توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه پاریس سود (UPSud) برای کیفیت استثنایی تحقیق خود به رسمیت شناخته شده است. این رتبه بندی در رتبه بندی دانشگاه های برتر فرانسه در رتبه بندی شانگهای قرار دارد و جوایز و افتخارات زیادی مانند 2 جایزه نوبل فیزیک و 4 مدال فیلد را به خود اختصاص داده است. دانشگاه UPSud به عنوان یک موسسه چند رشته ای متشکل از پنج دانشکده، سه نهاد فنی و یک مدرسه مهندسی است. 30000 دانش آموز در UPSud تحصیل میکنند، از جمله 4800 دانشجوی بین المللی. UPSud یکی از اعضای بنیانگذار دانشگاه پاریس-سیکل (UPSay)، با همکاری 19 موسسات عالی آموزشی که از جنوب به پاریس فعالیت می کنند، فعالیت های پژوهشی و آموزشی را تقویت می کند.

پاریس Sud مؤسسه هماهنگی Master SERP است.

کارشناسی ارشد SERP انگلیسی است که برنامه دو ساله را که توسط برنامه اراسموس کمیسیون اروپا تامین می شود، تدریس می کند

این 4 دانشگاه برتر اروپا را در بر می گیرد:

  • Paris-Sud University ، فرانسه (موسسه هماهنگ)
  • دانشگاه آدم میکیویچ، لهستان
  • دانشگاه ژنو ایتالیا
  • دانشگاه پورتو، پرتغال


Università degli Studi di Genova دانشگاه جنوا (UNIGE) در 5 مدرسه (علوم ریاضی-فیزیک و علوم طبیعی، علوم پزشکی و داروسازی، علوم اجتماعی، علوم انسانی و پلی تکنیک)، 22 گروه و 14 رشته بین رشته ای سازماندهی شده است. UNIGE ارائه 178 دوره های دانشگاه با حضور حدود 40.000 دانش آموز. میزبان 14 دانشکده دکترا است. با تشکر از چندین مشارکت در سراسر جهان، دانشگاه در حال حاضر بیش از 3000 دانشجوی خارجی را میزبانی می کند.

دانشگاه آدم میکیویچ در پوزنان (AMU) موسسه اصلی علمی در پزنان و سومین دانشگاه بزرگ لهستان است. دانش آموزان آن تقریبا 49،000 دانش آموز هستند. این دانشگاه یک مرکز عالی تحصیلی است که در آن تحقیقات و تدریس متقابلا پایدار هستند. دانشگاه به طور مداوم برنامه های پژوهشی و محتوای برنامه های درسی تحصیلی را گسترش می دهد و با تاکید ویژه بر ماهیت بین رشته ای و بین المللی آنها می پردازد. AMU یکی از اعضای اتحادیه اروپا است - EUA - انجمن دانشگاه اروپایی، EUCEN - شبکه آموزش اروپایی دانشگاهی اروپا، گروه Compostela از دانشگاه ها، گروه Santander گروه - شبکه دانشگاه اروپایی، شبکه اروپایی شیمی در اروپا و دیگر شبکه های تحقیقاتی اروپایی.

Universidade Do Porto دانشگاه Porto (UPORTO) یکی از بزرگترین موسسات آموزش عالی و تحقیقاتی در پرتغال با حدود 32،500 دانشجو، 2300 دانشگاهی و محققان است. این دانشگاه یکی از پرطرفدارترین دانشگاههای پرتغالی در رتبه بندی ملی و بین المللی قرار دارد: تایمز تحصیلات عالی 2019 (401-500)؛ ARWU 2018 (301-400)؛ QS 2019 (328). این 14 دانشکده، 1 مدرسه کسب و کار و 60 واحد تحقیقاتی دارد. UPORTO همچنین تولید کننده پیشرو در علم در پرتغال است که مسئول 24 درصد از مقالات علمی تولید شده در کشور است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Paris-Sud University

استاد اراسموس مونوزس در شیمی، فیزیک-شیمی و علوم مواد، Paris-Sud University . کارشناسی ارشد SERP انگلیسی است که برنامه دو ساله را که توسط برنامه اراسموس کمیسیون اروپا تامی ... [+]

سرپرست SERP یک برنامه دو ساله انگلیسی است که توسط برنامه اراسموس کمیسیون اروپا تامین می شود

این 4 دانشگاه برتر اروپا را در بر می گیرد:

Paris-Sud University ، فرانسه (موسسه هماهنگ)دانشگاه آدم میکیویچ، لهستاندانشگاه ژنو ایتالیادانشگاه پورتو، پرتغال

هدف ما

این هدف در جهت آموزش کارشناسان پیشرفته ترین ابزارهای تجربی و نظری توسعه یافته در شیمی، فیزیک شیمی و علوم مواد و آماده سازی آنها برای توسعه ایده های ابتکاری و شرکت های مربوط به توسعه های پایدار در انرژی، بهداشت و محیط زیست است.... [-]

فرانسه Orsay ایتالیا Genoa لهستان Poznań پرتغال Porto  + 4 بیشتر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

SERP-CHEM Master

Location address
building 440
Orsay, Île-de-France, 91400 FR
Social Media
Location address
Dipartimento di Fisica
Via Dodecaneso 33

Genoa, Liguria, 16146 IT
Location address
Ul. Umultowska 89b
Poznań, Greater Poland Voivodeship, 61-614 PL
Location address
Rua Campo Alegre 687
Porto, Porto District, 4169-007 PT