Ecole Camondo

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مقدمه مدیر

برای بیش از 70 سال، Ecole Camondo آموزش و پرورش و طراحان را آموزش می دهد که محیط های داخلی و خارجی را شکل می دهند و تصور می کنند؛ که کشف استفاده و عملکرد که انتظار می رود از فضاهای خصوصی و جمعی. مدرسه ما با توجه به کیفیت بالای دوره های متقابل در معماری داخلی و طراحی جسم در چشم انداز آموزش عالی هر دو در داخل و خارج از کشور برجسته است. ما دانش آموزان خود را به کلیدهای عملی حرفه ای پویا و ماهر - که همیشه در حال حرکت است - می گذاریم و به دانش و مهارت های خود تقسیم می کنیم. این مسئولیت نجیب و غرورآمیز ما به طور کلی به دانشجویان ما در خدمت رانندگی حرفه برای دهه های آینده ارائه می کنیم. معماری داخلی بر روی رول بیشتر از همیشه است!

رنه ژاک میر، رئیس Ecole Camondo116305_camondo_school.jpg

تاریخ ما

یک موقعیت منحصر به فرد در اروپا، مدرسه کاموندو که در سال 1944 ایجاد شد، شاخه ای از موسسه فرهنگی هنرهای معاصر است.

یک مدرسه که توسط یک موزه حمایت شده است

تولد یک نظم کلیدی

انجمن اتحادیه هنرهای تجسمی مرکزی (که در سال 2004 تبدیل به هنرهای نمایشی لس هنر می شود ) در سال 1882 با هدف جمع آوری، سازندگان و صنعتگران ایجاد شد که می خواستند به تحصیل بپردازند. از سال 1944، مرکز هنر و تکنیک، اجداد مدرسه کاموندو، شروع به آموزش دانشجویان در تاریخ سبک ها کرد؛ آنها پس از دو سال فارغ التحصیل خواهند شد و دیپلم دکوراتور را دریافت خواهند کرد. شصت سالگی به رسمیت شناختن حرفه ای معماران داخلی بود. CADU حمایت خود را از ایجاد معاصر ادامه داد و جنبشی را آغاز کرد که در سال 1969 منجر به ایجاد مرکز تولید صنعتی (CCI) شد.

در این زمینه باروری، مطلوب به جریانات فکری، جامعه شناختی و تکنولوژیکی، مدرسه تلاش های خود را برای ساختن یک زبان معاصر متمرکز کرد و برنامه درسی خود را به 5 سال کامل گسترش داد. مدرسه علامت ارزشمند خود را بر روی تاریخ و DNA معماری داخلی - حرفه ای طراح است. امروز، دیپلم آن ارائه شده است MINISTERE DE L'ENSEIGNEMENT SUPERIEUR همکاران د لا Recherché گواهی و به عنوان یک سطح 1 توسط RNCP شناخته شده است.

از سال 1988، مدرسه در 266 بلوار Raspail در پاریس واقع شده است، در ساختمان توسط معمار Cuno Brullmann، در مقابل بنیاد کارتیه فعلی قرار گرفته است.

در سپتمبر سال 2019، Ecole Camondo یک سایت دوم در تولن (توسط معمار Devillers باز می شود

مکان ها

تولن

Address
1 Parvis des écoles
83000 تولن, Provence-Alpes-Côte d'Azur, فرانسه

پاریس

Address
266 Boulevard Raspail
75014 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه