ISARA Lyon

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ISARA-لیون فرانسه "گراند اکول" (کالج تحصیلات تکمیلی) متخصص در کشاورزی، محصولات غذایی و علوم زیست محیطی است. این است که توسط وزارت کشاورزی فرانسه شناخته شده است. ISARA ارائه می دهد طیف گسترده ای از کارشناسی ارشد و کارشناسی در سطح برنامه های درسی در زراعت، مواد غذایی و علوم زیست محیطی.

ما همچنین فعالیت های تحقیقاتی و خدمات مشاوره توسعه، به طور عمده در دو حوزه:

اگرواکولوژی سیستم های غذایی پایدار

ماموریت ما:

آموزش مدیران آینده با سطح بالایی از دانش علمی و مسئولیت اخلاقی، که قادر به پیش بینی و حمایت از تغییرات اجتماعی برای پاسخگویی به چالش های ملی و بین المللی در مواد غذایی، کشاورزی و محیط زیست است. توسعه تعالی بین المللی در کشاورزی بوم شناختی و سیستم های مواد غذایی پایدار شرکت به توسعه به بسیاری از مردم، حمایت از توسعه پروژه و نوآوری های مفید، توسعه دانش علمی و فنی. شرکت در بحث های عمومی، و حمایت از ظهور ایده های جدید مربوط به علم و جامعه، اقتصاد و سیاست است.

ISARA-لیون برنامه ای را مطالعه، که در میان:

ISARA-لیون مهندسی درجه، می تواند به عنوان یک دانشجوی تمام وقت یا شاگرد پس از اتمام موفقیت آمیز آموزش متوسطه به دنبال، و همچنین میتواند از طریق آموزش مداوم، از طریق اعتبار سنجی از تجربه کار قبلی انجام می شود و یا، برای کسانی که بدون شرایط ورودی-نیاز. کارشناسی ارشد اروپا (CGE) در اگرواکولوژی در رابطه با دانشگاه نروژی علوم زندگی (نروژ) و در همکاری با دانشگاه های دیگر اروپا و آمریکا هماهنگ شده است. کارشناسی ارشد (CGE) در اگرواکولوژی و کشاورزی ارگانیک با دانشگاه Wageningen (هلند). کارشناسی ارشد سیستم های غذایی پایدار در اروپا با همکاری چند دانشگاه های اروپایی.

ISARA-لیون در سال 2007 در یک دانشگاه جدید ارائه امکانات بسیار عالی از جمله منتقل شده:

9 آزمایشگاه فن آوری و علمی پلت فرم تکنولوژی مواد غذایی 1 1 انکوباتور کسب و کار همراه کارآفرینان نوآور در بخش کشاورزی و مواد غذایی

محیط حرفه ای و استخدام دانش آموزان:

ISARA-لیون در لیون تاسیس، در جنوب شرق فرانسه، در یک محیط بسیار پویا نزدیک به شرکت ها، مراکز تحقیقاتی و کار حرفه ای در بخش کشاورزی، صنایع غذایی، توسعه روستایی و بخش محیط زیست است.

این است که در سایت AGRAPOLE واقع شده است، مجموعه ای از تعالی تخصصی در بخش کشاورزی و مواد غذایی، که شامل بیش از 50 سازمان های حرفه ای از این بخش.

مطالعه در لیون، یک شهرستان پر جنب و جوش:

لیون در شهرستان رتبه بندی 2 در فرانسه است به عنوان توجه به جمعیت دانشجویی آن است. لیون با سنت های فرهنگی و وابسته به غذا و پخت و پز غنی وقف و شهرستان های قدیمی خود را در فهرست میراث جهانی یونسکو است. شهرستان پر حادثه ارائه دهد کیفیت استثنایی از زندگی است.

130،000 دانش آموز لیون فرصت های زیادی برای لذت بردن از مکان ها و وقایع جذاب، برای مثال احزاب شب سازمان یافته در بارج رودخانه، مشهور "چراغ" (جشن DES برادران لومیر)، فستیوال رقص (دوسالانه د لا Danse)، موسیقی برایانت د Fourvière، رقص و جشنواره تئاتر، تورهای غلتکی تیغه به کشف لیون در شب ... لیون همه امکانات رفاهی از شهرستان های بزرگ در حالی که آسان به مذاکره با پای پیاده است. فعالیت های اوقات فراغت در فضای باز فراوانند به لطف موقعیت مطلوب لیون نزدیک به کوه و دریا.

ISARA-لیون در ارقام:

900 دانش آموز 100 نفر از کارکنان دائمی 200 سخنرانان خارجی از جهان علمی و حرفه ای

مکان ها

لیون

ISARA Lyon

Address
23 Rue Jean Baldassini
69364 لیون, اوورگن-رون-آلپ, فرانسه
تلفن
+33 4 27 85 85 10

واژنینگن

Wageningen University & Research

Address
واژنینگن, گلدرلند, هلند
وب سایت
تلفن
+31 317 480 100

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید