توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اکول سوپریور د Journalisme در سطح بین المللی گرا شده است از آن در سال 1924 تاسیس شد. از آن به بعد ESJ لیل دانشجویان خارجی هر سال استقبال کرده است. بیش از 550 دانش آموزان خارجی که در حال حاضر از مدرسه روزنامه نگاری فارغ التحصیل شد.

از سال 1992 ما تصمیم گرفته اند به تجربه ما در آموزش و آموزش و پرورش، در زمینه روزنامه نگاری و رسانه ها، در دسترس را به همکاران ما و شرکای بین المللی با ایجاد ESJ بین المللی.

ما با استفاده از ما savoir آزاد در تعداد محدودی از پروژه های با دقت انتخاب در سراسر جهان. این رویکرد شوید که هر یک از مشارکت در یک راه خاص درمان و تضمین کیفیت بالا از خدمات ما می کند.

چه کسی می تواند از تخصص ما بهره مند شوند؟ سازمان همکاری های بین المللی، سازمان های مطبوعاتی، مقامات محلی، موسسات، شرکت های مشاوره و سازمان های غیر دولتی: ما با بسیاری از همکاران مختلف کار می کنند.

مهارت ما عبارتند از:

  • اولیه و تداوم آموزش و برای روزنامه نگاران
  • ارائه مشاوره و مشاوره برای رسانه ها و سازمان های رسانه ای مرتبط
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • فرانسوی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

ESJ Lille : École Supérieure de Journalisme

دیپلم ESJ Lille قدیمی ترین دیپلم مدرسه است. اکنون این دیپلم توسط کمیته ملی مشترک برای استخدام روزنامه نگاران (CPNEJ) و وزارت آموزش عالی به عنوان سطح "Master 2" ... [+]

دیپلم ESJ Lille قدیمی ترین دیپلم مدرسه است. اکنون این دیپلم توسط کمیته ملی مشترک برای استخدام روزنامه نگاران (CPNEJ) و وزارت آموزش عالی به عنوان سطح "Master 2" شناخته شده است. یکی از آنها وارد رقابت با Bac 3 (180 ECTS) می شود.

مدرسه دو سال در کنترل مداوم ادامه دارد. در پایان این دو سال، دانش آموزان از درجه دو (دیپلم ESJ Lille دیپلم IEP Lille) بهره مند می شوند.

دانش آموزان، 60 نفر در هر کلاس (از جمله 10 دانشجوی بین المللی) در سال اول تحصیلات عمومی و در دومین دوره تحصیلی عمومی شرکت می کنند. با تشکر از کارآموزی و همکاری با شرکت های مطبوعاتی، آنها با استفاده از شناخت شناخته شده و اولین نقطه عطف در رسانه ها، مدرسه را ترک می کنند.... [-]

فرانسه لیل
سپتامبر 2020
فرانسوی
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Présentation de l'Ecole supérieure de journalisme de Lille (ESJ Lille)