IAE Grenoble

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به عنوان دانشکده مدیریت ارشد دانشگاه Université Grenoble Alpes (UGA) ، ماموریت Grenoble IAE آموزش و توسعه هر دو مدیران متخصص و مدیران دو شایستگی است. IAE برای تحقق مأموریت خود از تخصص عملی و محققان مدیریت کلاس جهانی بهره می برد.

Grenoble IAE استعداد خود را توسعه می دهد:

 • در مقطع کارشناسی (سال 3) و فارغ التحصیل (M1)
 • در برنامه های مطالعاتی تمام وقت ، برنامه های مطالعه کار و برنامه های آموزش اجرایی.
 • در بازاریابی ، مدیریت ، امور مالی ، مدیریت سیستم اطلاعات ، مدیریت نوآوری و فناوری.

نوآوری و پیشرفت در شیوه های مدیریت در قلب چشم انداز IAE

رویکرد Grenoble IAE مبتنی بر تحقیقات کاربردی مداوم است ، همراه با تمایل بی امان برای شبکه سازی با دنیای تجارت . انرژی فراوان محققان آن در علوم مدیریتی ، مشارکتهای محکم آن با دانشکده های مهندسی ، ابتکارات عملی که در حمایت از کارآفرینی از آن حمایت می کند و (فراموش نکنیم) فارغ التحصیلان بسیار ماهر آن را سال به سال تولید می کند - همه این عوامل کمک می کند. به پیشرفت نوآوری برای همه بازیکنان اکوسیستم. چه از منظر مالی و چه از دیدگاه اقتصاد ، رفاه اجتماعی و نوآوری ، گرنوبل IAE قبلاً با گسترش شناخت بین المللی تأثیر بسزایی در اکوسیستم خود داشته است. در قلب یک اکوسیستم مشهور جهان ، چشم انداز IAE رهبری در نوآوری و پیشرو در پیشرفت در شیوه های مدیریت است .

60 سال موفقیت

Grenoble IAE واقع در جایی که تحقیقات علمی با نوآوری در تجارت در ارتباط است ، از موقعیت منحصر به فردی در شبکه مدارس تجاری در فرانسه برخوردار است. از این موقعیت ممتاز ، این مدرسه شهرت خود را در برنامه های مدرک خود ، از جمله کارشناسی ارشد مدیریت خرید استراتژیک (DESMA) ، کارشناسی ارشد بازاریابی کمی (le Quanti) و کارشناسی ارشد در امور مالی ، حسابداری و حسابرسی (CCA) بنا کرده است. )128370_caisse_savon_alternantsdeGrenobleIAECPIERREJAYET151.jpg

چرا Grenoble IAE را انتخاب می کنید؟

تحصیل در Grenoble IAE را انتخاب کنید و از تمام ویژگیهای یک مدرسه مدیریت کیفیت ، از جمله امکانات راحت ، پشتیبانی شخصی ، و شبکه های حرفه ای استفاده خواهید کرد. در همان زمان ، شما می توانید به بسیاری از خدمات یک دانشگاه دولتی بزرگ در یک دانشگاه استثنایی دسترسی پیدا کنید. شما از هر دو دنیا بهترین استفاده را می کنید!

یک رویکرد عملی آموزشی در راستای مشاغل

Grenoble IAE برنامه های خود را با نیازهای مشاغل هماهنگ می کند ، و توجه ویژه ای را به یادگیری کاربردی می کند . IAE به واسطه ارتباطات تجاری ، استخر بزرگی از اساتید وابسته ، و شبکه فارغ التحصیلان خود ، روابط مداوم با مشاغل پیشرو را از طریق گروه های تحقیقاتی ، کمیته های بهبود ، صندلی های دانشگاه و تجارت ، کارگاه های صنعت (به عنوان مثال در مورد مذاکره ، کارآفرینی یا خرید) حفظ می کند. ) ، انجمن های کارآموزی و کنفرانس ها: فعالیت تحریک کننده ای در طول سال در Grenoble IAE وجود دارد!

یک رویکرد شخصی به مطالعه

Grenoble IAE با داشتن اشتغال در هسته اصلی ماموریت خود ، پشتیبانی حرفه ای شخصی را ارائه می دهد . مشاوره و جهت گیری دانش آموزان برای به حداکثر رساندن پتانسیل دانش آموز یکی از مهمترین مشغله های تیم آموزشی مدرسه است. Grenoble IAE با تشکر از رویکرد چند نظم و ارتباط آن با دنیای حرفه ای ، طیف وسیعی از صلاحیت ها را ترغیب به کارآفرینی و نوآوری می کند.

یک تمرکز بین المللی قوی

Grenoble IAE یک سنت دیرینه همکاری با مدارس تجاری در سراسر جهان دارد. به ویژه در برزیل ، چین ، اندونزی و روسیه . همه ساله بیش از 500 دانشجو از 70 کشور مختلف در گرنوبل IAE ثبت نام می کنند. علاوه بر این ، دانشجویان گرنوبل IAE می توانند از یکی از بسیاری از برنامه های مبادله بین المللی برای گذراندن یک ترم یا یک سال تحصیل یا گذراندن دوره کارآموزی در خارج از فرانسه استفاده کنند. یا با ثبت نام در یکی از چهار برنامه M2 که کاملاً به زبان انگلیسی ارائه می شود ، در Grenoble در اینجا بیشتر در بین المللی متمرکز شوید.

یک محیط استقبال و امکانات فوق العاده

گرنوبل IAE شما را با ساختمانهای مدرن و کاملاً مجهز ، هم در گرنوبل و هم در والنس استقبال می کند. زندگی استثنایی دانشجویی در محیط دانشگاه ، در یک محیط طبیعی حفظ شده ، به دانشجویان این امکان را می دهد تا انواع ورزش ها را انجام دهند و در برخی موارد ، حتی در سطح جهانی . تعدادی کلوپ دانشجویی در IAE وجود دارند که زندگی روزانه دانشجویی را زنده و غنی می کنند. این موارد شامل AIESEC ، Junior Enterprise و باشگاه هایی است که پروژه های بشردوستانه را تبلیغ می کنند .

نام تجاری IAE - یک شبکه مهم!

Grenoble IAE متعلق به شبکه IAE FRANCE ، دانشکده های مدیریت دانشگاه است. این شبکه از 35 مدرسه شامل بیش از 30 کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری است. برنامه ها در مدیریت و 49500 دانش آموز را متحد می کند. IAE فرانسه شبکه مهمی از متخصصان و نشانه ای از کیفیت است.

ارقام کلیدی

 • 60 ملیت
 • 350 متخصص در کادر آموزشی مشارکت می کنند
 • 110 شریک بین المللی
 • 800 فارغ التحصیل در سال؛ بیش از 23000 از سال 1956
 • 2000 دانش آموز
 • سالانه 250 دوره کارآموزی و ساندویچ
 • 1700 مخاطب شرکت
 • 93٪ میزان اشتغال ظرف 8 ماه از فارغ التحصیلی

مکان ها

Saint-Martin-d'Hères

Address
Avenue Centrale,525
38040 Saint-Martin-d'Hères, اوورگن-رون-آلپ, فرانسه

ارزش

Address
51 rue Barthélémy de Laffemas
26901 ارزش, اوورگن-رون-آلپ, فرانسه

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: