توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Kedge Business School معیار مدرسه کسب و کار فرانسه با 4 پردیس در فرانسه (پاریس، بوردو، مارسی، و تولن)، 2 در چین (شانگهای و سوجو)، 1 در داکار، سنگال و 3 پردیس های همکار (Avignon، Bastia and بایون)

کج در اعداد

جامعه KEDGE BS شامل 12،000 دانش آموز (25٪ از دانشجویان بین المللی)، 196 استاد دائمی (44٪ از آنها بین المللی)، 300 همکلاسی دانشگاهی بین المللی و 54،000 فارغ التحصیلان در سراسر جهان است.

برنامه های آموزشی

KEDGE BS ارائه می دهد نمونه کارها از 31 برنامه مدیریت و طراحی برای دانش آموزان و حرفه ای صنعت. همچنین برنامه های آموزشی سفارشی برای کسب و کار در سطح ملی و بین المللی فراهم می کند.

برنامه های آموزش Kedge:

 • برنامه های مدیریت عمومی
 • برنامه طراحی
 • آماده سازی برای DCG (معادل درجه کارشناسی) و DSCG (معادل درجه کارشناسی ارشد) در حسابداری
 • برنامه های کار دوره چرخش
 • برنامه های تخصصی: دوره های کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد
 • برنامه های آموزشی داخلی و بین شرکت
 • یک MBA اجرایی

پژوهش

معلمان-محققان در Kedge در پیشرفت دانش در مدیریت از طریق تحقیقات اساسی و کاربردی کمک می کنند. آنها در حال تولید نشریات، آثار، کنفرانس ها و موارد دیگر هستند که مدرسه را در رتبه دوم برای تحقیق در رتبه بندی مدارس کسب و کار فرانسه قرار می دهد.

این مدرسه در سطح بین المللی برای تحقیقات مدیریتی که در حوزه هایی که توسط مراكز تعالی و تخصصشان اداره می شود، به رسمیت شناخته شده است.

مراکز عالی

 • بازار یابی
 • CSR
 • زنجیره تامین

تجربه و تخصص

 • شراب
 • مدیریت سلامت
 • صنایع خلاق
 • نوآوری
 • بازنشستگی مالی

تحقيق در حال ظهور از مدرسه موجب تقويت كيفيت آموزش، عملكرد شركتها و سازمانهاي عمومي و افزايش دانش در جامعه مديريت علمي ميشود.

تقدیرها

MBA اجرایی که توسط Kedge Business School ارائه شده Kedge Business School 33 در رتبه بندی مدرسه کسب و کار در اروپا و 22nd در جهان است. Kedge Business School است AACSB، EQUIS و AMBA معتبر، به رسمیت شناخته شده و تایید شده توسط دولت فرانسه، و عضو از Conferrence des Grandes Ecoles در فرانسه است.

پردیس ها

 • بوردو

محوطه دانشگاه جدید بوردو طراحی شده است که یک فضای زندگی است. بیش از 35،000 متر مربع، دارای اتاق های کاری و چت، و مناطق ورزشی و آرامش است.

 • مارسی

Kedge Business School طور مداوم به منابع تدارکاتی قابل توجه، هر دو با توجه به زیر ساخت های آموزشی و منابع تکنولوژی پیشرفته سرمایه گذاری می کند.

 • پاریس

در سال 2015، گروه ایجاد یک نهاد جدید در منطقه 9 پاریس، مرکز پر جنب و جوش فعالیت که در آن دانش آموزان، کارکنان آموزش و کسب و کار می توانند ملاقات، تبادل و تعامل.

 • تولن

در حال حاضر در حال ساخت است، KEDGE دانشگاه جدید پردیس تولون آماده است تا از پاییز آینده دانشجویان خود استقبال کند.

 • سوژو

افتتاح مجتمع دانشگاهی سوجو در سال 2010 بخشی از یک سیاست مداوم در سال 2003 برای توسعه فعالیت های ما در چین بود.

 • شانگهای

محوطه اصلی در منطقه Xuhui شانگهای قرار دارد و به چندین موسسه آموزشی مجهز است. این ساختمان ترکیبی از تأثیرات معماری آمریکایی با سبک چینی را نشان می دهد.

 • داکار

KEDGE BS در سال 2008 در داکار واقع شده است. دانش آموزان دانشگاه پردیس داکار از نوآوری و تخصص آموزشی KEDGE BS بهره مند شده اند.

تعهد ما

کل جامعه KEDGE BS: کارکنان آموزش، تیم های اداری و دانشجویان به طور مشابه از جهت هایی که در رابطه با تعهد مسئولیت اجتماعی مدرسه می شود، حمایت می کنند.

چه چیزی باعث می شود KEDGE BS متمایز، چه چیزی باعث می شود که مدرسه یک بازیگر برجسته در توسعه پایدار و CSR، روشی ویروسی است که ترکیبی از برتری و انطباق است.

این فقط یک مورد از اضافه کردن شیوه های نمونه ای (دوره کارشناسی ارشد، مرکز تحقیق) نیست، بلکه از اجرای اقدامات سازگار در سراسر تحقیقات، آموزش، مدیریت اجتماعی و محیط زیست دانشگاه ها و حکومت آن است.

مدرسه با تعهدات خود و شبکه ای از کارشناسان خود، از طریق لنز CSR، به توسعه آموزش عالی کمک می کند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Kedge Business School

MIM یک برنامه دو ساله است (Master 1 ... [+]

یک دوره شخصی

"MIM یک برنامه دو ساله است (استاد 1

با تشکر از سرمایه گذاری های عظیم برای ترویج آزمایش، توسعه اندیشه های بحرانی و مدیریت تکنولوژی، هدف ما برای جذب 100٪ دانش آموزان از فناوری و کارآفرینی است. هدف ما این است تا تأکید بر توانایی ما برای آموزش مدیران متعهد به خیر عمومی و کاملا آگاه از مسائل مهم اجتماعی مختلف در معرض خطر باشد. "

PASCAL KRUPKA، مدیر برنامه کارشناسی ارشد مدیریت (MIM)

2 پردیسبوردو:... [-]
فرانسه Bordeaux Marseille
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

Kedge Business School

ایجاد 20 سال پیش، ورزش بین المللی ... [+]

یک برنامه آموزشی عالی که به صنعت ورزش اختصاص داده شده است

20 سال پیش، ورزشی بین المللی ایجاد شد

قدرت برنامه در توانایی آن است که با توجه به تخصص منحصر به فرد آن در تقاطع های بازاریابی رویداد و قوانین ورزشی، مدرسان را مطابق با الزامات این بازار بسیار ویژه و پرطرفدار مطرح سازد.

90٪ از فارغ التحصیلان شغل را ظرف 6 ماه پس از فارغ التحصیلی پیدا می کنند.€ 35،000 متوسط حقوق سالانه.500 فارغ التحصیل در سراسر جهان.30 شرکای شرکتچرا این برنامه را انتخاب می کنید؟... [-]
فرانسه Marseille
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Kedge Business School

برنامه های ISLI در سال 1984 برای برآورده کردن تقاضا از انجمن های حرفه ای بین المللی تاسیس شد و تبدیل به برنامه های پیشرو در مدیریت جهانی مدیریت زنجیره ای در سراسر جهان شد ... [+]

ارزش از طریق نوآوری و خلاقیت

برنامه های ISLI در سال 1984 برای برآورده کردن تقاضا از انجمن های حرفه ای بین المللی تاسیس شد و تبدیل به برنامه های پیشرو در مدیریت جهانی مدیریت زنجیره ای در سراسر جهان شده است. شهرت بین المللی آنها براساس شناخت حرفه ای آنها، تیم تحقیقاتی، نشریات و آموزه های تجربی است. آنها توسط موسسه معتبر خریداری معتبر هستند

کارشناسی ارشد مدیریت جهانی مدیریت زنجیره تامین افراد را برای مقابله با چالش های عصر جدید در مدیریت کسب و کار آماده می کند. مدیران موفق آنهایی هستند که رویکرد جهانی را به تجزیه و تحلیل خود می برند و می دانند چگونه یک معماری زنجیره تامین برای شبکه های جهانی ایجاد کنند.... [-]

فرانسه Bordeaux
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Kedge Business School

خرید در مورد پیدا کردن ارزان ترین قیمت بود. موضوع دیگه این نیست. خرید امروز در مورد کار با تامین کنندگان استراتژیک برای گرفتن نوآوری و اجرای آن در اسرع وقت است. ... [+]

جذب نوآوری کلیدی است

خرید در مورد پیدا کردن ارزان ترین قیمت بود. موضوع دیگه این نیست. خرید امروز در مورد کار با تامین کنندگان استراتژیک برای گرفتن نوآوری و اجرای آن در اسرع وقت است.

تمرکز در حال حاضر در برداشت نوآوری و سرعت به بازار است و نقش خرید بسیار استراتژیک تبدیل شده است. تامین کنندگان کلیدی در حال حاضر تبدیل به یک نیروی واقعی از گزاره. این تغییر نیاز به یک نسل کاملا متفاوت از حرفه ای های خرید دارد.... [-]

فرانسه Bordeaux
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Kedge Business School

آموزش بازاریابی داده های Kedge متخصصان متنوع را آموزش می دهد که در محیط همیشه در حال تغییر هستند. با ترکیب داده ها با تسلط بر تکنیک های بازاریابی دیجیتال، استاد با چالش ه ... [+]

آموزش بازاریابی داده های Kedge متخصصان متنوع را آموزش می دهد که در محیط همیشه در حال تغییر هستند. با ترکیب داده ها با تسلط بر تکنیک های بازاریابی دیجیتال، استاد با چالش های بازار در زمینه کمبود مهارت های مدیریتی در این زمینه مواجه است.

اهداف این آموزش در مدیریت داده ها

با استفاده از دیجیتال، حرفه های جدید و شیوه های جدید در حال ظهور است، که منجر به نیاز واقعی به آموزش می شود. هدف بازاریابی MS Digital... [-]

فرانسه Paris
سپتامبر 2019
فرانسوی
پاره وقت
13 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Kedge Business School

برنامه پیشرو در اروپا برای توسعه این تخصص دوگانه. ... [+]

با پیوستن به کارشناسی جدید در شرکت، تفاوت ایجاد کنید

امروزه همه شرکت های مالی، چالش های اخلاقی و اجتماعی جدیدی را در سرمایه گذاری و استراتژی های تخصیص دارایی خود در حال پیگیری و دنبال نمایه های واجد شرایط هستند.

هدف از کارشناسی ارشد این است که متخصصان را با درک کامل از ابزارهای مالی آموزش دهیم و هر دو مهارت مالی و فوق العاده مالی را به عنوان شغلی در مالی توسعه می دهند.

بیا سرمایه گذاری را از زوایای مختلف با دانشیار با استعداد، متخصص و شبکه ای از شرکای قوی برای تسهیل اشتغال در نظر بگیرید.... [-]

فرانسه Marseille Paris
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Kedge Business School

"شراب و ارواح، یک اکوسیستم همیشه در حال تغییر، یک صنعت متمایز، پیچیده اما جذاب است. برای درک محصول و بازار، ضروری است که پایگاههای جامد فنی داشته باشیم، بلکه بتوانیم ارزی ... [+]

"شراب و ارواح، یک اکوسیستم همیشه در حال تغییر، یک صنعت متمایز، پیچیده اما جذاب است. برای درک محصول و بازار، ضروری است که پایگاههای جامد فنی داشته باشیم، بلکه بتوانیم ارزیابی های مالی، اقتصادی ، مسائل مربوط به بازاریابی و محیط زیست، روند، فرصت ها و محدودیت ها. برای برآورده ساختن چالش های فردا، دانش آموزان باید کلیدها، راهنمایی، و سپس توسعه چشم انداز جهانی داشته باشند.

در Kedge شراب

... [-]
فرانسه Bordeaux
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Kedge Business School

بازاریابی دیجیتالی یک تاثیر شگرف در جامعه به طور کلی دارد، صرف نظر از شیوه های ثابت شده شرکت ها، سازمان های دولتی و کاربران. حرفه های جدید و شیوه های جدید ظهور کرده و منج ... [+]

آموزش بازاریابی دیجیتال روتین

بازاریابی دیجیتالی یک تاثیر شگرف در جامعه به طور کلی دارد، صرف نظر از شیوه های ثابت شده شرکت ها، سازمان های دولتی و کاربران. حرفه های جدید و شیوه های جدید ظهور کرده و منجر به شکاف مهارت در بازار و نیاز فوری برای آموزش مدیریت جدید در این مناطق شده است.

در یک محیط دائما در حال تغییر است که مهارت ها به سرعت در حال افزایش است و رشته ها به طور فزاینده ای تخصصی می شوند، شرکت ها باید از زمانیکه به منظور حل چالش های امروز، چابک تر باشند.... [-]

فرانسه Marseille
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Kedge Business School

فعالیت ها و مهارت های بازاریابی باید با تغییرات عمیق و اغلب متناقض در محیط ما، از جمله فن آوری دیجیتال و توسعه فرهنگ مشارکتی، تبدیل مصرف کنندگان به مصرف کنندگان اخلاقی، ا ... [+]

فعالیت ها و مهارت های بازاریابی باید با تغییرات عمیق و اغلب متناقض در محیط ما، از جمله فن آوری دیجیتال و توسعه فرهنگ مشارکتی، تبدیل مصرف کنندگان به مصرف کنندگان اخلاقی، احساس وابستگی به جوامع مختلف از طریق روابط عاطفی و روابط، ظهور یک روند نسبت به فرم مسئول بازاریابی و اشکال جدید رقابت بر پایه ایجاد اکوسیستم های باز شامل شرکای تجاری است.

این با این تغییرات در ذهن بود که ما بازاریابی MSc را طراحی کردیم... [-]

فرانسه Bordeaux Marseille
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Kedge Business School

این مؤسسه به عنوان موسسه آموزش عالی فرانسه در تجارت بین المللی با تمرکز منحصر به فرد در صنعت دریایی شناخته شده است، این کارشناسی 60 سال تجربه در زمینه تدارکات و بهینه ساز ... [+]

چشم انداز جهانی حمل و نقل

این مؤسسه به عنوان موسسه آموزش عالی فرانسه در تجارت بین المللی با تمرکز منحصر به فرد در صنعت دریایی شناخته شده است، این کارشناسی 60 سال تجربه در زمینه تدارکات و بهینه سازی کسب و کار را جشن می گیرد. این قدرت خود را از پیوندهای عمیق با دنیای شرکت ها، تاریخ و کیفیت آموزش آن، ترسیم می کند. بعد بین المللی سنگدان این برنامه است که در همکاری با AFTRAL ایجاد شده است تا دانش آموزان بتوانند مسائل بین المللی و استراتژیک مربوط به حمل و نقل، زنجیره تامین، ذخیره سازی، آداب و رسوم، IT را مدیریت کنند. این کارشناسی ارشد ارائه می دهد یک رویکرد جهانی است که دانش آموزان را قادر می سازد توسعه مهارت های کلیدی در سه زمینه: تجارت بین المللی، حمل و نقل بین المللی، و لجستیک.... [-]

فرانسه Marseille
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Kedge Business School

از سال 2004، با تشکر از تخصص صنایع خلاق ... [+]

از سال 2004، با تشکر از تخصص صنایع خلاق

فرانسه در ثروت و ثروت میراث فرهنگی و بخش خلاق و خلاقانه خود، منحصر به فرد است. این کشور به خاطر «استثناء فرهنگی» آن، از تنوع وسیعی از محصولات پشتیبانی می کند. فرانسه مفهوم منحصر به فردی از کالاهای هنری، فرهنگی و خلاق را شناسایی می کند که آنها را در سراسر جهان متمایز می کند. هنرمندان و سازندگان دعوت خواهند شد تا با دانشجویان صحبت کنند تا تنوع زمینه های آنها را نشان دهد و آنها را تشویق نماید که از بینش الهام گرفته شوند.... [-]

فرانسه Paris
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Kedge Business School

یک توسعه دهنده واقعی کسب و کار، مهندسین کسب و کار در محیط کسب و کار و کسب و کار و مذاکره در مورد راه حل های پیچیده، محصولات و خدمات تخصصی. آنها نه تنها پروژهای کسب و کار ... [+]

تخصص دوگانه در فن آوری و مدیریت برای سرعت بخشیدن به کار شما

یک توسعه دهنده واقعی کسب و کار، مهندسین کسب و کار در محیط کسب و کار و کسب و کار و مذاکره در مورد راه حل های پیچیده، محصولات و خدمات تخصصی. آنها نه تنها پروژهای کسب و کار خود را مدیریت می کنند، بلکه راه حل جامع جهانی را برای شرکت های مشتری خود پیشنهاد می دهند.

موقعیت خود را به عنوان رابط بین تیم های تجاری و فنی، مهندسان کسب و کار هماهنگ و گسترش پروژه های بزرگ از ابتدا تا انتها.... [-]

فرانسه Toulon
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Kedge Business School

کارشناسی ارشد در کسب و کار بین المللی یک برنامه مدیریت بازرگانی بین المللی است. با استفاده از رویکرد بسیار دستوری، دانش آموزان را ترغیب می کند تا بینش های فرهنگی و ژئوپلی ... [+]

بهترین MSc برای تجربه جهان است

کارشناسی ارشد در کسب و کار بین المللی یک برنامه مدیریت بازرگانی بین المللی است. با استفاده از رویکرد بسیار دستوری، دانش آموزان را ترغیب می کند تا بینش های فرهنگی و ژئوپلیتیک خود را تیز کنند و آنها را در زمینه توسعه کسب و کار بین المللی بکار گیرند.

انتظار می رود جامعه کسب و کار با توجه به مشارکت داخلی و خارجی، جوامع و محیط زیست، سطح مسئولیت های جهانی را افزایش دهد. دنیای کسب و کار جهانی دائما در حال توسعه و به چالش کشیدن راه های تفکر مشترک است. برنامه ما به بررسی عوامل مختلف فرهنگی و ژئوپولیتیک است که محیط کسب و کار بین المللی پیچیده امروز را تشکیل می دهند. این پیچیدگی های این جهانی همیشه تغییر می کند تا دانش آموزان در حرفه های آینده خود موفق شوند.... [-]

فرانسه Bordeaux Marseille
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Kedge Business School
Bordeaux, Nouvelle-Aquitaine, فرانسه
Address
Kedge Business School
Marseille, Provence-Alpes-Côte d'Azur, فرانسه
Address
Kedge Business School
Paris, Île-de-France, فرانسه
Address
Kedge Business School
Toulon, Provence-Alpes-Côte d'Azur, فرانسه
Address
Kedge Business School
Suzhou, Jiangsu, چین
Address
Kedge Business School
Shanghai, Shanghai, چین
Address
Kedge Business School
Dakar, Dakar Region, سنگال