توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Ferrières دانشکده فرانسوی تعالی

انتخاب برای تحصیل در مدرسه Ferrières در حال راه اندازی یک حرفه ای در یک بخش در رشد ثابت و ارائه می دهد که فرصت های حرفه ای بی حد و حصر در سراسر جهان. تنها 15.5 مایل دور از قلب شهرستان از چراغ پاریس، به همان اندازه نزدیک به فرودگاه بین المللی عمده هر دو پاریس (اورلی و شارل شارل)، Ferrières به راحتی از مرکز پاریس حمل و نقل عمومی در دسترس است. در Ferrières، ما معتقدیم که موفقیت از آموزش نظری و عملی جامد همراه با توسعه شخصی.

اهداف Ferrières هستند به توسعه رهبران تعالی است که صالح، همه کاره و قادر به برگزاری ارشد مدیریت و تعریف نیازهای صنعت آینده است.

به منظور اطمینان حاصل شود که مهارت ها و تخصص تدریس پاسخگویی به نیازهای فعلی و آینده از مهمان نوازی، سلیقه در غذا و لوکس صنعتی، ما این برنامه را با همکاری نزدیک با شرکت های همکار معتبر ما، و همچنین مشاوران از مدارس کسب و کار است.

رویکرد چند صنعت:

رانده شده توسط ارزش های اصلی سنت و نوآوری، فروتنی، کار و چشم انداز باز، ماموریت Ferrières سه چیز است:

آموزش حرفه ای آینده از سراسر جهان، از طریق طیف وسیعی از برنامه ها، که مورد نیاز صنعت مناسب در سلیقه در غذا، مهمان نوازی و لوکس: کارشناسی، کارشناسی ارشد و برنامه مقدماتی آشپزی کمک به پیشبرد دانش و شیوه های بیش از سه بعد: فرهنگ غذایی، مدیریت مهمان نوازی، لوکس و plannng رویداد. تقویت نفوذ و جذابیت فرانسه در این مناطق به تعالی.

FERRIERES اکوسیستم بالا پایان:

اکوسیستم جامع Ferrières فراهم می کند دانش آموزان با تجربه حرفه ای استثنایی و بلافاصله آنها را با "تعالی" به لطف طیف وسیعی از رستوران های متعدد، وراج و یک هتل * 4. این نهادها، که برنامه اما واحد حرفه ای نیست، با یک تیم حرفه ای هتل چاشنی و بازرگانان، برخی از آنها برندگان از «Meilleur اووریه فرانسه» جایزه اداره می شود. آنها ارائه غذاهای عالی و خدمات در سطح جهانی به مشتریان خواستار است.

به عنوان ظرفیت های خود را افزایش می دهد، دانش آموزان به تدریج به موقعیت های مختلف در آشپزخانه، ناهار خوری، خرید، بخش خدمه شراب، بار، دفتر جبهه، روابط مهمان، خانه داری، فروش، رزرو، تعمیر و نگهداری، بازاریابی، امور مالی، بازاریابی الکترونیکی و برنامه ریزی مراسم وارد شد. این تجربه عملی در دیدار یادگیری دانشگاهی.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • فرانسوی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Ferrieres Paris

برنامه Ferrières، کارشناسی ارشد 2 با تمرکز بر تمایز و تخصص، با 5 تخصص، از جمله مدیریت مهمان نوازی کارشناسی ارشد. ... [+]

کارشناسی ارشد Ferrières مدرسه، به طور کامل به زبان انگلیسی داده، نیازهای فعلی و آینده از مهمان نوازی، سلیقه در غذا و صنایع لوکس. کارشناسی ارشد Ferrières هدف آماده سازی حرفه ای فعلی یا آینده برای مدیریت در حوزه مدیریت مهمان نوازی بین المللی.

کارشناسی ارشد Ferrières الکترونیکی خانقاه تمام وقت تدریس در یک دوره 2 ساله بین تدریس دوره، پایان نامه و کارآموزی تقسیم شده است.

مدت زمان: 2 سال اعتبار: 120 ECTS زبان: انگلیسی مصرف: سپتامبر تاریخ شروع: اواخر سپتامبر 2017 گواهی اعطا پس از 2 سال: کارشناسی ارشد در مدیریت مهمان نوازی بین المللی کارآموزی: ما راهنمای دانش آموزان ما به کارآموزی در بهترین موسسات مهمان نوازی. محل سکونت: Ferrières-EN-بری، منطقه پاریس ... [-]
فرانسه پاریس
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی