توضیحات رسمی را مطالعه کنید

IC2MP (موسسه شیمی پواتیه: مواد و منابع طبیعی) یک موسسه تحقیقاتی چند رشته در سال 2012 تاسیس شده است (کارگردان: سابین پتی)، متخصص در این مطالعه از مواد (خاک رس، کاتالیزور، ...)، محیط زیست طبیعی (آب، خاک، ...) ، و واکنش های (طبیعی یا ایجاد می شود). موسسه به ویژه در سنتز، آلودگی زدایی و بهره برداری از منابع طبیعی متمرکز است. موسسه بستگی به دو موسسه هستند: CNRS و دانشگاه Poitiers (UMR CNRS 7285).

این موسسه در نتیجه از ادغام از تمام یا بخشی از چهار آزمایشگاه شیمی و علوم زمین با به رسمیت شناختن توسط دوستیابی CNRS از حدود چهل سال است. این چهار آزمایشگاه بودند از: آزمایشگاه تجزیه در شیمی آلی (LACCO، UMR 6503) سنتز و واکنش پذیری از مواد طبیعی (SRSN، UMR 6514) آزمایشگاهی، آزمایشگاه شیمی و میکروبیولوژی آب (LCME، UMR 6008 - تیم شیمی آب و آب درمان ) آزمایشگاه هیدروژئولوژی، رس، خاک و تغییرات (hydrasa، UMR 6269).

Vivez پواتیه از کورالی لالی در Vimeo و.

IC2MP در ارقام: موسسه دارای یک هیات از 250 نفر: 100 محقق (75 اعضای هیات علمی از دانشگاه پواتیه و 25 CNRS)، 50 کارکنان دائم برای حمایت از پژوهش (26 از دانشگاه و 24 CNRS)، 86 دانشجوی دکترا و 14 postdocs و کارکنان موقت. این پوشش می دهد 13،055 M2 با هم در علم دانشگاه از دانشگاه پواتیه، در محل دانشکده SFA و ENSIP. این ارائه می دهد تحلیلی و تجربی به معنای پلت فرم استثنایی به ENSIP آب، آبخوان سایت تجربی برچسب (SEH) و توطئه در سایت منع می کند؛ پارک تجهیزات بزرگ: شتاب دهنده الکترون، SEM، microtomograph اشعه X، NMR، XPS، طیف کم جرم و آنهایی که با وضوح بالا (GC / MS، LC / MS، GC / MS-MS، LC / MS-MS، MALDI-TOF ) ... IC2MP توسعه مشارکت های بسیاری با پارچه های صنعتی (ADEME، ANDRA، AREVA، CNES، فرانسه Agrimer، هوندا، IFP، IRSN، LAFARGE، پیر Fabre، OSEO، Rhodia و، شرکت سانوفی، ثور، سوئز، مجموع، VEOLIA، ...). مقدار متوسط ​​قرارداد خصوصی است تا 1 میلیون یورو یا حدود 15 درصد از بودجه تثبیت موسسه. IC2MP را پوشش می دهد یک زنجیره از علمی و دانش فنی از تحقیقات فرآیندهای تمیز، از جمله توسعه مواد، سنتز و خواص مولکولهای طبیعی و مصنوعی، فرآیندهای آلودگی، از طریق مطالعه و انتقالات و واکنشپذیری در محیط طبیعی، به ویژه در آب و خاک. زمینه های نگرانی نرم افزار انرژی، مواد و منابع طبیعی در یک محیط پایدار است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

University of Poitiers

IMACS کارشناسی ارشد یکپارچه علوم با طیف گسترده ای از رهبری در علم خاک رس طراحی شده توسط 4 موسسات است. ... [+]

ENVIRONMENTS- اقتصادی زمین شناسی-خاک مدیریت مهندسی ژئوتکنیک-GEOMATERIAL-نانومواد IMACS کارشناسی ارشد یکپارچه علوم با طیف گسترده ای از رهبری در علم خاک رس طراحی شده توسط 4 موسسات است:

دانشگاه Poitiers (UP) در فرانسه (هماهنگ کننده)، دانشگاه اویرو (UA) در پرتغال، دانشگاه فنی کرت (TUC) (هانیا) در یونان، دانشگاه فدرال ریو گرانده دو سول (UFRGS) (پورتو آلگره) در برزیل.

چرا مواد معدنی خاک رس؟ علاقه به خاک رس نتایج حاصل از در دسترس بودن می کنند و خواص فیزیکی و شیمیایی منحصر به فرد خود. بدون مواد معدنی دیگر در حال حاضر جذب آنقدر بزرگ علاقه. ... [-]
فرانسه Poitiers پرتغال Aveiro برزیل Porto Alegre یونان Heraklion  + 4 بیشتر
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

IMACS Overview

Studying in Poitiers

Location address
Bât B27 - TSA 51106
4, rue Michel Brunet
86073 POITIERS CEDEX 9

Poitiers, Nouvelle-Aquitaine, FR