدیریت ریسک ارائه می دهد. این دوره های پایه و اساس در علوم انسانی متمرکز و مبتنی بر علوم انسانی از طریق دوره های اصلی Curriculum SciencePo در علوم سیاسی، حقوق، جامعه شناسی، تاریخ و اقتصاد و با آموزش مهارت های تخصصی در اخلاق و انطباق تکمیل شده است.... [-]


کارشناسی ارشد در امور عمومی

Campus تمام وقت September 2018 فرانسه Paris

استاد در امور عمومی (MPA) گل سرسبد تمام وقت برنامه یک ساله علوم پو برای حرفه ای نیمه حرفه ای را علاقه مند به سیاست های عمومی و تعامل بخش دولتی و خصوصی است. این دانش آموزان برای محیط سیاسی امروز است که شرکت توسعه آماده، همکاری تولید و همکاری مدیریت توسط افراد قدرت. [+]

1 سال استاد برای حرفه ای نیمه حرفه ای را

استاد در امور عمومی (MPA) گل سرسبد تمام وقت برنامه یک ساله علوم پو برای حرفه ای نیمه حرفه ای را علاقه مند به سیاست های عمومی و تعامل بخش دولتی و خصوصی است. این دانش آموزان برای محیط سیاسی امروز است که شرکت توسعه آماده، همکاری تولید و همکاری مدیریت توسط افراد قدرت.

اهداف

این برنامه با تمرکز بر طراحی و پیاده سازی سیاست و همچنین در مدیریت امور عمومی، و شرکت کنندگان به مشکلات سیاست در دنیای واقعی معرفی می کند. فارغ التحصیلان با مهارت های جدید برای حرکت بین دیدگاه های محلی و جهانی، و از مشارکت عمومی و خصوصی به سازمان های بین المللی و جامعه مدنی مجهز خواهند شد. به طور خاص، MPA خواهد شد:... [-]


کارشناسی ارشد هنرهای رزمی

Campus تمام وقت September 2018 فرانسه Paris

برنامه آزمایشی در هنرهای سیاسی (SPEAP) یک برنامه کارشناسی ارشد یک ساله در دانشکده امور عمومی برای حرفه ای های حرفه ای با حداقل 4 سال تجربه حرفه ای است. [+]

SPEAP چیست؟

برنامه آزمایشی در هنرهای سیاسی (SPEAP) یک برنامه کارشناسی ارشد یک ساله در دانشکده امور عمومی برای حرفه ای های حرفه ای با حداقل 4 سال تجربه حرفه ای است. این برنامه تمام وقت معماران، طراحان، دانشگاهیان، خدمتگزاران، مدیران، محققان، مدیران، فعالان و مدیران را که مایل به ارتقاء مهارتهای خود هستند، ابزارهای نوآورانه و حرکتی جدید برای حرفه خود به ارمغان می آورد.

این برنامه چند رشته ای به وسیله مفاهیم کلیدی آزمایش، تحقیق و نوآوری است که نقاط بیان و ارتباط بین زمینه های علمی، هنری و سیاسی را بررسی می کند. متخصصان جوان از طیف گسترده ای از زمینه ها با مسائل اجتماعی و سیاسی خاصی از طریق طیف وسیعی از کلاس ها و فرآیندهای آموزشی که روش های علمی و هنری را ترکیب می کنند، مقابله می کنند.... [-]


ویدئو ها

Welcome to Sciences Po

تماس

Sciences Po

آدرس 27 RUE ST-GUILLAUME
75006 Paris, Ile-de-France, فرانسه
وب سایت http://www.sciencespo.fr/en/home
تلفن +33 1 45 49 50 50