ESRA - École Supérieure de Réalisation Audiovisuelle

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ESRA یک فیلم مدرسه فرانسوی، در سال 1972 ایجاد شده است، آن را تنها مدرسه خصوصی تحت عنوان توسط دولت فرانسه به صدور و ارائه مدرک دولت (کارشناسی فرانسه) است.


ESRA مخلوط آموزش نظری و عملی به همان اندازه در برنامه ای است که کارایی آن در طول سال ثابت شده است. 6000 فارغ التحصیلان در حال حاضر در زمینه سینما و تلویزیون کار می کند.

از سال 2007، ESRA ارائه شده است دانش آموزان فارغ التحصیل آن یک سال چهارم اختیاری از مطالعات در شهر نیویورک، که در آن یک برنامه 12 هفته و ساقه یک فیلم کوتاه، در همکاری با یک مدرسه شریک نیویورک است.

برنامه های تابستانی ما ارائه دانش آموزان واجد شرایط از تمام جهان این فرصت را به شرکت در کار علمی به چالش کشیدن در این شرکت از همسالان که توانایی های استثنایی و عشق به یادگیری خود به اشتراک بگذارید. همه اعضای هیات علمی در ESRA معلمان و کار حرفه ای شناخته شده است. تمرکز ما بر روی دانشگاهیان دقیق و یادگیری بلکه در تجربه اجتماعی است که از آوردن دانشجویان بین المللی با هم است.

ESRA: زیر دانشکده تحصیلات تکمیلی ایجاد سمعی و بصری یک برنامه سه سال در سینما و سمعی و بصری: کارگردانی برای فیلم، کارگردانی برای تلویزیون، کارگردانی برای تلویزیون سری، تولید، ویرایش و تصویر (فیلمبرداری).

ISTS: زیر فارغ التحصیل مدرسه برای تجهیزات صدا یک برنامه سه سال در رشته های صدا: استودیو صدا، صدا برای صفحه نمایش، رویدادهای زنده و رادیو.

SUP'INFOGRAPH: مدرسه مورد تحصیلات تکمیلی برای فیلم انیمیشن 3D. برنامه سه سال در رشته های فیلم انیمیشن 3D: کارگردانی و انیمیشن، نورپردازی و رندر و پس از تولید. NEW YORK: فارغ التحصیل ESRA، دانش آموزان ISTS و SUP'INFOGRAPH می توانید انتخاب کنید به دنبال یک سال 4 اختیاری در شهر نیویورک است. این برنامه شامل دوره های نظری و عملی، محصولات و کارآموزی. همچنین دانش آموزان سال 1 و 2 می توانید یک برنامه تابستان در شهر نیویورک در ماه ژوئیه دنبال کنید.

آموزش مداوم: در پاریس، نیس، رن و Bruxelles، ESRA آموزش مداوم ارائه می دهد برای تمام افراد بالغ به دنبال تغییر زندگی حرفه ای، برنامه های از یک هفته به هشت ماه در زمینه های مختلف: سمعی و بصری کارگردانی، تکنسین های صوتی تصویری، تکنسین صدا، تیراندازی HD، عکاسی دیجیتال، گواهی نامه های نرم افزار ( اپل و مرکز گواهی مشتاق).

ESRA JUNIORS ESRA ارائه برنامه های مقدماتی برای دانش آموزان دبیرستانی فرانسه از 5 روز به مدت یک ماه در: فیلمنامه، تجزیه و تحلیل فیلم، صدا، کارگردانی و ویرایش. در طول جشنواره بین المللی فیلم در ماه مه پاریس، نیس، رن، بروکسل و همچنین در جشنواره کن: آنها را در ماه فوریه، آوریل و ژوئیه در هر مدرسه.

ESRA برنامه های بین المللی: از آنجا که 2016 ESRA بین المللی ارائه می دهد یک برنامه فیلم سازی یک سال برای دانشجویان خارجی به زبان انگلیسی در پاریس.

همچنین از 2016 ESRA بین المللی ارائه می دهد 2 تا 4 هفته برنامه های تابستانی برای دانشجویان خارجی در فیلمسازی به زبان انگلیسی در پاریس، زیبا و بروکسل.

ESRA - DHEC: برنامه های تحصیلات تکمیلی از سال 2008، ESRA ارائه می دهد دو برنامه های تحصیلات تکمیلی در فیلمنامه / کارگردانی و تولید / توزیع در پاریس.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • فرانسوی

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

ویدئو ها

تماس

ESRA - ISTS - Sup'Infograph Paris

آدرس Avenue Felix Faure 135
Paris 75015, France
وب سایت http://www.esra.edu/
تلفن +33 1 44 25 25 25

ESRA Bretagne

آدرس Rue Xavier Grall 1
Rennes 35700, France
وب سایت http://www.esra.edu/
تلفن +33 2 99 36 64 64

ESRA Bruxelles

آدرس Welgelegenstraat 34
Brussel 1000, Belgium
وب سایت http://www.esra.edu/
تلفن +32 2 647 47 37