ESEM France

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ESEM France به کسب مهارت های حرفه ای از طریق دوره های بین المللی کمک می کند، به دانشجویان فرانسوی اجازه می دهد تا دوره های پزشکی و متخصص انسانی را بدون مشارکت در فرانسوی ادغام کنند.


ESEM France به لطف شرکای بسیاری از آن، شما را قادر می سازد تا یک آموزش فیزیوتراپی، دندانپزشکی، داروخانه یا هر گونه آموزش پزشکی در فرانسه یا اروپا را ادغام کنید. ESEM France به شما امکان می دهد تا یک دانشگاه عالی را به زودی به عنوان مدرک لیسانس خود به دست آورید تا بتوانید مهارت های مربوط به حرفه آینده خود را در اسرع وقت به دست آورید.


ESEM France از ارزش موفقیت، تعالی و از طریق دسترسی به آموزش پزشکی بدون رقابت دفاع می کند، از دسترسی آزاد به آموزش دفاع می کند. تمام دوره های ارائه شده توسط اساتید متشکل از پزشکان، محققان و تمرینکنندگان تحت نظارت قرار می گیرند که مشتاق است تا دانشجویان خود را به دانش کاملی از حرفه آینده خود منتقل کنند.


ESEM France ، با ارائه چندین محوطه بین المللی، می خواهد غنی سازی فرهنگی دانشجویان خود را از طریق کسب مهارت ها و دانش فنی که از جامعه دانشگاهی جهانی به ارث برده است، ارتقاء دهد.

  • پذیرش در کلیه دوره ها 100٪ در پرونده است: کپی آخرین مدرکهای اخذ شده از جمله لیسانس ، CV ، نامه جلد و غیره.
  • آموزش: فیزیوتراپی، دندانپزشکی، داروخانه، ورزش و سلامتی، طبیعتگردی
  • پردیس: فرانسه، اسپانیا، پرتغال، ایرلند
  • هزینه تحصیل: بین 6000 تا 10200 یورو در سال (نرخ های دقیق را می توان در وب سایت: https://esemfrance.fr)
  • مدارک تحصیلی: ESEM France به شما اجازه می دهد دیپلم اروپایی که در فرانسه و در همه کشورهای اتحادیه اروپا به رسمیت شناخته شده است، کسب کنید

مکان ها

تولن

Address
842 Avenue du 8 Mai 1945
La Garde

83130 تولن, Provence-Alpes-Côte d'Azur, فرانسه

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: