IFAM Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تاریخ ما

IFAM Business School در سال 1982 توسط آقای علین جوزف، مدرس اقتصاد در پاریس I، MBA از ESCP (مدرسه کسب و کار فرانسه بسیار رتبه)، همچنین استاد بهترین در مدارس کسب و کار در فرانسه و دین خود از مدرسه کسب و کار در پاریس که برای کیفیت تحصیلی آن بسیار مورد توجه است.

آقای آیلن جوزف در سال 1972 در دانشگاه اورتونستون، ایلینوی در دانشگاه Northwestern در اوانستون، ایلینوی، تحصیلات MBA خود را ادامه داد و پس از این تجربیات متقاعد کننده، او به فرانسه با ایده تقلید از شیوه آموختن و آموزش کسب و کار برای دانش آموزان فرانسوی فرانسه بازگشت. او انتخاب خانم ماری فرانسه جوزف برای اجرای این برنامه بود، او BA، MA در دانشگاه ایندیانا را به دست آورد و Ph.D. در ایالات متحده.

با این زمینه قوی در محیط دانشگاه در آمریکا، IFAM Business School در ایالات متحده برای شرکای تحصیلی خود برای همکاران در ایالات متحده جستجو کرد. IFAM خوش شانس بود که برای اولین بار سال 1982 دو شرکا را پیدا کند. یکی از آنها رئیس جمهور تراچنبرگ از دانشگاه هارتفورد کانکتیکات بود که اکنون رئیس دانشگاه واشنگتن دی سی است و دین تام مور از دانشگاه شمال شرقی بوستون ، در حال حاضر رئیس برنامه های اجرایی در کالج بابسون و محقق برجسته در آموزش عالی کسب و کار.

بلافاصله IFAM یک برنامه بسیار تخیلی و منحصر به فرد ایجاد کرد: دانش آموزان 2 سال در پاریس شروع به تحصیل کردند و سپس برنامه BBA خود را در یک سال تحصیلی به پایان رساندند. الزامات دانشگاه های آمریکایی عبارت بودند از: GPA خوب (حداقل B)، TOEFL حداقل 250 و البته آموزش عالی فرانسه. از طریق این روند، IFAM بیش از 1.500 دانش آموز را به ایالات متحده فرستاده است. ارتباط بسیار قوی خود با دانشگاه Pace باعث می شود که این برنامه مشترک در شهر نیویورک بسیار موفق باشد. ما همچنین با دانشگاه تمپل در فیلادلفیا و دانشگاه سن دیگو در سان دیگو کار کردیم.

در سال 1986، IFAM Business School شروع به توسعه برنامه MBA خود را با دوره های مناسب در موضوعات کسب و کار که توسط مدرسه های کسب و کار در ایالات متحده و یا جاهای دیگر مورد تایید است. هدف نهایی این تکامل برای دانشجویان ما بود که بتوانند به برنامه های MBA های شرکای دانشگاه های آمریکا وارد شوند. علاوه بر این، برنامه ما را به چندین دانشگاه دیگر همچون دانشگاه میشیگان، کالج بابسون، دانشگاه سوفولک، کالج بریانت و دانشگاه دالاس گسترش دادیم.

بنابراین، دانش آموزان انتخاب 2 برنامه را داشتند: 2 سال در پاریس و 1 سال در ایالات متحده، یا 3 سال در پاریس و سپس برای MBA خود به ایالات متحده رفتند.

در همان زمان، برخی از فارغ التحصیلان ما MBA خود را در معتبر ترین مدارس کسب و کار مانند دانشگاه هاروارد، دانشگاه پنسیلوانیا، وارتون، دانشگاه فردوسی ویرجینیا، دانشگاه نیویورک، UCLA، دانشگاه کلمبیا دریافت کرده اند.

در سال های اخیر، IFAM Business School به طور مداوم برنامه آموزشی خود را به روز کرده و گسترش داده است تا تعهد خود را برای پاسخگویی به نیازهای در حال تغییر دانشجویان قومیت گوناگون و توسعه جدید جامعه کسب و کار تضمین کند.

IFAM Business School با استفاده از آموزش متمایز و مشوق های فکری دانشکده خود برای ارائه فرصت های آموزشی در محیط مستقل حامی. برنامه های فارغ التحصیل و کارشناسی ما دانشجویان صالح، اعتماد به نفس و اخلاقی را قادر می سازند با پیوند دادن مفاهیم و شیوه های مدیریت، در یک اقتصاد جهانی پویا رقابت کنند.

ماموریت ما

دانش آموزان IFAM Business School تشویق می شوند که مهارت های خود را در:

  • رهبری و ارتباطات بین فردی
  • حل مسئله و تجزیه و تحلیل،
  • یادگیری سریع،
  • اعمال تفکر انتقادی به مدیریت در یک زمینه جهانی.

اهداف ما

  • یک سنت علمی است که برتری تحصیلی را با تعامل مداوم با رهبران کسب و کار و مسائل مدیریت فعلی ترکیب می کند.
  • فرهنگی که مبتنی بر شایستگی است و برای افرادی که قومیت های مختلفی دارند و زمینه های ملی هم دارد.
  • یک سنت و تعهد به اهمیت دیدگاه جهانی و رفتار اخلاقی در انجام تجارت.

برای انجام این مأموریت، ما باید چندین قانون را اتخاذ کردیم: برتری، انسجام، تمرکز، نوآوری و ارتباط. این ها مسائلی هستند که مسابقه را در جهان به دست می آورند که روز به روز پیشرفت می کند.

مکان ها

پاریس

Address
IFAM Business School
19 rue Cépré,

75015 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: