ISC Paris Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ISC دانشکده مدیریت پاریس

ISC پاریس - مدرسه بازرگانی تاسیس شده در سال 1963 متعهد است تا دانش آموزان کسب و کار را با مهارت های مدیریتی با کیفیت بالا مورد نیاز برای کار و انجام در محیط جهانی قرار دهد.

ISC پاریس بخشی از سیستم استخدام بلندپایه فرانسوی "Grandes Ecoles" است که گروهی از موسسات آموزش عالی را تشکیل می دهد که در خارج از حوزه های دانشگاه فعالیت می کنند. در فرانسه تنها 50 مدرسه مدیریت دارای مجوز برنامه "Grande Ecole" با استادان مدیریت هستند و فقط 30 نفر از آنها مانند داکتر پاریس، اعضای کنفرانس معتبر کنفرانس des Grandes Ecoles هستند. مدرک کارشناسی ارشد توسط ISC پاریس توسط وزارت آموزش فرانسه تأیید شده است. پس از به دست آوردن تمام مدارک مورد نیاز ملی در فرانسه، ما در حال حاضر راه را برای شناخت و گواهینامه بین المللی می گذاریم.

مدرسه از پایتخت فرانسوی، که محل برگزاری نشست های تخصصی، کنفرانس ها و نمایشگاه های تخصصی است، در پاریس، جایی که اکثریت شركت های چند ملیتی فرانسوی مستقر هستند، از شهرت تجاری پایتخت فرانسه برخوردار است. به این ترتیب، مطالعه در ISC پاریس می تواند در چندین حرفه در زمینه های مختلف از جمله کسانی که مد، مالی، فن آوری بالا، مهمان نوازی، سیستم های اطلاعاتی، تجارت بین المللی، کالاهای لوکس، توزیع خرده فروشی، تکنولوژی و چند رسانه ای .

تمام برنامه های ما در مطالعات کسب و کار و مدیریت با 20 موضوع، دانش آموزان ما را به مهارت های نامحدود می رسانند که مطمئنا آنها را در حرفه های بعدی افزایش می دهد. با استفاده از شبکه ما از بیش از 160 دانشگاه شریک در بیش از 50 کشور، ما نه تنها فرصت های شغلی نامحدود را برای دانش آموزانمان فراهم می کنیم بلکه آنها را تشویق می کنیم تا فرهنگ های متنوعی را کشف کنیم تا دیدگاه وسیع تر بین المللی را بدست آوریم. اکثر برنامه های ما دوزبانه هستند - انگلیسی / فرانسوی. بیش از 120 دوره به زبان انگلیسی ارائه می شود.

ما مطمئن هستیم اگر ISC پاریس - مدرسه کسب و کار برای شما مناسب است، اگر بلندپرواز باشید تا یک حرفه بین المللی داشته باشید و بخواهید در یکی از جالب ترین و پویا ترین شهرهای جهان تحصیل کنید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید سال آماده سازی » بازدید کنید دوره های تابستانی » بازدید کنید کارشناسی » بازدید کنید MBAs »

تماس
آدرس محل سکونت
ISC Paris Business School
22, Bd du Fort de Vaux

Paris, Ile-de-France, 75017 FR