Polytech Nantes

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

POLYTECH نانت، فرانسه "گراند اکول"

POLYTECH نانت فارغ التحصیل مدرسه مهندسی دانشگاه نانت است. آن را توسط کمیسیون DES نوشتن شرح تصاویر و D'Ingénieur (CTI)، موسسه فرانسه که جوایز درجه مهندسی معتبر.

POLYTECH نانت یکی از اعضای موسس گروه POLYTECH، شبکه ای از 13 دانشکده ها فنی فارغ التحصیل شده است. مدرسه بخشی از یک محیط آکادمیک تحریک و علمی هدایت می شود. POLYTECH نانت مفتخر است به ارائه کامل و جامع به لطف برنامه آموزش مهندسی به ارتباط قوی با دنیای کسب و کار، هر دو در سطح ملی و بین المللی است.

آمار کلیدی

2 دانشگاه: Nantes و سن-نزر 6200 فارغ التحصیل در نیروی کار 1120 دانش آموزان فعلی 300 دانش آموز در بخشی از ویژه ما "parcours و پاریس Ecoles D'INGENIEURS POLYTECH (PeiP)"، که مربوط به دو سال اول از درجه علمی 300 مهندسی فارغ التحصیل در سال 120 دانشجویان دکترا 127 هیات علمی

پردیس دانشگاهی

POLYTECH نانت است که در قلب "Atlanpole"، پارک فن آوری نانت واقع شده است. ساختمان های مدرن و مجهز آن ارائه یک محیط یادگیری ایده آل برای دانشجویان مهندسی. واقع در میان هوانوردی و صنایع کشتی سازی از سن-نزر، دانشگاه ها Gavy لذت بردن از یک محیط بندر صنعتی. این دانشگاه نیز از نزدیکی آن به استثنایی شبه جزیره Guérande و تعدادی از استراحتگاه ساحلی بهره می برد.

اتحادیه دانشجویی

اتحادیه دانشجویان (BDE) دانش آموزان گرد هم می آورد از همه برنامه های مطالعه در POLYTECH نانت. در BDE طول می کشد مراقبت از همه باشگاه ها از مدرسه، از جمله انجمن ورزش های دانشجویی (BDS).

مدارک تحصیلی استاد بین المللی

A یک دانشجوی POLYTECH نانت، شما همچنین می خواهد به کلاس های رایگان حق را به یادگیری زبان فرانسه در طول ترم یا سال و از یک محیط بین المللی بهره مند شوند.

با همکاری های بین المللی خود، POLYTECH نانت را توسعه داده است طیف کاملی از برنامه زبان انگلیسی تدریس به لطف کیفیت از کارکنان آموزش و پژوهش در آن است. ما غرور خودمان را در ارائه برنامه های آموزشی بسیار با کیفیت بالا در یک محیط مطالعه ایده آل: نانت، یکی از شهرستانها پر جنب و جوش ترین در فرانسه است.

پیش نیازهای دوره عبارتند از:

تسلط به زبان انگلیسی: حداقل سطح مورد نیاز توصیه می شود B2 (مشترک چارچوب اروپا از مرجع زبان یا معادل آن) است.

تسلط به زبان فرانسوی: فقط برای زندگی روزمره مورد نیاز است. حداقل سطح توصیه می شود A1 (مشترک چارچوب اروپا از مرجع زبان) است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • فرانسوی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

مدرک کارشناسی ارشد در چند رسانه ای و مدیریت داده ها

Campus تمام وقت فرانسه Nantes

POLYTECH نانت (دانشگاه دانشکده مهندسی نانت) ارائه می دهد مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم کامپیوتر، متخصص در چند رسانه ای و تحقیقات مدیریت داده ها و توسعه. از طریق این برنامه، دانش آموزان دانش علمی و فن آوری، و همچنین تجربه عملی به دست آوردن، به درک و کمک به ابتکاری فرآیندهای R & D. [+]

POLYTECH نانت (دانشگاه دانشکده مهندسی نانت) ارائه می دهد مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم کامپیوتر، متخصص در چند رسانه ای و تحقیقات مدیریت داده ها و توسعه. از طریق این برنامه، دانش آموزان دانش علمی و فن آوری، و همچنین تجربه عملی به دست آوردن، به درک و کمک به ابتکاری فرآیندهای R & D. این برنامه برای دانشجویان بین المللی شده است و به زبان انگلیسی تدریس (مقدمه ای بر زبان و فرهنگ فرانسه ارائه می شوند). آن را در آغاز ماه سپتامبر هر سال شروع می شود، تا زمانی که پایان ماه اوت سال بعد. اهداف این برنامه با هدف دستیابی به دانش سطح بالا علمی و فناوری و سابقه کار، در زمینه های چند رسانه ای و مدیریت داده ها. نیمی از این برنامه به توسعه یک پروژه تحقیقاتی در سطح بالا اختصاص داده شده، شرکت تحت نظارت استادان از دو آزمایشگاه های تحقیقاتی (IRCCyN - گروه تحقیقاتی IVC و لینا - گروه تحقیقاتی DUKE)، که دانشجویان باید یکپارچه خواهد شد. هر دو آزمایشگاه به رسمیت شناختن قوی از وزارت فرانسه تحقیقات (UMR وضعیت CNRS) و parternerships با صنعت. برنامه هر دوره به یک روز خاص از هفته همراه با سخنرانی ها و تمرینات مرتبط با آن در صبح، و کار شخصی در بعد از ظهر. این کار شخصی شامل تمرینات بیشتر، دست در کار آزمایشگاه و پروژه ها، و اصلاح یادداشت های سخنرانی. به هر دانشجو با مجموعه ای از کتاب های مرجع علمی ارائه شده، پوشش دامنه این برنامه استاد، به برای مدت زمان... [-]

ویدئو ها

Polytech Nantes : Campus life

Student Testimonial : Weishen Pan