IPSA

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به IPSA ، یک مدرسه مهندسی منحصر به فرد خوش آمدید!

کارشناسی ارشد مهندسی هوانوردی

'مهندسی درجه' صادر شده توسط IPSA یک مدرک کارشناسی ارشد فرانسه است که توسط CTI * تایید شده است. این نشانگر را قادر می سازد که به هر موضوع مربوط به هوا و فضا پاسخ دهد. فارغ التحصیلان دانش عمومی مهندسی عمومی و همچنین مهارت های بسیار تخصصی در زمینه های هوا و فضا را توسعه خواهند داد. آموزش در IPSA همچنین به فارغ التحصیلان اجازه می دهد تا در سایر زمینه های فنی پیشرفته مانند هوا و فضا، مانند حمل و نقل خودرو و حمل و نقل دریایی کار کنند، جایی که تکنیک ها و فن آوری های استفاده شده نزدیک به کسانی است که در هواپیما هستند.

آموزش

هدف آموزش این است که اطمینان از کسب دانش ضروری برای تخصص بالا و اعتبارسنجی دانش لازم برای انجام مسئولیت های گوناگون در زمانی که آنها در یک حرفه ای ظاهر شوند. بر اساس تعادل بین تدریس و کار پروژه (مربوط به مسائل صنعتی معمولی)، برنامه درسی IPSA شامل ابعاد هوای IPSA ای قوی از آغاز تمرین است که در طول سالها تکامل یافته است. دانش آموزان در طول دوره مهندسی، با انتخاب "رشته های فنی" خاص، آموزش را شکل می دهند، به او اجازه می دهد تا دوره های فردی و تخصص در حوزه انتخابی به دست آورد.

کنفرانس های شرکتی و آگاهی بین المللی برای ارائه مهارت های اضافی وجود دارد که تفکر انتقادی و توانایی دانش آموز را در تصمیم گیری ایجاد می کند

* CTI (کمیسیون Titres d'Ingénieur) یک نهاد مستقل فرانسوی است که مسئول ارزیابی و اعتباربخشی موسسات آموزش عالی در زمینه مهندسی

130000_slide-actu-1.jpg

یک کالج ، سه پردیس

پردیس IPSA در ایروی سوئیسین

این موسسه محیط ممتازی را برای دانشجویان فراهم می کند. برنامه هایی که به زبان انگلیسی تدریس می شود فقط در پردیس پاریس ارائه می شود.

محوطه تکنولوژی چند کالج نزدیک پاریس:

کالج های دانشگاه پاریس-سوئد بیش از 4000 متر مربع کلاس های درس، اتاق های کامپیوتر، دفاتر اداری ...

این موارد شامل:

  • کلاس های درس
  • آزمایشگاه ها و کارگاه های آموزشی برای کار عملی در مکانیک، الکترونیک و فیزیک.
  • 1 آزمایشگاه تحقیقاتی
  • 300 ایستگاه کاری شبکه
  • 1 کافه تریای مجهز
  • چند اتاق اختصاص داده شده به حدود بیست انجمن دانشجویی.

زندگی دانشجویی در محوطه دانشگاه پاریس جنوبی.

این دانشگاه به دانشجویان IPSA و ESME Sudria اجازه می دهد رویدادهای انجمن دانشجویان را به اشتراک بگذارد. این دانشگاه در نزدیکی رستوران ها و کافی شاپ های فستیوال و همچنین سالن های متعدد دانشگاه محل اقامت قرار دارد.

پردیس IPSA در تولوز

سایت IPSA در تولوز (جایی که فقط آموزش مهندسی کارشناسی به زبان فرانسه ارائه می شود) از محیط بی نظیر این سرمایه بزرگ هوافضا برخوردار است.

یک دانشگاه چند کالج

پردیس تولوز شرایط زندگی دلپذیر ، مکانهای کاری مشترک و یک دستگاه جوجه کشی اختصاصی برای مبتدیان را در اختیار دانشجویان قرار می دهد تا به دانشجویان و پروژه های جوان فارغ التحصیل در یک محیط حفاظت شده امکان توسعه دهند.

تولوز، پایتخت هوافضا

تولوز بدون شک شهر ایده آل برای افرادی است که در زمینه هواشناسی علاقه مند هستند:

  • با شرایط صنعتی Airbus، Alcatel، Astrium، Thales و Latécoère و غیره
  • از لحاظ تحصیلات عالی با مدارس پیشرو در فرانسه هوا و فضا و یکی از بزرگترین مراکز دانشگاهی در فرانسه است
  • در تحقیق با CNES، ONERA و چندین آزمایشگاه CNRS.
پردیس های IPSA در لیون

فقط 2 سال اول دوره کارشناسی در لیون ارائه می شود و کلیه دوره ها به زبان فرانسه تدریس می شود.

یک دانشکده فارغ التحصیل نزدیک به صنعت است

در بیش از 50 سال از زمان وجود، IPSA روابط و همکاری های طولانی با بازیکنان اصلی در بخش هوا فضا را فریب داده است. این شرکا، داوطلبانه با دانشجویان ملاقات می کنند و در مورد جنبه های مختلف (علمی، فنی، فرهنگی و اقتصادی) حرفه مهندسی بحث می کنند. این نزدیکی به صنعت به IPSA ، از طریق شورای انکشافی آن، اجازه می دهد تا آموزش را با نیازهای صنعت مطابقت دهد. فارغ التحصیلان کار در شرکت های بزرگ در بخش به راحتی به مدرسه خود بازگشتند تا تجربیات خود را با مهندسین آینده در IPSA به اشتراک بگذارند.

شور انگیزه اصلی است

اگر مدرسه ای وجود دارد که شور و شوق حضور دارد ، IPSA . پروژه های انجمن ها به دلیل پیچیدگی هایشان ، نشان دهنده طرف پرشور Ipsaliens است. IPSA همچنین رویدادهای مختلفی را برگزار می کند تا دانش آموزان خود بتوانند شور و شوق خود را مانند کنفرانس بازیگران هوانوردی در فرانسه ، شبیه ساز پرواز ، حضور در نمایش ها و گردهمایی های مختلف هوایی برگزار کنند.

مکان ها

پاریس

Address
63 boulevard de Brandebourg

94200 IVRY-SUR-SEINE

FRANCE

94200 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها