IONISx

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

  • IONISx ، دانشکده برجسته

    در دنیای تحول دائمی ، آموزش به معنای دانستن چگونگی نوآوری است. نوآوری بخشی از DNA گروه IONIS است و آموزش دیجیتالی به عنوان روشی شناخته شده و اثبات شده امروز یادگیری نیز از این قاعده مستثنا نیست. IONISx کاملاً به آموزش دیجیتالی اختصاص دارد و از طریق پلت فرم IONISx .com خود ، IONISx که بیش از سی سال توسط مدارس گروه تولید شده اند ، ارائه می دهد.

360 درجه تدریس در کارت

امکانات ارائه شده توسط پلتفرم IONISx بسیار و متنوع است ، از جمله دوره هایی که به طور دائم در دسترس هستند ، به شما امکان می دهند بی وقفه و بدون محدودیت یاد بگیرید و کار کنید. بلندگوهایی که محتوا را طراحی کرده اند ترکیبی از کارشناسان حرفه ای و دانشگاهی ، از جمله بسیاری از اساتید مدارس گروه است. مطالب دیجیتالی با توجه به مضامین اصلی و با زاویه ای دقیق تهیه شده است تا نور جدیدی در موضوع و دانش فنی ایجاد شود.

راه جدید یادگیری و آموزش

در IONISx دیجیتالی شدن آموزش و پرورش به لطف MiMo یک گام مهم در "مدرسه نابودشده" را نشان می دهد. MiMos (برای "میکرو ماژول ها") از کپسول های یادگیری کوچک تا 30 دقیقه برای یادگیری یک مفهوم کلیدی تشکیل شده است. آنها با استفاده از سکانس های ویدئویی ، برگه های خلاصه ، منابع اضافی ، تمرین های سازنده و ارزشیابی ، بی اندازه سوژه ها را پوشش می دهند ، به همان اندازه رایانه ، فنی ، اقتصادی و ...

تا به امروز ، IONISx بیش از 2800 MiMo را برای ساختن مسیرهای یادگیری خاص طراحی کرده است. این ماژول ها را می توان در هر زمان و هر مکان ، از جمله موبایل و تبلت مشاهده کرد. آنها انعطاف پذیری بالایی را در اختیار زبان آموزان قرار می دهند و با توجه به نیازشان ، می توانند برنامه خود را با سرعت خود سازمان دهند. رابط کاربری نظارت دقیق ، امکان پشتیبانی و پیگیری شخصی برای هر زبان آموز را فراهم می کند.

مکان ها

فرانسه آنلاین

Address
فرانسه آنلاین, فرانسه

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: