ESCP Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ESCP Business School در سال 1819 تاسیس شد ESCP Business School نسلهای زیادی از رهبران و کارآفرینان را تولید کرده است. هویت واقعاً اروپایی ESCP Business School با داشتن شش پردیس شهری در برلین ، لندن ، مادرید ، پاریس ، تورین و ورشو به شما این امکان را می دهد تا سبک آموزش چند فرهنگی منحصر به فردی را در زمینه تجارت و نگاهی جهانی به مسائل مدیریت بین الملل ارائه دهد. هر ساله ، ESCP Business School پذیرای بیش از 6500 دانشجو و 5000 مدیر از بیش از 120 کشور مختلف است و یک پیشنهاد جامع دوره های مدیریت و برنامه های تخصصی (کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، MBA اجرایی ، دکترا و آموزش اجرایی) را به آنها ارائه می دهد. ESCP Business School معتبر است: AACSB، EQUIS، EFMD MBA EFMD EMBA - ما را در توییتر دنبال کنید @ ESCPeurope

اگرچه برند ESCP Business School در طول تاریخ تقریباً 200 سال خود تکامل یافت ، اما همیشه به سه حرف اول خود وفادار ماند. در سال 1819 با نام Ecole Spéciale de Commerce et d'Industrie و بعد از تغییر نام سریع به Ecole Supérieure de Commerce ، پنجاه سال بعد در سال 1869 به ESCP تبدیل شد. در سال 1999 ، این مدرسه برای حدود یک دهه ESCP-EAP نامیده شد. در سال 2009 ، نام این مدرسه به ESCP اروپا تبدیل شد و به صراحت به میراث اروپایی و موقعیت آن اشاره کرد. در سال 2019 ، این مدرسه به ESCP Business School تبدیل شد.

دامنه بین المللی ESCP Business School از سنین کودکی قابل مشاهده است. کلاس 1824 در حال حاضر 30٪ از دانشجویان بین المللی با 15 ملیت مختلف را شامل می شد ، از جمله آنها هفت اسپانیایی ، پنج برزیلی ، پنج هلندی ، چهار آلمانی و دو آمریکایی. آموزش زبان بخش مهمی از اولین برنامه درسی آن بود که علاوه بر دستور زبان فرانسوی ، دوره های انگلیسی ، آلمانی و اسپانیایی را نیز شامل می شد. از سال 1825 ، در کل ده زبان در ESCP Business School تدریس می ESCP Business School و دانشجویان مجبور بودند حداقل سه مورد از آنها را مطالعه کنند.

حدود یک قرن و نیم بعد ، ESCP Business School دوباره با ایجاد یک مدرسه بازرگانی چند پردیس پیشگام شد. به منظور پاسخگویی به فراخوان اروپایی این دانشکده ، پردیس هایی در آلمان و انگلستان در سال 1973 افتتاح شد ، پس از آن اسپانیا در 1988 ، ایتالیا در 2004 و ورشو در سال 2015. در چارچوب دنیایی روز به روز جهانی تر ، جاه طلبی امروز ESCP Business School این است که با تقویت ارتباط بین ارزشهای انسان دوستانه و آموزش مدیریت ، به مدیران واقعی اروپا آموزش دهد. ESCP Business School به یک ESCP Business School معتبر اروپایی تبدیل به جهان می شود.

ماموریت و ارزش ها

ESCP Business School با پیشبرد دانش و عمل مدیریت مدیریت متقابل ، دنیای تجارت را به هم متصل می کند و شکل می دهد.

مدیریت آموزش از دیدگاه بین رشته ای در بالاترین سطوح عالی تحصیلی، ما رهبران فرهنگی هوشمند، چند زبانه را توسعه می دهیم که از نظر انعطاف پذیر، سازگار و مسئول هستند.

به عنوان مدیران و کارآفرینان ، فارغ التحصیلان ESCP Business School مجهز به رهبری و الهام گرفتن در دنیای جهانی شده هستند.

حقایق کلیدی

 • 6 پردیس ESCP Business School در برلین ، لندن ، مادرید ، پاریس ، تورینو و ورشو
 • چند اعتبار: AACSB ، EQUIS ، EFMD ، MBA ، EFMD EMBA ، 5 استاندارد اروپایی بالاتر
 • اولین مدرسه کسب و کار در جهان (سال 1819)
 • بیش از 150 اساتید فعال پژوهشی که بیش از 20 ملیت را در 6 محوطه دانشگاه ما نمایندگی می کنند
 • 90 استادان وابسته، 40 استادان بازدیدکننده، بیش از 800 تمرینکننده و کارشناس
 • بیش از 130 انجمن علمی در اروپا و جهان
 • مجموعه کامل: کارشناسی، کارشناسی ارشد، MBA، دکترا و آموزش اجرایی
 • 5،000 دانشجوی دوره های کارشناسی ارشد 100 ملیت مختلف
 • 5000 شرکت کننده در سطح بالا در آموزش های سفارشی و آموزش اجرایی
 • 55،000 فارغ التحصیل فعال در بیش از 150 کشور جهان
 • حکومت اروپایی نماینده هویت عمیق اروپایی مدرسه است
 • به طور منظم در میان بهترین مدارس کسب و کار در جهان رتبه بندی می شود

پردیس ها

الگوی متمایز ESCP Business School بین المللی چند مرزی است که قلب هویت اروپایی ما را به خود اختصاص می دهد. ESCP Business School با داشتن شش پردیس شهری در شهرهای بزرگ اروپا ، به طور فعال در توسعه فرهنگ مدیریتی اروپا همکاری می کند و به مدرسه اجازه می دهد یک نوع منحصر به فرد از آموزش تجارت بین فرهنگی را ارائه دهد:

 • برلین
 • لندن
 • مادری
 • پاریس
 • تورینو
 • ورازو

مکان ها

پاریس

ESCP Europe

Address
ESCP Europe Campus Paris
79, avenue de la République

75543 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه
تلفن
+33 1 49 23 20 00

لندن

ESCP Europe - London Campus

Address
ESCP Europe Campus London
527 Finchley Road


NW3 7BG لندن, انگلستان, بریتانیا

برلین

ESCP Europe

Address
ESCP Europe Campus Berlin
Heubnerweg 8-10

14059 برلین, برلین, آلمان
تلفن
+49 30 320070

تورین

ESCP-EUROPE Torino

Address
ESCP Europe Torino Campus
Corso Unione Sovieticà, 218 bis

10134 تورین, پیمانت, ایتالیا
تلفن
+39 011 670 5894

ورشو

Address
ESCP Europe Warsaw Campus
c/o Kozminski University
57/59 Jagiellonska St.

03-301 ورشو, Voivodeship Masovian, لهستان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

برنامه ها