ITECH Lyon

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ITECH-لیون شده است، آموزش مهندسین، برای بیش از یک قرن، در زمینه های مواد (پلاستیک، کائوچو و مواد مرکب منسوجات)، شیمی (رنگ جوهر چسب)، لوازم آرایشی و محصولات چرم کفش چرم.

ITECH-لیون یک مدرسه خصوصی ایجاد شده توسط متخصصان و پشتیبانی شده توسط انجمن ها و سازمان حرفه ای است. بین المللی است که در هسته از Itech-لیون که حضور خود را توسعه و مبادله در سراسر جهان (از ایالات متحده آمریکا به چین و همچنین اروپا).

مشاهده وب سایت اروپا برای کسب اطلاعات بیشتر: ITECH-EURO.eu

اگر آموزش حرفه اول از Itech-لیون است، پژوهش و نوآوری هستند و دژ محکم آن است. این طریق مشارکت های قوی در زمینه های تحقیق و توسعه در منطقه ای، ملی و اروپایی را ترجمه کنید.

 • 500 دانش آموز
 • موسسه خصوصی برای آموزش عالی
 • موافقت نامه های مبادله بین المللی
 • رشته مهندسی رسمیت شناخته شده توسط "کمیسیون DES نوشتن شرح تصاویر و D'Ingénieur"

منحصر به فرد و متفاوت

انستیتو نساجی و همکاران CHIMIQUE لیون (لیون، پارچه و لباس موسسه شیمیایی) تنها مدرسه مهندسی به طور مستقیم از نساجی، چرم و شیمی مدارس توسط حرفه ای در لیون تاسیس فرود بیش از یک قرن پیش است. ITECH-لیون آموزش مهندسان در پلاستیک، پارچه، کائوچو و مواد مرکب و شیمی با بررسی رنگ، جوهر، چسب، لوازم آرایشی، چرم و استفاده از آن (کفش، کالاهای چرمی). با وضعیت انجمنی، ITECH-لیون است گراند اکول ایجاد شده و با حمایت اتحادیه های حرفه ای و شرکت ها.

علاوه بر دوره اصلی مهندسی، ITECH-لیون ارائه می دهد دوره از مقطع کارشناسی به سطح کارشناسی ارشد: BTS (Brevet Technicien د SUPERIEUR - گواهی آموزش حرفه ای بالاتر)، مدرک حرفه ای (به طور مشترک توسط دانشگاه کلود برنارد اهدا)، چرخه ارسال برتر (کارشناسی ارشد) و مهر و موم (کنفرانس DES GRANDES Ecoles متخصص کارشناسی ارشد از تصویب. ITECH لیون است تقویت حضور خود در سطح جهان و مبادلات بین المللی (از ایالات متحده آمریکا به چین، و همچنین اروپا).

اگرچه آموزش و پرورش حرفه اولیه ITECH-لیون است، روابط صنعتی از ویژگی های میان نقاط قوت آن است. این منجر به ایجاد مشارکت های قوی در زمینه های تحقیق و توسعه هر دو منطقه ای، ملی و در سراسر اروپا بلکه در ادامه حرفه ای، کارشناسی ارشد و غیر فارغ التحصیل آموزش و پرورش.

ITECH-لیون و شرکت تابعه آن، ITECH ENTREPRISES، را طیف گسترده ای از منابع فنی و انسانی موجود به شرکت، از طریق فرم های مختلف از قرارداد.

این خدمات عبارتند از پروژه های تحقیقاتی از یک یا چند سال در همکاری با دانشگاه، مطالعات صنعتی، تجزیه و تحلیل، محاکمه، مشاوره، اجاره تجهیزات از جمله secondment ممکن کارکنان (استادان تحقیقات تمام وقت) و آموزش حرفه ای.

همانطور که توسط لوئی فیلیپ Reynaud، رئیس جمهور ITECH، و جروم مارسیلوس، مدیر کل آن تاکید: "مدرسه ما به بهبود ارزش افزوده شرکت از طریق نوآوری کمک می کند."

ITECH، بیش از یک موسسه ... موسسه صد ساله.

 • ITECH در سال 1988 از ادغام ESITL و EFT متولد شد، دو مدرسه آموزش عالی توسط متخصصان تاسیس شد.
 • ESITL (لیون مدرسه عالی صنایع نساجی) در سال 1840 تاسیس شد، تجسم سنت استثنایی از صنعت ابریشم لیون.
 • EFT (فرانسه برنزه مدرسه)، در سال 1899 تاسیس شد، شعبه ای از دانشگاه موسسه شیمی صنعتی لیون است که اولا در چرم قبل از انشعاب را به پلاستیک های مهندسی (با CNAM) قبل از اضافه کردن یک بخش رنگ، جوهر و چسب در سال 1969 متخصص و پس از آن تبدیل شدن به ESCEPEA (مدرسه عالی چرم و رنگ، جوهر و چسب) در سال 1983.
 • ادغام آن با ESITL در سال 1988 شاهد ایجاد از Itech و منجر به ایجاد یک اداره نساجی.
 • ITECH، که به ارث برده تخصص حرفه ای از هر دو مکتب پدر و مادر خود، موفقیت طبیعت مکمل از آموزه های خود و روابط نزدیک آنها همیشه با دنیای کسب و کار را حفظ کرده بود استفاده شده است. علاوه بر این دارایی ها، ITECH ارائه می دهد آموزش و پرورش مترقی، به عنوان دوره های آن سیستماتیک ترکیب ماشین آلات جدید و پیشرفت های تکنولوژیک.

شیمی فرمول، مهندسی پلاستیک، چرم و منسوجات: ITECH-لیون با هدف ترکیب 4 زمینه های حرفه ای را به یک دوره واحد از مطالعه با تمرکز بر "مواد پلیمری و پوشش" تاسیس شد.

pic_1_surfpic_2_glassespic_3_cars

ITECH-لیون آموزش مهندسین در زمینه پلیمر و برنامه های کاربردی خود، به خصوص پلاستیک، پارچه، کائوچو و مواد مرکب شیمی (پوشش رنگ، جوهر، چسب و لوازم آرایشی و بهداشتی)، و همچنین چرم و استفاده از آن (کفش، کالاهای چرمی). ITECH-لیون یک انجمن خصوصی و گراند اکول-دولت معتبر، ایجاد شده و توسط اتحادیه های حرفه ای و شرکت های پشتیبانی شده است. ITECH لیون حضور در سراسر جهان و مبادلات بین المللی از طریق قراردادهای علمی و صنعتی ممتاز خود را تقویت می کند.

نوآوری شعار ITECH-لیون، که آن را به هر دو دوره و تحقیق و توسعه خود را اعمال است. بنابراین به عنوان برای پاسخ به روند فعلی در جامعه (توسعه پایدار، گنجاندن خواص حسی، و غیره ...)، ITECH-لیون در حال گسترش است فعالیت های تحقیقاتی و بهینه سازی مدیریت از منابع خود را، افزایش احتمال کاربرد بین رشتهای از آن افراد. PFEL (آزمایشگاه Functionalisation مهندسی پلیمر) جایی است که این "لقاح متقابل" می گیرد. ITECH-لیون منطقه ای، ملی و اروپایی R & D مشارکت قوی را توسعه داده است.

مدرسه: بیش از 450 دانش آموز

4 سطح آموزش:

 • مهندس ITECH: 3 سال (پذیرش کارشناسی ارشد) 4 رشته: فرمولاسیون شیمی (رنگ، ​​جوهر، چسب، لوازم آرایشی و بهداشتی، و غیره ...)، پلاستیک و کامپوزیت، منسوجات و مواد مرکب، چرم. پذیرش بر تحصیلات تکمیلی (کارشناسی شیمی، ...). معتبر توسط CTI (فرانسه مهندسی کمیته صلاحیت) و EURACE. جدید بخش اروپا: فرمولاسیون شیمی عمده؛ تمام دوره های زبان انگلیسی تدریس؛ حمایت شده توسط صنعت رنگ (شهریه و کارآموزی بین المللی) * تخصصی "Mastère": 1 سال "نوآوری و مهندسی محصول جدید: از مفهوم به بازار" پذیرش بر اساس مطالعات کارشناسی ارشد (رشته مهندسی، کارشناسی ارشد یا معادل آن) به عنوان آموزش اولیه و یا آموزش مداوم. البته معتبر توسط کنفرانس DES GRANDES Ecoles.

 • گواهی در لوازم آرایشی و فرمولاسیون محصولات رنگی: 1 سال چسب / لوازم آرایشی / رنگ / رنگ و جوهر. پذیرش پس از 2 سال از مطالعات کارشناسی.

 • IPL مدرسه تابستانی: 5 هفته اواسط ماه ژوئن تا اواسط جولای تمرکز بر کاربرد پلیمر در مواد. آموزش زبان فرانسه: 40 ساعت آموزش. 50 ساعت از عمل در گروه های کوچک، به علاوه گردش های فرهنگی و بیشتر.

علوم پلیمر: امروزه همه چیز در مورد پلیمرهای!

زمینه نشان دهنده مهارت علمی همتراز مدرن، به عنوان برنامه های کاربردی مستقیم از پلیمرهای به زندگی روز در حال حاضر در روز ما عبارتند از: محصولات چرمی در صنعت لوکس، تیغه های هلیکوپتر، جوهر ضد UV، تمام زمین و آب و هوا لباس، قاب دوچرخه های ساخته شده از مواد کامپوزیت، محصولات جدید نساجی ضد حساسیت ... همه از آن از طریق خلاقیت مهندسان به وجود آمده است.

سنتز و دست زدن به پلیمرهای نیاز به یک آموزش قوی علمی (در شیمی، مکانیک، ...). با این حال، توسعه برنامه های کاربردی یک ماده از طعم و مزه و شور است.

ITECH لیون دانشکده مهندسی، که متخصص در یک محصول چرم، پارچه و لباس و مواد پلاستیکی و محصولات شیمیایی فرموله (رنگ، ​​جوهر، چسب، لوازم آرایشی و بهداشتی، ...)، علم و در علم پلیمر خاص، هسته اصلی آموزش و پرورش آن ساخته شده است. تخصص خود، اغلب مکمل یکدیگر در پیشرفت علوم پلیمر است که در توسعه علمی و اقتصادی ثابت کمک می شود.

برنامه های مهندسی

این آموزش متکی بر زمینه های علمی 2 اصل: شیمی و فیزیک مکانیک. دانش پایه در سال 1 به منظور آماده سازی دانش آموزان برای عمده آنها توسعه یافته است. آموزش و پرورش در ITECH اطراف علوم پلیمر، تمرکز دارد. مهندسان ITECH ادعا مهارت های خود را در این زمینه در طول حرفه خود را با انتخاب خود را از عمده آنها کمک می کند تا پیدا اولین کار خود را با سهولت.

در بالای مهارت های فنی و علمی، ITECH اجازه می دهد تا دانش آموزان خود را به فاش کردن و توسعه مهارت های اجتماعی خود را با علوم اقتصادی و اجتماعی، و بسیاری ارائه شده است.

مهندسی درجه ITECH را معادل یک "کارشناسی ارشد" برای کسانی که علاقه مند به دنبال یک حرفه ای در خارج از فرانسه است.

منحصر به فرد و متفاوت

ITECH آموزش مهندسان در 3 سال است. نوع آموزش و پرورش ارائه شده است:

 • وضعیت دانش آموز به طور منظم
 • وضعیت کارآموزی (متناوب دوره در مدرسه و کار در یک شرکت بیش از 3 سال)

دانش آموزان پس از دوره به طور منظم انتخاب یکی از 4 رشته پس از سال 1 خود را ارائه:

 • فرمول شیمیایی: رنگ، جوهر، چسب و آرایشی و بهداشتی
 • مواد پلاستیکی
 • مواد نساجی
 • چرم

ITECH عضو کنفرانس DES GRANDES Ecoles و درجه آن در مهندسی شیمی (کارشناسی ارشد) توسط CTI معتبر (کمیسیون DES نوشتن شرح تصاویر و D'INGENIEURS) است.

تعامل پویا

ITECH شده توسط حرفه ای ایجاد شده است و در محیط های صنعتی است که همواره در حال تغییر لنگر انداخته است. به همین دلیل، سندیکاهای حرفه ای و صنعتگران در هر زمینه (رنگ، ​​جوهر، مواد آرایشی، پلاستیک، چرم و نساجی) نشستن بر روی هیئت مدیره موسسه.

pic_5_tablepic_6_people

مدرسه را به حساب تجربه این سندیکاهای مربوطه به منظور به روز رسانی و اصلاح جهت گیری از برنامه های تدریس می شود. روابط است که با شرکت های جعلی در ترویج سازگاری مهندس آینده کمک (همایش، روز اطلاعات، انجمن های حرفه ای ...).

این مورد از یک برنامه جدید که در سال 2014 افتتاح شد است. به منظور برآوردن تقاضا برای مهندسان رنگ مورد نیاز بیش از ده سال آینده، ITECH مدرسه اروپایی فرمولاسیون شیمی راه اندازی شد. تمام دوره های به زبان انگلیسی به منظور جذب دانش آموزان کارشناسی اروپا نسبت به این مهم است که در تقاضای بالا در بخش رنگ تدریس می شود.

خلاقیت دقیق

مانند هر علم، پیشرفت در زمینه های پلیمر در خلاقیت از محققان و مهندسان که تمرین نظم و انضباط است.

دانش آموز ITECH باید خلاق به عنوان علم و فن آوری است که در خود و یا اختیار او دائما در حال تکامل است. این ویژگی با توجه به در تدریس در ITECH. چند رشته ای به منزله خود را در تضمین خاصی خود را در یکپارچه سازی محیط کار. اما به منظور تشویق در سمت خلاق از دانش آموز، ITECH سازماندهی در پایان دوره 3 ساله، Proj'ITECH، تجمع که اجازه می دهد تا دانش آموزان برای ارائه کار پروژه سال آخر خود را در مقابل محققان، سر از R & D بخش و صنعتگران .

دست بر آموزش

ITECH قاطعانه در امر تهیه دانش آموزان با تجربه حرفه ای قوی است. در بالای یک آموزش چند رشته ای، موسسه می افزاید: حداقل 10 ماه از کارآموزی اجباری در شرکت برای دانش آموزان وضعیت به طور منظم.

وضعیت به طور منظم

پایان سال 1: تجربه بین المللی - حداقل 6 هفته این تجربه بین المللی در پیش از نظر یک رویکرد بین فرهنگی و انتظارات در مورد محتوای این گزارش آماده به طور کامل تعریف شده است. این بررسی افراد از تجربه هر دانش آموز است و به عنوان پایه ای برای انعکاس در طول درس بین فرهنگی مدت زیر عمل می کند.

پایان سال 2: مهندسی قرار دادن - حداقل 8 هفته برنامه عملی با وضعیت کارآموز ممتاز اجازه می دهد تا دانش آموزان به چهره به چهره با واقعیت های زندگی شرکت ها و آشنایی با مواد شرکت، اقتصادی و نیازهای انسانی است.

پایان سال 3: پروژه سال آخر - حداکثر 6 ماه این پروژه یک پروژه به طور کلی به مهندسان جوان واگذار شده است. دانش آموزان نشان می دهد که آنها قادر به اقدام مستقل و مقابله موضوعات پیچیده در موقعیت هایی که می توانید در آن زمان، اثبات پیچیده است. این پروژه شامل قرار دادن 5 ماه حداقل با یک شرکت و یا آزمایشگاه هم در فرانسه و یا خارج از کشور.

1 سال اختیاری قرار دادن کار (بین 2 و 3 سال) دانش آموزان می توانند، در صورتی که مایل، تکمیل کاریابی 1 سال با یک شرکت و یا آزمایشگاهی خارجی اما نیاز به صرف حداقل 6 ماه در خارج از کشور. در واقع، اقامت طولانی در خارج از فرانسه است که همیشه بسیار سودمند است و منجر به دانش آموزان به طور کامل از طریق برنامه کاری خود فکر می کنم.

شغل و اشتغال

نیم از Itech فارغ التحصیلان امضای قرارداد خود را قبل از مدرک خود را تحویل داده شده است. پس از 6 ماه، بیش از 90 درصد فارغ التحصیلان استخدام.

بخش فعالیت

 • شیمی صنعتی، تولید کنندگان محصولات شیمیایی
 • آرایشی و بهداشتی، رنگ، خوش شانس، چسب، جوهر،
 • صنعت حمل و نقل هوایی، خودرو، بسته بندی، مواد مرکب، plasturgy
 • صنعت چرم، کفش، محصولات چرم، دباغی، لوکس
 • صنایع نساجی، منسوجات فنی و پزشکی، لباس
 • بازرگانی و توزیع
 • مشاور

ITECH حرفه خدمات مشاوره است که به کمک فارغ التحصیلان با اشتغال برای بیش از 25 سال است. آن را به همراه دانش آموزان در جستجوی خود را برای یک پروژه حرفه ای و حرفه، همکاری نزدیک با یک مشاور حرفه ای و یک روانشناس کار. به طور متوسط، ما باید 300 پیشنهادات به طور مستقیم خطاب به ITECH و هر سال توسط خدمات مشاوره حرفه ای به نمایش: 60٪ برای مهندسین و کارشناسی ارشد تخصصی، 40٪ برای تکنسین.

ITECH ENTREPRISES: تخصص "گراند اکول" قرار داده و به استفاده های صنعتی.

چسب، خودرو، لوازم آرایش، رنگ، چرم، پلاستیک، جوهر، رنگ ها، منسوجات

ITECH-لیون و شرکت تابعه آن، ITECH ENTREPRISES، را طیف گسترده ای از منابع فنی و انسانی موجود به شرکت از طریق اشکال مختلف قرارداد. این خدمات عبارتند از تحقیقات (CIFRE [توافقات آموزش تحقیقات صنعتی، مطالعات ...)، R & D، تجزیه و تحلیل و آزمایش، مشاوره، تخصص، ممیزی، اجاره تجهیزات با امکان secondment کارکنان (استادان تحقیقات تمام وقت) و آموزش حرفه ای مستمر.

سیستم عامل های مهارت

سیستم عامل مهارت تمام ITECH-لیون دارای منابع مورد نیاز برای پردازش و درمان سطوح در مقیاس پایلوت، در دسترس شرکت در طرح های مختلف.

 • شیمی فرمول (رنگ، ​​جوهر، چسب، لوازم آرایشی و بهداشتی، و غیره ...)
 • پلاستیک
 • پارچه
 • چرم
 • آزمایشگاه تحلیلی
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
 • فرانسوی

دانشجویان و پردیس ها

Serving the Students

ITECH’s premises are situated in the Campus Ouest of Lyon (5000m²) and also in Roanne (2000m²), 1 hour outside Lyon, for the textile material specialization.

pic_4_itech

These premises are made up of rooms equipped with audio-visual equipment, a 150 person capacity amphitheatre, chemistry laboratories (polymers, analytical, microbiology, material ageing...) and technology platforms dedicated to industrial application taught at the school. Wi-fi access is available in all rooms and a computer room is available for students. A student union and sports organisation is also available. Please come visit the school by appointment or during the Open Days in December and March.

The Region

pic_7_lyon

Lyon is located in the south-east of France, on the confluence of the Rhône and the Saône Rivers. It stands on a geographical crossroads, to the North of the natural corridor of the Rhône valley (which stretches from Lyon to Marseille). With the Lyon-Saint Exupéry international airport and three TGV high-speed train stations, Lyon is connected to all major European cities and the world! Lyon is only 2 hours by TGV to Paris and 1hr40 to Marseille and the Mediterranean. If it's mountains you prefer, the Alps are a mere 90 minutes away by car, the Massif Central only 30 minutes away.

Historically, Lyon is an industrial city and therefore houses many petrochemical industries along the Saône and Rhône Rivers, in the so-called ‘chemistry corridor’. Lyon is also the city with the second largest number of students in France, with three universities and many engineering schools.

In terms of its population, it’s the 3rd biggest city in France, with over 470,000 inhabitants, and the second largest agglomeration after Paris (2 million inhabitants).

پذیرش و شرایط مورد نیاز

Admission for Students outside France

1st year admission: Graduate studies in chemistry (Bachelor’s degree or equivalent , 180 ECTS) A satisfying level in French: B2 CERF + interview with ITECH

2nd year admission: 1 year of postgraduate studies completed (M1 or equivalent, 240 ECTS)

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد در فرمولاسیون مهندسی شیمی - به زبان انگلیسی

Campus تمام وقت September 2017 فرانسه لیون

همانطور که از سال 2014، در حال حاضر ارائه ITECH به دانش آموزان فرانسوی و خارجی به دنبال عمده فرمولاسیون شیمی به زبان انگلیسی. با کمک هزینه تحصیلی به نفع خود. [+]

ITECH لیون: مدرسه اروپا از فرمولاسیون شیمی برنامه مهندسی منحصر به فرد در زبان انگلیسی ITECH و CEPE (شورای اروپا برای رنگ، جوهر برای چاپ و صنایع رنگ هنر) در حال ارائه برنامه جدید کارشناسی ارشد اروپایی برای رنگ و جوهر (درجه مهندسی). فرمول شیمی عمده ارائه توسط itech لیون را پوشش می دهد بسیاری از جنبه های علوم پلیمر به منظور تولید ترکیبات پیچیده اعمال شده به زمینه های رنگ، جوهر، چسب، لوازم آرایشی و بسیاری دیگر از محصولات فرموله شده است. همراه با مواد شیمیایی اولیه و فیزیک، دانش و آگاهی عملی، و کسب و کار و مهارت های مدیریتی، طیف باعث می شود برای تحصیل در رشته تقاضای بالا برای صنعت رنگ، نشان می دهد فرصت های شغلی امیدوار کننده برای مهندسان جوان. 3 سال کارشناسی ارشد رشته ی مهندسی تدریس (100٪ انگلیسی) 1.5 سال دوره مقدماتی پوشش عمومی شیمی و پلیمر علوم، از جمله کارآموزی تابستان 2 تا 3 ماه 1.5 سال "دوره های آموزشی دوگانه": تخصص در شیمی فرمول (مواد خام خاص، کلوئید، فیزیکی و شیمیایی، تکنیک های تدوین ...) فرمولاسیون، برنامه های کاربردی، با کیفیت، کنترل. از جمله 9 ماه و در مجموع در یک شرکت علوم انسانی، اقتصادی و اجتماعی در طول 3 سال تدریس کرده است. حداقل 11 ماه کار عملی در یک شرکت فرمولاسیون شیمی اجازه می دهد تا به ترکیب پلیمر پیچیده به منظور ایجاد چسب، جوهر، رنگ و یا لوازم آرایشی. چسب، که همیشه نادیدنی حال حاضر، نه تنها خود را به عموم مردم محدود: آنها در زمینه های... [-]

کارشناسی ارشد در فرمولاسیون مهندسی شیمی - در فرانسه

Campus تمام وقت 3 - 3  September 2017 فرانسه لیون

فرمولاسیون شیمی اجازه می دهد تا به ترکیب پلیمر پیچیده به منظور ایجاد چسب، جوهر، رنگ و یا لوازم آرایشی. [+]

فرمولاسیون شیمی اجازه می دهد تا به ترکیب پلیمر پیچیده به منظور ایجاد چسب، جوهر، رنگ و یا لوازم آرایشی. چسب، که همیشه نادیدنی حال حاضر، نه تنها خود را به عموم مردم محدود: آنها در زمینه های مختلف مانند مبلمان، پروتز پزشکی، پل، سازه هواپیما، لوازم خانگی ضروری است ... جوهر در همه جا: در چاپ، البته، اما همچنین در بسته بندی، لوازم الکترونیکی ... رنگ باید بسیاری از کیفیت های مختلف ترکیب: نفوذ ناپذیر و تزئینی برای دیوار، غیر سمی برای مواد غذایی و مبلمان، مجتمع هوافضا ... لوازم آرایشی، که در اطراف از زمان و یادبود شده، با هم محدودیت بهداشتی بسیار دقیق که خواهان یک دانش کامل از شیمی و پلیمر برای هر کسی با دامنه به ارمغان بیاورد. فرصت های شغلی برای مهندسین شیمی در فرمولاسیون بسیار گسترده هستند: سر بالایی: در شرکت های مواد و محصولات شیمیایی مفهوم و ساخت سراشیبی: لوازم با استفاده از محصولات پذیرش برای دانشجویان خارج از فرانسه 1 سال ورود: تحصیلات تکمیلی در شیمی (مدرک لیسانس یا معادل آن، 180 ECTS) سطح رضایت بخش در فرانسه: B2 سرف + مصاحبه با Itech سال ورود 2: 1 سال از مطالعات کارشناسی ارشد تکمیل (M1 یا معادل آن، 240 ECTS) چگونه اقدام کنم؟ مشاهده و ثبت نام در inscription.itech.fr (برای دانش آموزان اتحادیه اروپا) و یا از طریق پردیس فرانسه سایت (روش CEF) برای کشورهای که روش CEF با فرانسه را نداشته باشند، شما باید یک درخواست پذیرش مقدماتی (DAP) به خدمات فرهنگی انجام از سفارت فرانسه در کشور محل اقامت... [-]

کارشناسی ارشد در مهندسی مواد نساجی - به زبان انگلیسی

Campus تمام وقت September 2017 فرانسه لیون

نساجی ITECH مهندسان تولید پوشش بسیاری از صنایع بالا دست درگیر در ساخت مواد نساجی، و همچنین به عنوان بخش نرم افزار های مختلف: پزشکی، ساخت و ساز و مهندسی عمران، تجهیزات ورزشی، خودرو، حمل و نقل هوایی، تجهیز و ... تن پوش. او / او به دنبال توسعه محصولات، از مدیریت به سازمان تولید. [+]

نساجی ITECH مهندسان تولید پوشش بسیاری از صنایع بالا دست درگیر در ساخت مواد نساجی، و همچنین به عنوان بخش نرم افزار های مختلف: پزشکی، ساخت و ساز و مهندسی عمران، تجهیزات ورزشی، خودرو، حمل و نقل هوایی، تجهیز و ... تن پوش. او / او به دنبال توسعه محصولات، از مدیریت به سازمان تولید. دوره های آموزشی بیش از 3 سال می گیرد در 2 سایت های مختلف از Itech: در پردیس اصلی در لیون، و در روآن (1h15 از Lyon) که در آن بخش نساجی واقع شده است. مهندسی نساجی جدید در زبان انگلیسی پس از موفقیت از عمده فرمولاسیون شیمی در سال 2014، بخش اروپا باز کردن آموزش خود را از دوره های زبان انگلیسی را به بخش های پلاستیک و نساجی برای سال 2016/2017 مدرسه. دانش آموزان قادر به پیروی از یک برنامه درسی از 3 ترم در ITECH لیون با تمرکز بر علم پلیمر و فیزیکی، شیمی به منظور آماده سازی آنها برای 2 ترم از تخصص در مهندسی نساجی در ITECH روآن (1h15) خواهد بود. دوره مهندسی نساجی اجازه می دهد تا دانش آموزان برای به دست آوردن دانش ارزشمند در کار نظری و عملی در رابطه با تمام جنبه های صنعت نساجی: کار با مواد اولیه (پنبه، ابریشم، پلیمرهای مصنوعی ...) ریسندگی و چرخاندن فن آوری بافندگی و ماشین آلات نخ برای بافندگی و confectioning کامپیوتر او طراحی:: پوشاک، اثاثه یا لوازم داخلی پارچه و فنی تکمیل و تجزیه و تحلیل (کالریمتری، چاپ، رنگرزی .. .) پذیرش برای دانشجویان خارج از فرانسه سال... [-]

کارشناسی ارشد در مهندسی مواد نساجی - در فرانسه

Campus تمام وقت September 2017 فرانسه لیون

نساجی ITECH مهندسان تولید پوشش بسیاری از صنایع بالا دست درگیر در ساخت مواد نساجی، و همچنین به عنوان بخش نرم افزار های مختلف: پزشکی، ساخت و ساز و مهندسی عمران، تجهیزات ورزشی، خودرو، حمل و نقل هوایی، تجهیز و ... تن پوش. [+]

نساجی ITECH مهندسان تولید پوشش بسیاری از صنایع بالا دست درگیر در ساخت مواد نساجی، و همچنین به عنوان بخش نرم افزار های مختلف: پزشکی، ساخت و ساز و مهندسی عمران، تجهیزات ورزشی، خودرو، حمل و نقل هوایی، تجهیز و ... تن پوش. او / او به دنبال توسعه محصولات، از مدیریت به سازمان تولید. پذیرش برای دانشجویان خارج از فرانسه 1 سال ورود: تحصیلات تکمیلی در شیمی (مدرک لیسانس یا معادل آن، 180 ECTS) سطح رضایت بخش در فرانسه: سرف B2 + مصاحبه با ITECH سال ورود 2: 1 سال از مطالعات کارشناسی ارشد تکمیل (M1 یا معادل آن، 240 ECTS) چگونه اقدام کنم؟ مشاهده و ثبت نام در inscription.itech.fr (برای دانش آموزان اتحادیه اروپا) و یا از طریق پردیس فرانسه سایت (روش CEF) برای دانش آموزان غیر اتحادیه اروپا برای کشورهای که روش CEF با فرانسه را نداشته باشند، شما باید یک درخواست پذیرش مقدماتی انجام (DAP ) به خدمات فرهنگی سفارت فرانسه در کشور محل اقامت خود. شهریه شهریه برای بخش فرانسه 6 500 € / سال. آموزش عملی ITECH قاطعانه در امر تهیه دانش آموزان با تجربه حرفه ای قوی است. در بالای یک آموزش چند رشته ای، موسسه می افزاید: حداقل 10 ماه از کارآموزی اجباری در شرکت برای دانش آموزان وضعیت به طور منظم. پایان سال 1: تجربه بین المللی - حداقل 6 هفته این تجربه بین المللی در پیش از نظر یک رویکرد بین فرهنگی و انتظارات در مورد محتوای این گزارش به طور کامل تعریف شده آماده شده است. این بررسی افراد... [-]

کارشناسی ارشد در مهندسی مواد پلاستیکی

Campus تمام وقت September 2017 فرانسه لیون

مهندسان ITECH خود را از کسانی که از دیگر دانشکده ها شیمی تشخیص از طریق پیشرفت در ساخت مواد پلاستیکی، در بالای دانش اساسی. [+]

مهندسان ITECH خود را از کسانی که از دیگر دانشکده ها شیمی تشخیص از طریق پیشرفت در ساخت مواد پلاستیکی، در بالای دانش اساسی. ITECH مهندسان تولید پلاستیک تکمیل تخصص خود با جنبه های دیگر از رشته های اصلی: پوشش مواد پلاستیکی مختلف (فرمولاسیون شیمی)؛ مواد کامپوزیت مورد استفاده در حمل و نقل، ورزش و اوقات فراغت، و جغرافیایی منسوجات (مواد نساجی). از بهداشت به هوانوردی، خودرو به ورزش، بسیاری از بخش های استفاده از مهندسان ساخت پلاستیک که می تواند به همان اندازه با تامین کنندگان مواد اولیه، به عنوان با "فرمول" کار می کنند. پذیرش برای دانشجویان خارج از فرانسه 1 سال ورود: تحصیلات تکمیلی در شیمی (مدرک لیسانس یا معادل آن، 180 ECTS) سطح رضایت بخش به زبان انگلیسی: B2 مصاحبه سرف + با ITECH سال ورود 2: 1 سال از مطالعات کارشناسی ارشد تکمیل (M1 یا معادل آن، 240 ECTS) چگونه اقدام کنم؟ ثبت نام در inscription.itech.fr (برای دانش آموزان اتحادیه اروپا) بازدید و یا از طریق سایت پردیس فرانسه (روش CEF). برای کشورهای که روش CEF با فرانسه ندارد، شما باید یک درخواست پذیرش مقدماتی (DAP) به خدمات فرهنگی سفارت فرانسه در کشور محل اقامت خود انجام دهد. شهریه شهریه 6 500 € / سال. دست بر آموزش ITECH قاطعانه در امر تهیه دانش آموزان با تجربه حرفه ای قوی است. در بالای یک آموزش چند رشته ای، موسسه می افزاید: حداقل 10 ماه از کارآموزی اجباری در شرکت برای دانش آموزان وضعیت به طور منظم. پایان سال 1: تجربه بین المللی - حداقل 6... [-]

کارشناسی ارشد در مهندسی چرم - در فرانسه

Campus تمام وقت September 2017 فرانسه لیون

مهندسان چرم ITECH برای شرکت کالا شیمی بزرگ کار می کنند، در دباغ خانه و taweries و برای کاربران: فروشگاه چرم، سازندگان کفش ... [+]

ITECH تنها نهاد در جهان ارائه می دهد که در رشته مهندسی در چرم که مناسب این صنعت در تمام جنبه های آن است. کار مهندس چرم شامل تحول پوست خام را به چرم تهیه شده توسط آن را با قطعات اصلی ارزش افزوده آن است. کارگاه های عملی ضروری و غالب در این مهم هستند. هستید کیفیت بسیاری است که مورد نیاز است وجود دارد: مشاهده، لمس، دانش عملی، دقت، esthetical. مهندسان چرم ITECH برای شرکت کالا شیمی بزرگ کار می کنند، در دباغ خانه و taweries و برای کاربران: فروشگاه چرم، سازندگان کفش ... بازار چرم گسترش در سراسر جهان و همچنین نیاز به تحرک شدید، چند بنیانی و سازگاری. پذیرش برای دانشجویان خارج از فرانسه 1 سال ورود: تحصیلات تکمیلی در شیمی (مدرک لیسانس یا معادل آن، 180 ECTS) سطح رضایت بخش در فرانسه: سرف B2 + مصاحبه با ITECH سال ورود 2: 1 سال از مطالعات کارشناسی ارشد تکمیل (M1 یا معادل آن، 240 ECTS) چگونه اقدام کنم؟ مشاهده و ثبت نام در inscription.itech.fr (برای دانش آموزان اتحادیه اروپا) و یا از طریق پردیس فرانسه سایت (روش CEF): برای کشورهای که روش CEF با فرانسه ندارد، شما باید یک درخواست پذیرش مقدماتی (DAP) به خدمات فرهنگی سفارت فرانسه در کشور محل اقامت خود انجام دهد. لطفا ببینید www.campusfrance.org/en/applying-other-countries برای جزئیات بیشتر. شهریه شهریه برای بخش فرانسه 6 500 € / سال. دست بر آموزش ITECH قاطعانه در امر تهیه دانش آموزان با تجربه حرفه ای قوی است. در بالای یک آموزش چند رشته ای، موسسه می... [-]

ویدئو ها

ITECH Lyon: The Colour of Money

Bienvenue à l'ITECH

تماس

ITECH LYON

آدرس Chemin des Mouilles 87
69134 Lyon, France
وب سایت http://www.itech.fr/
تلفن +33 4 72 18 04 80