توضیحات رسمی را مطالعه کنید

پردیس INSEEC شامبری

از زمان ایجاد آن در سال 1968، INSEEC شامبری مدرسه کسب و کار

  • برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد در INSEEC شامبری کسب و کار، مدرسه، EGC سووآ و در (مرکز مطالعات کسب و کار برای ورزشکاران سطح بین المللی) CESNI
  • برنامه های پاره وقت در مرکز آموزش مداوم

INSEEC چمبری، بخشی از شبکه ملی مدارس کسب و کار در فرانسه فارغ التحصیل شده است، توسط وزارت آموزش و پرورش گواهی به اعطای دیپلم تحصیلات تکمیلی در کسب و کار.

از طریق یک امتحان انتخابی ورودی ملی، INSEEC شامبری مدرسه کسب و کار دانش آموزانی که دیپلم دبیرستان به همراه حداقل دو سال آموزش عالی به پایان رسانده اند استخدام.

INSEEC شامبری مدرسه کسب و کار یکی از 34 عضو AGERA (انجمن و موسسات آموزش عالی در منطقه رون-آلپ)، یک ارتباط به رسمیت شناخته شده به عنوان یک نماینده مهم از نهادهای عمومی منطقه ای و ملی است. INSEEC شامبری مدرسه کسب و کار در کار بسیاری از کمیته های AGERA به ویژه در کمیسیون امور بین المللی شرکت می کند. (www.agera.asso.fr).

INSEEC شامبری مدرسه کسب و کار را تضمین کیفیت آموزش و پرورش بر اساس عمل خود را از تحقیقاتی فعال است که به ما اجازه می دهد:

  • به طور مستمر بهبود کیفیت علمی از برنامه های ما را از طریق شایستگی های کارمندان آموزش ما
  • توسعه تصویر از شامبری کسب و کار گروه مدرسه، به خصوص در خارج از کشور
  • کمک به پیشرفت تحقیقات علوم مدیریت
  • کمک به شرکت های حل مشکلات مدیریت خود.

از آنجا که مدیریت موثر از مهارت های کارکنان در حال تبدیل شدن یک دارایی مهم برای کسب و کار و افزایش رقابت پذیری آنها، INSEEC شامبری مدرسه کسب و کار و برنامه های پیشنهاد مرکز آموزش مداوم آن است که پاسخگویی به نیازهای دقیق از جامعه کسب و کار. این شامل:

  • دوره های آموزشی در مرکز حل مسئله
  • آموزش شخصی (در شرکت و گروه مختلط دوره، نظارت)
  • بسیاری از برنامه های که منجر به دیپلم و گواهی نامه های در دسترس مردم

در طول زندگی حرفه ای خود (از جمله برنامه مدیریت و برنامه درسی INSEEC شامبری مدرسه کسب و کار به عنوان یک دوره پاره وقت).

برنامه در مدیریت کسب و کار بین المللی کمک می کند تا دانش آموزان به درک خوبی از محیط بازار خارجی و تکنیک های کسب و کار بین المللی است. گسترش می یابد، چشم انداز و توانایی درک چالش های مختلف کسب و کار بین المللی در جهت آنها را مواجه به طور موثر خود را.

با تمرکز بر تجزیه و تحلیل بازار خاص، یعنی آمریکا، اروپا، ژاپنی، چینی، مرکزی و اروپای شرقی و آفریقا، این برنامه می آموزد که چگونه برای مدیریت و تجارت در یک محیط بین المللی در زمینه های مختلف (سیاسی، حقوقی، مالی و فرهنگی). دوره های تخصصی و تجزیه و تحلیل عمیق از مطالعات موردی نیز اجازه می دهد دانش آموزان به منظور توسعه دانش زمینه کسب و کار و پوشش دادن همه افراد در مورد تجارت بین المللی، تامین مالی تجارت خارجی، قانون صادرات و واردات، قوانین آداب و رسوم و بازاریابی بین المللی است.

به عنوان جهان یک بازار جهانی می شود، نیاز به صلاحیت تجارت بین المللی در شرکت های کوچک و متوسط ​​است هرگز بیشتر با فشار دادن بوده است. فرصت های شغلی سپس از تبدیل شدن به کارآفرینان بین المللی در حوزه واردات و صادرات و یا محققان تجارت و چرا که نه توسعه دهندگان کسب و کار خارجی باشد. همچنین فرصت های بین المللی حرفه ای در بازاریابی، فروش، خرید، توزیع کالا، مشاوره تجاری و یا به عنوان یک مدیر پروژه های خارجی وجود دارد. همچنین فرصت ها در نهادهای بین المللی مانند سازمان تجارت جهانی، OECD و APEC وجود دارد. ماموریت INSEEC شامبری، واقع در محیط استثنایی در Savoie بین دریاچه ها و کوه ها، است برای برآورده کردن انتظارات رو به افزایش از هر دو دانش آموزان و شرکت ها. از طریق برنامه های نوآورانه و مبادلات دانشکده، ما به دنبال به دانش آموزان ما با یک تجربه آموزشی که تا کنون به طور فزاینده ای جذاب است.

بهبود مستمر گروه های دانشگاهی ما در نتیجه تحقیقاتی فعال، از جمله کمک به پیشرفت تحقیقات علوم مدیریت و راه حل مشکل مدیریتی و کارکنان آموزشی مجرب است. دانش آموزان می توانند برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های بازرگانی و مدیریت گرا را انتخاب نمایید. دانشجویان همچنین دانش ارزشمند و مهارت های مدیریتی جهانی از طریق کارآموزی، تجارب بین المللی و دوره های مطالعه با دانشگاه در سراسر جهان به دست آوردن.

از زمان ایجاد آن در سال 1968، INSEEC شامبری، دانشکده تحصیلات تکمیلی کسب و کار به طور مستمر خود را به اقتصاد در حال تحول اقتباس به ارائه های درسی گسترده و متنوع آن را امروز انجام می دهد. دانش آموزان می توانند برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های بازرگانی و مدیریت گرا را انتخاب نمایید. مدرسه ما نیز در منزل به مرکز کسب و کار برای ورزشکاران در سطح بین المللی و یک مرکز آموزش و پرورش اجرایی.

ابعاد بینالمللی مسلم است و شامل تجربه کاری در خارج از کشور، مبادلات دانشگاهی با 75 شرکای ما دانشگاه، 30 گزینه بین المللی درجه دو، 120 دانشجویان بین المللی در هر سال، ECTS و سیستم اعتباری آمریکای شمالی و همکاری در پژوهش و تخصص تدریس با شرکای خارجی.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

INSEEC Chambéry campus

MBA / MSc. بازار یابی ... [+]

کارشناسی ارشد / بازاریابی MBA

تمام کلاس ها به زبان انگلیسی تدریس می شوند.

این دوره با هدف ارائه دانش آموزان بین المللی به دانش و مهارت های مورد نیاز برای کارآمد در محیط جهانی با تمرکز بر:

مدیریت برند، استراتژی دیجیتال و راهبری کسب و کار و شرکت پیشرو و همچنین دانش عمیق مدیریت و بازاریابی.مهارت های بازاریابی موبایل برای توسعه مهارت های عملی مورد نیاز برای کار در یک محیط کاری حرفه ای: مدیریت تیم های چند فرهنگی در سایت های مختلف با استفاده از توانایی های تصمیم گیری موثر. مدیریت جامعه، استراتژی تحریریه.فرصت های شغلی... [-]
فرانسه Chambéry
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
INSEEC Chambéry campus

MBA / MSc. در مدیریت لوکس مارک، غذا ... [+]

MBA / MSc. در مدیریت لوکس مارک، غذا

تمام کلاس ها به زبان انگلیسی تدریس می شوند.

این برنامه رویکرد چند رشته ای را ارائه می دهد: کسب و کار جامع، دانش استراتژیک، بازاریابی و ارتباطات، همراه با قرار گرفتن در معرض سمت عملی، به لطف سهم متخصصان فعال و بازدید از محیط.

این دانش و تخصص لازم برای ورود به صنعت خدمات لوکس را از طریق ترکیبی از ستون های علمی و دوره های عملی در بخش های مختلف صنعت فراهم می کند.... [-]

فرانسه Chambéry
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

INSEEC Chambéry campus

MBA / MSc. در مدیریت بازرگانی بین المللی M2 یک دوره سه دوره ای با 348 ساعت آموزش چهره به چهره است که ارزش 60 ECTS یا 26 اعتبار ایالات متحده دارد. تمام کلاس ها به زبان انگ ... [+]

کارشناسی ارشد / MBA مدیریت بازرگانی بین المللی یک دوره سه دوره ای با 348 ساعت آموزش چهره به چهره است که ارزش 60 ECTS یا 26 اعتبار ایالات متحده دارد.

تمام کلاس ها به زبان انگلیسی تدریس می شوند.

این دوره با هدف ارائه دانش آموزان بین المللی به دانش و مهارت های مورد نیاز برای کارآمد در محیط جهانی با تمرکز بر:

تجارت بین المللی، مدیریت استراتژیک و لجستیک و همچنین درک عمیق حسابداری و بازاریابی.مهارت های انسانی برای توسعه مهارت های شخصی و عملی مورد نیاز برای کار در یک محیط کاری حرفه ای: مدیریت تیم های چند فرهنگی در سایت های مختلف با استفاده از توانایی های تصمیم گیری موثر.فرصت های شغلی... [-]
فرانسه Chambéry سویس Geneva
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
INSEEC Chambéry campus

ماموریت INSEEC چمبری دانشگاه (دانشکده تحصیلات تکمیلی کسب و کار) است برای پاسخگویی به نیازهای رو به افزایش دانش آموزان و شرکت ها برای مهارت های مدیریتی جهانی است. از طریق ... [+]

کارشناسی ارشد مدیریت بین المللی علوم یک دوره سه دوره با 385 ساعت آموزش چهره به چهره است که ارزش 60 ECTS و یا 26 اعتبار ایالات متحده است.

همه کلاس ها به زبان انگلیسی تدریس می شود.

هدف این دوره به دانش آموزان بین المللی با دانش و مهارت های مورد نیاز برای کار موثر در محیط زیست جهانی با تمرکز بر:

تجارت بین المللی، مدیریت استراتژیک و تدارکات و همچنین در عمق دانش حسابداری و بازاریابی مهارت های منابع انسانی به منظور توسعه مهارت های شخصی و عملی مورد نیاز برای کار در محیط کاری حرفه ای: مدیریت تیم های چند فرهنگی در سایت های مختلف با استفاده از توانایی های تصمیم گیری موثر است. فرصت های شغلی ... [-]
فرانسه Chambéry سویس Geneva
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی