INSA Lyon

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

INSA لیون


واقع در محل پارک علم و فن آوری از لا Doua در Villeurbanne، INSA لیون در میان دانشگاههای برتر علم و صنعت در اروپا، pluridisciplinary و بین المللی، در قلب منطقه عالی آموزش و پرورش اروپا قرار گرفت.


INSA لیون توسط CTI "کمیسیون DES نوشتن شرح تصاویر و" معتبر به ارائه مدارک تحصیلی مهندسی.


در میان دانشگاههای برتر علم و صنعت


بیش از یک برنامه آموزشی 5 سال آن را آموزش مهندسین چند صالح انسان گرا که هر دو نوآورانه و کارآفرینانه می باشد. INSA لیون سیاست تعالی اجرا در تمام سطوح اعمال می شود. INSA لیون بود اولین INSA به در سال 1957 ایجاد شود و همواره جاه طلبی قوی از نظر آگاهی اجتماعی است. بیش از 800 مهندس فارغ التحصیلان هر سال در 12 رشته های تخصصی. چشم انداز بین المللی همیشه یک اولویت برای استقرار است که به تدریج راه اندازی گزینه های بین المللی مانند EURINSA، ASINSA و AMERINSA بوده است.


جایی در میان موسسات اروپایی


امروز INSA لیون مجموعه یک چالش جدید برای خود: تحکیم موقعیت خود به عنوان یکی از بهترین موسسات آموزش عالی فن آوری در اروپا است. دانشگاه مکان نوآوری آموزشی در هسته برنامه آموزشی خود را در جهت تولید مهندسان که دارای کیفیت های نوآوری و کارآفرینی.


INSA لیون همچنین یک محل که در آن دانش آموزان ممکن است رضایت شخصی رسیدن به: اقامت در خوابگاه در دانشگاه، یک زندگی انجمنی شکوفایی، فعالیت های ورزشی فشرده، گزینه های هنری مطالعات، آموزش به زبان، ارتباطات، مدیریت ... .Students، معلمان، محققان، کارآفرینان و یا به سادگی بازدید کنندگان، من امیدوارم که در مرور در وب سایت ما شما را به اطلاعات است که شما را خواهید برای رفتن بیشتر ... پیدا کنید. با ما!

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد در سیستم های جاسازی شده و مهندسی تصاویر پزشکی

Campus تمام وقت September 2017 فرانسه لیون

هدف از این برنامه مهندسی سیستم های جاسازی شده و تصویر پزشکی (IMESI) برای ارائه آموزش های برجسته دانشگاهی در طراحی و سخت افزار عامل تعبیه شده، نرم افزار تعبیه شده در دست اول و سیگنال، پردازش تصویر در دست دوم. [+]

استاد بین المللی علوم در سیستم های جاسازی شده و تصویر پزشکی مهندسی (IMESI)

هدف از این برنامه مهندسی سیستم های جاسازی شده و تصویر پزشکی (IMESI) برای ارائه آموزش های برجسته دانشگاهی در طراحی و سخت افزار عامل تعبیه شده، نرم افزار تعبیه شده در دست اول و سیگنال، پردازش تصویر در دست دوم. مهارت های جدید خواهد شد در نوآوری و مدیریت ریسک برای روش های طراحی امن و اجتماعی به دست آورد، در رشته مهندسی سیستم، به طوری که میکرو الکترونیک، مکاترونیک، تاکید بر جنبه های فنی، انسان و محیط زیست پزشکی. ... [-]