HEIP, Hautes Etudes Internationales et Politiques

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

HEIP تجربه بیش از یک قرن و یک شبکه بزرگ از فارغ التحصیلان دارد؛ دانشکده کیفیت استثنایی متشکل از حقوقدانان، اقتصاددانان، جغرافیدانان، demographers و شخصیت های معروف جهان دانشگاه، دیپلماتیک، نظامی است. علاوه بر این، شبکه ای از شرکای بین المللی دانش آموزان را قادر می سازد تا بخشی از مطالعات خود را در یک دانشگاه خارجی تکمیل کنند.

این مرکز با محوطهی منحصر به فرد با یک دانشگاه مدرن در قلب پاریس برخوردار است و دانشآموزان محل کار ایدهآل را ارائه میدهند.

Integration HEIP همه چیز در مورد ورود به یک داستان، شرکت در یک پروژه آموزشی و تحقیق هیجان انگیز، و مهمتر از همه ایجاد یک آینده حرفه ای.

ادغام مدرسه HEIP هر دو بخشی از یک داستان و یک پروژه است

HEIP یک مدرسه مستقل است، تاسیس قانون تحصیلات عالی آزاد 1875 و توسط انجمن قانون 1901 اداره می شود.

در سال 1899 تاسیس شده است، بیش از یک قرن دارای تجربه فراوان است، هر دو فکری و آموزشی

در تقاطع چند رشته، مطالعه روابط و سیاست های بین المللی نیاز به دانستن در یک زمان تاریخ، قانون، علوم سیاسی و اجتماعی، اقتصاد ... از این دیدگاه، برای بیش از یک قرن از متخصصان هر یک از این رشته ها، و همچنین بازیگران سیاسی و بین المللی، تصمیم گرفته اند با یکدیگر همکاری کنند تا دانش و دانش خود را به منظور ارائه آموزش های منحصر به فرد به دانش آموزانی که از مسائل سیاسی و بین المللی پرشور هستند، ترکیب کنند.

یک استاد کیفیت استثنایی

از زمان تأسیس آن، دانشکده متشکل از آکادمیک های فعال، مهاجران، مورخان، حقوقدانان، دانشمندان علوم سیاسی، اقتصاددانان، جغرافیدانان، demographers، افراد ادبی و همچنین شخصیت های معروف جهان دیپلماتیک، سیاسی و نظامی است.

یک شبکه بین المللی مهم

شبکه ای از شرکای بین المللی، در تکامل مداوم، به دانش آموزان اجازه می دهد که بخشی از برنامه درسی خود را در یک دانشگاه خارجی اجرا کنند. هر ساله دانشجویان در ترمینال های بزرگ دانشگاه های خارجی از جمله بریتانیا، روسیه، ایتالیا، اسپانیا، ترکیه ترم ...

یک مدرسه انسانی

گروه های دانشجویی بیش از چهل دانشجوی برتر را ندارند کلاس های زبان دانش آموزان را از همه تبلیغات برمی گرداند؛ معلمان آنجا هستند، به سوالات باز می HEIP : HEIP فقط یک مدرسه نیست، این یک محل ملاقات است، جایی که پروژه ها اغلب بر اساس درخواست دانش آموزان ایجاد می شوند، در آنجا مشارکت ها مبادلات امضا می شود، زیرا یک دانشجو مایل به ترک یک مقصد جدید، جایی که با یک خبر داغ، یک کنفرانس ویژه ای برگزار می کند تا ما بتوانیم آن را روشن کنیم تا بتوانیم درک کنیم ...

یک محیط ممتاز

HEIP یک محیط منحصر به فرد، در پاریس intra muros، در مکان های مدرن و جادار، به دانشجویان یک محل کار ایده آل با کافه تریا، کتابخانه، اتاق مطالعه ارائه می دهد.

مکان ها

پاریس

Address
HEIP, Hautes Etudes Internationales et Politiques,
10 rue Sextius Michel

75015 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: