Institut d'etudes politiques de Paris

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

معرفی علوم پ

برای بیش از صد سال، علوم پو آموزش بهترین جوانان در فرانسه و اروپا برای خدمات رهبری است. دانشگاه Po یکی از برجسته ترین دانشگاه های اروپا فارغ التحصیلان خود را در کسب و کارهای بین المللی، سازمان های چند جانبه، موقعیت های مسئولیت عمومی و دیگر زمینه های تلاش می گذارد.

دانش آموزان به علوم پو - شامل افزایش تعداد (بیش از 25٪ از دانشجویان) دانش آموزان از خارج از کشور - به تعهدات خود را برای درک جهان معاصر از طریق یک زمینه رشته ای در رشته علوم اجتماعی است. دانشجویان بین المللی به طور خاص از اینکه بتوانند از آموزش جامع در تاریخ معاصر و برنامه درسی هسته ای مصنوعی بهره مند شوند، اما نه تنها از سمینارهای آموزشی معروف علم پو و سایر ویژگی های روش های پرورش شناسی شدید بهره مند شوند.

همانطور که علم پولو چالش پیوستن به صفوف مراکز بزرگ بین المللی دانشگاه را پذیرفته است، دانش آموزان فرانسه و سراسر جهان در میان دیواره های آن، فرصتی نادر برای ایجاد تمرکز جهانی بر سوالات بزرگ روز است.

در عین حال، آنها همچنان از مشاهدات دقیق و تجزیه و تحلیل جهان که به بهترین سنت های آموزش اروپا کمک می کنند، ادامه می دهند.

علوم پویا امروز و فردا

علم پو همیشه ترجیح داده است تا جایگاه خود را در بالای آموزش فرانسه برای رهبری بگذارد. با توجه به چشم انداز دیرپایی خود در زمینه آموزش و پرورش در سراسر خطوط رشته، علم پو در تلاش است تا متناسب با رویکرد وسیع خود برای تخصص فنی، سبک آموزشی آموزشی آن، و پایگاه تحقیقاتی قوی آن به طور فزاینده ای در اروپا و بین المللی بپردازد.

به طور خلاصه، هدف مدرسه این است که قادر به پاسخگویی به تقاضا برای تخصص فزاینده متخصص با یک آموزش جامع مبتنی بر حرفه ای اما بسیار متمرکز حرفه ای باقی بماند. فارغ التحصیلان علوم پایه به طور خاص خود را با توانایی خود برای به دست آوردن ضروری و به دست آوردن مجموعه ای از مهارت های علمی علوم اجتماعی به تحمل آن متمایز می کنند. اثبات اثربخشی رویکرد علوم Po در گستره وسیعی از بخش هایی است که از فارغ التحصیلان مدرسه استفاده می کنند: از اداره امور تجاری یا دولتی تا تحقیق، ارتباطات و رسانه ها.

علوم پو در حقیقت یک دانشگاه کامل و خود مختار است که حدود 5000 دانشجو را شامل می شود، از جمله 1،300 دانش آموز از خارج از کشور، در برنامه های مختلف تحصیلی. نیمی از این دانش آموزان دوره های کارشناسی ارشد یا دوره های حرفه ای را دنبال می کنند. علاوه بر این، چندین هزار کارگر حرفه ای هر سال از برنامه بسیار پیشرفته تحصیلات تخصصی دوره متوسطه دانش Po استفاده می کنند. به طور کلی، آموزش در علوم Po با هدف درک مفاهیم علوم اجتماعی به منظور فراهم آوردن دانش آموزان خود نه تنها برای درک، بلکه برای تاثیر گذاری بر جهان که به ارث می برند، به ارمغان می آورد. منافع تطبیقی ​​و بین رشته ای برای برنامه درسی متمرکز است که تلاش می کند تا انسجام و درگیری های جهانی را درک کند، و همچنین نتایج بحث های اجتماعی، سیاسی و اقتصادی کنونی.

آموزش توسط یک کارمند از حدود 1200 معلم ارائه می شود که اکثریت آنها به طور دقیق به عنوان متخصص در رشته های مربوطه فعالیت می کنند. این نوع غیر معمول از استادان است توسط یک هسته کوچک استادان مستقل که تمام وقت در علوم Po آموزش داده می شود.

بخش تحقیقاتی این بنیاد شامل هفت مرکز تحقیقاتی است که چارچوبی را برای حدود 200 محقق فراهم می کند. تحقیق برای 20 درصد بودجه سالانه بنیاد؛ این دیدگاه در دیدگاه ملی مطرح شده است و این تلاش یکی از مهمترین طرح های تحقیق علوم اجتماعی در فرانسه است.

کتابخانه علوم Po دارای مجموعه ای نزدیک به یک میلیون جلد از آثار مختلف در علوم اجتماعی و تاریخ قرن بیست و یکم، یکی از ثروتمندترین مجموعه های اروپایی آن است. این کتابخانه در حقیقت مرکز سرویس اسناد است که 16000 پرونده مطبوعات را در طیف وسیعی از موضوعاتی که بیش از بیشتر قرن را در بر میگیرد حفظ می کند و هر سال حدود 17000 مقاله از 6000 نشریه را به دست می دهد سرویس مستند مشترک می شود

در نهایت، به عنوان یک دانشگاه، علوم Po با یک ابزار ارزشمند برای انتشار دانش جدید در علوم اجتماعی: Presses de Sciences Po، که هر ساله با 30 نشریه علمی بین المللی و خبرنگاران منتشر می کند، منتشر می شود. مطبوعات فهرستی از 750 عنوان را نگهداری می کند.

مکان ها

پاریس

Address
27, rue Saint-Guillaume
7500 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: