IFA Paris

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

IFA Paris - مدرسه بین المللی مد طراحی و تجارت

با داشتن 1200 دانشجو در برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد / MBA خود در پردیس های پاریس ، شانگهای و استانبول ثبت نام کرده ، IFA Paris از میراث مد و لوکس فرانسه ، و همچنین حس نوآوری و استعداد فعالیت به عنوان تیم در یک محیط بین المللی

3000 فارغ التحصیل ما که نماینده بیش از 50 ملیت مختلف هستند با موفقیت در دنیای مد و لوکس ادغام شده اند.

شعار ما: شکوفا خلاقیت خود را ، اشتیاق ما را برای تعالی به اشتراک بگذارید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پردیس ها ، برنامه ها و موارد دیگر ، لطفاً به www.ifaparis.com مراجعه کنید

مدرسه پریس

IFA Paris در سال 1982 برای ترکیب میراث مد فرانسه با دنیای مدرن جهانی شده تأسیس شد. IFA Paris به عنوان تنها مؤسسه ای در پاریس که تمام دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را که به زبان انگلیسی و فرانسه تدریس می شود ، ارائه می دهد ، از تمام گوشه های جهان به یک کالج دانشجویی بسیار بین المللی می پردازد. آکادمی بین المللی مد ، که به عنوان IFA Paris شناخته می شود ، به دانشجویان دوره های کارشناسی ارشد در زمینه طراحی و بازاریابی ، و دوره های کارشناسی ارشد در زمینه طراحی ، تجارت ، ارتباطات و تجملات در محیط همکاری چند رشته ای ارائه می دهد. IFA Paris با داشتن پردیس های پاریس ، شانگهای و استانبول در صدر آموزش مد و تجملات قرار دارد و دوره هایی را ارائه می دهد که منعکس کننده وسعت فرصت های موجود در این صنعت پر جنب و جوش است.

IFA Paris که اخیراً در 18-24 Quai de la Marne جابجا شده است ، مشرف به کانال مشهور است و در قلب نوزدهمین توسعه است. مکان جدید وسعت امکانات قبلی دانشگاهی را سه برابر کرده و امکانات جدید جدیدی را برای بهره مندی دانشجویان از جمله کلاس های بزرگتر ، فضای سالن دانشجویی و یک مرکز منابع و مطالعه اضافه کرده است. این ساختمان همچنین چندین فضای کارگاه جدید مد را در خود جای می دهد تا پروژه های دست خوش را در خود جای دهد

دانشکده شانگهای

IFA Paris تبدیل به مدرسه مد برجسته در چین شده است و منحصر به فرد نشان دادن تعهد خود را به موفقیت با آوردن بهترین، اغلب مدرسان حرفه ای مدرسه فرانسه است. در همکاری با دانشگاه علوم مهندسی شانگهای، IFA Paris مدرسه خود را در شانگهای در سال 2002 تاسیس کرد، اولین سرمایه گذاری مشترک چین و فرانسه در مد آموزش تایید شده توسط دولت چین. مدرسه شانگهای IFA فرصتی منحصر به فرد برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد که می خواهند بینش را در بازار سریعترین و مدرن بازار و بازار لوکس درک کنند، در حالیکه همان برنامه درسی با کیفیت بالا را به زبان انگلیسی در پاریس تدریس می کنند. شانگهای بزرگ شهری باز و فراگیر است و صعود به صفوف به عنوان یک سرمایه مد، بدون شک یک موضوع جدی است. از زمان بعد از قرن نوزدهم، شانگهای مرکز مد چین بوده است. سبک شانگهای در دهه های 1920 و 30 با جهان سفر کرد و در حال حاضر با طراحان مد با استفاده از مخلوطی از ایده های سنتی و مدرن برای ایجاد گرایش های جدید مد جدید دوباره ظهور کرد. به طرز قابل توجهی، این مصرفکنندگان مدرن کشور هستند که چین را تبدیل به بزرگترین بازار جهان برای محصولات مد لوکس و با کیفیت بالا می کنند. شانگهای بدون شک مکه چینی برای مد بین المللی و صنعت لوکس است. اکثر مارک های خارجی مد و جواهرات از لوکس تا بازار های انبوه، بیش از یک مغازه در مناطق خرده فروشی مد شهر و مراکز خرید عمده وجود دارد. در حالی که اتومبیلهای لوکس، هتلهای 5 ستاره و ناهار خوری بالا، مناظر منظم در مرکز شهر است، در حال حاضر علاقه مندان به قایق بادبانی و جت خصوصی در میان ثروتمندترین چینیها وجود دارد.

دبیرستان استانبول

پس از تأسیس در فرانسه و چین ، مدرسه مد IFA Paris هم اکنون در یکی از پرشورترین شهرها واقع در چهارراه اروپا و آسیا: استانبول نیز حضور دارد.

IFA Paris از همکاری با یکی از معتبرترین دانشگاههای استانبول: دانشگاه نیسانتاسی بسیار مفتخر است. دانشگاه Nistantasi واقع در مجتمع مدرن Maslak 1453 تنوع زیادی از امکانات و امنیت از جمله اقامتگاه ها ، فروشگاه ها ، کافه ها و رستوران ها را ارائه می دهد. از زمان تأسیس دانشگاه ، به چندین دانشگاه دیگر گسترش یافته است ، اما اکنون این پردیس اصلی اصلی با نمای زیبا ، دهلیزهای آفتابی با فضای داخلی هوایی بزرگ با امکانات آموزشی و تحقیقاتی با کیفیت ترکیب شده است.

پردیس دانشگاه Nisantasi نشان دهنده یک گام مهم در تحقق مأموریت دانشگاه برای ساختن آینده در خارج از گذشته این کشور ، ایجاد توپی در مرکز تجاری استانبول است ، جایی که فرهنگ ، آموزش و یادگیری برای رفع نیازهای متغیر ترکیه و جهان IFA Paris معتقد است که این یک امتیاز است ، و همچنین یک مزیت برای دانشجویان خود برای به دست آوردن بهترین استفاده از آنچه که محل ارائه می دهد.

استانبول به عنوان یکی از جالب ترین و پویا ترین شهرهای جهان و مکانی متنوع و پر از موزه ها ، گالری ها ، پارک ها و کالج های مدرن ، می تواند مرحله ای را برای کسانی که آرزوی کاوش و توسعه منافع خود را دارند ، فراهم کند و حرفه ای در محیط کسب و کار مد و لوکس.

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا به https://www.ifaparis.com مراجعه کنید

مکان ها

پاریس

Address
18-24 Quai de la Marne
75019 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه

شانگهای

Address
350 Xianxia Road
200336 شانگهای, شانگهای, چین

استانبول

Address
Maslak 1453 Neotech Kampüsü
34398 استانبول, استانبول, بوقلمون