توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ECO VALLEE

مدرسه طراحی پایدار در ساختمان "تاج"، محل نشانه ای از محیط زیست پردیس در دره اکو دشت ور در نیس است. مدرسه ما مکان های خود را با شرکت های نمادین مانند آی بی ام و راه اندازی های جدید شناخته شده برای نوآوری خود را به اشتراک می گذارد.

دانه - اتحادیه دانشجویی

پس از ایجاد دانشکده طراحی SDS در نیس (فرانسه) در سال 2013 تاسیس شد، هدف اصلی اتحادیه دانشجویان ما این است که SEEDS ایجاد یک شبکه فعال دانشجویان و متخصصان است که در زمینه های مختلف کار می کنند: انجمن، رویداد، حرفه ای و بین المللی .

FABLAB

Fablab FAB'AZUR (چاپگرهای 3D، برش لیزری، اسکنر سه بعدی ...) در کنار مدرسه، دانش آموزان را قادر می سازد تا اشیاء را برای پروژه های طراحی خود ایجاد کنند.

تفکر بین المللی - دیدگاه ما در مورد جهانی سازی

برخورد مردم از تمام نقاط جهان با یک اشتیاق مشابه

ساخت برنامه های تبادل بین المللی به یک هدف عمده پاسخ می دهد: یادگیری نحوه احترام. مردم، فرهنگ ها، طبیعت، زندگی در این سیاره، خود، و خیلی بیشتر. جنبه های بسیاری در این بیانیه وجود دارد. بعضی از آنها با ورودی حرفه ای و فرآیند یادگیری از طریق تدریسی که دانشجویان در موسسات شریک دریافت می کنند، مرتبط هستند. دیگران مهارتهای انفرادی فردی مانند زبانهای یادگیری، اعتماد به نفس، سازگاری را تقویت می کنند، به مثبت بودن واکنش نشان می دهند و در حال باز بودن هستند. در دنیای جهانی ما، طراح به طور مداوم با چالش در حال توسعه محصولات و خدمات، با توجه به محیط زیست، برای افرادی از زمینه های مختلف و کشورهای روبرو است.

تجربه بین المللی شخصی نقش مهمی ایفا می کند، با توجه به این که به برنامه های مختلف کاربر می پردازد و آنها را در یک رویکرد طراحی گسترده قرار می دهد. موقعیت های خاص زندگی روزانه در راهنماهای سفر توضیح داده نمی شود و تنها می تواند در داخل حافظه مسافرتی مشاهده شود و نگه داشته شود. این درک عمیق این است که چگونه مردم در کشورهای دیگر کار می کنند، زندگی می کنند، ارتباط برقرار می کنند و رفتار می کنند. چگونه کل محیط خود را به قوانین فرهنگی واگذار می کند، که طی قرن ها تکامل یافته است. طراحی موفقیت آمیز هنگامی رخ می دهد که پیچیدگی جهان الهام بخش اصلی نوآوری می شود.

دیدن دانشجویان که ظرفیت آنها را افزایش می دهد و حرفه ای های با اعتماد به نفس را بالا می برد، هدف ما برای همه آنها، کسانی است که به ما می آیند و کسانی که به خارج می روند.

ارزش های ما

سوالات مهمی که امروز برای پاسخگویی به آن نیاز داریم نیاز به راه حل های سازگار با آینده سیاره ما است. رویکردهای جدید برای ایجاد یک محیط قابل قبول برای همه ضروری است. پاسخ ها باید هر دو تخیل و نوآورانه باشند. این فرصت فوق العاده در انتظار دانش آموزان ما است.

مدرسه طراحي پايدار به منظور پيچيدگي دنياي مدرن، بين المللي، بين رشته اي و چند رشته اي است. تمرین بر مبنای نمونه های خاصی از شرکت هایی است که فلسفه ما را به اشتراک می گذارند.

دانش آموزان ما

دانش آموزان سال اولی که در آینده تحصیل می کنند نیاز به یک مدرک لیسانس یا معادل بین المللی برای ورود به دانشگاه را دارند. پذیرش در سال های 2، 3 و 4 این برنامه امکان پذیر است. زمینه های متنوع دانشجویان در محیط یادگیری بسیار غنی است.

در ابتدای دوره، بسته به سطح توانایی افراد، SDS ارائه دوره های طراحی برای آوردن همه دانش آموزان به سطح مورد نیاز، هر دو به لحاظ بیان و تحقق فنی.

تجربه شرکت

درست از ابتدای تحصیلات خود، در زمینه پروژه های صنعتی، همراه با حرفه ای از شرکت های شریک ما، یاد می گیرید. این یک فرصت منحصر به فرد برای تجربه واقعیت صنعت طراحی و "یادگیری با انجام" است. همچنین شانس خود را برای ایجاد شبکه خود و برای دسترسی به کارآموزی و فرصت های شغلی فراهم می کند.

مکان شگفت انگیز - بین قبر و دریا

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

SDS - The Sustainable Design School

شما برای تبدیل شدن به یک طراح در نوآوری پایدار و توسعه مهارت های لازم برای هدایت خلاقیت در تیم چند نفره آموزش خواهید یافت. ... [+]

شما برای تبدیل شدن به یک طراح در نوآوری پایدار و توسعه مهارت های لازم برای هدایت خلاقیت در تیم چند نفره آموزش خواهید یافت.

برای ورود به سال اول برنامه، همه انواع رشته های تحصیلی متوسطه پذیرفته می شوند. برای ثبت نام در سطح 2، 3 یا 4 ساله، زمینه های مختلف با توجه به شیوه های تحصیلات قبلی دانشجویان ما، عامل فزاینده ای برای نوآوری پایدار و تدریس مربوط به آن هستند. قبل از ورود به موسسه و با توجه به سطح فردی دانش آموز، SDS پیشنهاد می کند دوره های آموزشی در زمینه تکنیک های طراحی را ارتقا دهد.... [-]

فرانسه Nice
سپتامبر 2019
انگلیسی
1 - 4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی