IMT Mines Albi

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تاسیس در سال 1993، École Nationale Supérieure des Mines de Albi-Carmaux ( IMT Mines Albi ) موسسه عالی آموزشی بودجه ای است که تحت اداره وزارت اقتصاد و صنعت قرار دارد.

مدرسه فارغ التحصیل مهندسی

IMT Mines Albi به عنوان یک "Grande École" از مهندسی فرانسوی ارائه می دهد طیف وسیعی از برنامه های متناسب با نیازهای شما، استعدادها و اهداف. دانشجویان کارشناسی ما در سطح L3 یا M1 پذیرفته شده و دیپلم مهندسی ما در پایان سال M2 تحویل داده می شود. استاد ما علوم، مهندسی، استاد بین المللی (M3) و Ph.D. برنامه ها سطح بالایی از آموزش های علمی و مدیریتی را برای توسعه رهبران اجتماعی مسئول فراهم می سازد تا به چالش های دنیای پویا و ناامید کننده دست یابند.

مرکز عالی برای تحقیق

IMT Mines Albi میزبان 3 مراکز تحقیقاتی: مرکز تحقیقاتی RAPSODEE به انرژی، محیط زیست و علم و تکنولوژی مواد جامد ذرات اختصاص یافته است. موسسه کلمن Ader با تمرکز بر تحقیقات در زمینه مهندسی مکانیک و علوم مواد با تأکید ویژه در کاربرد هواپیما و فضا. مرکز تحقیقات برای مهندسی صنایع اختصاص داده شده به سازمان و مدیریت زنجیره های عرضه، توسعه ابزارهای ریاضی و نرم افزار برای مهندسی سیستم به رسمیت شناختن تعالی علمی و کیفیت در مشارکت پژوهش های صنعت، RAPSODEE و ICA واحد های تحقیقاتی مشترک بین CNRS و معدن آلبی و آزمایشگاه از IMT Mines Albi اهدا شد رتبه بندی معتبر "کارنو"، برچسب به گروه تحقیقات نخبگان در فرانسه انجام تحقیقات صنعت گرا

یک شریک تجاری برای توسعه اقتصادی و منطقه ای

IMT Mines Albi طور پیوسته روابط نزدیک با صنایع بین المللی و ملی را توسعه می دهد و در توسعه اقتصاد منطقه ای شرکت می کند، به عنوان مثال با میزبانی راه اندازی و غیره. فرایند آموزشی طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که مهندسان فارغ التحصیل می توانند در زمین اجرا شوند مشاغل عملیاتی در بخش های مختلف صنعت. بسیاری از مهندسین و مدیران صنعت به طور مرتب در مدرسه آموزش می دهند و از مدیریت آن به شدت درگیر هستند.

استراتژی

IMT Mines Albi یک موسسه آموزشی مدرن و مجهز است

  • آموزش مهندسین چند ماهه با توجه به سنت فرانسه "Grandes Ecoles"
  • ارائه دیپلم کارشناسی ارشد
  • همکاری دیپلم دکترا
  • انجام تحقیقات بنیادی و کاربردی پیشرفته
  • ترویج اجرای صنعتی فعالیت های آن.

IMT Mines Albi متعلق به: - به "Institut Mines-Télécom"، رهبر فرانسوی در آموزش و پژوهش در مهندسی، فناوری اطلاعات و مدیریت، - به "دانشگاه تولوز"، در سال 1290 تاسیس شده است که شامل حدود 120000 دانش آموز مشترک در سراسر دانشگاه زمینه های. آلبی یک شهر جذاب و آرام واقع در جنوب غربی فرانسه است و مرکز تاریخی آن، یک سایت میراث جهانی یونسکو است. "قارچ آلبی" در قلب شبکه مدرن و پویا "معادن"، "Télécom" و "تولوز" واقع در سراسر فرانسه و در منطقه میانه، در حال توسعه در محیطی از خوشه های تحقیق مشهور جهان در زمینه های مختلف مانند هواشناسی، سرطان و سلامت، انرژی، آب و محیط زیست. به تدریج بین المللی شدن دانشگاه به یکی از اهداف اصلی توسعه آینده تبدیل شده است. یک تجربه قابل توجه بین المللی برای هر یک از دانش آموزان ما در طول مطالعات خود اجباری است و IMT Mines Albi سالانه حدود 30 درصد از دانشجویان خارجی در دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد را میزبانی می کند. این دانش آموزان به عنوان دانشجویان مبادله، دانشجویان دوره کارشناسی یا دیپلم اعطا شده در چارچوب موافقت نامه های همکاری با دانشگاه ها از سراسر جهان امضا شده اند. امروزه حدود 50 درصد دانش آموزان دکترا و پس از دکترا از خارج از کشور می آیند. ما با همکاری سازماندهی و هماهنگ کردن کنفرانس های سالانه بین المللی، افزایش مشارکت ما در پروژه های بین المللی و اتحادیه اروپا و افزایش نشریات بین المللی، با همکاری بین المللی و به رسمیت شناختن تحقیقات ما توسعه می دهیم. توسعه گروه های تحقیقاتی مشترک بین المللی و آزمایشگاه ها و همچنین تشدید بازدید از استادان، موقعیت ما را در سطح بین المللی تقویت می کند. با توجه به سرمایه گذاری های جدید در حوزه های تکنولوژیکی و پلت فرم GALA، MIMAUSA و VALTHERA و کیفیت زندگی دانشگاه و به طور کلی آلبی، IMT Mines Albi یک گزینه جذاب برای مطالعه و تحقیق است.

مکان ها

آلبی

Address
Allée des sciences
81000 آلبی, اکسیزی, فرانسه