ISM - International School of Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه بین المللی مدرسه (ISM) یک مدرک تخصصی و معتبر در زمینه کسب و کار در پاریس، فرانسه است که برنامه های آن در پنج قاره متفاوت است.

ما دانشجویان را به دیدگاه جهانی می دهیم که آنها باید به عنوان رهبران کسب و کار مدرن رشد کنند. ما این کار را با نگه داشتن کلاس های ما کوچک، انتخاب و متنوع فرهنگی و با ارائه برنامه ها در مراکز تجاری عمده در سراسر جهان انجام می دهیم.

IMBA ما رهبران کسب و کار جهانی را فردا می سازد، در حالی که DBA ما برای مدیران باتجربه است که می خواهند با چالش های رهبری ارشد در سطح بین المللی مقابله کنند. برای مدرسان ارشد اثبات شده، دکترای ما مهارت های آموزشی و تحقیقاتی مورد نیاز برای بازگشت به جامعه کسب و کار و ایجاد نسل بعدی رهبران را به عهده دارد.

ساخته شده در ارزش های جهانی

سازنده ما Jack Forget ISM را باز کرد تا مدل مدرسه کسب و کار سنتی را به چالش بکشد.

چشم انداز او یک مدرسه بیرونی بود که قهرمان نوآوری و روش های جدید تدریس بود. این یک موسسه واقعا جهانی با مشارکت در بازارهای نوظهور در سراسر جهان خواهد بود. دانش آموزان از همه قاره ها از استادان بالاترین سطح تحصیل می کنند و در حالی که تحصیل می کنند، یک شبکه حرفه ای ارزشمند ایجاد می کنند.

امروز ISM قدرت و چابکی این فلسفه پایه را حفظ می کند. در حال حاضر در پاریس مقر اصلی ما در حال حاضر موسسات شریک در نیویورک ، شانگهای ، دهلی نو ، سائو پائولو و کیپ تاون است . ما همچنان به دانش آموزان مهارت های طاقچه، چشم انداز جهانی و تماس های طول عمر نیاز داریم که به عنوان رهبران شکوفا شوند.

تمرین واقعی در جهان است

دانش آموزان ما بلندپرواز هستند آنها به سمت بالا حرکت می کنند. بنابراین در حالی که پایه جامد دانش نظری مهم است، بینش و تجربه عملی ضروری است.

ما استادان خود را برای هر دو مهارت تدریس و استعداد کسب و کار خود را انتخاب می کنیم. هنگامی که آنها در ISM نیستند، آنها می توانند در شرکت های پیشرو شرکت کنند، در مدارس کسب و کار برتر در سراسر جهان آموزش داده می شوند و بر روند کار تجاری بین المللی تأثیر می گذارند.

کلاس های کوچک و تعاملی ما امکان دسترسی نزدیک به تخصص اساتید ما را فراهم می کنند. و به این دلیل که دانش آموزان ما حرفه ای با تجربه خود هستند، آنها فرصت دارند تا بینش اصلی خود را به اشتراک بگذارند و آنچه در کلاس درس اتفاق می افتد اطلاع دهند.

ساخته شده برای مدیران کار

دانش آموزان ISM، مدیران سطح بالا هستند که برنامه های خواسته ای دارند. زمان آنها یک منبع ارزشمند است و آنها به مطالعات خود نیاز دارند تا به شغل و شیوه زندگی خود نزدیک شوند.

این نیاز به انعطاف پذیری همه چیزهایی را که پیشنهاد می دهیم القا می کند دانش آموزان می توانند دوره های چهره به چهره در پاریس را با استفاده از یادگیری الکترونیکی ترکیب و برنامه های خارج از کشور را در یکی از پنج نهاد شریک ما در سراسر جهان شرکت کنند.

ما همچنین به دانش آموزان اجازه می دهیم مطالعات خود را سفارشی و تمرکز خود را در مورد آنچه که بیشتر به حرفه شان مهم است. بسته که درجه آنها را انتخاب کنید، آنها می توانند عمومی را دنبال Pathway در مدیریت کسب و کار بین المللی، و یا تخصص در امور مالی، کارآفرینی و نوآوری، و یا آموزش عالی است.

یک شبکه حرفه ای ماندگار

برای دانش آموزان ما، مزایای تحصیل در ISM به مراتب فراتر از دوره فارغ التحصیلی است.

همکلاسی ها و استادانی که در طول زمان خود در مدرسه ملاقات می کنند، یک شبکه حرفه ای تمام وقت با ایده ها، پشتیبانی و فرصت هایی دارند که بخش های تجاری و مرزهای جغرافیایی را فراتر می گذارند.

مکان ها

پاریس

International School Of Management

Address
ISM Paris
17, boulevard Raspail

75007 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه
وب سایت
تلفن
+33 1 45 51 09 09

شانگهای

Address
ISM - International School of Management
شانگهای, شانگهای, چین

سائو پائولو

Address
ISM - International School of Management
سائو پائولو, ایالت سائوپائولو, برزیل

نیویورک

Address
101 astor place
نیویورک, نیویورک, آمریکا

کیپ تاون

Address
ISM - International School of Management
کیپ تاون, کیپ غربی, آفریقای جنوبی

دهلی نو

Address
amity university campus
دهلی نو, دهلی, هندوستان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: