International Space University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ISU چیست؟ دانشگاه بین المللی فضایی یک موسسه غیر انتفاعی خصوصی، به طور رسمی به عنوان یک موسسه آموزش عالی در فرانسه توسط وزارت آموزش و پرورش فرانسه (MENS0400386A فرمان از 27 فوریه 2004) به رسمیت شناخته شده است. این تخصص در ارائه آموزش در سطح کارشناسی ارشد به رهبران آینده جامعه در حال ظهور فضای جهانی در پردیس مرکزی آن در استراسبورگ، فرانسه، و در سراسر جهان. در دو ماه برنامه مطالعات فضایی و یک سال برنامه های کارشناسی ارشد خود را، ISU دانش آموزان خود را ارائه می دهد یک برنامه درسی منحصر به فرد پوشش تمام رشته های مربوط به برنامه های فضایی و شرکت، علوم فضایی، مهندسی فضا، مهندسی سیستم ها، سیاست فضایی و قانون، کسب و کار و مدیریت ، و فضا و جامعه است. هر دو برنامه نیز تحقیقات دانشجویی پروژه تیم شدید ارائه دانش آموزان فارغ التحصیل بین المللی و حرفه ای فضای جوان این فرصت را برای حل مشکلات پیچیده با همکاری با یکدیگر در یک محیط بین فرهنگی را شامل شود. از زمان تاسیس آن در سال 1987، ISU بیش از 3700 نفر از دانش آموزان بیش از 100 کشور فارغ التحصیل شده است. همراه با صدها نفر از دانشکده ISU و استادان از سراسر جهان، فارغ التحصیلان ISU شامل یک شبکه بسیار موثر حرفه ای فضا و رهبران است که فعالانه تسهیل رشد حرفه ای منحصر به فرد، فعالیت های حرفه ای و همکاری فضایی بین المللی. ISU ماموریت مخاطبان webThe دانشگاه بین المللی فضایی توسعه رهبران آینده جامعه فضای جهان با ارائه برنامه های آموزشی بین رشته ای به دانش آموزان و حرفه فضا در یک محیط بین فرهنگی بین المللی است. ISU همچنین به عنوان یک انجمن خنثی بین المللی برای تبادل دانش و ایده های در مورد مسائل مربوط به چالش کشیدن فضا و فضای برنامه های کاربردی است. برنامه های ISU انتقال مهارت های مهم ضروری به طرح های فضایی آینده در بخش های دولتی و خصوصی در حالی که آنها:

شور و شوق الهام بخش ترویج درک و همکاری بین المللی پرورش شبکه جهانی تعاملی از دانش آموزان، معلمان و فارغ التحصیلان تشویق توسعه نوآورانه از فضا برای مقاصد صلح آمیز: برای بهبود زندگی بر روی زمین و پیشرفت بشریت به فضا.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید Courses » بازدید کنید EMBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد مطالعات فضای

Campus تمام وقت September 2018 فرانسه Strasbourg استرالیا آدلاید + {تعداد} بیشتر

استاد ISU مطالعات فضایی برنامه (MSS) برای دانش آموزان به دنبال مزیت رقابتی کمک خواهد کرد که یک حرفه ای در بخش فضای این کشور آنها را به دست آورد طراحی، حرفه ای علاقه مند به ساخت یک حرفه و یا حرکت به در بخش فضا و پژوهشگران علاقمند به گسترش دانش و یا خود را به حرکت از زندگی دانشگاهی به صنعت فضایی. [+]

تجدید آینده - استاد ISU برنامه مطالعات فضایی

ISU خوشحال تا اعلام کند که در ماه های آینده از آن خواهد شد انجام reimagining و تجدید استاد بسیار موفق خود را از مطالعات فضایی برنامه (MSS) است.

از زمان آغاز آن در سال 1995 این برنامه هسته ISU - کپسوله سازی رویکرد بین المللی، فرهنگی و میان رشته ای ISU به آموزش فضا - فارغ التحصیلان چند ماهر قادر به پاسخگویی به خواسته های بخش فضای این کشور، چه در دولت، صنعت و یا دانشگاه ها تولید کرده است. به عنوان MSS نزدیک سال 20 خود را، ISU به بررسی دستاورد های آن تا به امروز، ترویج جنبه های موفق ترین آن و شناسایی مناطق جدید برای نوآوری به منظور ارائه فارغ التحصیلان خود را با حداکثر فرصت برای توسعه حرفه متعاقب آنها متعهد است.... [-]