IPAG Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

IPAG Business School واقع در قلب پاریس، دانشجویان بین المللی را فرصتی هیجان انگیز برای تجربه یک محیط شهری پر جنب و جوش در کنار مطالعات علمی خود ارائه می دهد. این کمپوس در منطقه 6 واقع شده است که دارای یک فرهنگ کافی شاپ است. صحنه های کافه و رستوران باز در کنار Boulevard Saint-Germain و Saint-Michel، کافه ها و بارها در بخش لاتین، آثار تاریخی، و همچنین مکان های خرید بوتیک و صحنه های گوناگون هنری. به لحاظ علمی، IPAG موسسه ای است که یکی از بالاترین مدارس عالی است که اکثریت فارغ التحصیلان را برآورده می کند (l'Etudiant 2013 و 2014). اینها همه بخشی از دلیل است که IPAG Business School یک انتخاب عالی برای تحصیل در خارج از کشور است.

بین المللی در IPAG

ادغام بین المللی بخشی از تاریخ ما است. بیش از 2400 دانش آموز سالانه در طیف وسیعی از دوره ها شرکت می کنند که هر دو به زبان فرانسه و انگلیسی تدریس می شوند و فرصت تحصیل در سطح جهان را دارند.
با 118 موسسه شریک در 35 کشور، دانش آموزان دارای طیف وسیعی از کشورها و فرهنگ ها هستند تا برنامه های تبادل، دیپلم دوگانه، دیپلم های سه گانه، برنامه های MBA و کارآموزی را بررسی کنند. برنامه های ما طراحی شده اند تا دانش آموزان را با مهارت های اجتماعی و حرفه ای مورد نیاز برای پیشرفت در محیط کسب و کار چالش انگیز و سریع در حال تغییر، تطبیق دهند. علاوه بر این، حضور شهر در IPAG Business School همچنین فرصتی عالی برای دانش آموزان فراهم می کند تا مطالعات خود را با قرار دادن کارها ادغام کنند.

نوآوری

IPAG Business School تلاش های خود را برای تحقیق با کیفیت در مدیریت هدایت می کند و بزرگترین دستاورد ما یکی از آزمایشگاه های تحقیقاتی بالا در فرانسه است. ما این موقعیت را به عنوان دومین معروف ترین مدارس پس از Bac در تحقیقات مدیریت نگه می داریم. آزمایشگاه IPAG از زمان تأسیس آن سرمایه گذاری اصلی بوده است؛ این تمرکز بر توسعه دانش تئوری و کاربردی در اقتصاد و مدیریت است. آزمایشگاه با بیش از 70 استاد یا اعضای وابسته، سالانه 150 نشریه را در بررسی های اقتصادی و مدیریت تولید می کند. علاوه بر این، آزمایشگاه عضو هیئت تحریریه برخی از نشریات بین المللی پیشرو است و میزبان بازدید از استادان برخی از بزرگترین دانشگاه های بین المللی است.

شغل

بیش از 85 درصد فارغ التحصیلان جوان از IPAG در کمتر از 3 ماه شغل پیدا می کنند، 54 درصد از دانشجویان حرفه حرفه ای خود را در شرکت های بزرگ شروع می کنند و یا کارآفرین می شوند.
دانش آموزان با طیف گسترده ای از پشتیبانی ارائه می شوند که شامل صفحه Job IPAG است که کارفرمایان و دانش آموزان را به طور یکسان پیوند می دهد، این سرویس منحصر به فرد اجازه می دهد تا فرصت های موجود در شرکای شرکت ما فراهم شود.
علاوه بر این، بسیاری از دانش آموزان IPAG Business School قرارداد دائمی را در پایان کارآموزی نهایی خود ارائه می دهند.

برنامه ها

برنامه های آموزش داده شده به زبان انگلیسی عبارتند از:

  • لیسانس مدیریت بین المللی
  • لیسانس مدیریت بازرگانی
  • برنامه بین المللی تجارت و مدیریت
  • تجارت بین المللی MBA
  • مدیریت لوکس نام تجاری MBA
  • MBA انرژی و پایداری
  • MBA مدیریت اروپا
  • MBA مدیریت بازرگانی غذایی

مکان ها

پاریس

IPAG Business School - Paris Campus

Address
184, bd Saint-Germain
75006 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه
تلفن
+33 1 53 63 36 24

خوب

Address
4, bd Carabacel
06000 خوب, Provence-Alpes-Côte d'Azur, فرانسه

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید