ESIGELEC Graduate School of Engineering

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ESIGELEC آموزش فراهم می کند برای دانشجویان مهندسی، در ارتباطات راه دور، الکترونیک، فن آوری اطلاعات، شبکه های اطلاعات، سیستم های جاسازی شده، اتوماسیون و رباتیک، مهندسی برق برای حمل و نقل، مکاترونیک، انرژی و توسعه پایدار، مهندسی پزشکی، مهندسی کسب و کار و مهندسی مالی.

برنامه های ما بر روی پروژه های دانش آموزان، کار عملی در آزمایشگاه، دوره های مدیریت پروژه، زبان های خارجی و کارآموزی بر اساس، و یک محیط بین المللی با ارتباط قوی با صنعت، ارائه دانش آموزان این امکان را به توسعه شخصی / مهارت های حرفه ای خود و آماده به کار می شود پیشنهاد !

دانش آموزان می تواند پس از (برنامه های مهندسی 5 ساله در تدریس زبان فرانسه) دبیرستان و یا بعد از کلاس مقدماتی / یک برنامه درجه اول در 2 سال در دانشگاه پذیرفته (3 سال برنامه های مهندسی در فرانسه تدریس) و یا پس از مدرک لیسانس (2 سال برنامه های مهندسی در فرانسه، و یا کارشناسی ارشد / کارشناسی ارشد برنامه به زبان انگلیسی تدریس تدریس می شود.

دلایل مختلف را انتخاب کنید ESIGELEC:

مدرسه بیش از 110 سال پیش (در سال 1901)، و داشتن تجربه ای طولانی در آموزش عالی، اعتباربخشی توسط هیئت فرانسوی مدارک تحصیلی مهندسی (CTI) برای رشته مهندسی آن است. اعتباربخشی توسط وزارت آموزش و پرورش فرانسه عالی و تحقیقات برای مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد آن است. اعتباربخشی توسط کنفرانس فرانسه از مدیریت ارشد و فنی دانشکده (CGE) برای کارشناسی ارشد آن است. گواهینامه ها. مدرسه توسط اتاق بازرگانی و صنایع روان (CCIR) و مدیریت به عنوان یک انجمن غیر انتفاعی پشتیبانی شده توسط شورای اجرایی، از جمله نمایندگان: انجمن فارغ التحصیلان (SIGELEC)، نهادهای دولتی محلی (اتاق بازرگانی و صنایع روان، شورای منطقه ای، روان بزرگ - CREA)، شرکت (Aircelle، EDF، شرکت مخابرات فرانسه، همزمان، سیستم های هوایی تالس، VALEO و UIMM)، و آموزش عالی (دانشگاه روان، موسسه "معادن مخابرات"). مدرسه رتبه در میان بهترین مدارس مهندسی در فرانسه، داشتن یک برنامه مهندسی 5 ساله:

  • رتبه بندی سال 2014 "L'ETUDIANT" و "اکسپرس":
  • 4 برای شبکه های صنعت 4 برای بین المللی چشم انداز 2 برای Employement در IT

رتبه بندی سال 2013 از «SMBG»: در 1st الکترونیک، مهندسی برق و اپتیک مدرسه استاد / کارشناسی ارشد. برنامه به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس: کارشناسی ارشد در علوم و فناوری -Electronic جاسازی شده سیستم های و کارشناسی ارشد در علوم و فناوری -Information سیستم های (در همکاری با INSA ROUEN در فرانسه)، و 2 کارشناسی ارشد. برنامه در "کنترل و ابزار دقیق جاسازی شده" و در "سیستم های جاسازی شده خودرو" (در همکاری با دانشگاه مانیپال در هند). امکان را به دنبال برنامه دکترا در موسسه تحقیقات در الکترونیک و سیستم های جاسازی شده (IRSEEM) یک محیط بین المللی بسیار قوی: بیش از 35٪ از دانشجویان بین المللی در برنامه های مدرسه؛ 85 دانشگاه همکار در 40 کشور مختلف؛ یک دوره اجباری در خارج از فرانسه از 3 ماه حداقل برای دانش آموزان محلی از برنامه های مهندسی تدریس در فرانسه، با انتخاب های بسیاری: کارآموزی در شرکت ها، مدرسه تابستانی، ترم کامل و یا سال در دانشگاه شریک خارج از کشور، برنامه های درجه دو، ... 19 برنامه های درجه دو برای دانش آموزان از برنامه های مهندسی: 3 برنامه های دو درجه مدیر مهندس (در همکاری با NEOMA BS، AUDENCIA، TELECOM مدیریت مدرسه)، برنامه دو درجه 3 پژوهشگر مهندس (در همکاری با دانشگاه روان )، 13 برنامه دو درجه در خارج از کشور (USA، IRLAND، آلمان، کانادا، بریتانیا، فنلاند، چین). باشگاه بسیاری از دانش آموزان شبکه قابل توجهی از alumnis در فرانسه و abraod (بیش از 9000 از مدرسه در سال 1901 ایجاد شد). مدرن، بزرگ و ساختمان در یک منطقه پوشیده شده از درخت مجهز، با دسترسی آسان به مرکز شهرستان تاریخی، پویا و پر جنب و جوش روان و واقع فقط در 1 ساعت و نیم از مرکز شهرستان از پاریس.

آمار کلیدی

بیش از 9000 فارغ التحصیلان از زمان ایجاد آن در سال 1901 بیش از 1650 دانش آموزان بیش از 35٪ از دانشجویان بین المللی در برنامه های ESIGELEC 407 نفر دانشگاهی و اداری، از جمله 335 آموزش کارکنان (62 معلم دائمی 45 استاد از دیدن از دانشگاه های همکار خارج از کشور، 83 نفر از صنعت، 145 نفر از استادان دانشگاه و یا مستقل معلمان / زبان)، و 72 نفر اداری 5 گروه: فناوری اطلاعات، الکترونیک و مخابرات، مهندسی برق و انرژی، سیستم های جاسازی شده و ابزار دقیق، علوم انسانی زبان و مدیریت یک موسسه تحقیقاتی برای سیستم های الکترونیکی جاسازی شده (IRSEEM) 85 مشارکت دانشگاهی در 40 کشور مختلف شبکه ای از شرکای شرکت 3000 حدود 51٪ از فارغ التحصیلان یک کار قبل از اتمام تحصیلات خود را در بر داشت و 95 درصد از دانش آموزان یک شغل در کمتر از 6 ماه (در سال 2012) در بر داشت. 53٪ از آنها شغل در زمینه های پاریس پیدا شده است و 10٪ در خارج از کشور محوطه دانشگاه، 12، 000 متر مربع، که جایزه "اگوست Perret" برای معماری خود را خوب دریافت کرده است. یک سطح اضافی از 5،000 متر مربع اختصاص داده شده به پژوهش، نوآوری و انتقال فن آوری های (پردیس برای یکپارچه سازی سیستم های جاسازی شده - CISE) در سال 2012 افتتاح شد.

مکان ها

روون

ESIGELEC

Address
Technopôle du Madrillet
Avenue Galilée - BP 10024
76801 Saint-Etienne du Rouvray

روون, نرماندی, فرانسه

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید