توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ESLSCA Business School که در سال 1949 تأسیس شد، بیش از 15،000 فارغ التحصیل را آموزش داده است که اکنون در فرانسه و خارج از کشور مسئولیت های خود را به عهده دارند. آنها از مزایای بسیاری از ESLSCA بهره مند شدند:

  • آموزش عمومی در مقطع کارشناسی ارشد (پذیرش پس از کلاس های آمادگی HEC یا براساس مدارک تحصیلی پس از BAC 2 یا BAC 3) براساس یک برنامه مطالعه دقیق و ابتکاری که هدف آن آموزش مداوم مدیران کارآفرینی ".

تدریس که منجر به یک صلاحیت واقعی و حرفه ای شدن می شود، به شدت به دنبال شرکت ها است، مهمترین "Finance" ESLSCA Business School دارای شهرتی بسیار قوی است (ESLSCA دارای بیشترین تعداد حسابداران سابق دانشجویی است و فارغ التحصیلان بسیاری در بازارهای مالی، بانکی و سهام دارد). بین المللی: برنامه دوبرابر رشته MBA که در سال 1979 ایجاد شده است، قدیمی ترین از ESC ها است. هزینه تحصیل شامل اقامت اجباری در خارج از کشور (کارآموزی یا ترم تحصیلی) و چندین دوره در زبان انگلیسی است. در حال حاضر بیش از 50 ملیت در میان دانش آموزان در ESLSCA Business School که عضو AACSB، EFMD، CREPUQ و EDUNIVERSAL است، نمایندگی می شوند. هم افزایی با دیگر برنامه های ESLSCA گروه: برنامه های انگلیسی کارشناسی و MBA، و 19 برنامه های درجه 3 از جمله چند تن از سران در طاقچه خود (بازرگانی و بازرگانی بین المللی، مهندسی مالی، مدیریت صنایع لوکس و هوش مد اقتصادی). تشخیص شرکت ، که از پروژه آموزشی ESLSCA Business School حمایت می کند، نمایندگان معلمان، کارآموزی های متعددی را ارائه می دهد و در بهترین شرایط از فارغ التحصیلان استقبال می کند. نتایج نظرسنجی حقوق و دستمزد برای فارغ التحصیلان جوان مجله EXPANSION (آوریل 2010) یک بار دیگر برای ESLSCA Business School که 28th از 40 مدرسه طبقه بندی شده است ، ESLSCA Business School .

فعالیت های پژوهشی مهم: ESLSCA Business School به طور فعال در تلاش های تحقیقاتی در سطح اروپا برای ترویج آموزش ESLSCA Business School درگیر است. استادان پژوهشی، دانشجویان دکتری، دکترای دکترا و اساتید مدیریتی که مجاز به انجام تحقیق هستند (HDR) در انتشار مقالات پژوهشی، شرکت در نشریات، مقاله ها و کتاب ها در رشته های مربوطه، به ویژه در هوش اقتصادی و فناوری اطلاعات، منتشر می کنند. امور مالی.

نتایج نظرسنجی IPSOS که توسط ESLSCA Business School ، کفایت طرح آموزشی خود را با انتظارات شرکت ها نشان می دهد: اهمیت دوره های کارآموزی و برنامه های تحصیلی کار، سطح حرفه ای سازی برنامه درسی، تسلط به زبان انگلیسی (دو زبانه) ) و نرم افزار کامپیوتر.

MBA تخصصی

این دوره ها برای فارغ التحصیلان تحصیلات عالی و مدیران اجرایی است. هدف این است که شرکت کنندگان را با مهارت های دانش و مدیریت مداوم، که توسط یک کارآموزی تقویت می شود، فراهم کند.

برنامه های بین المللی

از سال 1982، ESLSCA Business School میزبان دانشجویان خارجی برای دو یا سه سال تحصیل شده است که منجر به رشته ESLSCA-MBA می شود. چندین دانش آموز از ESLSCA Business School سال سوم خود در ایالات متحده هستند، پس از آن آنها کسب مدرک MBA و ESLSCA Business School .

از سال 1996، ESLSCA Business School یک برنامه MBA سالانه برای دانشجویان خارجی (دوره های انگلیسی) را اجرا می کند.

لیسانس

دو مدرک لیسانس ESLSCA Business School ، BBA: مدرک لیسانس در مدیریت کسب و کار (که در سال 1998 ایجاد شده) و برنامه لیسانس در امور مالی، هر دو در زمان فارغ التحصیلی در دسترس هستند.

گراند اکول

این دوره برای کاندیدانی است که مایل به جذب تمام تکنیک های مدیریت و مدیریت هستند، ویژگی های شخصی خود را در ابعاد حرفه ای، مهارت حرفه ای واقعی با ابعاد بین المللی ایجاد کنند.

آموزش اجرایی

دوره های اجرایی در ESLSCA Business School برای مدیران تمام توابع (بازاریابی و تجاری، مالی یا قانونی، R

دوره دیپلم سطح I، دوره سوم حرفه ای در پاره وقت برای مدیران.

EGE

Ecole de Guerre Economique از سال 1997 فعالیت می کند و پیشگام در سطح اروپا است. EMT در جلسات IHEDN (موسسه مطالعات دفاع ملی) شرکت می کند و سمپوزیوم اطلاعات اقتصادی در یونسکو را در سال 1998 ESLSCA Business School دارای توافقنامه هایی با دانشگاه های استراسبورگ ، مونپلیه، پوایتیر و لواول (کبک) درباره هوش اقتصادی. EGE چند مقالات پژوهشی درباره هوش اقتصادی را منتشر می کند.

IFAM

پیوستن به برنامه ما، رفع نیازهای آینده مسائل بین المللی است. این تضمین تسلط بر موقعیت های مختلفی است که باید پاسخ دهید. این پیروزی برتری است.

دسترسی به داوطلبان دارای مدرک لیسانس، دیپلم معادل یا مایل به ورود به یک دوره 3 ساله است.

img-branding

درباره

درباره ESLSCA Business School : با 69 سال تجربه و شهرت جامع برای شرکت های تجاری، بازار و حسابرسی مالی، ESLSCA Business School دارایی های بسیاری را شامل می شود بین المللی (از جمله ایجاد مراکز در خارج از کشور)، نوآوری آموزشی، کیفیت تحقیقات دانشکده، شبکه بین المللی فارغ التحصیلان ...

یک کارت جدید در سپتامبر 2003 با ایجاد بخش اطلاعات اقتصادی در برنامه Grande Ecole، میوه دانش فنی توسعه یافته توسط ESLSCA Business School از سال 1997 با چرخه سوم «مدرسه جنگ اقتصادی» شناخته شد به عنوان رهبر در سطح فرانسوی و توسط MP Carayon در گزارش خود را به نخست وزیر در EI (ژوئن 2003) متوجه شد.

آموزش عمومی بسیار محبوب

یک نظرسنجی ESLSCA / IPSOS این را تأیید کرد. شرکت ها جوانان حرفه ای و کارآمد را می خواهند. بنابراین دانش آموز باید چندین کارآموزی را تکمیل کرد، ابزار رایانه را به کار گیرد و حداقل دو زبانه باشد. آموزش به این ترتیب با این تقاضا سازگار است. 30٪ از دوره ها به زبان انگلیسی است. دانش آموزان نیز باید یک ترم اجباری در خارج از کشور، دانشگاه یا کسب و کار را دنبال کنند.

ESLSCA Business School دارای چندین دانشگاه شریک در سراسر جهان است که با آن مبادلات آموزشی نیز انجام می شود که منجر به ورود معلمان انگلیسی زبان می شود. در نهایت، با تشکر از یک شبکه بسیار قوی از 12،000 فارغ التحصیل در 110 کشور و روابط بسیار خوبی با شرکای شرکت، آن را بسیار آسان برای پیدا کردن کارآموزی در فرانسه یا خارج از میان 3000 پیشنهادات است که مدرسه سال را دریافت می کند

پس از ورود به مدرسه، دانشجو به موازات سمینار مقدماتی مدیریت کامپیوتر، یک سمینار مقدماتی برای سازمان ها (IAO) را دنبال می کند. در طول IAO، چندین فارغ التحصیل ESLSCA Business School ، نمایندگی از تمام بخش های فعالیت های اقتصادی، به اشتراک گذاری کار و حرفه خود را حرفه ای. در نهایت، هر دانش آموز پس از استقرار در شرکت ها پیگیری می شود. از 2 ماه تا سال اول، 3 ماه تا پایان سال دوم و اغلب بخشی از دوره 3 ساله، قبل از یک کارآموزی نهایی که می تواند از آوریل تا دسامبر برگزار شود و به جای دفاع از پایان نامه در حالی که این کارآموزی اغلب به اشتغال منجر می شود، ESLSCA Business School همچنین سالانه انجمن کسب و کار دانشجویی را برگزار می کند.

در نهایت، ESLSCA Business School برنامه های تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهد: تجارت، مهندسی مالی، بازاریابی، تجارت الکترونیک، مدیریت لوکس، هوش اقتصادی و MBA. دانش آموزان چرخه ی دوم نیز از این دوره ها و تحقیقاتی 3 بعدی بهره مند می شوند.

برنامه درسی متنوع

به اصطلاح "مشترک هسته" برنامه در طول سه سال مطالعه گسترش یافته است. علاوه بر این برنامه و در سال آخر نیز دوره های اختیاری وجود دارد. بنابراین، دو سال اول مطالعه، اولین چرخه مطالعات عمومی را تشکیل می دهد. سال سوم، مرحله دوم مطالعات را تشکیل می دهد که مربوط به دوره تخصصی در میان 6 رشته زیر است:

  1. بازاریابی عمده، مدیریت بین المللی
  2. کنترل تخصص عمده
  3. Major Market Finance
  4. عمده امور مالی شرکت
  5. اطلاعات اقتصادی عمده
  6. سازمان عمده، مدیریت، مشاوره

تعهد نیز بخشی از آموزش است
توسط تیم ها و از سال اول، دانش آموزان باید یک پروژه برای شروع کسب و کار و یا گرفتن یک انجمن موجود در داخل مدرسه را ارائه. BDE ESLSCA Business School در واقع بسیار فعال است. تحت اقتدار یک معلم معلم، دانش آموزان باید یک طرح کسب و کار را تعیین کنند، اهداف مشخص و انجام این پروژه را در سال دوم تعیین کنند. این مربیگری دائمی دانش آموزان توسط ساختار مدرسه ای که در مقیاس انسانی نگهداری می شود امکان پذیر است.

معنی موثر
دانشکده ESLSCA Business School ، کیفیت آموزش و تحقیق را در سطح ملی و بین المللی نشان می دهد. علاوه بر این، این ESLSCA Business School به دانش آموزان خود کمک می کند تا تحقیقات خود را به بهترین وجه از طریق اینترنت و منابع آموزشی انجام دهند.

بودن در پاریس، یک دارایی اضافی است
بزرگترین شرکت ها در پاریس هستند و پایتخت همچنین تمام امکانات را برای بهبود فرهنگ عمومی خود ارائه می دهد. اگر ESLSCA Business School دارای بیش از 50 ملیت مختلف در میان دانش آموزان خود باشد، احتمالا پاریس نیز برای چیزی است.

img-branding_

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • فرانسوی
Location address
ESLSCA Business School
1, rue Bougainville

Paris, ایل دو فرانسه, 75007 FR
Social Media