توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EURECOM توسط Quacquarelli Symonds (QS) مورد ارزیابی قرار گرفت و در برابر ستون های کلیدی آنچه که دانشگاه جهانی را تشکیل می دهد، ارزیابی می شود.
EURECOM پنج ستاره رتبه بندی کلی برتر (از پنج ستاره) در رتبه بندی رتبه دانشگاه QS Stars 2018 اهدا شد.
به عنوان یک منطقه مطالعه، EURECOM در سطح جهانی برای ارتباط قوی خود با صنعت، تحقیقات با تاثیر بسیار بالا و عالی ترین تدریس آن شناخته شده است .
EURECOM پنج ستاره QS را در آموزش، کارآفرینی و امکانات به دست آورد .

EURECOM - یک مدرسه فارغ التحصیل و مرکز تحقیقاتی در زمینه علوم دیجیتال است

EURECOM یک مدرسه فارغالتحصیل و مرکز تحقیقاتی علوم دیجیتال واقع در پارک فناوری سوفیا آنتیپولیس (Riviera فرانسه)، یک مکان اصلی اروپا برای فعالیت های مخابراتی است. این در سال 1991 در قالب یک کنسرسیوم [GIE] تأسیس شد که به EURECOM اجازه ساخت شبکه بزرگی از شرکای علمی و صنعتی مشهور را داد. EURECOM پژوهشی EURECOM متشکل از کارشناسان بین المللی هستند که در بالاترین سطح استخدام می شوند و کارشان به طور منظم افتخار دارد و به رسمیت شناختن بین المللی به دست آورده است.

3 ماموریت اساسی:

1 / تحقیق

اولویت داده شده به سه حوزه تحقیقاتی است: امنیت دیجیتال، علوم داده ها و سیستم های ارتباطی.

2 / آموزش عالی

EURECOM دوره های فارغ التحصیلی و کارشناسی ارشد در علوم دیجیتال را ارائه می دهد و چهار مدرک علمی را که توسط دولت فرانسه به رسمیت شناخته شده و به دانشجویان خارجی اختصاص دارد. در سال 2012، EURECOM دو مقطع کارشناسی ارشد در بخش های EURECOM باز کرد: امنیت سیستم های کامپیوتری و ارتباطات و ارتباطات برای سیستم های حمل و نقل هوشمند . این مدارک 100٪ به زبان انگلیسی تدریس می شود

دوره های کارشناسی ارشد - MSC

EURECOM و IMT (Institut Mines Télécom) در مقطع کارشناسی ارشد علوم در مقطع کارشناسی ارشد 4 کشور در مقطع کارشناسی ارشد،

 • کارشناسی ارشد در امنیت دیجیتال
 • کارشناسی ارشد در علوم داده و مهندسی
 • کارشناسی ارشد در سیستم های کامپیوتری موبایل
 • استاد در اینترنت چیزها (IoT)

این مدارک برای کاندیداهای معادل 3/4 سال دوره کارشناسی در یک رشته مرتبط است. مدرک کارشناسی ارشد توسط وزارت آموزش و تحقیقات فرانسوی به عنوان مدرک کارشناسی ارشد رشته علوم و فناوری مورد تایید قرار گرفته و دسترسی به Ph.D. مطالعات و یا موقعیت های بالا در صنعت.

پایان دوره کارشناسی ارشد

با توجه به موقعیت IT در حال تبدیل شدن به طور فزاینده پیچیده، سطح بالاتری از مهارت های مورد نیاز است. مدرک کارشناسی ارشد مدرک EURECOM برای دانشجویان و مهندسین با مدرک کارشناسی ارشد است که به دنبال مزیت رقابتی در زمینه های پر رونق مانند امنیت دیجیتال و وسایل نقلیه متصل / سیستم های حمل و نقل هوشمند هستند.

مدرک کارشناسی پست (به زبان فرانسه: " titre d'ingénieur de spécialisation ")، توسط CTI، آژانس اعتباربخشی فرانسه از برنامه درسی مهندسی تأیید شده است، که تضمین کننده تشخیص وضعیت و دید بالا در میان شرکت ها است. برچسب کیفیت اروپا "EUR-ACE" به هر دو درجه اعطا شده است.

دو تخصص:

 • امنیت در سیستم های کامپیوتری و ارتباطات
 • ارتباطات برای سیستم های حمل و نقل هوشمند (وسایل نقلیه متصل)

3 / تجربه فرانسه ریورا

EURECOM با مکان خود در EURECOM فرانسوی فرانسه، دانش آموزان غواصی، قایقرانی، احزاب ساحلی، تعطیلات آخر هفته اسکی، قایقرانی در Verdon Gorges، و لذت ساده ای از زندگی در یک مکان که 300 روز خورشید در سال را تنها یک دو ساعت پرواز از بزرگترین پایتخت های اروپا.

چرا EURECOM ؟

"من قطعاً توصیه می کنم یک سال در EURECOM برای هر کسی EURECOM کنید!"

 • Eino (FINNISH) - دانش آموز EURECOM در EURECOM

"من قطعاً EURECOM توصیه می EURECOM !

ساختمان دانشگاه اندک است و همه دانشجویان در حال تبادل دانشجو هستند ، بنابراین جو بسیار مثبت و اجتماعی است.

اساتید از کشورهای مختلف هستند و انگیزه سخنرانی و تحقیق را دارند.

مباحث دروس و تحقیق به موقع است و این باعث افزایش انگیزه تحصیل می شود.

ساحل عازور به عنوان یک مکان بسیار جذاب است ، زیرا در اینجا ما فقط چند ماه از "بهار فنلاند" داریم و بقیه وقت آن تابستان است.

نباید از بوروکراسی بدنام فرانسه نترسید ، زیرا بسیاری از اعضای کارکنان دانشگاه وجود دارند ، که با کمال میل با تمام کاربردها کمک می کنند.

چندین فرصت برای یادگیری زبان فرانسوی وجود دارد ، اما دانستن این زبان یک ضرورت نیست ، زیرا همه چیز به زبان انگلیسی قابل انجام است. "

 • Janita ، Jomar، Eirik، Christian، Fredrik، Amund، Marius (NORWEGIAN) - دانشجویان NTNU در EURECOM

"ما (جانیتا ، جومار ، ایریک ، کریستین ، فردریک ، آموند ، ماریوس و همه) به منظور انجام کاری کمی متفاوت برای سال چهارم خود به EURECOM ، و معلوم شد که این یک انتخاب عالی است.

در اینجا ما دریافت می کنیم:

- دوره های کوچکتر از 5 یا 3 اعتبار ، به این معنی که می توانید طیف کاملاً گسترده ای بدست آورید.

- سازگاری بسیار خوبی با مسیری که ما به خانه می رویم - تأیید انتخاب رشته دوره کار چندان سختی نیست. (ما از Elsys ، komtek و داده ها هستیم).

- یک گروه بسیار بین المللی از دوستان

- پشتیبانی مالی خوب از Erasmus ، lånekassen و CAF.

- هوای فوق العاده خوب!

آیا EURECOM برای یک ترم یا دو دوره در خارج از کشور در نظر می EURECOM ؟ Kjør på! "

 • ایوان ( EURECOM ) - دانشجوی CTU پراگ در EURECOM

"خوب ، یک سال در EURECOM که قطعاً بزرگ بود!

سطح تحصیلات در اینجا بالاست ، بنابراین تعجب نکنید که از شما خواسته می شود کار زیادی کنید. از طرف دیگر ، دانش شما در اینجا به اطلاعاتی که صنعت نیاز دارد و بیشتر اوقات حتی فراتر از آن نیز EURECOM شود (از آنجا که EURECOM فقط یک دانشگاه نیست ، بلکه یک مرکز تحقیقاتی نیز هست) می باشد.

مدیریت دانشگاه ، معلمان و دستیاران بسیار دوستانه و متمایل به شما هستند که در صورت گرفتار شدن به چیزی به شما کمک می کنند. تقریباً شبیه یک خانواده کوچک است :)

علاوه بر ارتباط با روندهای مدرن در صنعت ، می توانید موقعیتی شگفت انگیز از ساحل عظور را کشف کنید. نیازی به معرفی Riviera فرانسه نیست ، فقط کافیست به نقشه نگاهی بیندازید و مسافت بین همه مکان های معروف را ببینید. در واقع چیزهای زیادی برای بازدید وجود دارد!

همچنین ، از آنجا که دانش آموزان بسیار کمی (از سراسر جهان) وجود دارند ، شما به راحتی "دوستان مسافرتی" یا "بچه چیلین" خود را با کسانی که خواهید داشت (مطمئناً بسیاری از آنها) خاطرات عالی و سفرهای جذاب را در همه جا به دست خواهید آورد. ساحل

برای من شخصاً تجربه خوبی بود و واقعاً ممنونم که این فرصت را داشتم.

زندگی پس از گذراندن مدتی در اینجا یکسان نخواهد بود. شما از فرصت های جدید ، دوستان جدید و خاطرات گرم برخوردار خواهید شد.

داستان کوتاه کوتاه ، اگر به دنبال تغییراتی در زندگی ، یک ماجراجویی خوب یا زمان خوب هستید ، این مکان مناسب است! "

 • آیدا ( EURECOM ) - دانشجوی CTU پراگ در EURECOM

"فرصت تحصیل در EURECOM بخش ویژه ای را در این کشور تشکیل می دهد

زندگی تحصیلات من آمدن به دانشگاه برای برنامه Double Degree از پراگ ، یک تجربه بسیار لذت بخش و بسیار با ارزش بود.

EURECOM دارای یک جامعه چند فرهنگی است که در آن افراد از ملیت های مختلف کاملاً یکپارچه هستند. همه اساتید و دولت بسیار ماهر ، قابل دسترسی و بسیار مفید هستند. از نظر دانشگاهیان ، من واقعاً از انواع دوره های ارائه شده لذت می بردم و می توانم در رشته هایی که بیشترین علاقه را به من داشتند ، تخصص پیدا کنم. دوره ها به خوبی با سخنرانی ها ، کارهای آزمایشگاهی و چالش ها مطابقت دارند. من به طرز باورنکردنی چیزهای زیادی در داخل و خارج از کلاس آموخته ام و با افراد شگفت انگیزی آشنا شده ام. همه را تشویق می کنم به این برنامه بپیوندند.

اطمینان حاصل کنید که چنین فرصتی بی نظیر و شگفت انگیز را از دست ندهید! "

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

EURECOM

اینترنت چیزها (IoT) نشان دهنده مرحله جدیدی در انقلاب دیجیتال است که به طور کامل به ساخت یک جامعه دیجیتال کمک می کند. چندین بخش از جامعه دیجیتال از اینترنت از اشیا استفاده ... [+]

شرح

اینترنت چیزها (IoT) نشان دهنده مرحله جدیدی در انقلاب دیجیتال است که به طور کامل به ساخت یک جامعه دیجیتال کمک می کند. چندین بخش از جامعه دیجیتال از اینترنت از اشیا استفاده می کنند تا شیوه های استقرار، بهره برداری و صنعتی شدن را بهبود بخشند. اینها عبارتند از حمل و نقل هوشمند، شبکه های هوشمند، شهر هوشمند، صنعت 4.0 و غیره. مسائل مربوط به تسلط بر فناوری ها و فرآیندهای اطراف اینترنت اشیاء بسیار زیاد است و نیاز به تخصص بسیار بالایی دارند با مهارت های پیشرفته در زمینه های چند رشته ای.... [-]

فرانسه بیوت
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
EURECOM

استاد امنیت دیجیتال برای کسانی که مایل به تبدیل شدن به کارشناسان در زمینه رو به رشد امنیت دیجیتال در طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی (سیستم و نرم افزار امنیتی، امنیت ... [+]

شرح

استاد امنیت دیجیتال برای کسانی که مایل به تبدیل شدن به کارشناسان در زمینه رو به رشد امنیت دیجیتال در طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی (سیستم و نرم افزار امنیتی، امنیت سیستم جاسازی شده، قانونی، بیومتریک، و غیره) طراحی شده است.

اهدافارائه زمینه جامد در طراحی و مدیریت امنیت در زمینه های اصلی ارتباطات و علوم رایانه ای.آموزش حرفه ای در زمینه امنیت به عنوان مکمل برنامه پیشرفته در شبکه های کامپیوتری، خدمات تلفن همراه و تصویربرداری ارائه می شود.مهارت ها را برای مقابله با مشکلات امنیتی که در شبکه ها، برنامه های کاربردی نرم افزار توزیع شده و پردازش تصویر رخ می دهد، دریافت کنید.کارآموزی 6 ماهه پرداختی ، یک تجربه حرفه ای و یک دارایی رقابتی آینده را فراهم می کند.شرایط پذیرش... [-]
فرانسه بیوت
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
EURECOM

مدرک کارشناسی ارشد پست در ارتباطات برای ITS دانش مورد نیاز مهندسین و مدیران را برای طراحی برنامه های Connected Cars / Mobile Mobility طراحی می کند تا کاملا نوآوری ها و فر ... [+]

مدرک کارشناسی ارشد پست در ارتباطات برای ITS دانش مورد نیاز مهندسین و مدیران را برای طراحی برنامه های Connected Cars / Mobile Mobility طراحی می کند تا کاملا نوآوری ها و فرصت های منحصر به فرد صنعت ارتباطات خودرو را درک کند.

زمینه - ماشین های متصل و ITS

سیستم های حمل و نقل هوشمند (ITS) وعده داده اند که یکی از پویایی ترین و نوآورترین زمینه های تخصصی با رشد بزرگ صنعتی و تجاری مورد انتظار در دهه آینده باشد. هدف ITS افزودن فناوری اطلاعات و ارتباطات به زیرساخت های حمل و نقل و وسایل نقلیه به منظور اجازه دادن به آژانس های دولتی و شرکت های حمل و نقل می باشد:... [-]

فرانسه بیوت
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
EURECOM

هدف از پست مدرک کارشناسی ارشد است به ارائه مهارت های پیشرفته و تجربه پیشرفته در طیف گسترده ای از برنامه های امنیتی دیجیتال. قدرت برنامه بر روی یک رویکرد چندجانبه با زمینه ... [+]

هدف از پست مدرک کارشناسی ارشد است به ارائه مهارت های پیشرفته و تجربه پیشرفته در طیف گسترده ای از برنامه های امنیتی دیجیتال. قدرت برنامه بر روی یک رویکرد چندجانبه با زمینه های کلیدی برنامه های امنیتی متمرکز است: امنیت نرم افزار، سیستم های جاسازی شده، ابر رایانه، داده ها، IoT، شبکه ها و ارتباطات.

متن نوشته

با توسعه سریع سیستم های کامپیوتری و ارتباطی در زندگی خصوصی و حرفه ای، امروز شاهد تقلب و بدخواهی در قالب های مختلف هستیم. حملات به طور مرتب از اعتیاد به کامپیوتر ساده به جرایم اینترنتی و تهدید به زیرساخت های حیاتی برخوردار می شوند. در دهه های گذشته، ابزارهای فنی برای مقابله با این حملات رشد بزرگی و تولد زمینه های کاملا جدید را تجربه کرده است:... [-]

فرانسه بیوت
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
EURECOM

این استاد مجموعه ای جامع از توانایی های سیستم های ارتباطی را فراهم می کند: از لایه فیزیکی (نظریه ارتباط بی سیم و جنبه های پیاده سازی)، شبکه های تلفن همراه (مبتنی بر IPV6) ... [+]

شرح

این استاد مجموعه ای جامع از توانایی های سیستم های ارتباطی را فراهم می کند: از لایه فیزیکی (نظریه ارتباط بی سیم و جنبه های پیاده سازی)، شبکه های تلفن همراه (مبتنی بر IPV6)، برنامه های کاربردی (برای تلفن های هوشمند، قرص و غیره). سوفیا آنتیپولیس یکی از بزرگترین مناطق اروپایی برای تحقیق و توسعه مخابرات در جنوب فرانسه محسوب می شود. EURECOM در طول سال ها با همکاری با محیط صنعتی محلی در موضوعات تحقیق پیشرفته تاسیس شده است.... [-]

فرانسه بیوت
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
EURECOM

پدیده "بزرگ داده ها" ریشه در زمینه علوم و مهندسی داده ها دارد که هدف آن توسعه ابزار رایانه ای و رایانه ای برای ذخیره و پردازش داده ها است. حجم روزافزون داده ها ... [+]

شرح

پدیده "بزرگ داده ها" ریشه در زمینه علوم و مهندسی داده ها دارد که هدف آن توسعه ابزار رایانه ای و رایانه ای برای ذخیره و پردازش داده ها است. حجم روزافزون داده ها روزانه توسط فرایندهای صنعتی مدرن (در زمینه هایی مانند انرژی، سیستم های حمل و نقل هوشمند، صنعت حمل و نقل هوایی و بسیاری دیگر ...) تولید می شود و با افزایش ابزارهای چند رسانه ای و اینترنت چیزهایی که در زندگی روزمره.

اهدافترکیب رایانه ها و علوم آماری برای توسعه ابزارهای پیشرفته و اساسی برای کارآمد کردن مسائل کاربردی مرتبط با پردازش داده ها.یاد بگیرید چگونه به توسعه روش ها، الگوریتم ها و نرم افزار های قادر به استخراج ارزش از توده های بزرگ از داده های ناهمگن با ابعاد مختلف.ترکیب یکپارچه از کلاس های فنی در زمینه داده کاوی، مهندسی نرم افزار، سیستم های توزیع شده همراه با اصول کسب و کار، نوآوری و مدیریت پروژه برای ایجاد پروفایل هایی که توسط کارکنان شرکت های بسیار ارزشمند است، فراهم می کند.شرایط پذیرش... [-]
فرانسه بیوت
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

From EURECOM with love - India

From EURECOM with love - South America

Webinar EURECOM - Boost your career with a degree in IT/Telecommunication

Address
450 route des Chappes, Campus SophiaTech 06410 Biot
بیوت, Provence-Alpes-Côte d'Azur, فرانسه