European School of Political and Social Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ESPOL، مدرسه چند زبانه و چند فرهنگی

علم سیاسی رشته ای است که بر پایه تعالی است که چشم اندازهای شغلی شایسته را با چشم انداز بین المللی ارائه می دهد. ESPOL، European School of Political and Social Sciences ، به این اهداف زندگی می کند، آموزش های بین رشته ای را به سمت حرفه های سیاسی و اروپا ارائه می دهد. ESPOL به عنوان جانشین دانشکده علوم اجتماعی و سیاسی در دانشگاه کاتولیک لیل در سال 1894 در ارزش های انسانی و اخلاقیات مسئولیت ها - کیفیت های ضروری برای راه خود در جهان امروز تاکید می کند.

دوره های دو زبانه زبان فرانسه و انگلیسی یک پلت فرم اصلی و ابتکاری برای آموزش علوم سیاسی است.

مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد ESPOL فارغ التحصیلان کلیدی برای موفقیت در بازار کار به طور فزاینده رقابتی: دانش نظری، خلاقیت، حرفه ای و کنجکاوی فکری، مهارت ها و حس ابتکار عمل است.

اروپایی، چند زبانه و در مرحله با زمان خود، ESPOL شما را با مهارت های لازم برای موفقیت در بازار کار در اروپا و فراتر از آن فراهم می کند!

ESPOL بر اساس سه اصل هسته ای استوار است:

 • درس دادن
 • پژوهش
 • سرویس اجتماعی

دانشگاه کاتولیک لیل

تاریخ دانشگاه کاتولیک لیل در سال 1875 با پنج دانشکده بنیادی تاسیس شد که از آن زمان به نسل های مختلف دانش آموزان دستور داد تا آنها را از طریق تغییرات اجتماعی، سیاسی و اقتصادی در سطوح منطقه ای، ملی و بین المللی هدایت کند.

دانشگاه کاتولیک لیل همچنین از مدارس و موسسات اضافی مانند ESPOL (علوم سیاسی)، ISEA (حسابداری)، اداره اخلاق و فلسفه و IU2S (اداره مراقبت های بهداشتی) تشکیل شده است. مأموریتی که توسط دانشکده های دانشگاه کاتولیک لیل به تصویب رسیده است، آموزش دانش آموزان ما برای تبدیل شدن به متخصصان بسیار متخصص، خلاق و انعطاف پذیر و همچنین شهروندان فعال و مسئول است. در پی یافتن این هدف، از طریق فعالیت های اصلی خود در زمینه تدریس، تحقیق و خدمت به جامعه، دانشکده ها همیشه در معرض دنیای اطراف خود هستند و آماده انطباق هستند. هدف اصلی آنها ایجاد محیط ایده آل برای دانش آموزان برای تبدیل شدن به بازیگران اصلی آموزش و پرورش و مسئولیت شهروندان با ارزش های انسانی و تلاش برای برتری است. این ها کیفیت های ارزشمندی هستند تا بتوانند به موفقیت در بازار کار وارد شوند.

مزایای ارائه شده توسط دانشکده:

 • تمام دوره ها به روند بازار کار فعلی بستگی دارد
 • کمک در ساخت پروژه حرفه ای
 • نظارت شخصی در مطالعات بالینی
 • مرکز شغلی و کارآموزی برای کمک به دانشجویان در بازار کار
 • فرصت های تحصیل در خارج از کشور را برای همه دانش آموزان برای یادگیری در مورد دیگر فرهنگ ها و روش های یادگیری (اراسموس، بخش روابط بین المللی).
 • یک زندگی غنی دانشجویی با بسیاری از انجمن ها (فرهنگ، ورزش، خیریه و غیره) که برای چندین نسل در یکی از بهترین دانشگاه های فرانسه فعالیت می کنند
 • خدمات برای تسهیل زندگی روزانه (خدمات مسکن، کافه تریا، ورزش، باشگاه ها، و غیره)
 • خدمات پشتیبانی (خدمات اجتماعی، کمک هزینه
 • توجه به نیازهای دانش آموزان و به اشتراک گذاشتن ارزش های انسانی
 • شبکه های اجتماعی فارغ التحصیلان
 • تحقیقات بنیادی و کاربردی اختصاص داده شده به تقویت دانش و مهارت برای ایجاد، نوآوری و توسعه است.

دانشجویان ورودی

هر سال ESPOL حدود 30 درصد از دانشجویان خارجی را از طریق برنامه تبادل یا درون برنامه در سیاست اروپا دریافت می کند. برای ما مهم است که هر دانش آموز احساس می کند یکپارچه و لذت بردن از زمان صرف شده در اینجا در ESPOL و همچنین در این محیط جدید است. برای دستیابی به این هدف، دانشجویان بین المللی مانند اداره امور بین الملل، انجمن دانشجویان و راهنماها می توانند از خدمات و دستگاه های مختلف استفاده کنند.

به دنبال این پیوند، شما یک راهنمای بین المللی دانشجویی خواهید یافت که ممکن است به شما در زندگی جدید شما کمک کند.

راهنمای دانشجویان بین المللی

زندگی دانشجویی

"ESPOL به شدت ابتکارات دانشجویی ابتکاری و حرفه ای را (ایجاد یک روزنامه مدرسه، برگزاری کنفرانس های عمومی در حوادث سیاسی اخیر، آموزش در سخنرانی عمومی، جلسات و بحث در مورد موضوعات کنونی) با حمایت دانشجویان برای توسعه ایده ها و طراحی پروژه های خود، "

OLIWIA باران

رئیس ارتباطات و زندگی دانشجویی

زندگی اجتماعی

BDE

اتحادیه دانشجویی، که به عنوان "BDE" شناخته می شود، در رابطه با مدرسه، نشان دهنده دانش آموزان است. نقش BDE نیز برای شرکت در زندگی مدرسه، از طریق ابتکارات و فعالیت های مختلف (احزاب، سخنرانی ها، سفر و اوقات فراغت، اقدامات بشردوستانه و غیره) است.

ESPOMUN-MODEL سازمان ملل متحد

هیئت مدیره MUN یک جامعه است که توسط دانشجویان ESPOL تشکیل شده است تا نماینده این مدرسه در جلسات مختلف MUN در سراسر اروپا برگزار شود. البته، این هیئت، به تمام دانشجویان ESPOL علاقه مند به این پروژه باز است!

کاسموپول

هدف از ایجاد این جامعه در سال 2015، پیوستن دانش آموزان خارجی به ESPOL است. چطور؟ با سازماندهی یک سیستم "دوستانه"، معرفی دانش آموزان به منطقه و فرهنگ فرانسوی و کمک به آنها را با روش های اداری پس از ورود به فرانسه.

تماس: cosmopol.asso@gmail.com

ESPOL'ART (دفتر هنر)

ESPOL'art مدرسه مسئول فعالیت های هنری است. این فعالیت های فرهنگی را در مدرسه از طریق فعالیت هایی نظیر تئاتر، نقاشی یا سینما ترویج می دهد.

VOX JUVENIS

جامعه "Vox Juvenis"، بحث و گفتگوهای سیاسی در میان دانشجویان را برگزار می کند، همچنین با مشارکت افرادی که در زندگی سیاسی فعال هستند، که در مورد تجربه خود و نحوه عملکرد امروزه صحبت می کنند. همه در فضای آزاد ایدئولوژیک.

REVOLTE-TOI ESPOL

"Revolte-toi Espol" یک جامعه دانشجویی است که به همراه "فدراسیون فدرال بحث"، هنر وطن را ترویج می دهد. 30 عضو فعال "Revolte-toi Espol" هر هفته برای آمادگی جام حذفی و جام جهانی سازماندهی تمرینات و آموزش می کنند.

"Rvolte-toi Espol" از شعار "FFD" حمایت کرد: "سخنرانان ساخته شده و متولد نشده اند".

BDS (دفتر ورزشی)

دفتر ورزشی ESPOL مسئول فعالیت ورزشی و جسمی است. فعالیت های مختلف به طور مرتب سازماندهی شده اند، از جمله ورزش دویدن، فوتبال و اسکیت. BDS ESPOL همچنین در هماهنگی با سایر دفاتر ورزشی و همچنین با دانشگاه برای ارتقاء ورزش در هر موسسه کار می کند. "مردانه سانا در corpore سانو" شعار BDS ESPOL است.

مرکز یوسیف ESPOL CAMPUS

این جامعه یک گروه حمایت از حقوق کودکان است که رسما در آغاز سال تحصیلی 2015-2016 راه اندازی می شود. هدف اصلی آن این است که از طریق دفاع و جمع آوری کمک های مالی به وسیلۀ گسترده ترین افراد دسترسی یابید. ابتکارات آن با توجه به شرایط متفاوت است: سخنرانی ها، نمایشگاه ها، نمایش های مد و غیره. هر کس آزاد است که یک ایده را ارائه کند. لطفا اگر مایل به پیوستن به ما هستید، یا به سادگی از زمان به زمان دستان خود را به دست آورید، در صورت لزوم در تماس باشید.

تماس: Hélène Odier hel.odier@hotmail.fr

مرکز اروپا

مرکز اروپایی برای تقویت زندگی دانشجویان و مشارکت دانشجویان در مورد مسئله اروپا تاسیس شد. مرکز اروپایی به دنبال یک تیم مشتاق با علاقه مبرم به چالش های توسعه اتحادیه اروپا، به دنبال جایگاه آگاهی، بحث و اشتراک گذاری است. سخنرانی ها، مسابقات پوستر و مقاله، بحث های دانشجویی، جلسات با بازیگران زندگی اتحادیه اروپا و رویدادهای در مدارس متوسطه. چیزی برای همه وجود دارد!

ALUMNI ESPOL

در ماه ژوئن سال 2015، ESPOL اولین دوره تحصیل خود را جشن گرفت. در ماه مه سال 2015، این "فارغ التحصیلان آینده" ابتکار ایجاد یک انجمن فارغ التحصیلان "فارغ التحصیلان ESPOL"، که آنها در پایان سال تحصیلی افتتاح شد. فارغ التحصیلان ESPOL قصد دارند شبکه های دانشجوی ESPOL پیشین را به خصوص برای حفظ ارتباط با مدرسه حفظ کنند. این اولین فارغ التحصیلان ESPOL به شدت به مدرسه خود وابسته هستند و در مورد آینده خود مراقبت می کنند.

تماس: alumniespol@univ-catholille.fr

لیل، شهر دانشجویی به صورت تعریف

لیل و 87 شهرداری آن، یک شهر اروپایی متشکل از جهان بین المللی و جهانگشا و متشکل از بیش از یک میلیون نفر را تشکیل می دهند. در محدوده اروپا، لیلا 1 ساعت از پاریس، 40 دقیقه از بروکسل و 90 دقیقه از لندن به قطار می آید.

لیل، یک شهر جوان و پویا

با بیش از 100،000 دانش آموز، لیل یکی از جوانترین شهرهای فرانسه است: 36٪ جمعیت آن زیر 25 سال سن دارند. علاوه بر این، یکی از ساکنین دو ناحیه اطراف دانشگاه کاتولیک لیل، Quabilia Vauban، کمتر از 25 سال است.

ليل به عنوان يک کلان شهر فرهنگي، با فعاليت هنري جايگزين مي شود: اپرا ليل، ارکستر ملي ليل، تئاتر، باله دوئر و بسياري از موزه ها.

هر شبانه روز، شهر بیش از 100 رویداد مختلف را پیشنهاد می دهد. علاوه بر این، لیل بیش از 20 تئاتر دارد!

یک شهر بزرگ در قلب اروپا

Lille تنها 1 ساعت از پاریس توسط TGV، 30 دقیقه از بروکسل و 90 دقیقه از لندن فاصله دارد. چشم انداز قاطع بین المللی این شهر در سازماندهی رویدادهای متعدد با حوزه های بین المللی، مانند انجمن جهانی، lille3000، UEFA لیگ اروپا و مشهور Braderie de Lille در ماه سپتامبر است که هر سال حدود 3 میلیون نفر از سراسر جهان را به خود جلب می کند. جهان و که منشا آن در قرن 12th می شود!

میراث معماری

لیل در سالهای اخیر به عنوان یک شهر تاریخی و هنر شناخته شده است که بسیاری از ساختمانها را از گذشته خود حفظ کرده است که نشان از تأثیرات هنری گسترده از قرون وسطی تا توسعه صنعتی صنعتی قرن نوزدهم دارد. از گوتیک تا کلاسیک، فلج رنسانس و هنر نو، معماری غیرتمامی آن لذت بردن از چشم است!

مکان ها

لیل

European School of Political and Social Sciences

Address
60 boulevard Vauban
59016 لیل, هاوتز- فرانسه, فرانسه

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید