IFA Paris

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

IFA Paris - مدرسه بین المللی مد طراحی و تجارت

به گفته سوزی مکنز، IFA Paris جایی است که "به یادگیری روش فرانسوی از دیدن مد به عنوان هنر" (HERALD TRIBUNE، JUNE 2004). IFA Paris مد مدرن و مدرسه لوکس کسب و کار است که ریشه های آن به طور قاطعانه در تاریخ هنر و صنایع دستی در فرانسه IFA Paris در خط مقدم آموزش مد و لوکس و ارائه دوره هایی است که منعکس کننده وسعت فرصت در این صنایع پر جنب و جوش است. IFA Paris دوره های کارشناسی، تحصیلات تکمیلی و نیمه وقت را در مد طراحی، رسانه، کسب و کار، لوکس و عطر ارائه می دهد

مدرسه پریس

IFA Paris در سال 1982 تاسیس شد تا میراث مد فرانسوی را با جهان مدرن جهانی شدن ترکیب کند. به عنوان تنها مدرسه در پاریس که تمام دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را به زبان انگلیسی تدریس می کند، IFA Paris به یک دانشجوی بسیار بین المللی در سراسر جهان می پردازد. آژانس بین المللی مد، که بیشتر به عنوان IFA Paris شناخته می شود، دوره های آموزشی دانشجویان را در طراحی و بازاریابی و دوره های کارشناسی ارشد در زمینه طراحی، کسب و کار، ارتباطات و لوکس در محدوده همکاری چند رشته ای ارائه می دهد. IFA Paris با مدرسه هایی در پاریس و شانگهای است که در زمینه آموزش مد و لوکس قرار دارد و دوره هایی را ارائه می دهد که منعکس کننده فرصت های موجود در این صنعت پر جنب و جوش می باشد. به تازگی نقل مکان کرد تا 18-24 Quai د لا مارن، IFA Paris به کانال مشهور نگاه می کند و در قلب منطقه 19 در حال توسعه است. محل جدید سه برابر میزان امکانات دانشگاهی سه برابر شده است و امکانات جدیدی را برای کمک به دانش آموزان از جمله کلاس های بزرگتر، فضای اتاق دانشجویی و مرکز منابع و تحصیل فراهم کرده است. این ساختمان همچنین چندین فضای کارگاه جدید مد را برای تطبیق پروژه های دست ساز مینویسد. این محله پر جنب و جوش و هنری نیز به بسیاری از نشانه های فرهنگی، از جمله سینماهای MK2، فضای عملکرد Point Ephémere برای کنسرت ها و باله ها و مرکز هنر CentQUATRE با طیف گسترده ای از ارائه های فرهنگی، نمایشگاه ها و نمایش های مد مشهور می باشد. این منطقه همچنین محل مدارس معتبر دیگری است که به هنرهای خلاق اختصاص یافته است، از جمله École Nationale Supérieure d'Architecture de Paris-La Villette (ENSAPLV) و National Conservatoire National Supérieur de Musique و نزدیک به École Internationale de Création Audiovisuelle et de بازاریابی (EICAR). "19" در حال گسترش است به عنوان یکی از هیجان انگیز ترین و محرک منطقه برای دانش آموزان در تمام پاریس، و IFA Paris هیجان زده به تبدیل شدن به بخشی از این محله. پاریس جایگاه ویژه ای در جهان مد و لوکس دارد. به عنوان محل تولد مد، جهان به عنوان طراحان و خانه های مد مشهور از جمله Chanel، Yves Saint Laurent و Dior به جهان معرفی شد و همچنان جایی است که طراحان مد روز مدرن از جمله Martin Margiela، Rick Owens و Alber Elbaz برای زندگی و کار خود انتخاب می کنند. احساس خاص پاریسی برای مد فراتر از مرزهای صنعت و به فیلم های شهر، گالری های هنری، موزه ها، تئاتر ها و زندگی در خیابان ها می پردازد. در حالی که پاریس بدون شک دارای مد و تاریخ لوکس مشهور است، در حال حاضر و آینده آن نیز به همان اندازه قانع کننده است. پاریس همچنان پایتخت مد جهان است و قادر به اثبات آن با رویدادهای مهم مد مانند هفته دوازده سالۀ مد، نمایشگاه ها و نمایشگاه های تجاری، فروشگاه های مفهومی شگفت انگیز و موسسات تجاری پیشرفته است. گروه های بزرگ لوکس مانند LVMH، PPR و شرکت هایی نظیر Hermès، Cartier و Baccarat دارای دفتر مرکزی در پاریس هستند. در تاریخ اخیر، پاریس تقریبا هر بخش از اقتصاد خود را به لوکس از طریق مد، جواهرات، مراقبت از زیبایی و همچنین غذا، شراب و سفر تبدیل کرده است. پاریس برای مددکاران جوان و متخصصان لوکس که قصد دارند برای درک نیروهای فرهنگی، صنعتی و بازار که امروزه دنیای مد را شکل می دهند، یک توقف ضروری است.

دانشکده شانگهای

IFA Paris تبدیل به مدرسه مد برجسته در چین شده است و منحصر به فرد نشان دادن تعهد خود را به موفقیت با آوردن بهترین، اغلب مدرسان حرفه ای مدرسه فرانسه است. در همکاری با دانشگاه علوم مهندسی شانگهای، IFA Paris مدرسه خود را در شانگهای در سال 2002 تاسیس کرد، اولین سرمایه گذاری مشترک چین و فرانسه در مد آموزش تایید شده توسط دولت چین. مدرسه شانگهای IFA فرصتی منحصر به فرد برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد که می خواهند بینش را در بازار سریعترین و مدرن بازار و بازار لوکس درک کنند، در حالیکه همان برنامه درسی با کیفیت بالا را به زبان انگلیسی در پاریس تدریس می کنند. شانگهای بزرگ شهری باز و فراگیر است و صعود به صفوف به عنوان یک سرمایه مد، بدون شک یک موضوع جدی است. از زمان بعد از قرن نوزدهم، شانگهای مرکز مد چین بوده است. سبک شانگهای در دهه های 1920 و 30 با جهان سفر کرد و در حال حاضر با طراحان مد با استفاده از مخلوطی از ایده های سنتی و مدرن برای ایجاد گرایش های جدید مد جدید دوباره ظهور کرد. به طرز قابل توجهی، این مصرفکنندگان مدرن کشور هستند که چین را تبدیل به بزرگترین بازار جهان برای محصولات مد لوکس و با کیفیت بالا می کنند. شانگهای بدون شک مکه چینی برای مد بین المللی و صنعت لوکس است. اکثر مارک های خارجی مد و جواهرات از لوکس تا بازار های انبوه، بیش از یک مغازه در مناطق خرده فروشی مد شهر و مراکز خرید عمده وجود دارد. در حالی که اتومبیلهای لوکس، هتلهای 5 ستاره و ناهار خوری بالا، مناظر منظم در مرکز شهر است، در حال حاضر علاقه مندان به قایق بادبانی و جت خصوصی در میان ثروتمندترین چینیها وجود دارد.

دبیرستان استانبول

IFA Paris نه تنها در خط مقدم آموزش مد و لوکس است و دوره هایی را ارائه می دهد که گستره فرصت هایی را در صنعت مد پر جنب و جوش در پاریس نشان می دهد، بلکه مدرسه مد برجسته در شانگهای چین نیز تبدیل شده است. در حال حاضر IFA Paris مشتاق است تا نفوذ خود را در سطح بین المللی گسترش دهد، با ارائه یکی از محبوب ترین دوره های خود - MBA در مدیریت برند لوکس در استانبول، ترکیه. محوطه جدید با همکاری دانشگاه بسفوروس (Boğaziçi) در قلب استانبول واقع شده است و از تمامی نقاط شهر قابل دسترسی است. دانشگاه بسفر در میان همه ارائه دهندگان آموزش در ترکیه در نظر گرفته شده است و این بهترین محیط است که IFA Paris می تواند برای دانش آموزان خود انتخاب کند تا واقعا در معرض تجربیات بین المللی باشد. دانشگاه افتخار می کند در زندگی پر جنب و جوش و رنگارنگ پردیس. برای تکمیل و غنی سازی تجربه دانشگاهی با زندگی دانشگاهی فعال، این دانشگاه از باشگاه های دانشجویی، هنر و فعالیت های ورزشی حمایت می کند و انواع خدماتی را از مراقبت های بهداشتی به مشاوره برای دانشجویان و کارکنان ارائه می دهد. مجتمع مسکونی در استانبول، با امکانات و امکانات آموزشی سنتی و مدرن، کتابخانه ها و کافه ها و رستوران های بی شماری، به راحتی به محیط منحصر به فرد و راحت دسترسی پیدا می کند. IFA Paris معتقد است که این امتیاز، و همچنین یک مزیت برای دانشجویان آن است تا از آنچه که محل ارائه می دهد بهترین باشد. استانبول یکی از پر هیجان انگیزترین شهرهای جهان و یک مکان فرهنگی پر از موزه ها، گالری ها، پارک ها و کالج های مدرن است که قادر به ارائه یک مرحله برای کسانی است که برای کاوش و توسعه منافع خود تلاش می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا به https://www.ifaparis.com مراجعه کنید

مکان ها

پاریس

Address
18-24 Quai de la Marne
75019 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه

شانگهای

Address
350 Xianxia Road
200336 شانگهای, شانگهای, چین

استانبول

Address
Maslak 1453 Neotech Kampüsü
34398 استانبول, استانبول, بوقلمون