Master Economics: Erasmus Mundus Master QEM - Models and Methods of Quantitative Economics

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه کارشناسی ارشد دو سال در اقتصاد کمی تمام وقت به زبان انگلیسی تدریس، با معتبر اراسموس موندوس برچسب داده شده توسط اتحادیه اروپا است. دانش آموزان می توانند انتخاب کنید برای تحصیل در بارسلونا، بیلفلد، پاریس، ونیز و یا.

نتایج یادگیری

پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه QEM، دانش آموزان:

دانش

درک مدل اصلی ریاضی در تمام زمینه اقتصاد کمی. دارای دانش عمیق از تحقیقات ملی و بین المللی مربوطه؛ می دانم که چگونه به استفاده از یک رویکرد اقتصاد سنجی به مدل پدیده اقتصادی، برآورد مدل در نتیجه، و تفسیر پارامترهای برآورد. نشان دادن تسلط بر مسائل، نظریه ها و آخرین پیشرفت در حداقل یکی از زیر زمینه اقتصاد. دانش عمیق در مورد مفاهیم اخلاق در پژوهش و مسئولیت حرفه ای؛ دارای بینش به و درک درستی از شرایط اجتماعی که تحت آن سیاست های اقتصادی و اجتماعی در حال اجرا. دانش خوب از فرهنگ اروپایی، تاریخ، و هنجارهای اجتماعی؛

مهارت

اکسل در تجزیه و تحلیل مشکلات اقتصادی پیچیده، طراحی راه حل های جدید و خلاقانه، روش های علمی و ابزار. استفاده و تجزیه و تحلیل، در سطح بالا، داده موجود در مجلات بزرگ اقتصادی و در کلاس درس. استاد آماری، اقتصادسنجی و شبیه سازی تکنیک ها و نرم افزار استاندارد. مهارت های فنی پایه در برنامه نویسی، نرم افزار، اینترنت و فن آوری. قادر به تفسیر و ارتباط مسائل اقتصادی به مخاطبان گسترده تر غیر متخصص از جمله تصمیم گیرندگان، سازمان های غیر دولتی، پزشکان، و رسانه ها. ارتباط روان به زبان انگلیسی و حداقل یک زبان دیگر اروپا. قادر به ارسال نامه CV، ارائه خود و کار خود را در مصاحبه ای، به طور کلی، قادر به ارسال و ایده های حاضر به وضوح. قادر به استفاده موثر از منابع، از جمله جستجوهای ادبیات، منابع، و استناد.

صلاحیت

کشف رابطه بین تئوری و عمل، نظریهها آزمون با استفاده از مجموعه داده های واقعی. نشان دادن توانایی برای انجام تحقیقات مستقل و اصلی پایه و کاربردی در اقتصاد. بیان توصیه های سیاستی اجتماعی و اقتصادی بر اساس استدلال های علمی صدا. نشان دادن توانایی های مدیریتی خواستار از دانشگاه ها، دولت ها، سازمان های بین المللی، سازمان های غیر دولتی، و یا بخش خصوصی؛ دارای قابلیت های رهبری، مسئولیت حرفه ای، و به طور مستقل شروع و اجرای نظم و انضباط خاص و همکاری میان رشته ای. قادر به کار هر دو به طور مستقل و به طور موثر در یک تیم در شرایط پیچیده و غیر قابل پیش بینی نیاز به راه حل های جدید.

مکان ها

پاریس

Address
QEM Office
B14, Maison des Sciences Economiques
Université Paris 1 Panthéon-Sorbonne
106-112, Boulevard de L'Hôpital,
CEDEX 13

75647 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه

بارسلونا

Address
Universitat Autònoma de Barcelona
Campus Bellaterra

08193 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا

بیلیفلد

Address
Universität Bielefeld
Postfach 10 01 31

D-33501 بیلیفلد, نوردراین-وستفالن, آلمان

ونیز

Address
Università Ca' Foscari - Dorsoduro 3246
30123 ونیز, ونتو, ایتالیا