توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EFMD Equis Accredited

پیام رئیس جمهور

DAUPHINE در جهان از دانشگاه های فرانسه منحصر به فرد است.

DAUPHINE متخصص در سازمان و علوم تصمیم گیری. ماموریت ما این است که به آموزش نسل های آینده از مدیران، کارآفرینان، علما و رهبران به هر دو کارشناسان خود در زمینه و مسئولیت اجتماعی، با فرهنگ، اعضای باز از جامعه است.

ما را انتخاب کنید تنها بهترین نامزدها و آنها DAUPHINE را انتخاب نمایید.

دانشکده ما در سطح بین المللی محترم و برنده جایزه است.

ما برای برتری آکادمیک ما مورد احترام و شناخته شده برای کیفیت پژوهش ما در سازمان و تصمیم علوم.

روابط نزدیک ما را به دنیای کسب و کار اطمینان حاصل شود که دانش آموزان DAUPHINE برای آینده حرفه ای خود و برنامه ها و برنامه درسی ما همگام با چشم انداز اقتصادی همیشه در حال تکامل آماده شده است.

DAUPHINE بین المللی و مسئولیت اجتماعی است

در سال 2009، DAUPHINE اولین دانشگاه فرانسه برای به دست آوردن مجوز رسمی EQUIS از بنیاد اروپایی برای توسعه مدیریت در به رسمیت شناختن برتری علمی ما تبدیل شد، و متعهد دیدگاه جهانی است.

فرصت های برابر و تنوع هستند یک اولویت برای استخدام دانشجویان، استادان و کارکنان.

ما خودمان تشخیص از طریق ما:

خواستار استانداردهای پذیرش اثبات شده و روش های تدریس ابتکاری برنامه درسی غنی و متنوع گسترده و منسجم از رشته های دانشگاهی روابط نزدیک بین آموزش و پژوهش برنامه با دنیای واقعی در ذهن طراحی شده دانشکده که شامل هر دو دانشگاهیان و حرفه ای تمرین

DAUPHINE یک مکان ایده آل برای مطالعه و به رشد است.

ما به طور مداوم در حال حرکت پیش رو است.

در حال حاضر منابع به رشد، توسعه و برای جذب بهترین دانشجویان و استادان در فرانسه و بین المللی، DAUPHINE محل هیجان انگیز و تحریک کننده می شود.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Paris Dauphine University

ایجاد 10 سال پیش با و برای شرکت ها، برنامه MIB به طور مداوم تنظیم برای دیدار با نیازهای شرکت. دستاورد ما شده است از طریق شرکت ما بلند مدت و مشارکت علمی، مشاغل بزرگ فارغ ا ... [+]

تبدیل به یک متخصص بین المللی در فن آوری های جدید و مدیریت پروژه

استاد 2 با کارآموزی

مگابایت: یک برنامه و تجربه منحصر به فرد

ایجاد 10 سال پیش با و برای شرکت ها، برنامه MIB به طور مداوم تنظیم برای دیدار با نیازهای شرکت. دستاورد ما شده است از طریق شرکت ما بلند مدت و مشارکت علمی، مشاغل بزرگ فارغ التحصیلان ما و سطح بالا در رتبه بندی ملی ثابت شده است.

رویکرد یادگیری ما این است که در کلاس های تعاملی، مطالعات موردی و پروژه های تیم با هر دو استادان بین المللی و مدیران سطح بالا است. ما برای دانش آموزان با دستاوردهای علمی بالا، شخصیت روشنفکر، کنجکاو و متعهد و تمایل به در آغوش روح MIB است.... [-]

فرانسه Paris
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
15 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی