توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Mode Estah مدرسه مطالعات پیشرفته در زمینه مد و لوکس است. مدرسه مستقل در مقیاس انسان، آن جایی که ما فکر می کنم و یا مهارت های عرضی به طور کامل شما را درگیر در این زمینه است.

با این اعتقاد مشترک با حرفه ای که دانش یک دارایی مهم است، ModeEstah ارائه می دهد دانش آموزان خود طیف گسترده ای از آموزش که درایو مد و لوکس بخش روزانه.

مدرسه آموزش آن با کسب و کار ایجاد برای حمایت از بازار کار سرعت در حال تغییر و حرفه ها که دائما در حال تحول به غنی سازی صنعت ما، طراحی و نوآوری، ایجاد و مهارت ها، تصویر و ارتباطات، رویدادها و بازاریابی، مدیریت و کارآفرینی است.

متعلق به بخش خصوصی، Mode Estah فراهم می کند سه دوره پس از سینی و رهبر بلامنازع از مطالعات متناوب باقی می ماند:

  • برنامه درسی طراح سبک niv.II (عنوان تایید شده توسط دولت)
  • برنامه درسی Modéliste خالق niv.II (عنوان تایید شده توسط دولت)
  • مدیریت مد برنامه درسی طراحی و لوکس niv.I (عنوان تایید شده توسط دولت)

Mode Estah ارائه CNCP دیپلم سطح I و سطح دوم برای ایجاد و نوآوری، و برای مدیریت طراحی مد و لوکس.

در این سال Mode Estah جشن 27 سال آن است. برای 27 سال، شرکت های مد و آنها را orientaton را Mode Estah تنظیم آن برنامه ها، روشها، سازمان از مدرسه همه تحولات صنعت مد است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • فرانسوی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Mode Estah

اراده ما تربیت نسل جدیدی از رهبران در جهان مد، طراحی و لوکس است. دوره های کامل به آموزش عالی و ارائه آماده سازی خاص برای جذاب ترین شغل مدیریت ... ... [+]

اراده ما تربیت نسل جدیدی از رهبران در جهان مد، طراحی و لوکس است. دوره های کامل به آموزش عالی و ارائه آماده سازی خاص برای جذاب ترین شغل مدیریت ...

صنعت مد با پدیده ای سه گانه بین المللی، تنوع و دموکراتیزه مواجه شده است. در مواجهه با این جهش ها، شرکت ها باید انطباق و در نتیجه به دنبال مدیران بسیار ماهر، به احتمال زیاد به نیازهای یک بازار بسیار جهانی با باز کردن قابل توجه بین المللی.

از طریق این دوره، ابزار متنوعی نظیر «تکنیک های محصول» و «استراتژی شرکت»، مخصوص بازارهای لوکس، آماده سازی و خرده فروشی را جذب خواهید کرد. بنابراین برای تبدیل شدن به یک مدیر نام تجاری آینده، شما یاد خواهید گرفت که چگونه هدف را مشخص کنید، محصول را تعریف کنید، استراتژی اجرای محصولات را در بازار مشخص کنید و ابزارهای لازم را از تجزیه و تحلیل بازار به ابزارهای ارتباطی مناسب ببرید. یک تخصص فنی واقعی شما را قادر می سازد تا بررسی کنید که نتایج با پروژه اولیه مطابقت دارد ...... [-]

فرانسه Paris
سپتامبر 2019
فرانسوی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Défilé Promo 2015