IESEG School of Management Lille - Paris

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تاریخ

سرچشمه ما به سال 1964 در لیل واقع شده است که پردیس تاریخی تأسیس شده است. در سال 2008 ، یک پردیس دوم را در پاریس در گراند آرکه لا دفنس افتتاح کردیم. از آن زمان ، ما به رتبه بندی 10 مدرسه برتر تجاری فرانسه و همچنین جایزه معتبر تبدیل شدن به Grande Ecole - یکی از معتبرترین و آکادمیکترین برنامه های آموزش عالی در جهان رسیده ایم. فرهنگ IÉSEG از اشتیاق به پیشرفت و توانایی متولد می شود ، به این معنی که تمام انرژی خود را روی شناسایی پتانسیل واقعی از هر دانش آموز متمرکز می کنیم. ما از رویکرد غیر اخلاقی خود به آموزش مشاغل و توانایی آن برای القای ارزشهای اصلی تحقق ، مسئولیت ، صداقت ، همبستگی ، تعامل - توانایی هایی که از همان ابتدا در قلب مدرسه ما بوده است افتخار می کنیم.

تحصیلات

در IÉSEG ، دانشجویان به برنامه 5 ساله Grande École دسترسی دارند: یک برنامه لیسانس 3 ساله که اصول مدیریت را در بر می گیرد و به دنبال آن یک استاد 2 ساله در مدیریت مدیریت برگزار می شود که در آن دانشجویان دانش مدیریت خود را عمیق تر می کنند و یک تخصص را انتخاب می کنند. دیپلم مورد تأیید وزارت آموزش فرانسه نیز به درجه استاد (مدرک کارشناسی ارشد) اعطا شده است.
علاوه بر این ، IÉSEG لیسانس 3 ساله در تجارت بین المللی ، 10 سال یک سال کارشناسی ارشد علوم و MBA بین المللی را به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می کند.

پژوهش

در مرکز تحقیقاتی IÉSEG ، اساتید ما تحقیقات برنده جوایز را انجام می دهند و در بهترین مجلات علمی بین المللی چاپ می کنند. رشته های اصلی عبارتند از: اقتصاد ، دارایی ، بازاریابی ، مذاکره ، مدیریت سیستم های اطلاعاتی ، استراتژی ، مدیریت عملیات و حوزه بین رشته ای مدیریت بهداشت. IÉSEG همچنین از یک ارتباط منحصر به فرد با CNRS ، بزرگترین سازمان تحقیقاتی اروپا برخوردار است ، که این رویکرد بین رشته ای ما را در مورد مشاغل مدرن تقویت می کند.

چشم انداز شغلی

خدمات شغلی ما یک سیستم پشتیبانی کامل است که توسط IÉSEG برای ساخت پروژه حرفه ای دانشجویان IÉSEG ارائه شده است. به اشکال مختلف می آید و در طول برنامه تکامل می یابد.

خدمات شغلی همچنان به تأملات شخصی و حرفه ای دانش آموزان می پردازد تا به آنها اجازه دهد از ابزارهای لازم برای ورود مؤثر در دنیای حرفه ای برخوردار باشند. این کارگاه ها توسط مربیان حرفه ای شغلی ، HR و متخصصان استخدام هدایت می شوند.

اعتباربخشی

IÉSEG و برنامه های آن توسط وزارت آموزش عالی ، تحقیقات و نوآوری فرانسه و Conférence des Grandes Ecoles در فرانسه شناخته شده اند. این شناخت به عنوان ضامن تعالی مدرسه است.

IÉSEG "تاج سه گانه" اعتبارنامه های بین المللی را در اختیار دارد: EQUIS ، AACSB و AMBA ، و بخشی از یک حلقه محدود از بهترین مدارس تجاری در سراسر جهان (کمتر از 1٪) است. این اعتبارنامه ها برتری IÉSEG را مطابق با استانداردهای بسیار دقیق بین المللی تأیید می کنند.

  • EQUIS (سیستم ارتقاء کیفیت اروپا)
  • AACSB (انجمن پیشرفته دانشکده های انسانی)
  • AMBA (انجمن MBA)
  • Conférence des Grandes olescoles

مکان ها

لیل

Address
IESEG School of Management
Lille Campus
3 rue de la Digue

59000 لیل, هاوتز- فرانسه, فرانسه

پاریس

Address
IESEG School of Management
Paris Campus
socle de la Grande-Arche,
1, parvis de la Défense

92044 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه

اعتیار سنجی ها